Sveučilište u Zagrebu
Filozofski fakultet




raspored nastave

studijska grupa: kolegiji na razini Fakulteta

diplomska nastava, semestar: 2

akademska godina 2017./18.


nastavnici: dr. sc. Krešimir Filipec
kolegij: Arheologija Avara i Slavena od 6. st. do 9. st.
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
uto 11:00-12:30 dvorana A018 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Ivor Karavanić
kolegij: Arheologija neandertalaca i ranih modernih ljudi
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
čet 11:00-12:30 dvorana FOND2 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Darko Babić
kolegij: Baština i razvoj
predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 6
sri 11:45-13:15 dvorana A308 - predavanje
sri 13:15-14:45 dvorana A308 - seminar
nastavnici: dr. sc. Hrvoje Jurić
kolegij: Bioetika
predavanja + seminara + vježbi: 4+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 6
uto 08:45-11:45 dvorana A106 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Ana Munk
kolegij: Bizantsko slikarstvo od 9. do 14. stoljeća
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
sri 14:00-15:30 dvorana A126 - predavanje
sri 15:30-16:15 dvorana A126 - seminar
nastavnici: dr. sc. Ranko Matasović
kolegij: Čitanje staroirskih tekstova
predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
čet 08:00-09:30 dvorana A216 - seminar
nastavnici: dr. sc. Emil Heršak
kolegij: Drevne seobe II – od prvih civilizacija do kraja starog vijeka
predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 6
uto 18:30-20:00 dvorana A112 - predavanje
uto 20:00-21:30 dvorana A112 - seminar
nastavnici: dr. sc. Nikica Gilić
kolegij: Filmologija: Modernizam u hrvatskom filmu
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 6
pet 14:45-16:15 dvorana A214 - predavanje
pet 16:15-17:00 dvorana A214 - seminar
nastavnici: dr. sc. Borislav Mikulić
kolegij: Filozofija i psihoanaliza
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 4
sri 17:00-18:30 dvorana A101 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Raul Raunić
kolegij: Filozofija politike - seminar: Privatna i javna moralnost
predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
uto 11:45-13:15 dvorana A101 - seminar
nastavnici: dr. sc. Marija Selak
kolegij: Filozofija povijesti - seminar: Berdjajev, Smisao i povijest
predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
sri 12:30-14:00 dvorana A106 - seminar
nastavnici: dr. sc. Lino Veljak, Veljak, Lino; Sunajko, Goran
kolegij: Filozofija religije - seminar: Hegelova filozofija religije
predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
pet 14:00-15:30 dvorana A101 - seminar
nastavnici: dr. sc. Ankica Čakardić
kolegij: Filozofija roda - Seminar: Filozofija roda
predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
pon 11:00-12:30 dvorana A106 - seminar
nastavnici: dr. sc. Davor Lauc
kolegij: Filozofija znanosti
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 4
uto 14:45-16:15 dvorana A101 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Zdravka Hincak
kolegij: Forenzična osteologija
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
čet 08:00-09:30 dvorana A018 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Krešimir Filipec
kolegij: Formiranje slavenskih država u srednjoj Europi
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
sri 09:30-11:00 dvorana A018 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Krešimir Filipec, Azinović Bebek, Ana
kolegij: Germanska groblja i nalazi iz ranoga srednjega vijeka
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
čet 14:00-15:30 dvorana FOND1 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Predrag Marković
kolegij: Gotička arhitektura Istre
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - seminar
sri 09:30-11:00 dvorana A126 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Elenmari Pletikos Olof
kolegij: Govorničke vrste
predavanja + seminara + vježbi: 0+2+2
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
pon 14:00-15:30 dvorana B320 - seminar
uto 11:00-12:30 dvorana B320 - vježbe
nastavnici: dr. sc. Marina Milićević Bradač, Šimić-Kanaet, Zrinka
kolegij: Grčka uporabna keramika
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
sri 11:00-12:30 dvorana FOND1 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Helena Tomas, Pavlović, Ana
kolegij: Grčki jezik za arheologe II
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
uto 15:30-17:00 dvorana FOND2 - predavanje
nastavnici: Ninoslav Zubović
kolegij: Grčki tečaj II
predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0
obavezan kolegij, ECTS bodova: 2
sri 10:15-11:45 dvorana A208 - seminar
nastavnici: dr. sc. Ranko Matasović
kolegij: Ie. jezični tečaj: staroirski II
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 2
čet 11:00-11:45 dvorana A113 - predavanje
čet 11:45-12:30 dvorana A113 - seminar
nastavnici: dr. sc. Sanja Cvetnić
kolegij: Ikonografija nakon Tridentskog sabora
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - seminar, grupa 2
uto 11:45-13:15 dvorana A126 - predavanje
uto 13:15-14:00 dvorana A126 - seminar, grupa 1
nastavnici: dr. sc. Goran Kardaš
kolegij: Indijska filozofija II
predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
čet 16:15-17:45 dvorana A106 - seminar
nastavnici: dr. sc. Mate Kapović
kolegij: Indoeuropska morfologija
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
sri 15:30-17:00 dvorana A113 - predavanje
sri 17:00-17:45 dvorana A113 - seminar
nastavnici: dr. sc. Ranko Matasović, Jurica Polančec
kolegij: Indoeuropsko čitanje latinskih tekstova
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
čet 15:30-17:00 dvorana A112 - predavanje
čet 17:00-17:45 dvorana A112 - seminar
nastavnici: dr. sc. Darko Babić
kolegij: Interpretacija baštine
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
pon 11:00-11:45 dvorana A104 - predavanje
pon 11:45-12:30 dvorana A104 - seminar
nastavnici: dr. sc. Tatjana Peruško
kolegij: Italo Calvino od neorealizma do postmodernizma
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
uto 12:30-14:00 dvorana A303 - predavanje
uto 14:00-14:45 dvorana A303 - seminar
nastavnici: dr. sc. Lovorka Magaš Bilandžić
kolegij: Izvaneuropske kulture i moderna umjetnost
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
pon 15:30-17:00 dvorana A126 - predavanje
pon 17:00-17:45 dvorana A126 - seminar
nastavnici: dr. sc. Borislav Mikulić
kolegij: Klasični njemački idealizam
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 4
čet 17:45-19:15 dvorana A101 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Ida Raffaelli
kolegij: Kognitivni modeli semantičkih promjena
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
uto 08:45-10:15 dvorana A113 - predavanje
uto 10:15-11:00 dvorana A113 - seminar
nastavnici: dr. sc. Kristina Grgić
kolegij: Komparativna književnost: Parodija u hrvatskoj književnosti
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 6
pet 08:00-09:30 dvorana A214 - predavanje
pet 09:30-10:15 dvorana A214 - seminar
nastavnici: dr. sc. Cvijeta Pavlović
kolegij: Komparativna književnost: Radionica 10
predavanja + seminara + vježbi: 0+0+1
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe
nastavnici: dr. sc. Cvijeta Pavlović
kolegij: Komparativna književnost: Radionica 8
predavanja + seminara + vježbi: 0+0+1
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe
nastavnici: dr. sc. Janica Tomić
kolegij: Konteksti suvremene skandinavske kinematografije
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 4
pon 15:30-16:15 dvorana A122 - predavanje
pon 16:15-17:00 dvorana A122 - seminar
nastavnici: dr. sc. Marko Špikić
kolegij: Konzerviranje u Njemačkoj od 1900. do danas
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+1
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
uto 15:30-17:00 dvorana A126 - predavanje
uto 17:00-17:45 dvorana A126 - vježbe
nastavnici: dr. sc. Hrvoje Potrebica, Ložnjak Dizadar, Daria; Mavrović Mokoš, Janja
kolegij: Kultura polja sa žarama
predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 6
pon 08:00-09:30 dvorana FOND2 - seminar
pon 12:30-14:00 dvorana FOND2 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Goran Zlodi, Miklošević, Željka
kolegij: Kulturni turizam
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
pet 09:30-10:15 dvorana A103 - predavanje
pet 10:15-11:00 dvorana A103 - seminar
nastavnici: dr. sc. Ranko Matasović, Matasović Ranko
kolegij: Lingvistička propedeutika
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
čet 17:45-19:15 dvorana A113 - predavanje
čet 19:15-20:00 dvorana A113 - seminar
nastavnici: dr. sc. Davor Lauc
kolegij: Logika - seminar: Logika i prirodni jezici. Filozofski argumenti
predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
sri 17:00-18:30 dvorana D5 - seminar
nastavnici: dr. sc. Nino Raspudić
kolegij: Machiavelli
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
pet 17:45-19:15 dvorana A313 - predavanje
pet 19:15-20:00 dvorana A313 - seminar
nastavnici: dr. sc. Etami Borjan
kolegij: Mafija na filmu
predavanja + seminara + vježbi: 3+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
pon 14:00-16:15 dvorana A313 - predavanje
pon 16:15-17:00 dvorana A313 - seminar
nastavnici: dr. sc. Luka Bogdanić
kolegij: Marx i marksističke filozofije
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 4
uto 16:15-17:45 dvorana A101 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Vlasta Erdeljac, Jelena Kuvač Kraljević;
kolegij: Mentalni leksikon
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
čet 14:00-15:30 dvorana A113 - predavanje
čet 15:30-16:15 dvorana A102 - seminar
nastavnici: dr. sc. Marija Selak
kolegij: Metafizika
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 4
uto 15:30-17:00 dvorana A106 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Vlasta Erdeljac, Martina Sekulić;
kolegij: Metode psiholingvističkih istraživanja 2
predavanja + seminara + vježbi: 1+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
uto 15:30-16:15 dvorana A113 - predavanje
uto 16:15-17:45 dvorana A113 - seminar
nastavnici: dr. sc. Ina Miloglav
kolegij: Metodologija arheoloških istraživanja
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
pon 09:30-11:00 dvorana A018 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Vesna Mildner, Miloš Judaš
kolegij: Neurolinguistics
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
čet 09:30-11:00 dvorana B320 - predavanje
nastavnici: Xanthi Zafeiraki
kolegij: Novogrčki jezik 2
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
obavezan kolegij, ECTS bodova: 2
pon 15:30-16:15 dvorana A208 - predavanje
pon 16:15-17:00 dvorana A208 - seminar
nastavnici: Xanthi Zafeiraki
kolegij: Novogrčki jezik 4
predavanja + seminara + vježbi: 1+0+1
obavezan kolegij, ECTS bodova: 3
uto 17:45-18:30 dvorana A208 - predavanje
uto 18:30-19:15 dvorana A208 - vježbe
nastavnici: Xanthi Zafeiraki
kolegij: Novogrčki jezik 6
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
obavezan kolegij, ECTS bodova: 3
čet 16:15-17:00 dvorana A208 - predavanje
čet 17:00-17:45 dvorana A208 - seminar
nastavnici: Xanthi Zafeiraki
kolegij: Novogrčki jezik 8
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
obavezan kolegij, ECTS bodova: 4
uto 16:15-17:00 dvorana A208 - predavanje
uto 17:00-17:45 dvorana A208 - seminar
nastavnici: dr. sc. Marko Tadić, Božo Bekavac
kolegij: Odabrana poglavlja iz algebarske lingvistike
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
čet 15:30-17:00 dvorana A113 - predavanje
čet 17:00-17:45 dvorana A113 - seminar
nastavnici: dr. sc. Lino Veljak, Zenić, Boško
kolegij: Ontologija - seminar: Ernst Bloch i suvremena ontologija II
predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
pon 17:00-18:30 dvorana A106 - seminar
nastavnici: dr. sc. Marija Selak
kolegij: Ontologija - seminar: Smrt
predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
sri 15:30-17:00 dvorana A106 - seminar
nastavnici: dr. sc. Luka Bekavac
kolegij: Opća povijest književnosti: Beckett: glasovi i tijela
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 6
sri 12:30-14:00 dvorana A214 - predavanje
sri 14:00-14:45 dvorana A214 - seminar
nastavnici: dr. sc. Sanja Roić
kolegij: Petrarca i petrarkizam
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
pet 10:15-11:45 dvorana A313 - predavanje
pet 11:45-12:30 dvorana A313 - seminar
nastavnici: dr. sc. Predrag Marković, Ana Marinković
kolegij: Pisani izvori za povijest umjetnosti (11.-17. stoljeće)
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
čet 09:30-11:00 dvorana A126 - predavanje
čet 11:00-11:45 dvorana A126 - seminar
nastavnici: dr. sc. Rajna Šošić Klindžić
kolegij: Povijesni pregled razvoja arheologije
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
sri 08:00-09:30 dvorana FOND2 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Igor Mikecin
kolegij: Povijest filozofije - seminar: Platon, Sofist
predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
pon 18:30-20:00 dvorana A101 - seminar
nastavnici: dr. sc. Igor Mikecin, Bučan, Daniel
kolegij: Povijest filozofije - seminar: Uvod u arapsku filozofiju
predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
pon 09:30-11:00 dvorana A106 - seminar
nastavnici: dr. sc. Igor Mikecin
kolegij: Povijest filozofije - seminar: Uvod u povijest filozofije
predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
uto 18:30-20:00 dvorana A101 - seminar
nastavnici: dr. sc. Gordana Varošanec-Škarić, Gabrijela Kišiček
kolegij: Povijest govorništva
predavanja + seminara + vježbi: 1+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
sri 09:30-10:15 dvorana B320 - predavanje
sri 10:15-11:45 dvorana B320 - seminar
nastavnici: dr. sc. Franko Ćorić
kolegij: Povijest i teorija konzervacije u Hrvatskoj u 19. i 20. stoljeću
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+1
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 3
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 1
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 2
čet 08:00-08:45 dvorana A126 - predavanje
čet 08:45-09:30 dvorana A126 - seminar
nastavnici: dr. sc. Frano Dulibić
kolegij: Povijest, vrste i karakteristike ilustracije
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - seminar
sri 12:30-14:00 dvorana A126 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Tihomila Težak-Gregl
kolegij: Prapovijesno društvo: struktura i odnosi na temelju arheološke građe
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
sri 09:30-11:00 dvorana FOND2 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Marko Tadić, Ivana Simeon
kolegij: Prevoditelj i računalo
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
uto 19:15-20:00 dvorana A113 - predavanje, grupa 2
sri 08:00-09:30 dvorana A102 - predavanje, grupa 1
sri 09:30-10:15 dvorana A113 - predavanje, grupa 2
pet 12:30-13:15 dvorana A113 - seminar, grupa 1
pet 13:15-14:00 dvorana A113 - seminar, grupa 2
nastavnici: dr. sc. Mirja Jarak
kolegij: Ranosrednjovjekovna plastika
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
pon 11:00-12:30 dvorana A018 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Milorad Pupovac, Martina Sekulić
kolegij: Razvoj i učenje jezika
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
pon 08:00-09:30 dvorana A113 - predavanje
pon 09:30-10:15 dvorana A113 - seminar
nastavnici: dr. sc. Tihomila Težak-Gregl
kolegij: Religioznost u prapovijesti
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
čet 12:30-14:00 dvorana FOND1 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Mirjana Sanader
kolegij: Rim i njegove provincije
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
uto 11:00-12:30 dvorana FOND2 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Neven Jovanović
kolegij: Rimska književnost carskoga razdoblja
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
obavezan kolegij, ECTS bodova: 2
uto 08:00-09:30 dvorana A208 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Hrvoje Jurić
kolegij: Selected Topics in Philosophy - seminar
predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
pet 09:30-11:00 dvorana A101 - seminar
nastavnici: dr. sc. Milorad Pupovac, Matea Filko
kolegij: Semantika razumijevanja
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
sri 18:30-19:15 dvorana A113 - seminar
pet 08:00-09:30 dvorana A113 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Davor Lauc
kolegij: Seminar logike - Odabrane teme filozofske logike
predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
uto 17:00-18:30 dvorana A209 - seminar
nastavnici: dr. sc. Krešimir Filipec, Jarak, Mirja; Ana Pavlović
kolegij: Srednjovjekovna numizmatika
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
pet 09:30-11:00 dvorana FOND2 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Miljenko Jurković
kolegij: Starohrvatska umjetnost i kultura. Povijesni prostori Hrvatske od kasne antike do konca srednjeg vijeka
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
pon 13:15-14:45 dvorana A126 - predavanje
pon 14:45-15:30 dvorana A126 - seminar
nastavnici: dr. sc. Nadežda Čačinovič
kolegij: Suvremena estetika / Estetika - opći predmet
predavanja + seminara + vježbi: 4+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 6
uto 12:30-15:30 dvorana A106 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Krešimir Filipec, Škiljan, Ivana
kolegij: Svakodnevni život u srednjem vijeku
predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
pon 08:00-09:30 dvorana A018 - seminar
nastavnici: dr. sc. Morana Čale
kolegij: Talijanska komična tradicija od 14. do 17. st.
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
čet 12:30-14:00 dvorana A313 - predavanje
čet 14:00-14:45 dvorana A313 - seminar
nastavnici: Voljena Marić
kolegij: Tečaj latinskoga jezika II
predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0
obavezan kolegij, ECTS bodova: 2
pon 09:30-11:00 dvorana F316 - seminar, grupa 1
pet 09:30-11:00 dvorana D5 - seminar, grupa 2
nastavnici: dr. sc. Cvijeta Pavlović, Škopljanac, Lovro
kolegij: Teorija književnosti: Empirijski pristupi književnosti
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 6
uto 08:00-09:30 dvorana A214 - predavanje
uto 09:30-10:15 dvorana A214 - seminar
nastavnici: dr. sc. Tomislav Brlek
kolegij: Teorija književnosti: Ep, roman, poema
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 6
pet 12:30-14:00 dvorana A214 - predavanje
pet 14:00-14:45 dvorana A214 - seminar
nastavnici: dr. sc. David Šporer, Žitko, Mislav
kolegij: Teorija književnosti: Foucault - Od genealogije do biopolitike
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 6
pon 09:30-11:00 dvorana A214 - predavanje
pon 11:00-11:45 dvorana A214 - seminar
nastavnici: dr. sc. Slaven Jurić
kolegij: Teorija književnosti: Poema
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 6
sri 08:45-10:15 dvorana A214 - predavanje
sri 10:15-11:00 dvorana A214 - seminar
nastavnici: dr. sc. Dean Duda
kolegij: Teorija književnosti: Roman i popularna kultura
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 6
čet 12:30-14:00 dvorana A214 - predavanje
čet 14:00-14:45 dvorana A214 - seminar
nastavnici: dr. sc. Borislav Mikulić
kolegij: Teorija spoznaje - seminar: Filozofija i mediji
predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
sri 19:15-20:45 dvorana A101 - seminar
nastavnici: dr. sc. Borislav Mikulić, Žitko, Mislav
kolegij: Teorija spoznaje - seminar: Objektivnost i interpretacija
predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
uto 17:00-18:30 dvorana A106 - seminar
nastavnici: dr. sc. Borislav Mikulić, Žitko, Mislav
kolegij: Teorija spoznaje - seminar: Uvod u socijalnu epistemologiju
predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
sri 09:30-11:00 dvorana A101 - seminar
nastavnici: dr. sc. Marina Milićević Bradač
kolegij: Umjetnički obrt klasičnog razdoblja
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
pon 08:00-09:30 dvorana FOND1 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Ante Čović, Čović, Ante; Kos, Marko
kolegij: Utilitarizam – seminar
predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
pet 12:30-14:00 dvorana A101 - seminar
nastavnici: dr. sc. Vlasta Erdeljac, Martina Sekulić
kolegij: Uvod u psiholingvistiku
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
uto 13:15-14:45 dvorana A113 - predavanje
uto 14:45-15:30 dvorana A113 - seminar
nastavnici: dr. sc. Ranko Matasović, Jurica Polančec
kolegij: Uvod u tipologiju
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
pon 17:00-18:30 dvorana A223 - predavanje
pon 18:30-19:15 dvorana A223 - seminar
nastavnici: dr. sc. Zlatko Jurić, Višnja Bralić
kolegij: Zaštita pokretne baštine
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+1
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 1
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 2
uto 17:45-18:30 dvorana A126 - predavanje
uto 18:30-19:15 dvorana A126 - seminar
nastavnici: dr. sc. Mislava Bertoša
kolegij: Znakovi u društvu
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
uto 11:00-12:30 dvorana A113 - predavanje
uto 12:30-13:15 dvorana A113 - seminar

obrada: Služba za informatiku
vrijeme obrade: 2018-02-15 13:46:22