nastavnici: dr. sc. Žarka Vujić kolegij: Arhitektura muzeja predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pon 10:15-11:00 dvorana A308 - predavanje pon 11:00-11:45 dvorana A308 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Darko Babić kolegij: Baština i razvoj predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
uto 13:15-14:45 dvorana A308 - predavanje uto 14:45-16:15 dvorana A308 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Ana Barbarić, Batur, Monika kolegij: Bibliografska organizacija II predavanja + seminara + vježbi: 2+0+2 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
čet 08:00-09:30 dvorana A308 - predavanje čet 11:00-12:30 dvorana A212A - vježbe, grupa 1 čet 12:30-14:00 dvorana A212A - vježbe, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Sanja Jurić, Klemenčić, Marta kolegij: Didaktika (NM) predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
pon 14:00-15:30 dvorana A101 - seminar, grupa 3 uto 08:00-09:30 dvorana D6 - predavanje uto 09:30-11:00 dvorana D1 - seminar, grupa 1 uto 15:30-17:00 dvorana D5 - seminar, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Nives Mikelić Preradović kolegij: Društveno korisno učenje predavanja + seminara + vježbi: 1+3+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
čet 12:30-13:15 dvorana E319 - predavanje čet 13:15-15:30 dvorana E319 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Sonja Špiranec, Kos, Denis kolegij: Epistemologija informacijske znanosti predavanja + seminara + vježbi: 1+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
pet 12:30-13:15 dvorana A104 - predavanje pet 13:15-14:45 dvorana A104 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Vesna Buško kolegij: Evaluacija tretmana u obrazovanju (NM) predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
sri 15:30-17:00 dvorana D6 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Diana Tomić kolegij: Fonetska korekcija (NM) predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
pon 09:30-10:15 dvorana D5 - predavanje pon 10:15-11:00 dvorana D5 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Darko Babić kolegij: Interpretacija baštine predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pon 14:00-14:45 dvorana A308 - predavanje pon 14:45-15:30 dvorana A308 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Ana Barbarić, Batur, Monika kolegij: Knjiga i čitanje predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pet 08:00-08:45 dvorana A104 - predavanje pet 08:45-09:30 dvorana A104 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Radovan Vrana kolegij: Knjižnično upravljanje predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
čet 11:00-12:30 dvorana A103 - predavanje čet 12:30-13:15 dvorana A103 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Željka Miklošević kolegij: Kulturni turizam predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
sri 08:45-09:30 dvorana A308 - predavanje sri 09:30-10:15 dvorana A308 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Kristina Kocijan kolegij: Kvaliteta podataka predavanja + seminara + vježbi: 1+0+2 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
pon 11:45-12:30 dvorana A212A - predavanje pon 12:30-14:00 dvorana A212A - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Goran Zlodi kolegij: Metapodaci za upravljanje gradivom predavanja + seminara + vježbi: 1+0+1 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
sri 15:30-16:15 dvorana A104 - predavanje sri 16:15-17:00 dvorana A104 - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Ana Pongrac Pavlina kolegij: Metodika nastave informatike 1 predavanja + seminara + vježbi: 2+0+2 obavezan kolegij, ECTS bodova: 6 |
čet 09:30-11:00 dvorana A104 - predavanje čet 11:00-12:30 dvorana A104 - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Željka Miklošević kolegij: Muzejska edukacija predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
uto 11:00-11:45 dvorana A308 - predavanje uto 11:45-12:30 dvorana A308 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Ana Barbarić kolegij: Narodne knjižnice predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
pet 10:15-11:45 dvorana A308 - predavanje pet 11:45-12:30 dvorana A308 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Sanja Kišiček kolegij: Nastava s primjenom računala predavanja + seminara + vježbi: 1+1+1 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
sri 10:15-11:00 dvorana A215 - predavanje sri 11:00-11:45 dvorana A215 - seminar sri 11:45-12:30 dvorana A215 - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Ana Vidović Zorić kolegij: Proizvodnja govora (NM) predavanja + seminara + vježbi: 0+1+1 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
čet 09:30-10:15 dvorana A106 - seminar čet 10:15-11:00 dvorana A106 - vježbe, grupa 1 čet 11:00-11:45 dvorana A106 - vježbe, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Aleksandra Mindoljević Drakulić kolegij: Psihologija odgoja i obrazovanja (NM) predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
pon 18:30-20:00 dvorana D3 - predavanje pon 20:00-21:30 dvorana D3 - seminar, grupa 1 čet 18:30-20:00 dvorana D3 - seminar, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Sanja Seljan, Dunđer, Ivan kolegij: Računalna analiza teksta i podataka predavanja + seminara + vježbi: 1+1+1 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
uto 15:30-16:15 dvorana A212A - predavanje uto 16:15-17:00 dvorana A212A - seminar uto 17:00-17:45 dvorana A212A - vježbe |
nastavnici: Vesna Vlahović Štetić kolegij: Rad s nadarenim učenicima predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
uto 09:30-11:00 dvorana D7 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Anton Vukelić kolegij: Sociologija obrazovanja (NM) predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - predavanje nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - seminar nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - predavanje nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - seminar |
nastavnici: dr. sc. Mihaela Banek Zorica kolegij: Sustavi za organizaciju znanja predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
sri 14:00-14:45 dvorana A103 - predavanje sri 14:45-15:30 dvorana A103 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Sanja Jurić, Klemenčić, Marta kolegij: Sustavna pedagogija (NM) predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
pon 09:30-11:00 dvorana A226 - seminar, grupa 2 pon 11:00-12:30 dvorana D5 - seminar, grupa 1 sri 08:00-09:30 dvorana D3 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Kristina Kocijan, Lopina, Vjera kolegij: Umjetna inteligencija predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 3 |
čet 14:45-15:30 dvorana A308 - predavanje čet 15:30-16:15 dvorana A308 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Hrvoje Stančić kolegij: Zaštita elektroničkog gradiva predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pon 14:00-14:45 dvorana A103 - predavanje pon 14:45-15:30 dvorana A103 - seminar |