nastavnici: dr. sc. Borislav Grgin, Grgin, Borislav; Gračanin, Hrvoje; Špoljarić, Luka kolegij: Europska i svjetska povijest srednjeg vijeka predavanja + seminara + vježbi: 4+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 7 |
pon 09:30-11:00 dvorana A201 - seminar, grupa 1 uto 09:30-11:00 dvorana D6 - predavanje sri 09:30-11:00 dvorana D3 - predavanje sri 15:30-17:00 dvorana A202 - seminar, grupa 2 čet 17:00-18:30 dvorana A201 - seminar, grupa 3 |
nastavnici: dr. sc. Hrvoje Petrić, Premović, Marijan; Pisk, Silvija kolegij: Europske regije i hrvatska povijest srednjeg vijeka predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 3 |
čet 17:00-18:30 dvorana A001 - seminar, grupa 1 pet 11:00-12:30 dvorana A201 - seminar, grupa 2 pet 12:30-14:00 dvorana D6 - predavanje, grupa 1 pet 15:30-17:00 dvorana D6 - predavanje, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Zrinka Nikolić Jakus, Nikolić Jakus, Zrinka; Vedriš, Trpimir kolegij: Hrvatska povijest srednjeg vijeka predavanja + seminara + vježbi: 4+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 7 |
pon 11:00-12:30 dvorana A201 - seminar, grupa 1 pon 12:30-14:00 dvorana D6 - predavanje uto 12:30-14:00 dvorana A201 - seminar, grupa 2 uto 14:00-15:30 dvorana A202 - seminar, grupa 3 uto 15:30-17:00 dvorana D6 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Damir Agičić, Agičić, Damir; Anušić, Nikola; Janković, Branimir kolegij: Europska i svjetska povijest 19. stoljeća predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 6 |
uto 17:00-18:30 dvorana A202 - seminar, grupa 2 sri 12:30-14:00 dvorana D3 - predavanje sri 14:00-15:30 dvorana A001 - seminar, grupa 1 |
nastavnici: dr. sc. Filip Šimetin Šegvić kolegij: Europske regije i hrvatska povijest 19. stoljeća predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 6 |
čet 09:30-11:00 dvorana A202 - seminar čet 14:00-15:30 dvorana D6 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Iskra Iveljić, Iveljić, Iskra; Tomašegović, Nikola kolegij: Hrvatska povijest 19. stoljeća predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 6 |
sri 15:30-17:00 dvorana A201 - seminar, grupa 1 sri 17:00-18:30 dvorana D6 - predavanje, grupa 1 pet 09:30-11:00 dvorana A201 - predavanje, grupa 2 pet 12:30-14:00 dvorana A201 - seminar, grupa 2 pet 14:00-15:30 dvorana A201 - seminar, grupa 3 |
nastavnici: dr. sc. Hrvoje Klasić kolegij: Europska i svjetska povijest nakon 1945. godine predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 6 |
čet 15:30-17:00 dvorana A202 - predavanje čet 17:00-18:30 dvorana A202 - seminar, grupa 1 čet 18:30-20:00 dvorana A201 - seminar, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Martin Previšić, Previšić, Martin; Hutinec, Goran kolegij: Hrvatska povijest nakon 1945. godine predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 6 |
pon 12:30-14:00 dvorana A201 - seminar, grupa 3 uto 11:00-12:30 dvorana A202 - seminar, grupa 1 uto 12:30-14:00 dvorana A202 - seminar, grupa 2 čet 12:30-14:00 dvorana D6 - predavanje čet 14:00-15:30 dvorana A201 - seminar, grupa 4 |
nastavnici: dr. sc. Mirela Altić kolegij: Kartografski izvori za hrvatsku povijest predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pet 17:00-18:30 dvorana A202 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Goran Hutinec kolegij: Povijest Holokausta predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
sri 08:00-09:30 dvorana A201 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Filip Šimetin Šegvić kolegij: Povijest i film predavanja + seminara + vježbi: 1+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
uto 15:30-16:15 dvorana A201 - predavanje uto 16:15-17:45 dvorana A201 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Kornelija Jurin Starčević kolegij: Povijest Republike Turske predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pon 10:15-11:45 dvorana A111 - predavanje pon 11:45-12:30 dvorana A111 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Jasmina Osterman kolegij: Silasci u Podzemlje: rituali plodnosti u drevnim svjetskim religijama predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pet 12:30-14:00 dvorana A001 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Borislav Grgin kolegij: Srednjovjekovna Venecija predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 2 |
pon 14:00-15:30 dvorana A202 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Silvija Pisk kolegij: Srednjovjekovne utvrde u Hrvatskoj i Slavoniji predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
čet 15:30-16:15 dvorana A201 - predavanje čet 16:15-17:00 dvorana A201 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Martin Previšić kolegij: Sukob Tito Staljin i Goli otok predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
čet 17:00-18:30 dvorana D1 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Zrinka Blažević kolegij: Suvremena historiografija - teorije i metode predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 3 |
čet 08:00-09:30 dvorana D7 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Jelena Marohnić, Budić, Filip kolegij: Velike bitke antičkog svijeta predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
sri 15:30-17:00 dvorana A001 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Zrinka Nikolić Jakus kolegij: Zagreb u srednjem vijeku predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
čet 08:00-08:45 dvorana A201 - predavanje čet 08:45-09:30 dvorana A201 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Hrvoje Klasić kolegij: 1968. - uzroci i posljedice predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pet 08:00-09:30 dvorana D3 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Snježana Koren kolegij: Didaktika povijesti II. predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 7 |
pon 08:00-09:30 dvorana D1 - predavanje pon 09:30-11:00 dvorana A001 - seminar, grupa 1 uto 08:00-09:30 dvorana D1 - seminar, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Damir Agičić kolegij: Hrvatska historiografija 20. stoljeća predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
čet 11:00-12:30 dvorana A202 - predavanje čet 14:00-15:30 dvorana A202 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Branimir Janković kolegij: Javna povijest predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
sri 11:00-11:45 dvorana A201 - predavanje sri 11:45-12:30 dvorana A201 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Marko Šarić kolegij: Pastoralno-ruralna društva Jugoistočne Europe u ranom novom vijeku: komparativno-historijski aspekti predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pet 15:30-17:00 dvorana A202 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Zvjezdana Sikirić Assouline kolegij: Pomoćne povijesne znanosti II. predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 3 |
pet 08:00-09:30 dvorana A201 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Ida Ograjšek Gorenjak kolegij: Rod kao sudbina – izbor tema iz povijesti žena 19. i 20. stoljeća predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
čet 12:30-14:00 dvorana A201 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Martin Previšić, Branđolica, Tomislav kolegij: Tranzicija iz socijalizma u demokraciju: Hrvatska 1980.-2000. predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
uto 17:00-18:30 dvorana A001 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Anđel Starčević kolegij: Sintaksa engleskoga jezika I - vrste riječi predavanja + seminara + vježbi: 4+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 6 |
uto 11:00-12:30 dvorana D6 - predavanje sri 14:00-15:30 dvorana D6 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Anda Bukvić, Marko Majerović, Marina Zubak Pivarski kolegij: Suvremeni engleski jezik 2 predavanja + seminara + vježbi: 0+2+2 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
pon 08:45-09:30 dvorana A105 - seminar, grupa 1 pon 08:45-10:15 dvorana A219 - seminar, grupa 6 pon 09:30-10:15 dvorana A105 - seminar, grupa 1 uto 08:00-09:30 dvorana A219 - vježbe, grupa 1 uto 09:30-10:15 dvorana A216 - vježbe, grupa 6 uto 09:30-11:00 dvorana A219 - seminar, grupa 2 uto 10:15-11:00 dvorana A216 - vježbe, grupa 6 uto 12:30-14:00 dvorana A105 - seminar, grupa 7 sri 08:00-09:30 dvorana A216 - vježbe, grupa 2 sri 09:30-11:00 dvorana A216 - seminar, grupa 3 sri 11:00-11:45 dvorana A216 - seminar, grupa 4 sri 11:00-12:30 dvorana A105 - vježbe, grupa 7 sri 11:45-12:30 dvorana A216 - seminar, grupa 4 sri 12:30-14:00 dvorana A216 - seminar, grupa 5 pet 08:00-09:30 dvorana A216 - vježbe, grupa 3 pet 09:30-11:00 dvorana A216 - vježbe, grupa 4 pet 11:00-12:30 dvorana A216 - vježbe, grupa 5 |
nastavnici: dr. sc. Sven Cvek, dr. sc. Martina Domines Veliki, dr. sc. Tihana Klepač, dr. sc. Vanja Polić, dr. sc. Hrvoje Tutek kolegij: Uvod u studij engleske književnosti II predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 2 |
pon 11:00-12:30 dvorana D1 - seminar, grupa 2 uto 15:30-17:00 dvorana A219 - seminar, grupa 3 sri 15:30-17:00 dvorana A219 - seminar, grupa 4 pet 11:00-12:30 dvorana A123 - seminar, grupa 1 |
nastavnici: dr. sc. Jelena Šesnić, dr. sc. Mark Sawin kolegij: Američka književnost i kultura 2: naracije o rasi u američkoj književnosti i filmu predavanja + seminara + vježbi: 1+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
pon 16:15-17:00 dvorana A123 - predavanje sri 14:45-16:15 dvorana A216 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Sven Cvek kolegij: Američka kratka priča predavanja + seminara + vježbi: 1+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
sri 14:00-14:45 dvorana A105 - predavanje čet 15:30-17:00 dvorana A105 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Jelena Šesnić kolegij: Američki Bildungsroman 19. i 20. stoljeća predavanja + seminara + vježbi: 1+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
pon 08:45-09:30 dvorana A123 - predavanje sri 09:30-11:00 dvorana D5 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Sven Cvek, dr. sc. Hrvoje Tutek kolegij: Američki modernizam predavanja + seminara + vježbi: 1+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
sri 12:30-13:15 dvorana A105 - predavanje čet 11:00-12:30 dvorana A219 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Jelena Šesnić kolegij: Američki roman 19. stoljeća predavanja + seminara + vježbi: 1+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - predavanje nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - seminar nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - seminar |
nastavnici: dr. sc. Ivana Bašić, dr. sc. Tea Raše, Marina Zubak Pivarski kolegij: Analiza engleskih tekstova predavanja + seminara + vježbi: 0+2+2 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
pon 09:30-11:00 dvorana A123 - seminar, grupa 1 pon 11:00-11:45 dvorana A123 - seminar, grupa 2 pon 11:00-12:30 dvorana A216 - seminar, grupa 7 pon 11:45-12:30 dvorana A123 - seminar, grupa 2 uto 12:30-14:00 dvorana A219 - vježbe, grupa 2 uto 14:00-15:30 dvorana D5 - seminar, grupa 3 sri 09:30-11:00 dvorana A105 - vježbe, grupa 7 sri 14:45-16:15 dvorana A105 - seminar, grupa 4 sri 16:15-17:45 dvorana A105 - seminar, grupa 5 sri 17:45-19:15 dvorana A105 - seminar, grupa 6 čet 09:30-11:00 dvorana A216 - vježbe, grupa 3 čet 11:00-12:30 dvorana A216 - vježbe, grupa 1 čet 14:00-15:30 dvorana A219 - vježbe, grupa 4 čet 15:30-17:00 dvorana A216 - vježbe, grupa 5 čet 17:00-18:30 dvorana A216 - vježbe, grupa 6 |
nastavnici: dr. sc. Iva Polak kolegij: Antropocen u britanskoj i australskoj književnosti i filmu predavanja + seminara + vježbi: 1+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
uto 15:30-16:15 dvorana A105 - predavanje pet 13:15-14:45 dvorana A105 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Martina Domines Veliki kolegij: Britanski romantizam: proza predavanja + seminara + vježbi: 1+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - predavanje nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - seminar nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - seminar |
nastavnici: dr. sc. Tihana Klepač kolegij: Cool Britannia? Britanska drama u razdoblju od 1956. do 2008. predavanja + seminara + vježbi: 1+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
pon 13:15-14:00 dvorana A105 - predavanje uto 12:30-14:00 dvorana A106 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Borislav Knežević kolegij: Engleski roman 19. stoljeća predavanja + seminara + vježbi: 1+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
uto 10:15-11:00 dvorana A123 - predavanje uto 11:00-11:45 dvorana A123 - seminar čet 10:15-11:00 dvorana A123 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Vanja Polić kolegij: Počeci modernog romana u Engleskoj ranog 18. stoljeća predavanja + seminara + vježbi: 1+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
uto 14:00-14:45 dvorana A216 - predavanje pet 11:00-12:30 dvorana A105 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Tomislav Brlek kolegij: Shakespeare predavanja + seminara + vježbi: 1+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
uto 17:00-17:45 dvorana A105 - predavanje uto 17:45-19:15 dvorana A105 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Irena Zovko Dinković kolegij: Sintaksa engleskoga jezika II - rečenica predavanja + seminara + vježbi: 4+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 6 |
sri 11:00-12:30 dvorana D3 - predavanje čet 12:30-14:00 dvorana D7 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Vanja Polić kolegij: Suvremena kanadska književnost na engleskom jeziku predavanja + seminara + vježbi: 1+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
uto 14:45-15:30 dvorana A105 - predavanje pet 14:45-16:15 dvorana A123 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Tatjana Jukić Gregurić kolegij: Viktorijanska književnost i transformacija svijeta u 19. stoljeću predavanja + seminara + vježbi: 1+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
uto 11:45-12:30 dvorana A123 - predavanje uto 12:30-13:15 dvorana A123 - seminar čet 11:45-12:30 dvorana A123 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Jelena Šesnić, dr. sc. Mark Sawin kolegij: Američka književnost i kultura 2: naracije o rasi u američkoj književnosti i filmu predavanja + seminara + vježbi: 1+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
pon 16:15-17:00 dvorana A123 - predavanje sri 14:45-16:15 dvorana A216 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Sven Cvek kolegij: Američka kratka priča predavanja + seminara + vježbi: 1+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
sri 14:00-14:45 dvorana A105 - predavanje čet 15:30-17:00 dvorana A105 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Jelena Šesnić kolegij: Američki Bildungsroman 19. i 20. stoljeća predavanja + seminara + vježbi: 1+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
pon 08:45-09:30 dvorana A123 - predavanje sri 09:30-11:00 dvorana D5 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Sven Cvek, dr. sc. Hrvoje Tutek kolegij: Američki modernizam predavanja + seminara + vježbi: 1+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
sri 12:30-13:15 dvorana A105 - predavanje čet 11:00-12:30 dvorana A219 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Jelena Šesnić kolegij: Američki roman 19. stoljeća predavanja + seminara + vježbi: 1+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - seminar nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - seminar nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Iva Polak kolegij: Antropocen u britanskoj i australskoj književnosti i filmu predavanja + seminara + vježbi: 1+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
uto 15:30-16:15 dvorana A105 - predavanje pet 13:15-14:45 dvorana A105 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Martina Domines Veliki kolegij: Britanski romantizam: proza predavanja + seminara + vježbi: 1+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - seminar nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - predavanje nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - seminar |
nastavnici: dr. sc. Tihana Klepač kolegij: Cool Britannia? Britanska drama u razdoblju od 1956. do 2008. predavanja + seminara + vježbi: 1+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
pon 13:15-14:00 dvorana A105 - predavanje uto 12:30-14:00 dvorana A106 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Borislav Knežević kolegij: Engleski roman 19. stoljeća predavanja + seminara + vježbi: 1+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
uto 10:15-11:00 dvorana A123 - predavanje uto 11:00-11:45 dvorana A123 - seminar čet 10:15-11:00 dvorana A123 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Višnja Josipović-Smojver, Mirta Stamenić kolegij: Fonetika i fonologija predavanja + seminara + vježbi: 4+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 6 |
pon 15:30-18:30 dvorana D5 - predavanje, grupa 1 sri 16:15-17:45 dvorana A123 - seminar, grupa 1 čet 09:30-12:30 dvorana D5 - predavanje, grupa 2 čet 14:00-15:30 dvorana A123 - seminar, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Vanja Polić kolegij: Počeci modernog romana u Engleskoj ranog 18. stoljeća predavanja + seminara + vježbi: 1+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
uto 14:00-14:45 dvorana A216 - predavanje pet 11:00-12:30 dvorana A105 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Kristijan Nikolić, Vinko Zgaga kolegij: Prijevodne vježbe predavanja + seminara + vježbi: 0+2+2 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
pon 10:15-11:45 dvorana A219 - seminar, grupa 4 uto 14:45-15:30 dvorana A123 - seminar, grupa 5 uto 14:45-16:15 dvorana A216 - seminar, grupa 1 uto 15:30-16:15 dvorana A123 - seminar, grupa 5 uto 16:15-17:45 dvorana A123 - seminar, grupa 6 uto 17:00-18:30 dvorana A216 - seminar, grupa 2 uto 18:30-19:15 dvorana A216 - seminar, grupa 3 uto 18:30-20:00 dvorana D1 - vježbe, grupa 5 uto 19:15-20:00 dvorana A216 - seminar, grupa 3 sri 09:30-11:00 dvorana A219 - vježbe, grupa 4 pet 14:45-16:15 dvorana A105 - vježbe, grupa 1 pet 17:00-18:30 dvorana A105 - vježbe, grupa 2 pet 18:30-20:00 dvorana A105 - vježbe, grupa 3 |
nastavnici: dr. sc. Tomislav Brlek kolegij: Shakespeare predavanja + seminara + vježbi: 1+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
uto 17:00-17:45 dvorana A105 - predavanje uto 17:45-19:15 dvorana A105 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Vanja Polić kolegij: Suvremena kanadska književnost na engleskom jeziku predavanja + seminara + vježbi: 1+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
uto 14:45-15:30 dvorana A105 - predavanje pet 14:45-16:15 dvorana A123 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Tatjana Jukić Gregurić kolegij: Viktorijanska književnost i transformacija svijeta u 19. stoljeću predavanja + seminara + vježbi: 1+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
uto 11:45-12:30 dvorana A123 - predavanje uto 12:30-13:15 dvorana A123 - seminar čet 11:45-12:30 dvorana A123 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Mislava Bertoša, Danijela Katunar kolegij: Lingvistička antropologija predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
uto 09:30-10:15 dvorana A101 - seminar pet 15:30-17:00 dvorana A112 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Jasminka Lažnjak kolegij: Metode istraživanja u antropologiji predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 3 |
čet 10:15-11:45 dvorana A112 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Sanja Potkonjak kolegij: Socijalna antropologija predavanja + seminara + vježbi: 2+1+1 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
pet 09:30-11:00 dvorana A001 - predavanje pet 11:00-11:45 dvorana A001 - seminar pet 11:45-12:30 dvorana A001 - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Hrvoje Čargonja kolegij: Analiza antropoloških podataka predavanja + seminara + vježbi: 1+0+2 obavezan kolegij, ECTS bodova: 4 |
pet 14:45-15:30 dvorana A104 - predavanje pet 15:30-17:00 dvorana A104 - vježbe |
nastavnici: Zrinka Premužić kolegij: Antropologija prehrane predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
uto 14:00-14:45 dvorana A001 - predavanje uto 14:45-15:30 dvorana A001 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Zdravko Petanjek kolegij: Auksologija čovjeka predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 3 |
sri 17:00-18:30 dvorana A112 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Krunoslav Brčić-Kostić kolegij: Kvantitativna genetika predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pet 11:00-11:45 dvorana A112 - predavanje pet 11:45-12:30 dvorana A112 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Ranko Matasović, Pavao Krmpotić kolegij: Litavski tečaj predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
pet 08:00-09:30 dvorana A113 - predavanje pet 09:30-10:15 dvorana A113 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Nikola Vukosavljević kolegij: Uvod u antropološku arheologiju predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
sri 14:00-15:30 dvorana D1 - predavanje sri 15:30-16:15 dvorana D1 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Dino Milinović, dr. sc. Danko Šourek kolegij: Uvod u ikonologiju predavanja + seminara + vježbi: 2+1+1 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 1 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 2 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 3 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 4 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 5 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 6 sri 12:30-14:00 dvorana D6 - predavanje pet 09:30-10:15 dvorana D6 - seminar, grupa 1 pet 10:15-11:00 dvorana D6 - seminar, grupa 2 pet 11:00-11:45 dvorana D6 - seminar, grupa 3 |
nastavnici: Zrinka Premužić kolegij: Antropologija prehrane predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
uto 14:00-14:45 dvorana A001 - predavanje uto 14:45-15:30 dvorana A001 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Davorka Radovčić kolegij: Evolucija čovjeka predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
pon 17:00-18:30 dvorana A112 - predavanje pon 18:30-19:15 dvorana A112 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Krunoslav Brčić-Kostić kolegij: Kvantitativna genetika predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pet 11:00-11:45 dvorana A112 - predavanje pet 11:45-12:30 dvorana A112 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Ranko Matasović, Pavao Krmpotić kolegij: Litavski tečaj predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
pet 08:00-09:30 dvorana A113 - predavanje pet 09:30-10:15 dvorana A113 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Darko Polšek kolegij: Ljudska bihevioralna ekologija predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 3 |
pon 12:30-13:15 dvorana A112 - predavanje pon 13:15-14:00 dvorana A112 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Tijana Trako Poljak kolegij: Temeljni pojmovi ekologije čovjeka predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 3 |
sri 14:00-14:45 dvorana A125 - predavanje sri 14:45-15:30 dvorana A125 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Zdravka Hincak kolegij: Uvod u forenzičnu antropologiju predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
sri 17:00-18:30 dvorana FOND1 - predavanje sri 18:30-19:15 dvorana FOND1 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Dino Milinović, dr. sc. Danko Šourek kolegij: Uvod u ikonologiju predavanja + seminara + vježbi: 2+1+1 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 1 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 3 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 2 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 6 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 5 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 4 sri 12:30-14:00 dvorana D6 - predavanje pet 09:30-10:15 dvorana D6 - seminar, grupa 1 pet 10:15-11:00 dvorana D6 - seminar, grupa 2 pet 11:00-11:45 dvorana D6 - seminar, grupa 3 |
nastavnici: dr. sc. Ana Pavlović kolegij: Civilizacije starog vijeka + Proseminar iz antičke mitologije predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 6 |
pon 11:00-12:30 dvorana FOND1 - predavanje uto 09:30-11:00 dvorana FOND1 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Marcel Burić kolegij: Eneolitik Hrvatske u kontekstu srednje i jugoistočne Europe + Eneolitik Hrvatske predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 6 |
čet 08:00-09:30 dvorana FOND1 - seminar, grupa 1 čet 09:30-11:00 dvorana FOND1 - predavanje čet 11:00-12:30 dvorana FOND1 - seminar, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Zdravka Hincak kolegij: Geologija i mineralogija za arheologe predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 3 |
sri 15:30-17:00 dvorana FOND1 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Goran Zlodi, Zlodi, Goran; Ivanjko, Tomislav kolegij: Informatika za arheologe predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2 izborni kolegij, ECTS bodova: 2 |
pet 14:45-16:15 dvorana A103 - vježbe, grupa 1 pet 16:15-17:45 dvorana A103 - vježbe, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Zdravka Hincak kolegij: Metode prirodnih znanosti u arheologiji predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
pon 12:30-14:00 dvorana FOND1 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Nikola Vukosavljević, članovi Odsjeka kolegij: Terenski rad - terenska nastava 1 predavanja + seminara + vježbi: 0+0+8 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 1 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 1 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 1 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 1 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 1 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 1 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 1 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 1 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 2 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 2 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 2 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 2 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 2 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 2 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 2 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Rajna Šošić Klindžić kolegij: Uvod u litičku analizu predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 3 |
sri 09:30-11:00 dvorana FOND1 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Helena Tomas kolegij: Grčki jezik za arheologe I predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
čet 12:30-14:00 dvorana FOND1 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Dino Demicheli, dr. sc. Josip Parat kolegij: Latinski jezik za arheologe I predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
sri 08:00-09:30 dvorana FOND1 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Vinka Matijević kolegij: Nekropole, grobovi i pogrebni običaji na području antičkog Ilirika predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
čet 12:30-14:00 dvorana FOND2 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Ina Miloglav, dipl. arh. Martina Rončević kolegij: Osnove digitalne obrade pokretnih arheoloških nalaza predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2 izborni kolegij, ECTS bodova: 2 |
čet 14:45-16:15 dvorana A104 - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Helena Tomas, dr. sc. Helena Tomas; dr. sc. Josip Parat kolegij: Osnove klasične arheologije 2 predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
uto 12:30-14:00 dvorana FOND1 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Nikola Vukosavljević kolegij: Pregled europskog mezolitika predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
čet 11:00-12:30 dvorana A018 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Nikola Vukosavljević, članovi Odsjeka kolegij: Terenski rad - terenska nastava 2 predavanja + seminara + vježbi: 0+0+8 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 1 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 1 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 1 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 1 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 1 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 1 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 1 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 1 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 2 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 2 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 2 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 2 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 2 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 2 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 2 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Mirja Jarak kolegij: Uvod u srednjovjekovnu arheologiju predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
uto 11:00-12:30 dvorana FOND1 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Hrvoje Potrebica kolegij: Željezno doba Hrvatske u kontekstu srednje i jugoistočne Europe + Arheologija željeznog doba I predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 6 |
pon 09:30-11:00 dvorana FOND1 - predavanje pon 11:00-12:30 dvorana FOND2 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Krešimir Filipec, dr. sc. Petra Nikšić kolegij: Arheologija novog vijeka i suvremenog doba predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 3 |
čet 15:30-17:00 dvorana FOND1 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Ina Miloglav, dr. sc. Jacqueline Balen kolegij: Osnove muzejskog rada predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2 izborni kolegij, ECTS bodova: 2 |
pet 11:00-12:30 dvorana FOND1 - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Domagoj Tončinić, dr. sc. Domagoj Tončinić; dr. sc. Iva Kaić; dr. sc. Vinka Matijević kolegij: Osnove ranokršćanske arheologije predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
sri 12:30-14:00 dvorana FOND1 - predavanje sri 14:00-14:45 dvorana A018 - seminar, grupa 1 sri 14:00-15:30 dvorana FOND1 - seminar, grupa 2 sri 14:45-15:30 dvorana A018 - seminar, grupa 1 |
nastavnici: dr. sc. Danijela Roksandić Vukadin kolegij: Položaj naselja i graditeljske tehnologije predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
čet 14:00-15:30 dvorana FOND1 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Mirja Jarak, dipl. arh. Petra Jeršek kolegij: Rani srednji vijek u Hrvatskoj predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 6 |
uto 14:00-15:30 dvorana FOND1 - predavanje uto 15:30-17:00 dvorana FOND1 - seminar, grupa 1 sri 11:00-12:30 dvorana FOND1 - seminar, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Krešimir Filipec, dr. sc. Jana Škrgulja kolegij: Svakodnevni život u srednjem vijeku predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
uto 09:30-11:00 dvorana A018 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Nikola Vukosavljević, članovi Odsjeka kolegij: Terenski rad - terenska nastava 3 predavanja + seminara + vježbi: 0+0+8 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 1 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 1 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 1 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 1 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 1 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 1 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 1 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 1 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 2 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 2 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 2 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 2 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 2 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 2 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 2 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Ina Miloglav, dr. sc. Tatjana Lolić kolegij: Zaštita i konzervacija arheoloških nalazišta predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pet 09:30-11:00 dvorana FOND1 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Zdravka Hincak, dr. sc. Zdravka Hincak; dr. sc. Damir Mihelić kolegij: Zooarheologija: osnove animalne osteologije predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
uto 08:00-09:30 dvorana FOND1 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Ana Pavlović kolegij: Civilizacije starog vijeka + Proseminar iz antičke mitologije predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
pon 11:00-12:30 dvorana FOND1 - predavanje uto 09:30-11:00 dvorana FOND1 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Marcel Burić kolegij: Eneolitik Hrvatske u kontekstu srednje i jugoistočne Europe + Eneolitik Hrvatske predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 6 |
čet 08:00-09:30 dvorana FOND1 - seminar, grupa 1 čet 09:30-11:00 dvorana FOND1 - predavanje čet 11:00-12:30 dvorana FOND1 - seminar, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Zdravka Hincak kolegij: Geologija i mineralogija za arheologe predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
sri 15:30-17:00 dvorana FOND1 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Goran Zlodi, Zlodi, Goran; Ivanjko, Tomislav kolegij: Informatika za arheologe predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2 izborni kolegij, ECTS bodova: 2 |
pet 14:45-16:15 dvorana A103 - vježbe, grupa 1 pet 16:15-17:45 dvorana A103 - vježbe, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Zdravka Hincak kolegij: Metode prirodnih znanosti u arheologiji predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
pon 12:30-14:00 dvorana FOND1 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Nikola Vukosavljević, članovi Odsjeka kolegij: Terenski rad - terenska nastava 1 predavanja + seminara + vježbi: 0+0+8 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 2 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 2 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 2 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 2 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 2 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 2 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 2 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 2 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 1 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 1 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 1 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 1 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 1 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 1 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 1 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 1 |
nastavnici: dr. sc. Rajna Šošić Klindžić kolegij: Uvod u litičku analizu predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
sri 09:30-11:00 dvorana FOND1 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Helena Tomas kolegij: Grčki jezik za arheologe I predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
čet 12:30-14:00 dvorana FOND1 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Dino Demicheli, dr. sc. Josip Parat kolegij: Latinski jezik za arheologe I predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
sri 08:00-09:30 dvorana FOND1 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Vinka Matijević kolegij: Nekropole, grobovi i pogrebni običaji na području antičkog Ilirika predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
čet 12:30-14:00 dvorana FOND2 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Ina Miloglav, dipl. arh. Martina Rončević kolegij: Osnove digitalne obrade pokretnih arheoloških nalaza predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2 izborni kolegij, ECTS bodova: 2 |
čet 14:45-16:15 dvorana A104 - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Helena Tomas, dr. sc. Helena Tomas; dr. sc. Josip Parat kolegij: Osnove klasične arheologije 2 predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
uto 12:30-14:00 dvorana FOND1 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Nikola Vukosavljević kolegij: Pregled europskog mezolitika predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
čet 11:00-12:30 dvorana A018 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Nikola Vukosavljević, članovi Odsjeka kolegij: Terenski rad - terenska nastava 2 predavanja + seminara + vježbi: 0+0+8 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 1 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 1 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 1 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 1 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 1 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 1 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 1 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 1 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 2 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 2 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 2 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 2 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 2 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 2 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 2 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Mirja Jarak kolegij: Uvod u srednjovjekovnu arheologiju predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
uto 11:00-12:30 dvorana FOND1 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Hrvoje Potrebica kolegij: Željezno doba Hrvatske u kontekstu srednje i jugoistočne Europe + Arheologija željeznog doba I predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 6 |
pon 09:30-11:00 dvorana FOND1 - predavanje pon 11:00-12:30 dvorana FOND2 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Krešimir Filipec, dr. sc. Petra Nikšić kolegij: Arheologija novog vijeka i suvremenog doba predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
čet 15:30-17:00 dvorana FOND1 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Ina Miloglav, dr. sc. Jacqueline Balen kolegij: Osnove muzejskog rada predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2 izborni kolegij, ECTS bodova: 2 |
pet 11:00-12:30 dvorana FOND1 - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Domagoj Tončinić, dr. sc. Domagoj Tončinić; dr. sc. Iva Kaić; dr. sc. Vinka Matijević kolegij: Osnove ranokršćanske arheologije predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
sri 12:30-14:00 dvorana FOND1 - predavanje sri 14:00-14:45 dvorana A018 - seminar, grupa 1 sri 14:00-15:30 dvorana FOND1 - seminar, grupa 2 sri 14:45-15:30 dvorana A018 - seminar, grupa 1 |
nastavnici: dr. sc. Danijela Roksandić Vukadin kolegij: Položaj naselja i graditeljske tehnologije predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
čet 14:00-15:30 dvorana FOND1 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Mirja Jarak, dipl. arh. Petra Jeršek kolegij: Rani srednji vijek u Hrvatskoj predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 6 |
uto 14:00-15:30 dvorana FOND1 - predavanje uto 15:30-17:00 dvorana FOND1 - seminar, grupa 1 sri 11:00-12:30 dvorana FOND1 - seminar, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Krešimir Filipec, dr. sc. Jana Škrgulja kolegij: Svakodnevni život u srednjem vijeku predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
uto 09:30-11:00 dvorana A018 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Nikola Vukosavljević, članovi Odsjeka kolegij: Terenski rad - terenska nastava 3 predavanja + seminara + vježbi: 0+0+8 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 2 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 2 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 2 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 2 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 2 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 2 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 2 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 2 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 1 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 1 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 1 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 1 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 1 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 1 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 1 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 1 |
nastavnici: dr. sc. Ina Miloglav, dr. sc. Tatjana Lolić kolegij: Zaštita i konzervacija arheoloških nalazišta predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pet 09:30-11:00 dvorana FOND1 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Zdravka Hincak, dr. sc. Zdravka Hincak; dr. sc. Damir Mihelić kolegij: Zooarheologija: osnove animalne osteologije predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
uto 08:00-09:30 dvorana FOND1 - predavanje |
nastavnici: Tina Miholjančan kolegij: Engleski jezik za akademske potrebe 2 predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 2 |
pon 12:30-14:00 dvorana A111 - seminar, grupa 1 pon 14:00-15:30 dvorana A112 - seminar, grupa 2 |
nastavnici: mr. sc. Ines Jelovčić kolegij: Engleski jezik za akademske potrebe 2 predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 2 |
pon 11:00-12:30 dvorana A215 - seminar, grupa 1 uto 09:30-11:00 dvorana A215 - seminar, grupa 5 uto 11:00-12:30 dvorana A102 - seminar, grupa 2 sri 08:00-09:30 dvorana A218 - seminar, grupa 3 sri 09:30-11:00 dvorana A218 - seminar, grupa 4 |
nastavnici: mr. sc. Vivijana Radman kolegij: Engleski jezik za akademske potrebe 2 predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 2 |
sri 12:30-14:00 dvorana A104 - seminar, grupa 1 čet 14:00-15:30 dvorana A111 - seminar, grupa 2 |
nastavnici: Gabriela Bagić, vanjski kolegij: Engleski jezik za akademske potrebe 2 predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 2 |
uto 14:00-15:30 dvorana A112 - seminar, grupa 1 uto 16:15-17:45 dvorana A102 - seminar, grupa 5 čet 11:45-13:15 dvorana A112 - seminar, grupa 2 čet 13:15-14:45 dvorana A112 - seminar, grupa 3 čet 14:45-16:15 dvorana A112 - seminar, grupa 4 |
nastavnici: Jasna Ćirić kolegij: Francuski jezik za akademske potrebe 2 predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 2 |
sri 09:30-11:00 dvorana A112 - seminar, grupa 1 sri 11:00-12:30 dvorana A112 - seminar, grupa 2 pet 09:30-11:00 dvorana A112 - seminar, grupa 3 |
nastavnici: Jasna Ćirić kolegij: Francuski jezik za akademske potrebe 4 predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 2 |
čet 11:00-12:30 dvorana A111 - seminar, grupa 1 pet 11:00-12:30 dvorana A301 - seminar, grupa 2 |
nastavnici: Azra Plićanić Mesić kolegij: Njemački jezik za akademske potrebe 2 predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 2 |
pon 15:30-17:00 dvorana A215 - seminar, grupa 1 pon 17:00-18:30 dvorana A215 - seminar, grupa 2 uto 15:30-17:00 dvorana A215 - seminar, grupa 4 uto 17:00-18:30 dvorana A215 - seminar, grupa 3 |
nastavnici: dr. sc. Mirjana Šnjarić kolegij: Njemački jezik za akademske potrebe 2 predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 2 |
uto 15:30-17:00 dvorana A112 - seminar, grupa 1 sri 09:30-11:00 dvorana A205 - seminar, grupa 2 čet 09:30-11:00 dvorana A111 - seminar, grupa 3 čet 11:00-12:30 dvorana A213 - seminar, grupa 4 |
nastavnici: Azra Plićanić Mesić kolegij: Njemački jezik za akademske potrebe 4 predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 2 |
sri 17:00-18:30 dvorana A215 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Mirjana Šnjarić kolegij: Njemački jezik za akademske potrebe 4 predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 2 |
sri 11:00-12:30 dvorana A205 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Sanja Veršić kolegij: Ruski jezik za akademske potrebe 2 predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 2 |
sri 15:30-17:00 dvorana A215 - seminar, grupa 3 čet 16:15-17:45 dvorana A312 - seminar, grupa 2 pet 12:30-14:00 dvorana A301 - seminar, grupa 1 pet 14:00-15:30 dvorana A301 - seminar, grupa 4 |
nastavnici: dr. sc. Sanja Veršić kolegij: Ruski jezik za akademske potrebe 4 predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 2 |
sri 17:00-18:30 dvorana A205 - seminar |
nastavnici: Ana Matijević kolegij: Španjolski jezik za akademske potrebe 2 predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 2 |
pon 11:00-12:30 dvorana A301 - seminar, grupa 1 uto 11:00-12:30 dvorana A228 - seminar, grupa 2 čet 09:30-11:00 dvorana A102 - seminar, grupa 3 |
nastavnici: Ana Matijević kolegij: Španjolski jezik za akademske potrebe 4 predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 2 |
pon 12:30-14:00 dvorana A215 - seminar, grupa 1 uto 12:30-14:00 dvorana A102 - seminar, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Arijela Fabrio kolegij: Talijanski jezik za akademske potrebe 2 predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 2 |
uto 11:00-12:30 dvorana A112 - seminar, grupa 3 uto 12:30-14:00 dvorana A112 - seminar, grupa 4 čet 09:30-11:00 dvorana F316 - seminar, grupa 1 čet 11:00-12:30 dvorana F316 - seminar, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Arijela Fabrio kolegij: Talijanski jezik za akademske potrebe 4 predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 2 |
uto 09:30-11:00 dvorana F316 - seminar |
nastavnici: Alen Novosad kolegij: Češke jezične vježbe II predavanja + seminara + vježbi: 0+0+6 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
uto 08:00-09:30 dvorana A118 - vježbe, grupa 1 uto 09:30-11:00 dvorana A118 - vježbe, grupa 2 čet 08:00-09:30 dvorana A306 - vježbe, grupa 1 čet 09:30-11:00 dvorana A306 - vježbe, grupa 2 pet 08:00-09:30 dvorana A312 - vježbe, grupa 1 pet 09:30-11:00 dvorana A312 - vježbe, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Suzana Kos kolegij: Karel Čapek – tip malog velikog čovjeka u češkoj književnosti predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
pon 11:00-12:30 dvorana A118 - predavanje sri 11:00-12:30 dvorana A118 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Petar Vuković kolegij: Povijest češkog jezika i dijalektologija predavanja + seminara + vježbi: 4+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
uto 14:00-15:30 dvorana A312 - predavanje pet 14:00-15:30 dvorana A306 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Matija Ivačić kolegij: Uvod u češku književnost (preporuča se studentima I. godine) predavanja + seminara + vježbi: 3+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
pon 12:30-14:00 dvorana A124 - predavanje sri 12:30-13:15 dvorana A124 - predavanje sri 13:15-14:00 dvorana A124 - seminar |
nastavnici: Slavomira Ribarova kolegij: Češke jezične vježbe IV predavanja + seminara + vježbi: 0+0+6 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
uto 16:15-17:45 dvorana A124 - vježbe sri 14:45-16:15 dvorana A118 - vježbe čet 14:45-16:15 dvorana A306 - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Petar Vuković kolegij: Fonologija i morfologija češkoga jezika predavanja + seminara + vježbi: 4+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
uto 12:30-14:00 dvorana A217 - predavanje pet 12:30-14:00 dvorana A312 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Suzana Kos kolegij: Karel Čapek – tip malog velikog čovjeka u češkoj književnosti predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
pon 11:00-12:30 dvorana A118 - predavanje sri 11:00-12:30 dvorana A118 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Matija Ivačić kolegij: Uvod u češku književnost (preporuča se studentima I. godine) predavanja + seminara + vježbi: 3+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
pon 12:30-14:00 dvorana A124 - predavanje sri 12:30-13:15 dvorana A124 - predavanje sri 13:15-14:00 dvorana A124 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Katica Ivanković kolegij: Češka književnost XX. stoljeća predavanja + seminara + vježbi: 3+1+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
uto 15:30-17:00 dvorana A312 - predavanje čet 14:45-15:30 dvorana A312 - predavanje čet 15:30-16:15 dvorana A312 - seminar |
nastavnici: Alen Novosad, Kohoutková Zdenka kolegij: Češke jezične vježbe VI predavanja + seminara + vježbi: 0+0+6 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
uto 11:00-13:15 dvorana A118 - vježbe čet 08:00-10:15 dvorana A101 - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Suzana Kos kolegij: Karel Čapek – tip malog velikog čovjeka u češkoj književnosti predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
pon 11:00-12:30 dvorana A118 - predavanje sri 11:00-12:30 dvorana A118 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Matija Ivačić kolegij: Uvod u češku književnost (preporuča se studentima I. godine) predavanja + seminara + vježbi: 3+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
pon 12:30-14:00 dvorana A124 - predavanje sri 12:30-13:15 dvorana A124 - predavanje sri 13:15-14:00 dvorana A124 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Ivona Grgurinović, Helena Tolić kolegij: Etnokulturna slika svijeta predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 4 |
pet 09:30-11:00 dvorana A125 - predavanje pet 11:00-12:30 dvorana A125 - seminar, grupa 1 pet 12:30-14:00 dvorana A125 - seminar, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Tihana Rubić kolegij: Temeljni pojmovi hrvatske etnologije predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
pon 09:30-11:00 dvorana A125 - predavanje sri 09:30-11:00 dvorana A125 - seminar, grupa 1 sri 11:00-12:30 dvorana A125 - seminar, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Tanja Bukovčan, Tibor Komar kolegij: Uvod u kulturnu antropologiju predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
pon 14:00-15:30 dvorana D5 - predavanje pon 15:30-17:00 dvorana A125 - seminar, grupa 1 pon 17:00-18:30 dvorana A125 - seminar, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Tihana Petrović Leš kolegij: Antropologija tekstila predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
sri 11:00-12:30 dvorana A001 - predavanje sri 12:30-14:00 dvorana A001 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Goran Pavel Šantek, Kristina Vugdelija, Petra Kelemen, Tibor Komar, Sanja Lončar, Hrvoje Petrić, Duško Petrović, Sanja Potkonjak, Marijeta Rajković Iveta, Ivica Šute kolegij: Etnografija jugoistočne Europe predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
uto 09:30-11:00 dvorana A125 - predavanje uto 15:30-17:00 dvorana A125 - seminar, grupa 1 uto 17:00-18:30 dvorana A125 - seminar, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Nevena Škrbić Alempijević, Ivan Grkeš kolegij: Kulturnoantropološki problemi Sredozemlja predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
pon 11:00-12:30 dvorana A125 - predavanje pon 12:30-14:00 dvorana A125 - seminar, grupa 1 pon 14:00-15:30 dvorana A125 - seminar, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Sanja Lončar kolegij: Ruralno graditeljstvo i stanovanje predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
čet 12:30-14:00 dvorana A125 - predavanje čet 14:00-15:30 dvorana A125 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Marijeta Rajković Iveta kolegij: Tradicija i suvremenost predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
pet 10:15-11:45 dvorana A102 - predavanje pet 11:45-13:15 dvorana A102 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Hrvoje Čargonja kolegij: Antropologija hinduizma predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
pet 12:30-14:00 dvorana A112 - predavanje pet 14:00-14:45 dvorana A112 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Tihana Petrović Leš kolegij: Antropologija tekstila predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
sri 11:00-12:30 dvorana A001 - predavanje sri 12:30-14:00 dvorana A001 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Petra Kelemen kolegij: Antropologija turizma predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
uto 12:30-14:00 dvorana A125 - predavanje uto 14:00-15:30 dvorana A125 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Marijeta Rajković Iveta kolegij: Identiteti manjinskih kultura predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
čet 15:30-17:00 dvorana A125 - predavanje čet 17:00-18:30 dvorana A125 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Darko Polšek kolegij: Ljudska bihevioralna ekologija predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pon 12:30-13:15 dvorana A112 - predavanje pon 13:15-14:00 dvorana A112 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Sanja Lončar, Petra Kelemen kolegij: Prakse terenskog istraživanja predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
čet 08:00-09:30 dvorana A125 - predavanje čet 09:30-11:00 dvorana A001 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Tijana Trako Poljak kolegij: Temeljni pojmovi ekologije čovjeka predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
sri 14:00-14:45 dvorana A125 - predavanje sri 14:45-15:30 dvorana A125 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Mate Kapović kolegij: Akcentologija 1 predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
pet 10:15-11:45 dvorana A113 - predavanje pet 11:45-12:30 dvorana A113 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Marko Tadić, Matea Filko kolegij: Algebarska lingvistika predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
sri 11:45-13:15 dvorana A113 - predavanje čet 13:15-14:45 dvorana A113 - seminar, grupa 1 čet 14:45-16:15 dvorana A113 - seminar, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Tin Turković, dr. sc. Nikolina Maraković kolegij: Antičko slikarstvo predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
čet 15:30-16:15 dvorana D6 - predavanje čet 16:15-17:00 dvorana D6 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Krešimir Filipec, dr. sc. Petra Nikšić kolegij: Arheologija novog vijeka i suvremenog doba predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
čet 15:30-17:00 dvorana FOND1 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Dubravka Botica, dr. sc. Maja Žvorc kolegij: Arhitektura renesanse i baroka predavanja + seminara + vježbi: 2+1+1 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 1 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 2 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 3 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 4 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 5 sri 09:30-11:00 dvorana D6 - predavanje čet 14:00-14:45 dvorana A126 - seminar, grupa 1 čet 14:45-15:30 dvorana A126 - seminar, grupa 2 čet 15:30-16:15 dvorana A126 - seminar, grupa 3 |
nastavnici: dr. sc. Hrvoje Jurić, Perušić, Luka kolegij: Bioetika predavanja + seminara + vježbi: 4+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
uto 08:45-11:45 dvorana A106 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Marijana Bijelić kolegij: Bugarska književnost od početka 20. st. do 1945. predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
uto 17:00-17:45 dvorana A302 - predavanje uto 17:45-18:30 dvorana A302 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Ana Pavlović kolegij: Civilizacije starog vijeka + Proseminar iz antičke mitologije predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
pon 11:00-12:30 dvorana FOND1 - predavanje uto 09:30-11:00 dvorana FOND1 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Virna Karlić kolegij: Dijalektologija srpskog jezika predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
čet 15:30-16:15 dvorana A302 - predavanje čet 16:15-17:00 dvorana A302 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Marcel Burić kolegij: Eneolitik Hrvatske u kontekstu srednje i jugoistočne Europe + Eneolitik Hrvatske predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
čet 08:00-09:30 dvorana FOND1 - seminar, grupa 1 čet 09:30-11:00 dvorana FOND1 - predavanje čet 11:00-12:30 dvorana FOND1 - seminar, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Goran Sunajko kolegij: Estetika - opći predmet predavanja + seminara + vježbi: 4+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
pet 11:00-14:00 dvorana A106 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Hrvoje Jurić, Kos, Marko kolegij: Etika - seminar: Etika i budućnost predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pet 12:30-14:00 dvorana A101 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Hrvoje Jurić, Knorr, Lidija kolegij: Etika - seminar: Feministička bioetika predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pon 09:30-11:00 dvorana A101 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Zrinka Božić, Glavaš, Zvonimir kolegij: Fantastika u književnosti i drugim medijima predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
čet 17:00-18:30 dvorana A225 - predavanje čet 18:30-19:15 dvorana A225 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Davor Lauc, Skelac, Ines kolegij: Filozofija jezika II predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pet 09:30-11:00 dvorana A101 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Goran Sunajko, Bogdanić, Luka kolegij: Filozofija kulture predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
sri 17:00-18:30 dvorana A101 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Ivana Zagorac kolegij: Filozofija odgoja – seminar: Ideja sveučilišta predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
čet 13:15-14:45 dvorana A101 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Raul Raunić kolegij: Filozofija politike - seminar: Privatna i javna moralnost predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
uto 11:45-13:15 dvorana A101 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Lino Veljak kolegij: Filozofija povijesti: Osnovni problemi predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
pon 11:00-12:30 dvorana A106 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Davor Lauc kolegij: Filozofija znanosti predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
uto 14:45-16:15 dvorana A101 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Diana Tomić, Veno Volenec kolegij: Fonetika i fonologija predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pon 14:00-15:30 dvorana D1 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Virna Karlić kolegij: Fonetika i fonologija srpskog jezika predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
pon 15:30-16:15 dvorana A302 - predavanje pon 16:15-17:00 dvorana A302 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Arnalda Dobrić kolegij: Govor i pokret predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
pon 13:15-14:00 dvorana B320 - predavanje pon 14:00-14:45 dvorana A001 - predavanje pon 14:45-15:30 dvorana A001 - seminar, grupa 1 pon 15:30-16:15 dvorana A001 - seminar, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Gabrijela Kišiček, Ines Carović kolegij: Govorničke vještine predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
uto 08:45-09:30 dvorana A209 - predavanje uto 09:30-10:15 dvorana A209 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Helena Tomas kolegij: Grčki jezik za arheologe I predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
čet 12:30-14:00 dvorana FOND1 - predavanje |
nastavnici: Ninoslav Zubović kolegij: Grčki tečaj II predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 2 |
sri 08:00-09:30 dvorana A208 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Daniela Katunar, Dorijana Kavčić kolegij: Hrvatski znakovni jezik 2 predavanja + seminara + vježbi: 1+0+2 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
sri 08:00-08:45 dvorana A113 - predavanje sri 08:45-10:15 dvorana A113 - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Ranko Matasović kolegij: Ie. jezični tečaj: staroirski II predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 2 |
čet 11:00-11:45 dvorana A113 - predavanje čet 11:45-12:30 dvorana A113 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Goran Kardaš kolegij: Indijska filozofija II predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
čet 17:45-19:15 dvorana A101 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Ranko Matasović kolegij: Indoeuropsko čitanje latinskih tekstova predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
čet 16:15-17:45 dvorana A113 - predavanje čet 17:45-18:30 dvorana A113 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Sonja Špiranec kolegij: Informacijska pismenost predavanja + seminara + vježbi: 1+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
sri 09:30-10:15 dvorana A103 - predavanje sri 10:15-11:45 dvorana A103 - seminar, grupa 1 sri 15:30-17:00 dvorana A103 - seminar, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Zlatko Jurić kolegij: Interpolacije 2 predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
uto 08:00-09:30 dvorana A126 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Vjeran Kursar kolegij: Islamska civilizacija (II) predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - seminar čet 14:00-15:30 dvorana A128 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Mihal Brandl kolegij: Jewish history in Croatia in the 20th century predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 3 |
sri 12:30-14:00 dvorana A315 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Miljenko Jurković kolegij: Karolinška Istra predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
sri 11:00-12:30 dvorana A126 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Mirela Altić kolegij: Kartografski izvori za hrvatsku povijest predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pet 17:00-18:30 dvorana A202 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Marko Tadić, Matea Filko kolegij: Korpusna lingvistika predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
sri 13:15-14:45 dvorana Knjiznica I.kat - predavanje sri 14:45-15:30 dvorana Knjiznica I.kat - seminar |
nastavnici: dr. sc. Dino Demicheli, dr. sc. Josip Parat kolegij: Latinski jezik za arheologe I predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
sri 08:00-09:30 dvorana FOND1 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Virna Karlić, Jelena Tušek kolegij: Leksikologija srpskog jezika predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
čet 08:00-08:45 dvorana A302 - predavanje čet 08:45-09:30 dvorana A302 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Tanja Trška, dr. sc. Maja Žvorc kolegij: Likovne umjetnosti renesanse i baroka predavanja + seminara + vježbi: 2+1+1 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 1 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 2 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 3 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 4 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 5 uto 12:30-14:00 dvorana D6 - predavanje uto 15:30-16:15 dvorana A126 - seminar, grupa 1 uto 16:15-17:00 dvorana A126 - seminar, grupa 2 uto 17:00-17:45 dvorana A126 - seminar, grupa 3 |
nastavnici: dr. sc. Mislava Bertoša, Daniela Katunar, Ivana Simeon kolegij: Lingvistika i njezini dijalekti predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
pon 14:45-16:15 dvorana A113 - predavanje uto 17:45-18:30 dvorana A113 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Branka Barčot kolegij: Lingvokulturologija predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pet 08:45-10:15 dvorana A118 - predavanje pet 10:15-11:00 dvorana A118 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Ranko Matasović, Pavao Krmpotić kolegij: Litavski tečaj predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
pet 08:00-09:30 dvorana A113 - predavanje pet 09:30-10:15 dvorana A113 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Davor Lauc kolegij: Logika - seminar: Logika i programiranje 2023/24 predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
uto 17:00-18:30 dvorana A106 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Davor Lauc kolegij: Logika - seminar: Odabrani problemi filozofske logike 2023/24 predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
sri 14:00-15:30 dvorana A106 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Ivica Baković kolegij: Makedonska drama predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
uto 09:30-10:15 dvorana A302 - predavanje uto 10:15-11:00 dvorana A302 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Ivica Baković kolegij: Makedonski roman predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
sri 09:30-10:15 dvorana A302 - predavanje sri 10:15-11:00 dvorana A302 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Luka Bogdanić kolegij: Marx i marksističke filozofije predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
čet 13:15-14:45 dvorana A106 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Zdravka Hincak kolegij: Metode prirodnih znanosti u arheologiji predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
pon 12:30-14:00 dvorana FOND1 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Davor Lauc kolegij: Metodologija znanstvenog rada predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
uto 13:15-14:45 dvorana A101 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Sanja Kišiček kolegij: Nastava s primjenom računala predavanja + seminara + vježbi: 1+1+1 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
sri 10:15-11:00 dvorana A215 - predavanje sri 11:00-11:45 dvorana A215 - seminar sri 11:45-12:30 dvorana A215 - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Ana Vidović Zorić, Miloš Judaš, Boška Munivrana Dervišbegović kolegij: Neurofonetika predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
sri 12:30-14:00 dvorana A125 - predavanje čet 14:00-15:30 dvorana A209 - seminar |
nastavnici: mr. sc. Xanthi Zafeiraki, Polaček Gajer kolegij: Novogrčki jezik 2 predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 2 |
pet 12:30-13:15 dvorana A208 - predavanje pet 13:15-14:00 dvorana A208 - seminar |
nastavnici: mr. sc. Xanthi Zafeiraki kolegij: Novogrčki jezik 4 predavanja + seminara + vježbi: 1+0+1 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
uto 17:45-18:30 dvorana A208 - predavanje uto 18:30-19:15 dvorana A208 - vježbe |
nastavnici: mr. sc. Xanthi Zafeiraki kolegij: Novogrčki jezik 6 predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pon 17:00-17:45 dvorana A208 - predavanje pon 17:45-18:30 dvorana A208 - seminar |
nastavnici: mr. sc. Xanthi Zafeiraki kolegij: Novogrčki jezik 8 predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
uto 16:15-17:00 dvorana A208 - predavanje uto 17:00-17:45 dvorana A208 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Ivana Zagorac, Vigato, Matija kolegij: Ontologija - seminar: Odnos subjekt-objekt predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pon 12:30-14:00 dvorana A106 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Goran Sunajko, Vigato, Matija kolegij: Ontologija - seminar: Ontologija percepcije predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pon 14:00-15:30 dvorana A106 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Tatjana Paić Vukić, Milica Sturz kolegij: Osnove arapskog jezika: morfologija predavanja + seminara + vježbi: 1+0+2 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - vježbe, grupa 2 nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - vježbe, grupa 2 pon 15:30-17:00 dvorana A111 - vježbe, grupa 1 uto 18:30-19:15 dvorana D5 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Tatjana Paić Vukić, Milica Sturz kolegij: Osnove arapskog jezika: morfologija s elementima sintakse (II) predavanja + seminara + vježbi: 1+0+2 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
pon 14:00-15:30 dvorana A111 - vježbe uto 19:15-20:00 dvorana D5 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Helena Tomas, dr. sc. Helena Tomas; dr. sc. Josip Parat kolegij: Osnove klasične arheologije 2 predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
uto 12:30-14:00 dvorana FOND1 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Ina Miloglav, dr. sc. Jacqueline Balen kolegij: Osnove muzejskog rada predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2 izborni kolegij, ECTS bodova: 2 |
pet 11:00-12:30 dvorana FOND1 - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Slađan Turković, Petra Bručić kolegij: Osnove nizozemskog jezika I predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pon 09:30-11:00 dvorana A311 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Slađan Turković, Petra Bručić kolegij: Osnove nizozemskog jezika II predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2 izborni kolegij, ECTS bodova: 2 |
pon 11:00-12:30 dvorana A311 - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Azra Abadžić Navaey kolegij: Osnove perzijskog jezika (II) predavanja + seminara + vježbi: 1+0+1 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
čet 15:30-16:15 dvorana A111 - predavanje čet 16:15-17:00 dvorana A111 - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Domagoj Tončinić, dr. sc. Domagoj Tončinić; dr. sc. Iva Kaić; dr. sc. Vinka Matijević kolegij: Osnove ranokršćanske arheologije predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
sri 12:30-14:00 dvorana FOND1 - predavanje sri 14:00-14:45 dvorana A018 - seminar, grupa 1 sri 14:00-15:30 dvorana FOND1 - seminar, grupa 2 sri 14:45-15:30 dvorana A018 - seminar, grupa 1 |
nastavnici: dr. sc. Ivana Latković, Franko Burolo kolegij: Osnove slovenske književnosti predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
pon 14:00-14:45 dvorana A301 - predavanje pon 14:45-15:30 dvorana A301 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Danijela Roksandić Vukadin kolegij: Položaj naselja i graditeljske tehnologije predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
čet 14:00-15:30 dvorana FOND1 - predavanje |
nastavnici: Ivana Maslač kolegij: Poljski jezik (za ne-poloniste) predavanja + seminara + vježbi: 0+4+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
sri 11:00-12:30 dvorana A128 - seminar pet 11:00-12:30 dvorana A306 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Ivana Latković, Marijana Bijelić kolegij: Poredbene analize predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
uto 12:30-13:15 dvorana A302 - predavanje uto 13:15-14:00 dvorana A302 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Ljudevit Fran Ježić kolegij: Povijest filozofije - seminar: Njemačka ranoromantičarska filozofija predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
čet 11:45-13:15 dvorana A106 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Filip Šimetin Šegvić kolegij: Povijest i film predavanja + seminara + vježbi: 1+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
uto 15:30-16:15 dvorana A201 - predavanje uto 16:15-17:45 dvorana A201 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Zlatko Jurić kolegij: Povijest konzerviranja u Zagrebu od 1850. do 1945. predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
sri 08:00-09:30 dvorana A126 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Nikola Vukosavljević kolegij: Pregled europskog mezolitika predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
čet 11:00-12:30 dvorana A018 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Božo Bekavac kolegij: Prepoznavanje obavijesti u tekstu predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
uto 14:00-15:30 dvorana Knjiznica I.kat - predavanje uto 15:30-16:15 dvorana Knjiznica I.kat - seminar |
nastavnici: dr. sc. Mislava Bertoša, Ivana Simeon kolegij: Primijenjena lingvistika predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
uto 18:30-20:00 dvorana A113 - predavanje pet 15:30-17:00 dvorana A113 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Mirja Jarak, dipl. arh. Petra Jeršek kolegij: Rani srednji vijek u Hrvatskoj predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
uto 14:00-15:30 dvorana FOND1 - predavanje uto 15:30-17:00 dvorana FOND1 - seminar, grupa 1 sri 11:00-12:30 dvorana FOND1 - seminar, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Vladimir Rezar kolegij: Rimska književnost carskoga razdoblja predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 2 |
uto 11:45-13:15 dvorana A208 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Ljudevit Fran Ježić, Čakardić, Ankica; Ježić, Ljudevit Fran; Kardaš, Goran; Sunajko, Goran; Jurić, Hrvoje; Buljan, Ivana; Zagorac, Ivana; Perušić, Luka; Kos, Marko; Skelac, Ines; Tokić, Marko; Vigato, Matija kolegij: Selected Topics in Philosophy - seminar predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
čet 14:45-16:15 dvorana A101 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Jasmina Osterman kolegij: Silasci u Podzemlje: rituali plodnosti u drevnim svjetskim religijama predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pet 12:30-14:00 dvorana A001 - predavanje |
nastavnici: Martin Machata kolegij: Slovački jezik (za neslovakiste) predavanja + seminara + vježbi: 0+4+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
uto 11:00-12:30 dvorana A124 - seminar čet 11:00-12:30 dvorana A116 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Ivana Tomas kolegij: Srednjovjekovna umjetnost južne Dalmacije predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
pet 11:45-13:15 dvorana A126 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Ivana Tomas, dr. sc. Predrag Marković kolegij: Srednjovjekovna umjetnost Venecije predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
uto 14:00-15:30 dvorana A126 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Borislav Grgin kolegij: Srednjovjekovna Venecija predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 2 |
pon 14:00-15:30 dvorana A202 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Silvija Pisk kolegij: Srednjovjekovne utvrde u Hrvatskoj i Slavoniji predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
čet 15:30-16:15 dvorana A201 - predavanje čet 16:15-17:00 dvorana A201 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Dubravka Bogutovac kolegij: Srpska drama predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
uto 17:00-17:45 dvorana A228 - predavanje uto 17:45-18:30 dvorana A228 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Dubravka Bogutovac kolegij: Srpska pripovijetka XIX. vijeka predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
čet 17:00-17:45 dvorana A302 - predavanje čet 17:45-18:30 dvorana A302 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Martin Previšić kolegij: Sukob Tito Staljin i Goli otok predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
čet 17:00-18:30 dvorana D1 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Ivana Latković, Franko Burolo kolegij: Suvremena slovenska književnost (čitanja, analize) predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
čet 14:00-14:45 dvorana A302 - predavanje čet 14:45-15:30 dvorana A302 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Ivana Latković kolegij: Suvremeni slovenski roman predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
sri 15:30-16:15 dvorana A302 - predavanje sri 16:15-17:00 dvorana A302 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Krešimir Filipec, dr. sc. Jana Škrgulja kolegij: Svakodnevni život u srednjem vijeku predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
uto 09:30-11:00 dvorana A018 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Evelina Grozdanova kolegij: Tečaj bugarskog jezika 2 predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
pon 12:30-14:00 dvorana A302 - vježbe |
nastavnici: Voljena Marić kolegij: Tečaj latinskoga jezika II predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 2 |
pon 09:30-11:00 dvorana F316 - seminar, grupa 1 pet 09:30-11:00 dvorana A208 - seminar, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Borjana Prošev-Oliver kolegij: Tečaj makedonskog jezika 2 predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
pet 09:30-11:00 dvorana A302 - vježbe |
nastavnici: Delia Georgeta Ćupurdija, dr.sc. Silvia Giurgiu, lekt kolegij: Tečaj rumunjskog jezika 2 predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
uto 16:15-17:45 dvorana A213 - vježbe |
nastavnici: Simona Gotal kolegij: Tečaj slovenskog jezika 2 predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
pon 14:00-15:30 dvorana A302 - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Ana Dugandžić, dr. sc. Silvija Graljuk kolegij: Tečaj ukrajinskog II predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2 izborni kolegij, ECTS bodova: 2 |
pet 11:00-12:30 dvorana A224 - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Damir Ljubotina, Robert Faber kolegij: Tehnologije i održivi razvoj predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pet 14:00-15:30 dvorana D2 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Jasna Galjer, Luja Šimunović kolegij: Teorija i povijest povijesti umjetnosti predavanja + seminara + vježbi: 2+1+1 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 1 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 2 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 3 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 4 pon 09:30-11:00 dvorana D6 - predavanje sri 11:45-12:30 dvorana D6 - seminar, grupa 1 sri 12:30-13:15 dvorana A126 - seminar, grupa 2 sri 13:15-14:00 dvorana A126 - seminar, grupa 3 |
nastavnici: dr. sc. Ana Munk kolegij: Transforming Encounters: American Art of the 19th and 20th Centuries predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
čet 14:00-14:45 dvorana D5 - predavanje čet 14:45-15:30 dvorana D5 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Tin Turković kolegij: Umjetnost antičkog Ilirika predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
pet 10:15-11:00 dvorana A126 - predavanje pet 11:00-11:45 dvorana A126 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Miljenko Jurković, dr. sc. Nikolina Maraković kolegij: Umjetnost kasne antike i ranog srednjeg vijeka predavanja + seminara + vježbi: 2+1+1 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 1 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 2 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 3 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 4 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 5 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 6 pon 11:00-12:30 dvorana D6 - predavanje čet 10:15-11:00 dvorana D6 - seminar, grupa 1 čet 11:00-11:45 dvorana D6 - seminar, grupa 2 čet 11:45-12:30 dvorana D6 - seminar, grupa 3 |
nastavnici: dr. sc. Hrvoje Jurić, Perušić, Luka kolegij: Uvod u filozofiju II / Uvod u filozofiju II - opći predmet predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pon 12:30-14:00 dvorana A101 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Marko Tokić kolegij: Uvod u filozofiju II / Uvod u filozofiju II - opći predmet predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pon 11:00-12:30 dvorana A101 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Dino Milinović, dr. sc. Danko Šourek kolegij: Uvod u ikonologiju predavanja + seminara + vježbi: 2+1+1 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 1 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 2 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 3 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 4 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 5 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 6 sri 12:30-14:00 dvorana D6 - predavanje pet 09:30-10:15 dvorana D6 - seminar, grupa 1 pet 10:15-11:00 dvorana D6 - seminar, grupa 2 pet 11:00-11:45 dvorana D6 - seminar, grupa 3 |
nastavnici: dr. sc. Rajna Šošić Klindžić kolegij: Uvod u litičku analizu predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
sri 09:30-11:00 dvorana FOND1 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Vlasta Erdeljac, Martina Sekulić Sović kolegij: Uvod u psiholingvistiku predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
uto 15:30-17:00 dvorana A113 - predavanje uto 17:00-17:45 dvorana A113 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Ida Raffaelli, Daniela Katunar kolegij: Uvod u semantiku predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pon 11:45-13:15 dvorana A113 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Mirja Jarak kolegij: Uvod u srednjovjekovnu arheologiju predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
uto 11:00-12:30 dvorana FOND1 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Marijana Bijelić kolegij: Uvod u studij bugarskog jezika, književnosti i kulture predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
sri 14:00-14:45 dvorana A302 - predavanje sri 14:45-15:30 dvorana A302 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Ivana Latković kolegij: Uvod u studij južnoslavenskih književnosti predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
uto 15:30-16:15 dvorana A302 - predavanje uto 16:15-17:00 dvorana A302 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Ekrem Čaušević kolegij: Uvod u studij turkologije (II) predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - seminar uto 18:30-20:00 dvorana virtualno - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Ranko Matasović, Polančec, Jurica kolegij: Uvod u tipologiju predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
čet 11:00-12:30 dvorana A113 - predavanje čet 12:30-13:15 dvorana A113 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Jelena Marohnić, Budić, Filip kolegij: Velike bitke antičkog svijeta predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
sri 15:30-17:00 dvorana A001 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Zrinka Nikolić Jakus kolegij: Zagreb u srednjem vijeku predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
čet 08:00-08:45 dvorana A201 - predavanje čet 08:45-09:30 dvorana A201 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Ina Miloglav, dr. sc. Tatjana Lolić kolegij: Zaštita i konzervacija arheoloških nalazišta predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pet 09:30-11:00 dvorana FOND1 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Zlatko Jurić, dr. sc. Marko Špikić kolegij: Zaštita spomenika kulture predavanja + seminara + vježbi: 2+1+1 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 6 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 1 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 2 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 3 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 4 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 5 čet 08:45-10:15 dvorana D6 - predavanje čet 11:45-12:30 dvorana A126 - seminar, grupa 1 čet 12:30-13:15 dvorana A126 - seminar, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Zdravka Hincak, dr. sc. Zdravka Hincak; dr. sc. Damir Mihelić kolegij: Zooarheologija: osnove animalne osteologije predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
uto 08:00-09:30 dvorana FOND1 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Hrvoje Potrebica kolegij: Željezno doba Hrvatske u kontekstu srednje i jugoistočne Europe + Arheologija željeznog doba I predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
pon 09:30-11:00 dvorana FOND1 - predavanje pon 11:00-12:30 dvorana FOND2 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Zlatko Karač kolegij: Židovi i arhitektura predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 3 |
nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - predavanje nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Hrvoje Jurić, Perušić, Luka kolegij: Bioetika predavanja + seminara + vježbi: 4+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
uto 08:45-11:45 dvorana A106 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Hrvoje Jurić, Kos, Marko kolegij: Etika - seminar: Etika i budućnost predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pet 12:30-14:00 dvorana A101 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Hrvoje Jurić, Knorr, Lidija kolegij: Etika - seminar: Feministička bioetika predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pon 09:30-11:00 dvorana A101 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Davor Lauc, Skelac, Ines kolegij: Filozofija jezika II predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pet 09:30-11:00 dvorana A101 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Goran Sunajko, Bogdanić, Luka kolegij: Filozofija kulture predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
sri 17:00-18:30 dvorana A101 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Ivana Zagorac kolegij: Filozofija odgoja – seminar: Ideja sveučilišta predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
čet 13:15-14:45 dvorana A101 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Raul Raunić kolegij: Filozofija politike - seminar: Privatna i javna moralnost predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
uto 11:45-13:15 dvorana A101 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Lino Veljak kolegij: Filozofija povijesti: Osnovni problemi predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
pon 11:00-12:30 dvorana A106 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Davor Lauc kolegij: Filozofija znanosti predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
uto 14:45-16:15 dvorana A101 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Ljudevit Fran Ježić, Stamatović, Slobodan kolegij: Grčka filozofija II predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 3 |
pet 17:00-18:30 dvorana A101 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Ljudevit Fran Ježić kolegij: Grčka filozofija II predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 3 |
sri 11:00-12:30 dvorana A101 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Goran Kardaš kolegij: Indijska filozofija II predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
čet 17:45-19:15 dvorana A101 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Davor Lauc kolegij: Logika - seminar: Logika i programiranje 2023/24 predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
uto 17:00-18:30 dvorana A106 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Davor Lauc kolegij: Logika - seminar: Odabrani problemi filozofske logike 2023/24 predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
sri 14:00-15:30 dvorana A106 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Davor Lauc kolegij: Logika I - uvod u simboličku logiku predavanja + seminara + vježbi: 4+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 6 |
sri 17:00-20:00 dvorana D7 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Luka Bogdanić kolegij: Marx i marksističke filozofije predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
čet 13:15-14:45 dvorana A106 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Davor Lauc kolegij: Metodologija znanstvenog rada predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
uto 13:15-14:45 dvorana A101 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Ivana Zagorac, Vigato, Matija kolegij: Ontologija - seminar: Odnos subjekt-objekt predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pon 12:30-14:00 dvorana A106 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Goran Sunajko, Vigato, Matija kolegij: Ontologija - seminar: Ontologija percepcije predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pon 14:00-15:30 dvorana A106 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Ljudevit Fran Ježić kolegij: Povijest filozofije - seminar: Njemačka ranoromantičarska filozofija predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
čet 11:45-13:15 dvorana A106 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Ljudevit Fran Ježić, Čakardić, Ankica; Ježić, Ljudevit Fran; Kardaš, Goran; Sunajko, Goran; Jurić, Hrvoje; Buljan, Ivana; Zagorac, Ivana; Perušić, Luka; Kos, Marko; Skelac, Ines; Tokić, Marko; Vigato, Matija kolegij: Selected Topics in Philosophy - seminar predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
čet 14:45-16:15 dvorana A101 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Ankica Čakardić, Žitko, Mislav kolegij: Suvremena filozofska terminologija II predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 3 |
sri 12:30-14:00 dvorana A101 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Hrvoje Jurić, Perušić, Luka kolegij: Uvod u filozofiju II / Uvod u filozofiju II - opći predmet predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 3 |
pon 12:30-14:00 dvorana A101 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Marko Tokić kolegij: Uvod u filozofiju II / Uvod u filozofiju II - opći predmet predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 3 |
pon 11:00-12:30 dvorana A101 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Hrvoje Jurić, Perušić, Luka kolegij: Bioetika predavanja + seminara + vježbi: 4+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
uto 08:45-11:45 dvorana A106 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Hrvoje Jurić, Kos, Marko kolegij: Etika - seminar: Etika i budućnost predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pet 12:30-14:00 dvorana A101 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Hrvoje Jurić, Knorr, Lidija kolegij: Etika - seminar: Feministička bioetika predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pon 09:30-11:00 dvorana A101 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Hrvoje Jurić kolegij: Etika II predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 3 |
pet 11:00-12:30 dvorana A101 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Davor Lauc, Skelac, Ines kolegij: Filozofija jezika II predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pet 09:30-11:00 dvorana A101 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Goran Sunajko, Bogdanić, Luka kolegij: Filozofija kulture predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
sri 17:00-18:30 dvorana A101 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Ivana Zagorac kolegij: Filozofija odgoja – seminar: Ideja sveučilišta predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
čet 13:15-14:45 dvorana A101 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Raul Raunić kolegij: Filozofija politike - seminar: Privatna i javna moralnost predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
uto 11:45-13:15 dvorana A101 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Raul Raunić kolegij: Filozofija politike II predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 3 |
uto 10:15-11:45 dvorana A101 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Lino Veljak kolegij: Filozofija povijesti: Osnovni problemi predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
pon 11:00-12:30 dvorana A106 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Davor Lauc kolegij: Filozofija znanosti predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
uto 14:45-16:15 dvorana A101 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Luka Bogdanić kolegij: Filozofska antropologija predavanja + seminara + vježbi: 4+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 6 |
pon 15:30-17:00 dvorana A101 - predavanje čet 16:15-17:45 dvorana A101 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Goran Kardaš kolegij: Indijska filozofija II predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
čet 17:45-19:15 dvorana A101 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Davor Lauc kolegij: Logika - seminar: Logika i programiranje 2023/24 predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
uto 17:00-18:30 dvorana A106 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Davor Lauc kolegij: Logika - seminar: Odabrani problemi filozofske logike 2023/24 predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
sri 14:00-15:30 dvorana A106 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Davor Lauc kolegij: Logika II predavanja + seminara + vježbi: 4+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 6 |
sri 11:00-14:00 dvorana D5 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Luka Bogdanić kolegij: Marx i marksističke filozofije predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
čet 13:15-14:45 dvorana A106 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Davor Lauc kolegij: Metodologija znanstvenog rada predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
uto 13:15-14:45 dvorana A101 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Ivana Zagorac, Vigato, Matija kolegij: Ontologija - seminar: Odnos subjekt-objekt predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pon 12:30-14:00 dvorana A106 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Goran Sunajko, Vigato, Matija kolegij: Ontologija - seminar: Ontologija percepcije predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pon 14:00-15:30 dvorana A106 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Boško Pešić kolegij: Ontologija II predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 3 |
pet 14:00-15:30 dvorana A106 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Ljudevit Fran Ježić kolegij: Povijest filozofije - seminar: Njemačka ranoromantičarska filozofija predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
čet 11:45-13:15 dvorana A106 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Marko Tokić kolegij: Povijest filozofije II predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 3 |
čet 10:15-11:45 dvorana A101 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Ljudevit Fran Ježić, Čakardić, Ankica; Ježić, Ljudevit Fran; Kardaš, Goran; Sunajko, Goran; Jurić, Hrvoje; Buljan, Ivana; Zagorac, Ivana; Perušić, Luka; Kos, Marko; Skelac, Ines; Tokić, Marko; Vigato, Matija kolegij: Selected Topics in Philosophy - seminar predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
čet 14:45-16:15 dvorana A101 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Hrvoje Jurić, Perušić, Luka kolegij: Bioetika predavanja + seminara + vježbi: 4+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
uto 08:45-11:45 dvorana A106 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Hrvoje Jurić, Kos, Marko kolegij: Etika - seminar: Etika i budućnost predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pet 12:30-14:00 dvorana A101 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Hrvoje Jurić, Knorr, Lidija kolegij: Etika - seminar: Feministička bioetika predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pon 09:30-11:00 dvorana A101 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Hrvoje Jurić kolegij: Etika II predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 3 |
pet 11:00-12:30 dvorana A101 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Davor Lauc, Skelac, Ines kolegij: Filozofija jezika II predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pet 09:30-11:00 dvorana A101 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Goran Sunajko, Bogdanić, Luka kolegij: Filozofija kulture predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
sri 17:00-18:30 dvorana A101 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Ivana Zagorac kolegij: Filozofija odgoja – seminar: Ideja sveučilišta predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
čet 13:15-14:45 dvorana A101 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Raul Raunić kolegij: Filozofija politike - seminar: Privatna i javna moralnost predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
uto 11:45-13:15 dvorana A101 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Raul Raunić kolegij: Filozofija politike II predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 3 |
uto 10:15-11:45 dvorana A101 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Lino Veljak kolegij: Filozofija povijesti: Osnovni problemi predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
pon 11:00-12:30 dvorana A106 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Davor Lauc kolegij: Filozofija znanosti predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
uto 14:45-16:15 dvorana A101 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Luka Bogdanić kolegij: Filozofska antropologija predavanja + seminara + vježbi: 4+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 6 |
pon 15:30-17:00 dvorana A101 - predavanje čet 16:15-17:45 dvorana A101 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Goran Kardaš kolegij: Indijska filozofija II predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
čet 17:45-19:15 dvorana A101 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Davor Lauc kolegij: Logika - seminar: Logika i programiranje 2023/24 predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
uto 17:00-18:30 dvorana A106 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Davor Lauc kolegij: Logika - seminar: Odabrani problemi filozofske logike 2023/24 predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
sri 14:00-15:30 dvorana A106 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Davor Lauc kolegij: Logika II predavanja + seminara + vježbi: 4+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 6 |
sri 11:00-14:00 dvorana D5 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Luka Bogdanić kolegij: Marx i marksističke filozofije predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
čet 13:15-14:45 dvorana A106 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Davor Lauc kolegij: Metodologija znanstvenog rada predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
uto 13:15-14:45 dvorana A101 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Ivana Zagorac, Vigato, Matija kolegij: Ontologija - seminar: Odnos subjekt-objekt predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pon 12:30-14:00 dvorana A106 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Goran Sunajko, Vigato, Matija kolegij: Ontologija - seminar: Ontologija percepcije predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pon 14:00-15:30 dvorana A106 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Boško Pešić kolegij: Ontologija II predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 3 |
pet 14:00-15:30 dvorana A106 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Ljudevit Fran Ježić kolegij: Povijest filozofije - seminar: Njemačka ranoromantičarska filozofija predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
čet 11:45-13:15 dvorana A106 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Marko Tokić kolegij: Povijest filozofije IV predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 3 |
čet 11:45-13:15 dvorana A101 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Ljudevit Fran Ježić, Čakardić, Ankica; Ježić, Ljudevit Fran; Kardaš, Goran; Sunajko, Goran; Jurić, Hrvoje; Buljan, Ivana; Zagorac, Ivana; Perušić, Luka; Kos, Marko; Skelac, Ines; Tokić, Marko; Vigato, Matija kolegij: Selected Topics in Philosophy - seminar predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
čet 14:45-16:15 dvorana A101 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Hrvoje Jurić, Perušić, Luka kolegij: Bioetika predavanja + seminara + vježbi: 4+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
uto 08:45-11:45 dvorana A106 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Hrvoje Jurić, Kos, Marko kolegij: Etika - seminar: Etika i budućnost predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pet 12:30-14:00 dvorana A101 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Hrvoje Jurić, Knorr, Lidija kolegij: Etika - seminar: Feministička bioetika predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pon 09:30-11:00 dvorana A101 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Hrvoje Jurić kolegij: Etika II predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 3 |
pet 11:00-12:30 dvorana A101 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Davor Lauc, Skelac, Ines kolegij: Filozofija jezika II predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pet 09:30-11:00 dvorana A101 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Goran Sunajko, Bogdanić, Luka kolegij: Filozofija kulture predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
sri 17:00-18:30 dvorana A101 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Ivana Zagorac kolegij: Filozofija odgoja – seminar: Ideja sveučilišta predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
čet 13:15-14:45 dvorana A101 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Raul Raunić kolegij: Filozofija politike - seminar: Privatna i javna moralnost predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
uto 11:45-13:15 dvorana A101 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Raul Raunić kolegij: Filozofija politike II predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 3 |
uto 10:15-11:45 dvorana A101 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Lino Veljak kolegij: Filozofija povijesti: Osnovni problemi predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
pon 11:00-12:30 dvorana A106 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Davor Lauc kolegij: Filozofija znanosti predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
uto 14:45-16:15 dvorana A101 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Luka Bogdanić kolegij: Filozofska antropologija predavanja + seminara + vježbi: 4+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 6 |
pon 15:30-17:00 dvorana A101 - predavanje čet 16:15-17:45 dvorana A101 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Goran Kardaš kolegij: Indijska filozofija II predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
čet 17:45-19:15 dvorana A101 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Davor Lauc kolegij: Logika - seminar: Logika i programiranje 2023/24 predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
uto 17:00-18:30 dvorana A106 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Davor Lauc kolegij: Logika - seminar: Odabrani problemi filozofske logike 2023/24 predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
sri 14:00-15:30 dvorana A106 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Davor Lauc kolegij: Logika II predavanja + seminara + vježbi: 4+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 6 |
sri 11:00-14:00 dvorana D5 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Luka Bogdanić kolegij: Marx i marksističke filozofije predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
čet 13:15-14:45 dvorana A106 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Davor Lauc kolegij: Metodologija znanstvenog rada predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
uto 13:15-14:45 dvorana A101 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Ivana Zagorac, Vigato, Matija kolegij: Ontologija - seminar: Odnos subjekt-objekt predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pon 12:30-14:00 dvorana A106 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Goran Sunajko, Vigato, Matija kolegij: Ontologija - seminar: Ontologija percepcije predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pon 14:00-15:30 dvorana A106 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Boško Pešić kolegij: Ontologija II predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 3 |
pet 14:00-15:30 dvorana A106 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Ljudevit Fran Ježić kolegij: Povijest filozofije - seminar: Njemačka ranoromantičarska filozofija predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
čet 11:45-13:15 dvorana A106 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Ljudevit Fran Ježić kolegij: Povijest filozofije VI predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 3 |
sri 09:30-11:00 dvorana A101 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Ljudevit Fran Ježić, Čakardić, Ankica; Ježić, Ljudevit Fran; Kardaš, Goran; Sunajko, Goran; Jurić, Hrvoje; Buljan, Ivana; Zagorac, Ivana; Perušić, Luka; Kos, Marko; Skelac, Ines; Tokić, Marko; Vigato, Matija kolegij: Selected Topics in Philosophy - seminar predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
čet 14:45-16:15 dvorana A101 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Hrvoje Jurić, Perušić, Luka kolegij: Bioetika predavanja + seminara + vježbi: 4+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
uto 08:45-11:45 dvorana A106 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Hrvoje Jurić, Kos, Marko kolegij: Etika - seminar: Etika i budućnost predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pet 12:30-14:00 dvorana A101 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Hrvoje Jurić, Knorr, Lidija kolegij: Etika - seminar: Feministička bioetika predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pon 09:30-11:00 dvorana A101 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Davor Lauc, Skelac, Ines kolegij: Filozofija jezika II predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pet 09:30-11:00 dvorana A101 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Goran Sunajko, Bogdanić, Luka kolegij: Filozofija kulture predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
sri 17:00-18:30 dvorana A101 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Ivana Zagorac kolegij: Filozofija odgoja – seminar: Ideja sveučilišta predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
čet 13:15-14:45 dvorana A101 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Raul Raunić kolegij: Filozofija politike - seminar: Privatna i javna moralnost predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
uto 11:45-13:15 dvorana A101 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Lino Veljak kolegij: Filozofija povijesti: Osnovni problemi predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
pon 11:00-12:30 dvorana A106 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Davor Lauc kolegij: Filozofija znanosti predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
uto 14:45-16:15 dvorana A101 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Ljudevit Fran Ježić, Stamatović, Slobodan kolegij: Grčka filozofija II predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 3 |
pet 17:00-18:30 dvorana A101 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Ljudevit Fran Ježić kolegij: Grčka filozofija II predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 3 |
sri 11:00-12:30 dvorana A101 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Goran Kardaš kolegij: Indijska filozofija II predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
čet 17:45-19:15 dvorana A101 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Davor Lauc kolegij: Logika - seminar: Logika i programiranje 2023/24 predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
uto 17:00-18:30 dvorana A106 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Davor Lauc kolegij: Logika - seminar: Odabrani problemi filozofske logike 2023/24 predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
sri 14:00-15:30 dvorana A106 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Davor Lauc kolegij: Logika I - uvod u simboličku logiku predavanja + seminara + vježbi: 4+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 6 |
sri 17:00-20:00 dvorana D7 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Luka Bogdanić kolegij: Marx i marksističke filozofije predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
čet 13:15-14:45 dvorana A106 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Davor Lauc kolegij: Metodologija znanstvenog rada predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
uto 13:15-14:45 dvorana A101 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Ivana Zagorac, Vigato, Matija kolegij: Ontologija - seminar: Odnos subjekt-objekt predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pon 12:30-14:00 dvorana A106 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Goran Sunajko, Vigato, Matija kolegij: Ontologija - seminar: Ontologija percepcije predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pon 14:00-15:30 dvorana A106 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Ljudevit Fran Ježić kolegij: Povijest filozofije - seminar: Njemačka ranoromantičarska filozofija predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
čet 11:45-13:15 dvorana A106 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Ljudevit Fran Ježić, Čakardić, Ankica; Ježić, Ljudevit Fran; Kardaš, Goran; Sunajko, Goran; Jurić, Hrvoje; Buljan, Ivana; Zagorac, Ivana; Perušić, Luka; Kos, Marko; Skelac, Ines; Tokić, Marko; Vigato, Matija kolegij: Selected Topics in Philosophy - seminar predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
čet 14:45-16:15 dvorana A101 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Ankica Čakardić, Žitko, Mislav kolegij: Suvremena filozofska terminologija II predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 3 |
sri 12:30-14:00 dvorana A101 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Hrvoje Jurić, Perušić, Luka kolegij: Uvod u filozofiju II / Uvod u filozofiju II - opći predmet predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 3 |
pon 12:30-14:00 dvorana A101 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Marko Tokić kolegij: Uvod u filozofiju II / Uvod u filozofiju II - opći predmet predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 3 |
pon 11:00-12:30 dvorana A101 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Hrvoje Jurić, Perušić, Luka kolegij: Bioetika predavanja + seminara + vježbi: 4+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
uto 08:45-11:45 dvorana A106 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Hrvoje Jurić, Kos, Marko kolegij: Etika - seminar: Etika i budućnost predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pet 12:30-14:00 dvorana A101 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Hrvoje Jurić, Knorr, Lidija kolegij: Etika - seminar: Feministička bioetika predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pon 09:30-11:00 dvorana A101 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Hrvoje Jurić kolegij: Etika II predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 3 |
pet 11:00-12:30 dvorana A101 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Davor Lauc, Skelac, Ines kolegij: Filozofija jezika II predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pet 09:30-11:00 dvorana A101 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Goran Sunajko, Bogdanić, Luka kolegij: Filozofija kulture predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
sri 17:00-18:30 dvorana A101 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Ivana Zagorac kolegij: Filozofija odgoja – seminar: Ideja sveučilišta predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
čet 13:15-14:45 dvorana A101 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Raul Raunić kolegij: Filozofija politike - seminar: Privatna i javna moralnost predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
uto 11:45-13:15 dvorana A101 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Raul Raunić kolegij: Filozofija politike II predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 3 |
uto 10:15-11:45 dvorana A101 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Lino Veljak kolegij: Filozofija povijesti: Osnovni problemi predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
pon 11:00-12:30 dvorana A106 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Davor Lauc kolegij: Filozofija znanosti predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
uto 14:45-16:15 dvorana A101 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Luka Bogdanić kolegij: Filozofska antropologija predavanja + seminara + vježbi: 4+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 6 |
pon 15:30-17:00 dvorana A101 - predavanje čet 16:15-17:45 dvorana A101 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Goran Kardaš kolegij: Indijska filozofija II predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
čet 17:45-19:15 dvorana A101 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Davor Lauc kolegij: Logika - seminar: Logika i programiranje 2023/24 predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
uto 17:00-18:30 dvorana A106 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Davor Lauc kolegij: Logika - seminar: Odabrani problemi filozofske logike 2023/24 predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
sri 14:00-15:30 dvorana A106 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Davor Lauc kolegij: Logika II predavanja + seminara + vježbi: 4+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 6 |
sri 11:00-14:00 dvorana D5 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Luka Bogdanić kolegij: Marx i marksističke filozofije predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
čet 13:15-14:45 dvorana A106 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Davor Lauc kolegij: Metodologija znanstvenog rada predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
uto 13:15-14:45 dvorana A101 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Ivana Zagorac, Vigato, Matija kolegij: Ontologija - seminar: Odnos subjekt-objekt predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pon 12:30-14:00 dvorana A106 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Goran Sunajko, Vigato, Matija kolegij: Ontologija - seminar: Ontologija percepcije predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pon 14:00-15:30 dvorana A106 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Boško Pešić kolegij: Ontologija II predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 3 |
pet 14:00-15:30 dvorana A106 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Ljudevit Fran Ježić kolegij: Povijest filozofije - seminar: Njemačka ranoromantičarska filozofija predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
čet 11:45-13:15 dvorana A106 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Marko Tokić kolegij: Povijest filozofije II predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 3 |
čet 10:15-11:45 dvorana A101 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Ljudevit Fran Ježić, Čakardić, Ankica; Ježić, Ljudevit Fran; Kardaš, Goran; Sunajko, Goran; Jurić, Hrvoje; Buljan, Ivana; Zagorac, Ivana; Perušić, Luka; Kos, Marko; Skelac, Ines; Tokić, Marko; Vigato, Matija kolegij: Selected Topics in Philosophy - seminar predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
čet 14:45-16:15 dvorana A101 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Hrvoje Jurić, Perušić, Luka kolegij: Bioetika predavanja + seminara + vježbi: 4+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
uto 08:45-11:45 dvorana A106 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Hrvoje Jurić, Kos, Marko kolegij: Etika - seminar: Etika i budućnost predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pet 12:30-14:00 dvorana A101 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Hrvoje Jurić, Knorr, Lidija kolegij: Etika - seminar: Feministička bioetika predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pon 09:30-11:00 dvorana A101 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Hrvoje Jurić kolegij: Etika II predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 3 |
pet 11:00-12:30 dvorana A101 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Davor Lauc, Skelac, Ines kolegij: Filozofija jezika II predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pet 09:30-11:00 dvorana A101 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Goran Sunajko, Bogdanić, Luka kolegij: Filozofija kulture predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
sri 17:00-18:30 dvorana A101 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Ivana Zagorac kolegij: Filozofija odgoja – seminar: Ideja sveučilišta predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
čet 13:15-14:45 dvorana A101 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Raul Raunić kolegij: Filozofija politike - seminar: Privatna i javna moralnost predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
uto 11:45-13:15 dvorana A101 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Raul Raunić kolegij: Filozofija politike II predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 3 |
uto 10:15-11:45 dvorana A101 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Lino Veljak kolegij: Filozofija povijesti: Osnovni problemi predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
pon 11:00-12:30 dvorana A106 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Davor Lauc kolegij: Filozofija znanosti predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
uto 14:45-16:15 dvorana A101 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Luka Bogdanić kolegij: Filozofska antropologija predavanja + seminara + vježbi: 4+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 6 |
pon 15:30-17:00 dvorana A101 - predavanje čet 16:15-17:45 dvorana A101 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Goran Kardaš kolegij: Indijska filozofija II predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
čet 17:45-19:15 dvorana A101 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Davor Lauc kolegij: Logika - seminar: Logika i programiranje 2023/24 predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
uto 17:00-18:30 dvorana A106 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Davor Lauc kolegij: Logika - seminar: Odabrani problemi filozofske logike 2023/24 predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
sri 14:00-15:30 dvorana A106 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Davor Lauc kolegij: Logika II predavanja + seminara + vježbi: 4+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 6 |
sri 11:00-14:00 dvorana D5 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Luka Bogdanić kolegij: Marx i marksističke filozofije predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
čet 13:15-14:45 dvorana A106 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Davor Lauc kolegij: Metodologija znanstvenog rada predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
uto 13:15-14:45 dvorana A101 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Ivana Zagorac, Vigato, Matija kolegij: Ontologija - seminar: Odnos subjekt-objekt predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pon 12:30-14:00 dvorana A106 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Goran Sunajko, Vigato, Matija kolegij: Ontologija - seminar: Ontologija percepcije predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pon 14:00-15:30 dvorana A106 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Boško Pešić kolegij: Ontologija II predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 3 |
pet 14:00-15:30 dvorana A106 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Ljudevit Fran Ježić kolegij: Povijest filozofije - seminar: Njemačka ranoromantičarska filozofija predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
čet 11:45-13:15 dvorana A106 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Marko Tokić kolegij: Povijest filozofije IV predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 3 |
čet 11:45-13:15 dvorana A101 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Ljudevit Fran Ježić, Čakardić, Ankica; Ježić, Ljudevit Fran; Kardaš, Goran; Sunajko, Goran; Jurić, Hrvoje; Buljan, Ivana; Zagorac, Ivana; Perušić, Luka; Kos, Marko; Skelac, Ines; Tokić, Marko; Vigato, Matija kolegij: Selected Topics in Philosophy - seminar predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
čet 14:45-16:15 dvorana A101 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Hrvoje Jurić, Perušić, Luka kolegij: Bioetika predavanja + seminara + vježbi: 4+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
uto 08:45-11:45 dvorana A106 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Hrvoje Jurić, Kos, Marko kolegij: Etika - seminar: Etika i budućnost predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pet 12:30-14:00 dvorana A101 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Hrvoje Jurić, Knorr, Lidija kolegij: Etika - seminar: Feministička bioetika predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pon 09:30-11:00 dvorana A101 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Hrvoje Jurić kolegij: Etika II predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 3 |
pet 11:00-12:30 dvorana A101 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Davor Lauc, Skelac, Ines kolegij: Filozofija jezika II predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pet 09:30-11:00 dvorana A101 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Goran Sunajko, Bogdanić, Luka kolegij: Filozofija kulture predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
sri 17:00-18:30 dvorana A101 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Ivana Zagorac kolegij: Filozofija odgoja – seminar: Ideja sveučilišta predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
čet 13:15-14:45 dvorana A101 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Raul Raunić kolegij: Filozofija politike - seminar: Privatna i javna moralnost predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
uto 11:45-13:15 dvorana A101 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Raul Raunić kolegij: Filozofija politike II predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 3 |
uto 10:15-11:45 dvorana A101 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Lino Veljak kolegij: Filozofija povijesti: Osnovni problemi predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
pon 11:00-12:30 dvorana A106 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Davor Lauc kolegij: Filozofija znanosti predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
uto 14:45-16:15 dvorana A101 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Luka Bogdanić kolegij: Filozofska antropologija predavanja + seminara + vježbi: 4+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 6 |
pon 15:30-17:00 dvorana A101 - predavanje čet 16:15-17:45 dvorana A101 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Goran Kardaš kolegij: Indijska filozofija II predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
čet 17:45-19:15 dvorana A101 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Davor Lauc kolegij: Logika - seminar: Logika i programiranje 2023/24 predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
uto 17:00-18:30 dvorana A106 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Davor Lauc kolegij: Logika - seminar: Odabrani problemi filozofske logike 2023/24 predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
sri 14:00-15:30 dvorana A106 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Davor Lauc kolegij: Logika II predavanja + seminara + vježbi: 4+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 6 |
sri 11:00-14:00 dvorana D5 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Luka Bogdanić kolegij: Marx i marksističke filozofije predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
čet 13:15-14:45 dvorana A106 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Davor Lauc kolegij: Metodologija znanstvenog rada predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
uto 13:15-14:45 dvorana A101 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Ivana Zagorac, Vigato, Matija kolegij: Ontologija - seminar: Odnos subjekt-objekt predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pon 12:30-14:00 dvorana A106 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Goran Sunajko, Vigato, Matija kolegij: Ontologija - seminar: Ontologija percepcije predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pon 14:00-15:30 dvorana A106 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Boško Pešić kolegij: Ontologija II predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 3 |
pet 14:00-15:30 dvorana A106 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Ljudevit Fran Ježić kolegij: Povijest filozofije - seminar: Njemačka ranoromantičarska filozofija predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
čet 11:45-13:15 dvorana A106 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Ljudevit Fran Ježić kolegij: Povijest filozofije VI predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 3 |
sri 09:30-11:00 dvorana A101 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Ljudevit Fran Ježić, Čakardić, Ankica; Ježić, Ljudevit Fran; Kardaš, Goran; Sunajko, Goran; Jurić, Hrvoje; Buljan, Ivana; Zagorac, Ivana; Perušić, Luka; Kos, Marko; Skelac, Ines; Tokić, Marko; Vigato, Matija kolegij: Selected Topics in Philosophy - seminar predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
čet 14:45-16:15 dvorana A101 - seminar |
nastavnici: Tina Miholjančan kolegij: Engleski jezik za akademske potrebe 2 predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 2 |
pon 12:30-14:00 dvorana A111 - seminar, grupa 1 pon 14:00-15:30 dvorana A112 - seminar, grupa 2 |
nastavnici: mr. sc. Ines Jelovčić kolegij: Engleski jezik za akademske potrebe 2 predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 2 |
pon 11:00-12:30 dvorana A215 - seminar, grupa 1 uto 09:30-11:00 dvorana A215 - seminar, grupa 5 uto 11:00-12:30 dvorana A102 - seminar, grupa 2 sri 08:00-09:30 dvorana A218 - seminar, grupa 3 sri 09:30-11:00 dvorana A218 - seminar, grupa 4 |
nastavnici: mr. sc. Vivijana Radman kolegij: Engleski jezik za akademske potrebe 2 predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 2 |
sri 12:30-14:00 dvorana A104 - seminar, grupa 1 čet 14:00-15:30 dvorana A111 - seminar, grupa 2 |
nastavnici: Gabriela Bagić, vanjski kolegij: Engleski jezik za akademske potrebe 2 predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 2 |
uto 14:00-15:30 dvorana A112 - seminar, grupa 1 uto 16:15-17:45 dvorana A102 - seminar, grupa 5 čet 11:45-13:15 dvorana A112 - seminar, grupa 2 čet 13:15-14:45 dvorana A112 - seminar, grupa 3 čet 14:45-16:15 dvorana A112 - seminar, grupa 4 |
nastavnici: dr. sc. Diana Tomić, Veno Volenec kolegij: Fonetika i fonologija predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pon 14:00-15:30 dvorana D1 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Ines Carović kolegij: Fonetska transkripcija + Govorne vježbe predavanja + seminara + vježbi: 2+1+1 obavezan kolegij, ECTS bodova: 6 |
uto 08:00-08:45 dvorana A209 - seminar, grupa 2 uto 10:15-11:45 dvorana A209 - predavanje uto 11:45-12:30 dvorana A209 - seminar, grupa 1 uto 13:15-14:00 dvorana B320 - vježbe, grupa 1 uto 14:00-14:45 dvorana B320 - vježbe, grupa 2 uto 14:45-15:30 dvorana B320 - vježbe, grupa 3 |
nastavnici: dr. sc. Arnalda Dobrić kolegij: Govor i pokret predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
pon 13:15-14:00 dvorana B320 - predavanje pon 14:00-14:45 dvorana A001 - predavanje pon 14:45-15:30 dvorana A001 - seminar, grupa 1 pon 15:30-16:15 dvorana A001 - seminar, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Nikolaj Lazić kolegij: Govorna tehnologija predavanja + seminara + vježbi: 1+1+2 obavezan kolegij, ECTS bodova: 4 |
pon 15:30-16:15 dvorana A209 - seminar, grupa 1 pon 16:15-17:00 dvorana A209 - seminar, grupa 2 čet 15:30-16:15 dvorana D1 - predavanje pet 10:15-11:45 dvorana A215 - vježbe, grupa 1 pet 11:45-13:15 dvorana A215 - vježbe, grupa 2 pet 13:15-14:45 dvorana A215 - vježbe, grupa 3 pet 14:45-16:15 dvorana A215 - vježbe, grupa 4 |
nastavnici: dr. sc. Gabrijela Kišiček, Ines Carović kolegij: Govorničke vještine predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
uto 08:45-09:30 dvorana A209 - predavanje uto 09:30-10:15 dvorana A209 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Marko Liker kolegij: Koartikulacija predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
čet 15:30-16:15 dvorana A209 - predavanje čet 16:15-17:00 dvorana A209 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Ana Vidović Zorić, Miloš Judaš, Boška Munivrana Dervišbegović kolegij: Neurofonetika predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
sri 12:30-14:00 dvorana A125 - predavanje čet 14:00-15:30 dvorana A209 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Arnalda Dobrić, Diana Tomić kolegij: Verbotonalna teorija predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
sri 14:00-15:30 dvorana D5 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Diana Tomić, Veno Volenec kolegij: Fonetika i fonologija predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pon 14:00-15:30 dvorana D1 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Arnalda Dobrić kolegij: Govor i pokret predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
pon 13:15-14:00 dvorana B320 - predavanje pon 14:00-14:45 dvorana A001 - predavanje pon 14:45-15:30 dvorana A001 - seminar, grupa 1 pon 15:30-16:15 dvorana A001 - seminar, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Gabrijela Kišiček, Ines Carović kolegij: Govorničke vještine predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
uto 08:45-09:30 dvorana A209 - predavanje uto 09:30-10:15 dvorana A209 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Gordana Varošanec-Škarić, Iva Bašić kolegij: Govorništvo predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
uto 12:30-14:00 dvorana A209 - predavanje pet 10:15-11:45 dvorana A209 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Marko Liker kolegij: Koartikulacija predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
čet 15:30-16:15 dvorana A209 - predavanje čet 16:15-17:00 dvorana A209 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Jelena Vlašić Duić kolegij: Lingvistika govora predavanja + seminara + vježbi: 4+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
čet 09:30-12:30 dvorana A209 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Ana Vidović Zorić, Miloš Judaš, Boška Munivrana Dervišbegović kolegij: Neurofonetika predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
sri 12:30-14:00 dvorana A125 - predavanje čet 14:00-15:30 dvorana A209 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Arnalda Dobrić, prof. emerita Vesna Mildner, Ivana Aras kolegij: Slušanje i govor predavanja + seminara + vježbi: 2+0+2 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
pon 09:30-11:00 dvorana A209 - predavanje, grupa 1 pon 12:30-13:15 dvorana B320 - vježbe, grupa 1 pon 15:30-16:15 dvorana B320 - vježbe, grupa 1 pon 16:15-17:45 dvorana B320 - vježbe, grupa 2 sri 09:30-11:00 dvorana A209 - predavanje, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Arnalda Dobrić, Diana Tomić kolegij: Verbotonalna teorija predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
sri 14:00-15:30 dvorana D5 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Diana Tomić, Veno Volenec kolegij: Fonetika i fonologija predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pon 14:00-15:30 dvorana D1 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Arnalda Dobrić kolegij: Govor i pokret predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
pon 13:15-14:00 dvorana B320 - predavanje pon 14:00-14:45 dvorana A001 - predavanje pon 14:45-15:30 dvorana A001 - seminar, grupa 1 pon 15:30-16:15 dvorana A001 - seminar, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Gabrijela Kišiček, Ines Carović kolegij: Govorničke vještine predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
uto 08:45-09:30 dvorana A209 - predavanje uto 09:30-10:15 dvorana A209 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Gordana Varošanec-Škarić, Iva Bašić kolegij: Govorništvo predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
uto 12:30-14:00 dvorana A209 - predavanje pet 10:15-11:45 dvorana A209 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Marko Liker kolegij: Koartikulacija predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
čet 15:30-16:15 dvorana A209 - predavanje čet 16:15-17:00 dvorana A209 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Jelena Vlašić Duić kolegij: Lingvistika govora predavanja + seminara + vježbi: 4+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
čet 09:30-12:30 dvorana A209 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Ana Vidović Zorić, Miloš Judaš, Boška Munivrana Dervišbegović kolegij: Neurofonetika predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
sri 12:30-14:00 dvorana A125 - predavanje čet 14:00-15:30 dvorana A209 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Arnalda Dobrić, prof. emerita Vesna Mildner, Ivana Aras kolegij: Slušanje i govor predavanja + seminara + vježbi: 2+0+2 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
pon 09:30-11:00 dvorana A209 - predavanje, grupa 1 pon 12:30-13:15 dvorana B320 - vježbe, grupa 1 pon 15:30-16:15 dvorana B320 - vježbe, grupa 1 pon 16:15-17:45 dvorana B320 - vježbe, grupa 2 sri 09:30-11:00 dvorana A209 - predavanje, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Arnalda Dobrić, Diana Tomić kolegij: Verbotonalna teorija predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
sri 14:00-15:30 dvorana D5 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Bogdanka Pavelin Lešić, Messmer, Alexis kolegij: Francuska i njeni načini života u svakodnevici predavanja + seminara + vježbi: 0+1+1 izborni kolegij, ECTS bodova: 2 |
sri 14:00-14:45 dvorana A107 - seminar sri 14:45-15:30 dvorana A107 - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Marinko Koščec, Ivić, Nenad kolegij: Francuska književnost : 17. st. predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 4 |
pon 14:45-15:30 dvorana A218 - predavanje pon 15:30-16:15 dvorana A218 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Lidija Orešković Dvorski kolegij: Francuska ortoepija 2 predavanja + seminara + vježbi: 1+0+1 obavezan kolegij, ECTS bodova: 2 |
uto 09:30-10:15 dvorana A213 - predavanje, grupa 1 uto 10:15-11:00 dvorana A213 - vježbe, grupa 1 uto 11:00-11:45 dvorana A213 - predavanje, grupa 2 uto 11:45-12:30 dvorana A213 - vježbe, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Marija Paprašarovski, Messmer, Alexis kolegij: Francuske jezične vježbe 2 predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
sri 11:00-12:30 dvorana A301 - vježbe, grupa 1 sri 15:30-17:00 dvorana A107 - vježbe, grupa 2 |
nastavnici: Vedrana Berlengi Kapušin kolegij: Francuske korektivne fonetske vježbe 2 predavanja + seminara + vježbi: 0+0+1 izborni kolegij, ECTS bodova: 1 |
pon 09:30-10:15 dvorana A213 - vježbe, grupa 1 pon 10:15-11:00 dvorana A213 - vježbe, grupa 2 sri 09:30-10:15 dvorana A213 - vježbe, grupa 3 sri 10:15-11:00 dvorana A213 - vježbe, grupa 4 |
nastavnici: dr. sc. Marija Paprašarovski kolegij: Francuski jezik 2 predavanja + seminara + vježbi: 2+0+4 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
pon 11:00-12:30 dvorana A107 - vježbe pon 13:15-14:45 dvorana A218 - predavanje sri 12:30-14:00 dvorana A107 - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Sanja Šoštarić kolegij: Francuski jezik 2 predavanja + seminara + vježbi: 2+0+4 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
uto 12:30-14:00 dvorana A107 - vježbe čet 11:00-12:30 dvorana A218 - vježbe čet 12:30-14:00 dvorana A218 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Sanja Šoštarić kolegij: Metodologija čitanja i pisanja predavanja + seminara + vježbi: 1+0+1 izborni kolegij, ECTS bodova: 2 |
čet 09:30-10:15 dvorana A107 - predavanje čet 10:15-11:00 dvorana A107 - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Maja Zorica Vukušić kolegij: Uvod u teoriju knjizevnosti predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 2 |
pet 08:00-09:30 dvorana A218 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Bogdanka Pavelin Lešić, Messmer, Alexis kolegij: Francuska i njeni načini života u svakodnevici predavanja + seminara + vježbi: 0+1+1 izborni kolegij, ECTS bodova: 2 |
sri 14:00-14:45 dvorana A107 - seminar sri 14:45-15:30 dvorana A107 - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Maja Zorica Vukušić kolegij: Francuska književnost : 19. st. (fikcija-autobiografija) predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 2 |
pet 13:15-14:45 dvorana D1 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Maja Zorica Vukušić kolegij: Francuska književnost : 19. st. (poezija-drama) predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 2 |
čet 15:30-17:00 dvorana A218 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Bogdanka Pavelin Lešić kolegij: Francuska lingvistika 2 predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 4 |
uto 11:00-11:45 dvorana A218 - predavanje uto 11:45-12:30 dvorana A218 - seminar |
nastavnici: Vedrana Berlengi Kapušin, Messmer, Alexis kolegij: Francuske jezične vježbe 4 predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pon 11:00-12:30 dvorana A102 - vježbe, grupa 1 pon 12:30-14:00 dvorana A102 - vježbe, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Marija Paprašarovski kolegij: Francuski jezik 4 predavanja + seminara + vježbi: 1+0+3 obavezan kolegij, ECTS bodova: 4 |
pon 09:30-10:15 dvorana A107 - predavanje pon 10:15-11:00 dvorana A107 - vježbe sri 11:00-12:30 dvorana A107 - vježbe |
nastavnici: Vedrana Berlengi Kapušin kolegij: Francuski jezik 4 predavanja + seminara + vježbi: 1+0+3 obavezan kolegij, ECTS bodova: 4 |
pon 08:00-08:45 dvorana A107 - predavanje pon 08:45-09:30 dvorana A107 - vježbe sri 08:00-09:30 dvorana A107 - vježbe |
nastavnici: Voljena Marić kolegij: Latinski jezik za romaniste 2 predavanja + seminara + vježbi: 1+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 2 |
pet 11:45-12:30 dvorana D6 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Maja Zorica Vukušić kolegij: Francuska književnost: 20. st. (poezija-drama) predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 2 |
pet 09:30-11:00 dvorana A218 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Maja Zorica Vukušić, Ivić, Nenad kolegij: Francuska književnost: srednjovjekovlje predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 2 |
pon 17:00-17:45 dvorana A218 - predavanje pon 17:45-18:30 dvorana A218 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Ivana Franić, Šoštarić, Sanja kolegij: Francuska leksikologija i leksikografija predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
uto 11:00-11:45 dvorana A107 - predavanje uto 11:45-12:30 dvorana A107 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Sanja Šoštarić, Damić Bohač, Darja kolegij: Francuski jezik 6 predavanja + seminara + vježbi: 1+0+3 obavezan kolegij, ECTS bodova: 4 |
uto 08:45-11:00 dvorana A107 - vježbe, grupa 1 sri 15:30-16:15 dvorana A218 - predavanje sri 16:15-18:30 dvorana A218 - vježbe, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Bogdanka Pavelin Lešić kolegij: Lingvistička teorija Petra Guberine i njezine primjene predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pon 12:30-13:15 dvorana A107 - predavanje pon 13:15-14:00 dvorana A107 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Bogdanka Pavelin Lešić kolegij: Lingvistika iskazivanja i pragmatika predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pon 11:00-11:45 dvorana A213 - predavanje pon 11:45-12:30 dvorana A213 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Maja Zorica Vukušić, Ivić, Nenad kolegij: Od latinskog do francuskog predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 2 |
pet 11:00-12:30 dvorana A107 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Maja Zorica Vukušić, Silobrčić, Ivan kolegij: Od romantizma do simbolizma predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
sri 14:00-14:45 dvorana A218 - predavanje sri 14:45-15:30 dvorana A218 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Ivana Franić, Bikić-Carić, Gorana kolegij: Semantički seminar 2 predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 2 |
čet 14:00-14:45 dvorana A107 - predavanje čet 14:45-15:30 dvorana A107 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Dražen Varga kolegij: Sintaksa složene rečenice predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 4 |
pon 18:30-20:00 dvorana A218 - predavanje, grupa 1 uto 15:30-17:00 dvorana A218 - predavanje, grupa 2 uto 17:00-17:45 dvorana A218 - seminar, grupa 1 uto 17:45-18:30 dvorana A218 - seminar, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Maja Zorica Vukušić, Ivić, Nenad, Silobrčić, Ivan kolegij: Tekstualne prakse: Barthes, Foucault, Deleuze predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
sri 11:00-12:30 dvorana A213 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Ivana Franić, Petrak, Marta kolegij: Tvorba riječi u francuskome jeziku predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
uto 12:30-13:15 dvorana A213 - predavanje uto 13:15-14:00 dvorana A213 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Ivanka Rajh kolegij: Uvod u prevođenje predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 2 |
pet 12:30-14:00 dvorana A218 - seminar, grupa 1 pet 14:00-15:30 dvorana A218 - seminar, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Bogdanka Pavelin Lešić kolegij: Značajni tekstovi moderne francuske lingvistike 2 predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
uto 14:00-15:30 dvorana A218 - seminar |
nastavnici: -- Nadine Vollstädt kolegij: Izgovorne vježbe iz njemačkog jezika II predavanja + seminara + vježbi: 0+0+1 obavezan kolegij, ECTS bodova: 1 |
uto 15:30-16:15 dvorana A307 - vježbe, grupa 1 uto 16:15-17:00 dvorana A307 - vježbe, grupa 2 sri 11:00-11:45 dvorana A311 - vježbe, grupa 3 sri 11:45-12:30 dvorana A311 - vježbe, grupa 4 čet 08:00-08:45 dvorana A301 - vježbe, grupa 5 čet 08:45-09:30 dvorana A301 - vježbe, grupa 6 |
nastavnici: dr. sc. Jelena Spreicer, Aida Alagić Bandov kolegij: Književna interpretacija predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 2 |
sri 14:00-15:30 dvorana A307 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Aleksandra Ščukanec, Kristina Hrastov kolegij: Metode studiranja – jezikoslovlje predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 2 |
čet 15:30-17:00 dvorana D5 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Slađan Turković kolegij: Osnove jezikoslovlja predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 4 |
pon 12:30-14:00 dvorana D5 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Svjetlan Lacko Vidulić kolegij: Osnove književne interpretacije predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 4 |
sri 12:30-14:00 dvorana A220 - predavanje |
nastavnici: Tamara Crnko Gmaz, Franjo Janeš, Snježana Rodek, Inja Skender Libhard, Sonja Strmečki Marković kolegij: Suvremeni njemački jezik II predavanja + seminara + vježbi: 0+2+4 obavezan kolegij, ECTS bodova: 4 |
pon 09:30-11:00 dvorana A307 - seminar, grupa 4 pon 15:30-17:00 dvorana A311 - seminar, grupa 3 uto 08:00-09:30 dvorana A311 - seminar, grupa 5 uto 09:30-11:00 dvorana A102 - vježbe, grupa 4 uto 11:00-12:30 dvorana A311 - vježbe, grupa 3 uto 12:30-14:00 dvorana A307 - seminar, grupa 1 uto 14:00-15:30 dvorana A311 - seminar, grupa 2 sri 08:00-09:30 dvorana A307 - vježbe, grupa 5 sri 09:30-11:00 dvorana A315 - vježbe, grupa 4 sri 15:30-17:00 dvorana A311 - vježbe, grupa 2 čet 09:30-11:00 dvorana A307 - vježbe, grupa 5 čet 11:00-12:30 dvorana A311 - vježbe, grupa 3 čet 12:30-14:00 dvorana A205 - vježbe, grupa 1 čet 14:00-15:30 dvorana A311 - vježbe, grupa 2 pet 12:30-14:00 dvorana A311 - vježbe, grupa 1 |
nastavnici: dr. sc. Inja Skender Libhard kolegij: Leksičke inovacije u njemačkome predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 2 |
pon 12:30-14:00 dvorana A307 - seminar |
nastavnici: -- Nadine Vollstädt kolegij: Njemački jezik i film predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 2 |
sri 15:30-17:00 dvorana A307 - seminar |
nastavnici: mr. sc. Irena Petrušić-Hluchy kolegij: Njemački jezik i glazba predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 2 |
čet 09:30-11:00 dvorana A301 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Velimir Piškorec kolegij: Planski jezici predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 2 |
pet 12:30-13:15 dvorana A307 - predavanje pet 13:15-14:00 dvorana A307 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Milka Car Prijić kolegij: Povijest njemačke književnosti: 19. st. predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 4 |
uto 12:30-14:00 dvorana D1 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Christine Magerski kolegij: Seminar iz njemačke književnosti 19. st. A predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 2 |
pon 15:30-17:00 dvorana A307 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Milka Car Prijić kolegij: Seminar iz njemačke književnosti 19. st. B predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 2 |
uto 14:00-15:30 dvorana A307 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Kristian Novak kolegij: Sintaksa suvremenoga njemačkoga jezika predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 4 |
pon 09:30-11:00 dvorana D7 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Kristian Novak kolegij: Sintaktička analiza II predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 2 |
pon 08:00-09:30 dvorana A311 - seminar |
nastavnici: Irena Petrušić-Hluchy, Snježana Rodek, Inja Skender Libhard, Sonja Strmečki Marković kolegij: Suvremeni njemački jezik IV predavanja + seminara + vježbi: 0+2+2 obavezan kolegij, ECTS bodova: 3 |
pon 11:00-12:30 dvorana A307 - seminar, grupa 3 pon 14:00-15:30 dvorana A311 - seminar, grupa 2 uto 11:00-12:30 dvorana A307 - vježbe, grupa 3 sri 08:00-09:30 dvorana A301 - seminar, grupa 1 sri 09:30-11:00 dvorana A307 - seminar, grupa 4 čet 08:00-09:30 dvorana A307 - vježbe, grupa 4 čet 12:30-14:00 dvorana A311 - vježbe, grupa 2 pet 09:30-11:00 dvorana A307 - vježbe, grupa 1 |
nastavnici: dr. sc. Maja Anđel kolegij: Fonetika i fonologija suvremenoga njemačkoga jezika predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 4 |
uto 15:30-17:00 dvorana D7 - predavanje |
nastavnici: Maja Anđel, Mirela Landsman Vinković, Slađan Turković kolegij: Germanistika u praksi predavanja + seminara + vježbi: 1+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 2 |
sri 17:00-17:45 dvorana A307 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Inja Skender Libhard kolegij: Leksičke inovacije u njemačkome predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 2 |
pon 12:30-14:00 dvorana A307 - seminar |
nastavnici: -- Nadine Vollstädt kolegij: Njemački jezik i film predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 2 |
sri 15:30-17:00 dvorana A307 - seminar |
nastavnici: mr. sc. Irena Petrušić-Hluchy kolegij: Njemački jezik i glazba predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 2 |
čet 09:30-11:00 dvorana A301 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Velimir Piškorec kolegij: Planski jezici predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 2 |
pet 12:30-13:15 dvorana A307 - predavanje pet 13:15-14:00 dvorana A307 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Christine Magerski kolegij: Povijest njemačke književnosti: 20. st. II predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 4 |
uto 11:00-12:30 dvorana D1 - predavanje |
nastavnici: Tamara Crnko Gmaz, Franjo Janeš, Irena Petrušić-Hluchy kolegij: Receptivna i produktivna tekstna kompetencija II predavanja + seminara + vježbi: 0+3+1 obavezan kolegij, ECTS bodova: 3 |
uto 14:00-15:30 dvorana A209 - seminar, grupa 1 sri 09:30-11:00 dvorana A301 - seminar, grupa 3 sri 14:00-15:30 dvorana A311 - seminar, grupa 2 čet 15:30-16:15 dvorana A311 - seminar, grupa 2 čet 16:15-17:00 dvorana A311 - vježbe, grupa 2 pet 08:00-08:45 dvorana A307 - seminar, grupa 3 pet 08:45-09:30 dvorana A307 - vježbe, grupa 3 pet 11:00-11:45 dvorana A311 - seminar, grupa 1 pet 11:45-12:30 dvorana A311 - vježbe, grupa 1 |
nastavnici: dr. sc. Christine Magerski, Aida Alagić Bandov kolegij: Seminar iz njemačke književnosti 20. st. II A predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 2 |
sri 12:30-14:00 dvorana A128 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Kristian Novak kolegij: Sintaktička analiza II predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 2 |
pon 08:00-09:30 dvorana A311 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Petra Matović, Matović, Polaček Gajer kolegij: Grčka književnost helenističkoga i carskoga razdoblja predavanja + seminara + vježbi: 1+3+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
sri 12:30-14:00 dvorana A208 - seminar čet 11:00-11:45 dvorana A208 - predavanje čet 11:45-12:30 dvorana A208 - seminar |
nastavnici: Ninoslav Zubović, Zubović, Čengić, Rezar kolegij: Grčka morfologija 2 predavanja + seminara + vježbi: 1+3+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 7 |
pon 08:45-09:30 dvorana A208 - predavanje sri 09:30-10:15 dvorana A208 - seminar čet 12:30-13:15 dvorana A208 - seminar pet 08:00-08:45 dvorana A208 - seminar |
nastavnici: Voljena Marić kolegij: Tečaj latinskoga jezika II predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 2 |
pon 09:30-11:00 dvorana F316 - seminar, grupa 1 pet 09:30-11:00 dvorana A208 - seminar, grupa 2 |
nastavnici: Ninoslav Zubović, Zubović, Polaček Gajer kolegij: Grčka sintaksa 2 predavanja + seminara + vježbi: 1+3+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 7 |
pon 09:30-10:15 dvorana A208 - predavanje pon 10:15-11:00 dvorana A208 - seminar pet 11:00-12:30 dvorana A208 - seminar |
nastavnici: Ninoslav Zubović kolegij: Grčki prijevodni seminar predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
čet 13:15-14:45 dvorana A208 - seminar |
nastavnici: Teo Radić kolegij: Osnove latinskoga 2 predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
sri 14:00-14:45 dvorana A208 - predavanje sri 14:45-15:30 dvorana A208 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Petra Matović kolegij: Povijest grčkog jezika: Homer i homerski dijalekt predavanja + seminara + vježbi: 1+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 6 |
uto 09:30-10:15 dvorana A208 - predavanje uto 10:15-11:45 dvorana A208 - seminar |
nastavnici: Voljena Marić kolegij: Tečaj latinskoga jezika II predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 2 |
pon 09:30-11:00 dvorana F316 - seminar, grupa 1 pet 09:30-11:00 dvorana A208 - seminar, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Nina Čengić kolegij: Grčka književnost: Grčka lirika predavanja + seminara + vježbi: 1+3+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 7 |
uto 08:45-09:30 dvorana A208 - predavanje čet 09:30-11:00 dvorana A208 - seminar pet 08:45-09:30 dvorana A208 - seminar |
nastavnici: mr. sc. Xanthi Zafeiraki kolegij: Novogrčki jezik II predavanja + seminara + vježbi: 1+3+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 6 |
pon 15:30-16:15 dvorana A208 - predavanje pon 16:15-17:00 dvorana A208 - seminar čet 17:45-19:15 dvorana A208 - seminar |
nastavnici: Teo Radić kolegij: Osnove latinskoga 2 predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
sri 14:00-14:45 dvorana A208 - predavanje sri 14:45-15:30 dvorana A208 - seminar |
nastavnici: Voljena Marić kolegij: Tečaj latinskoga jezika II predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 2 |
pon 09:30-11:00 dvorana F316 - seminar, grupa 1 pet 09:30-11:00 dvorana A208 - seminar, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Nina Čengić kolegij: Grčka književnost: Grčka lirika predavanja + seminara + vježbi: 1+3+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 7 |
uto 08:45-09:30 dvorana A208 - predavanje čet 09:30-11:00 dvorana A208 - seminar pet 08:45-09:30 dvorana A208 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Nina Čengić kolegij: Povijest grčkog jezika: Veze među grčkim rečenicama - parataksa i hipotaksa predavanja + seminara + vježbi: 1+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 6 |
uto 08:00-08:45 dvorana A208 - predavanje čet 08:00-09:30 dvorana A208 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Kristina Katalinić kolegij: Fonologija mađarskog jezika predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 3 |
čet 09:30-10:15 dvorana A128 - predavanje čet 10:15-11:00 dvorana A128 - seminar |
nastavnici: Ana Sekso Milković kolegij: Jezične vježbe iz mađarskog jezika II. predavanja + seminara + vježbi: 0+0+8 obavezan kolegij, ECTS bodova: 7 |
pon 15:30-17:00 dvorana A128 - vježbe uto 08:45-10:15 dvorana A128 - vježbe sri 15:30-17:00 dvorana A128 - vježbe čet 17:00-18:30 dvorana A217 - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Sandor Bene kolegij: Uvod u mađarsku književnost predavanja + seminara + vježbi: 1+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 2 |
pon 10:15-11:00 dvorana A217 - predavanje |
nastavnici: Ana Sekso Milković kolegij: Jezične vježbe iz mađarskog jezika IV. predavanja + seminara + vježbi: 0+0+8 obavezan kolegij, ECTS bodova: 7 |
pon 17:00-18:30 dvorana A128 - vježbe uto 10:15-11:45 dvorana A128 - vježbe sri 17:00-18:30 dvorana A128 - vježbe čet 14:00-15:30 dvorana A217 - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Sandor Bene, Bene, Sukalić kolegij: Mađarska knjizevnost II. ((proto)realizam) predavanja + seminara + vježbi: 1+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 4 |
pon 12:30-13:15 dvorana A217 - predavanje pon 13:15-14:45 dvorana A217 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Kristina Katalinić kolegij: Suvremeni mađarski jezik II. (skupine imenskih i relacijskih riječi) predavanja + seminara + vježbi: 1+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 4 |
uto 15:30-16:15 dvorana A217 - predavanje uto 16:15-17:45 dvorana A217 - seminar |
nastavnici: Boglárka Vermeki, Kiss, Katalinić kolegij: Jezične i prevoditeljske vježbe iz mađarskog jezika VI. predavanja + seminara + vježbi: 0+0+6 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
uto 14:00-15:30 dvorana A217 - vježbe sri 14:00-15:30 dvorana A217 - vježbe pet 09:30-11:00 dvorana A217 - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Sandor Bene, Bene, Mann kolegij: Mađarska književnost IV.(postmodernizam) predavanja + seminara + vježbi: 1+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 4 |
čet 17:45-18:30 dvorana A128 - predavanje, grupa 1 čet 18:30-19:15 dvorana A128 - predavanje, grupa 2 pet 12:30-14:00 dvorana A128 - seminar, grupa 1 pet 14:00-15:30 dvorana A128 - seminar, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Orsolya Žagar Szentesi kolegij: Suvremeni mađarski jezik IV. (sintaksa) predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 3 |
čet 11:00-11:45 dvorana A128 - predavanje čet 11:45-12:30 dvorana A128 - seminar |
nastavnici: Meenu Krishna kolegij: hindska konverzacija 2 predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2 izborni kolegij, ECTS bodova: 2 |
čet 12:30-14:00 dvorana F316 - vježbe |
nastavnici: Višnja Grabovac kolegij: Hindske jezične vježbe 2 predavanja + seminara + vježbi: 0+0+4 obavezan kolegij, ECTS bodova: 2 |
pon 15:30-17:00 dvorana A205 - vježbe sri 09:30-11:00 dvorana A128 - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Hrvoje Čargonja kolegij: Neohinduistički pokreti predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 2 |
čet 17:00-18:30 dvorana A307 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Goran Kardaš kolegij: Osnove hindske gramatike 2 predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 3 |
nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - predavanje sri 14:00-14:45 dvorana A128 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Ivan Andrijanić kolegij: Osnove sanskrtske gramatike 2 predavanja + seminara + vježbi: 2+0+1 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
uto 08:00-08:45 dvorana A128 - predavanje čet 08:00-08:45 dvorana A128 - predavanje čet 08:45-09:30 dvorana A128 - vježbe |
nastavnici: Chandra Bhushan Jha kolegij: sanskrtska konverzacija 2 predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2 izborni kolegij, ECTS bodova: 2 |
pon 09:30-11:00 dvorana A128 - vježbe |
nastavnici: mr. sc. Krešimir Krnic kolegij: Temelji indijske civilizacije 2 predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 2 |
uto 11:45-13:15 dvorana A128 - predavanje |
nastavnici: Ljatif Demir kolegij: Uvod u književnost kulturu Roma 2 predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 2 |
čet 19:15-20:45 dvorana A128 - predavanje |
nastavnici: Ljatif Demir kolegij: Uvod u romski jezik 2 predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 2 |
sri 18:30-20:00 dvorana A217 - predavanje |
nastavnici: Meenu Krishna kolegij: hindska konverzacija 2 predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2 izborni kolegij, ECTS bodova: 2 |
čet 12:30-14:00 dvorana F316 - vježbe |
nastavnici: Višnja Grabovac kolegij: Hindske jezične vježbe 4 predavanja + seminara + vježbi: 0+0+4 obavezan kolegij, ECTS bodova: 2 |
pon 11:00-12:30 dvorana A205 - vježbe sri 13:15-14:45 dvorana A205 - vježbe |
nastavnici: Chandra Bhushan Jha kolegij: Indijska književnost 2 predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 3 |
pon 08:00-09:30 dvorana A101 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Ivan Andrijanić kolegij: Indijski potkontinent u povijesnoj perspektivi 2 predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 2 |
uto 09:30-11:00 dvorana A205 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Hrvoje Čargonja kolegij: Neohinduistički pokreti predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 2 |
čet 17:00-18:30 dvorana A307 - predavanje |
nastavnici: Katarina Katavić kolegij: Niži hindski seminar 2 predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 2 |
uto 14:00-15:30 dvorana A205 - seminar |
nastavnici: Chandra Bhushan Jha kolegij: sanskrtska konverzacija 2 predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2 izborni kolegij, ECTS bodova: 2 |
pon 09:30-11:00 dvorana A128 - vježbe |
nastavnici: mr. sc. Krešimir Krnic kolegij: Sanskrtski seminar - niži 2 predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 2 |
čet 15:30-17:00 dvorana A217 - seminar |
nastavnici: Ljatif Demir kolegij: Uvod u književnost kulturu Roma 2 predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 2 |
čet 19:15-20:45 dvorana A128 - predavanje |
nastavnici: Ljatif Demir kolegij: Uvod u romski jezik 2 predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 2 |
sri 18:30-20:00 dvorana A217 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Mislav Ježić kolegij: Avestički ili staroperzijski seminar predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 2 |
pon 20:00-21:30 dvorana A128 - seminar |
nastavnici: Meenu Krishna kolegij: hindska konverzacija 2 predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2 izborni kolegij, ECTS bodova: 2 |
čet 12:30-14:00 dvorana F316 - vježbe |
nastavnici: Višnja Grabovac kolegij: Hindske jezične vježbe 6 predavanja + seminara + vježbi: 0+0+4 obavezan kolegij, ECTS bodova: 2 |
pon 12:30-14:00 dvorana A128 - vježbe čet 09:30-11:00 dvorana A205 - vježbe |
nastavnici: Chandra Bhushan Jha kolegij: Indijska književnost 2 predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 3 |
pon 08:00-09:30 dvorana A101 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Mislav Ježić kolegij: Indijske religije predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 3 |
sri 18:30-20:00 dvorana A205 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Hrvoje Čargonja kolegij: Neohinduistički pokreti predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 2 |
čet 17:00-18:30 dvorana A307 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Mislav Ježić kolegij: Prakrtski ili Vedski seminar 2 predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 2 |
pon 18:30-20:00 dvorana A128 - seminar |
nastavnici: Chandra Bhushan Jha kolegij: sanskrtska konverzacija 2 predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2 izborni kolegij, ECTS bodova: 2 |
pon 09:30-11:00 dvorana A128 - vježbe |
nastavnici: mr. sc. Krešimir Krnic kolegij: Sanskrtski seminar - epski 2 predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 2 |
uto 16:15-17:45 dvorana A204 - seminar |
nastavnici: Ljatif Demir kolegij: Uvod u književnost kulturu Roma 2 predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 2 |
čet 19:15-20:45 dvorana A128 - predavanje |
nastavnici: Ljatif Demir kolegij: Uvod u romski jezik 2 predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 2 |
sri 18:30-20:00 dvorana A217 - predavanje |
nastavnici: mr. sc. Krešimir Krnic kolegij: Viši hindski seminar 2 predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 2 |
čet 14:00-15:30 dvorana A205 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Mislav Ježić kolegij: Avestički ili staroperzijski seminar predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 2 |
pon 20:00-21:30 dvorana A128 - seminar |
nastavnici: Meenu Krishna kolegij: hindska konverzacija 2 predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2 izborni kolegij, ECTS bodova: 2 |
čet 12:30-14:00 dvorana F316 - vježbe |
nastavnici: Višnja Grabovac kolegij: Hindske jezične vježbe 8 predavanja + seminara + vježbi: 0+0+4 obavezan kolegij, ECTS bodova: 2 |
sri 11:00-12:30 dvorana A204 - vježbe čet 12:30-14:00 dvorana A217 - vježbe |
nastavnici: Chandra Bhushan Jha kolegij: Indijska književnost 2 predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 3 |
pon 08:00-09:30 dvorana A101 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Hrvoje Čargonja kolegij: Neohinduistički pokreti predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 2 |
čet 17:00-18:30 dvorana A307 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Mislav Ježić kolegij: Prakrtski ili Vedski seminar 2 predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 2 |
pon 18:30-20:00 dvorana A128 - seminar |
nastavnici: Chandra Bhushan Jha kolegij: sanskrtska konverzacija 2 predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2 izborni kolegij, ECTS bodova: 2 |
pon 09:30-11:00 dvorana A128 - vježbe |
nastavnici: mr. sc. Krešimir Krnic kolegij: Sanskrtski seminar - epski 2 predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 2 |
uto 16:15-17:45 dvorana A204 - seminar |
nastavnici: Ljatif Demir kolegij: Uvod u književnost kulturu Roma 2 predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 2 |
čet 19:15-20:45 dvorana A128 - predavanje |
nastavnici: Ljatif Demir kolegij: Uvod u romski jezik 2 predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 2 |
sri 18:30-20:00 dvorana A217 - predavanje |
nastavnici: mr. sc. Krešimir Krnic kolegij: Viši hindski seminar 2 predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 2 |
čet 14:00-15:30 dvorana A205 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Ivan Dunđer kolegij: Algoritmi i strukture podataka predavanja + seminara + vježbi: 2+0+1 obavezan kolegij, ECTS bodova: 6 |
čet 15:30-17:00 dvorana A212A - predavanje čet 17:00-17:45 dvorana A212A - vježbe, grupa 1 čet 17:45-18:30 dvorana A212A - vježbe, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Željka Miklošević kolegij: Baštinske zajednice predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
uto 16:15-17:45 dvorana A308 - predavanje uto 17:45-18:30 dvorana A308 - seminar |
nastavnici: NIJE SE IZVODILO kolegij: Društveni mediji i kulturna baština predavanja + seminara + vježbi: 1+1+1 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - predavanje nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - seminar nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Željka Miklošević kolegij: Opća teorija baštine predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
sri 13:15-14:45 dvorana A308 - predavanje sri 14:45-15:30 dvorana A308 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Nives Mikelić Preradović, Ivanjko, Tomislav kolegij: Organizacija znanja predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 6 |
čet 11:00-12:30 dvorana D7 - predavanje čet 12:30-13:15 dvorana A308 - seminar, grupa 1 čet 13:15-14:00 dvorana A308 - seminar, grupa 2 čet 14:00-14:45 dvorana A308 - seminar, grupa 3 |
nastavnici: dr. sc. Radovan Vrana kolegij: Osnove komunikacijske tehnologije predavanja + seminara + vježbi: 1+0+2 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
uto 10:15-11:45 dvorana A103 - vježbe, grupa 1 uto 11:45-13:15 dvorana A103 - vježbe, grupa 2 uto 14:45-16:15 dvorana A103 - vježbe, grupa 3 uto 16:15-17:45 dvorana A103 - vježbe, grupa 4 čet 14:45-15:30 dvorana D7 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Vedran Juričić kolegij: Računalne mreže predavanja + seminara + vježbi: 1+0+1 obavezan kolegij, ECTS bodova: 3 |
uto 13:15-14:00 dvorana A212A - predavanje uto 14:00-14:45 dvorana A212A - vježbe, grupa 1 uto 14:45-15:30 dvorana A212A - vježbe, grupa 2 |
nastavnici: Petra Barbarić kolegij: Strani jezik predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 2 |
pon 14:45-16:15 dvorana A104 - seminar, grupa 1 pon 16:15-17:45 dvorana A104 - seminar, grupa 2 uto 14:00-15:30 dvorana A104 - seminar, grupa 3 uto 15:30-17:00 dvorana A104 - seminar, grupa 4 uto 17:00-18:30 dvorana A104 - seminar, grupa 5 |
nastavnici: dr. sc. Arian Rajh kolegij: Uvod u arhivsku teoriju i praksu predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
pon 11:45-13:15 dvorana A308 - predavanje pon 13:15-14:00 dvorana A308 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Nives Mikelić Preradović kolegij: Uvod u obradu prirodnog jezika predavanja + seminara + vježbi: 2+0+2 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
pon 08:45-10:15 dvorana A308 - predavanje pon 10:15-11:45 dvorana A104 - vježbe, grupa 1 pon 11:45-13:15 dvorana A104 - vježbe, grupa 2 |
nastavnici: NIJE SE IZVODILO kolegij: Društveni mediji i kulturna baština predavanja + seminara + vježbi: 1+1+1 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - vježbe nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - seminar nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Mihaela Banek Zorica, Kos, Denis kolegij: Klasifikacijski sustavi predavanja + seminara + vježbi: 2+0+2 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
sri 11:45-13:15 dvorana A308 - predavanje sri 13:15-14:45 dvorana A212A - vježbe, grupa 1 sri 14:45-16:15 dvorana A212A - vježbe, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Tomislava Lauc kolegij: Multimedijski prikaz znanja predavanja + seminara + vježbi: 2+0+2 obavezan kolegij, ECTS bodova: 6 |
sri 10:15-11:45 dvorana A308 - predavanje sri 11:45-13:15 dvorana A212A - vježbe, grupa 1 čet 08:00-09:30 dvorana A103 - vježbe, grupa 2 čet 09:30-11:00 dvorana A103 - vježbe, grupa 3 |
nastavnici: dr. sc. Ivan Dunđer kolegij: Napredno programiranje predavanja + seminara + vježbi: 1+2+1 obavezan kolegij, ECTS bodova: 6 |
sri 16:15-17:00 dvorana A212A - predavanje sri 17:00-18:30 dvorana A212A - seminar sri 18:30-19:15 dvorana A212A - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Kristina Kocijan kolegij: Napredno programiranje web aplikacija predavanja + seminara + vježbi: 1+0+2 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
pon 08:45-09:30 dvorana A103 - predavanje pon 09:30-11:00 dvorana A103 - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Željka Miklošević kolegij: Opća teorija baštine predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
sri 13:15-14:45 dvorana A308 - predavanje sri 14:45-15:30 dvorana A308 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Sanja Seljan, Stančić, Hrvoje; Kišiček, Sanja kolegij: Osnove digitalne obrade teksta i slike predavanja + seminara + vježbi: 1+1+1 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
čet 14:45-15:30 dvorana A103 - predavanje čet 15:30-16:15 dvorana A103 - seminar čet 16:15-17:00 dvorana A103 - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Helena Stublić kolegij: Osnove zaštite muzejskih zbirki predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
sri 08:45-09:30 dvorana A212A - predavanje sri 09:30-10:15 dvorana A212A - seminar |
nastavnici: dr. sc. Arian Rajh, Trbušić, Željko kolegij: Sređivanje i opis arhivskog gradiva predavanja + seminara + vježbi: 2+0+2 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
pon 10:15-11:45 dvorana A212A - predavanje pon 11:45-13:15 dvorana A103 - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Vedran Juričić, Kraljević, Jadranka kolegij: Vjerojatnost i statistika predavanja + seminara + vježbi: 2+0+2 obavezan kolegij, ECTS bodova: 6 |
pon 16:15-17:45 dvorana A308 - predavanje pon 17:45-19:15 dvorana A308 - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Helena Stublić kolegij: Zaštita knjižničnog i arhivskog gradiva predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
sri 10:15-11:00 dvorana A212A - predavanje sri 11:00-11:45 dvorana A212A - seminar |
nastavnici: NIJE SE IZVODILO kolegij: Društveni mediji i kulturna baština predavanja + seminara + vježbi: 1+1+1 izborni kolegij, ECTS bodova: 0 |
nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - predavanje nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - seminar nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Mihaela Banek Zorica, Kos, Denis kolegij: Klasifikacijski sustavi predavanja + seminara + vježbi: 2+0+2 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
sri 11:45-13:15 dvorana A308 - predavanje sri 13:15-14:45 dvorana A212A - vježbe, grupa 1 sri 14:45-16:15 dvorana A212A - vježbe, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Tomislava Lauc, Lopina, Vjera kolegij: Kriptologija predavanja + seminara + vježbi: 2+0+2 obavezan kolegij, ECTS bodova: 6 |
pet 13:15-14:45 dvorana A308 - predavanje pet 14:45-16:15 dvorana A308 - vježbe, grupa 1 pet 16:15-17:45 dvorana A308 - vježbe, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Kristina Kocijan kolegij: Napredno programiranje web aplikacija predavanja + seminara + vježbi: 1+0+2 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
pon 08:45-09:30 dvorana A103 - predavanje pon 09:30-11:00 dvorana A103 - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Željka Miklošević kolegij: Opća teorija baštine predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
sri 13:15-14:45 dvorana A308 - predavanje sri 14:45-15:30 dvorana A308 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Radovan Vrana kolegij: Osnove upravljanja informacijskim institucijama predavanja + seminara + vježbi: 4+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 6 |
pon 15:30-18:30 dvorana D7 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Helena Stublić kolegij: Osnove zaštite muzejskih zbirki predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
sri 08:45-09:30 dvorana A212A - predavanje sri 09:30-10:15 dvorana A212A - seminar |
nastavnici: dr. sc. Hrvoje Stančić, Barbarić, Ana; Miklošević, Željka; Pavlina, Krešimir; Stančić, Hrvoje kolegij: Praksa predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 7 |
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - seminar, grupa 2 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - seminar, grupa 1 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - seminar, grupa 1 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - seminar, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Helena Stublić kolegij: Zaštita knjižničnog i arhivskog gradiva predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
sri 10:15-11:00 dvorana A212A - predavanje sri 11:00-11:45 dvorana A212A - seminar |
nastavnici: dr. sc. Ivan Dunđer kolegij: Algoritmi i strukture podataka predavanja + seminara + vježbi: 2+0+1 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
čet 15:30-17:00 dvorana A212A - predavanje čet 17:00-17:45 dvorana A212A - vježbe, grupa 1 čet 17:45-18:30 dvorana A212A - vježbe, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Željka Miklošević kolegij: Baštinske zajednice predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
uto 16:15-17:45 dvorana A308 - predavanje uto 17:45-18:30 dvorana A308 - seminar |
nastavnici: NIJE SE IZVODILO kolegij: Društveni mediji i kulturna baština predavanja + seminara + vježbi: 1+1+1 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - vježbe nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - seminar nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Željka Miklošević kolegij: Opća teorija baštine predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
sri 13:15-14:45 dvorana A308 - predavanje sri 14:45-15:30 dvorana A308 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Nives Mikelić Preradović, Ivanjko, Tomislav kolegij: Organizacija znanja predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
čet 11:00-12:30 dvorana D7 - predavanje čet 12:30-13:15 dvorana A308 - seminar, grupa 1 čet 13:15-14:00 dvorana A308 - seminar, grupa 2 čet 14:00-14:45 dvorana A308 - seminar, grupa 3 |
nastavnici: dr. sc. Radovan Vrana kolegij: Osnove komunikacijske tehnologije predavanja + seminara + vježbi: 1+0+2 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
uto 10:15-11:45 dvorana A103 - vježbe, grupa 1 uto 11:45-13:15 dvorana A103 - vježbe, grupa 2 uto 14:45-16:15 dvorana A103 - vježbe, grupa 3 uto 16:15-17:45 dvorana A103 - vježbe, grupa 4 čet 14:45-15:30 dvorana D7 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Vedran Juričić kolegij: Računalne mreže predavanja + seminara + vježbi: 1+0+1 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
uto 13:15-14:00 dvorana A212A - predavanje uto 14:00-14:45 dvorana A212A - vježbe, grupa 1 uto 14:45-15:30 dvorana A212A - vježbe, grupa 2 |
nastavnici: Petra Barbarić kolegij: Strani jezik predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 2 |
pon 14:45-16:15 dvorana A104 - seminar, grupa 1 pon 16:15-17:45 dvorana A104 - seminar, grupa 2 uto 14:00-15:30 dvorana A104 - seminar, grupa 3 uto 15:30-17:00 dvorana A104 - seminar, grupa 4 uto 17:00-18:30 dvorana A104 - seminar, grupa 5 |
nastavnici: dr. sc. Arian Rajh kolegij: Uvod u arhivsku teoriju i praksu predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
pon 11:45-13:15 dvorana A308 - predavanje pon 13:15-14:00 dvorana A308 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Nives Mikelić Preradović kolegij: Uvod u obradu prirodnog jezika predavanja + seminara + vježbi: 2+0+2 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
pon 08:45-10:15 dvorana A308 - predavanje pon 10:15-11:45 dvorana A104 - vježbe, grupa 1 pon 11:45-13:15 dvorana A104 - vježbe, grupa 2 |
nastavnici: NIJE SE IZVODILO kolegij: Društveni mediji i kulturna baština predavanja + seminara + vježbi: 1+1+1 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - predavanje nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - seminar nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Mihaela Banek Zorica, Kos, Denis kolegij: Klasifikacijski sustavi predavanja + seminara + vježbi: 2+0+2 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
sri 11:45-13:15 dvorana A308 - predavanje sri 13:15-14:45 dvorana A212A - vježbe, grupa 1 sri 14:45-16:15 dvorana A212A - vježbe, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Tomislava Lauc kolegij: Multimedijski prikaz znanja predavanja + seminara + vježbi: 2+0+2 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
sri 10:15-11:45 dvorana A308 - predavanje sri 11:45-13:15 dvorana A212A - vježbe, grupa 1 čet 08:00-09:30 dvorana A103 - vježbe, grupa 2 čet 09:30-11:00 dvorana A103 - vježbe, grupa 3 |
nastavnici: dr. sc. Ivan Dunđer kolegij: Napredno programiranje predavanja + seminara + vježbi: 1+2+1 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
sri 16:15-17:00 dvorana A212A - predavanje sri 17:00-18:30 dvorana A212A - seminar sri 18:30-19:15 dvorana A212A - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Željka Miklošević kolegij: Opća teorija baštine predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
sri 13:15-14:45 dvorana A308 - predavanje sri 14:45-15:30 dvorana A308 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Sanja Seljan, Stančić, Hrvoje; Kišiček, Sanja kolegij: Osnove digitalne obrade teksta i slike predavanja + seminara + vježbi: 1+1+1 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
čet 14:45-15:30 dvorana A103 - predavanje čet 15:30-16:15 dvorana A103 - seminar čet 16:15-17:00 dvorana A103 - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Radovan Vrana kolegij: Osnove upravljanja informacijskim institucijama predavanja + seminara + vježbi: 4+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 6 |
pon 15:30-18:30 dvorana D7 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Helena Stublić kolegij: Osnove zaštite muzejskih zbirki predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
sri 08:45-09:30 dvorana A212A - predavanje sri 09:30-10:15 dvorana A212A - seminar |
nastavnici: dr. sc. Arian Rajh, Trbušić, Željko kolegij: Sređivanje i opis arhivskog gradiva predavanja + seminara + vježbi: 2+0+2 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
pon 10:15-11:45 dvorana A212A - predavanje pon 11:45-13:15 dvorana A103 - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Vedran Juričić, Kraljević, Jadranka kolegij: Vjerojatnost i statistika predavanja + seminara + vježbi: 2+0+2 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
pon 16:15-17:45 dvorana A308 - predavanje pon 17:45-19:15 dvorana A308 - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Helena Stublić kolegij: Zaštita knjižničnog i arhivskog gradiva predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
sri 10:15-11:00 dvorana A212A - predavanje sri 11:00-11:45 dvorana A212A - seminar |
nastavnici: dr. sc. Helena Stublić kolegij: Osnove zaštite muzejskih zbirki predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
sri 08:45-09:30 dvorana A212A - predavanje sri 09:30-10:15 dvorana A212A - seminar |
nastavnici: dr. sc. Hrvoje Stančić, Barbarić, Ana; Miklošević, Željka; Pavlina, Krešimir; Stančić, Hrvoje kolegij: Praksa predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 7 |
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - seminar, grupa 2 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - seminar, grupa 1 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - seminar, grupa 2 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - seminar, grupa 1 |
nastavnici: dr. sc. Helena Stublić kolegij: Zaštita knjižničnog i arhivskog gradiva predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
sri 10:15-11:00 dvorana A212A - predavanje sri 11:00-11:45 dvorana A212A - seminar |
nastavnici: dr. sc. Virna Karlić kolegij: Fonetika i fonologija srpskog jezika predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 4 |
pon 15:30-16:15 dvorana A302 - predavanje pon 16:15-17:00 dvorana A302 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Evelina Grozdanova kolegij: Jezične vježbe iz bugarskog jezika 2 predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2 obavezan kolegij, ECTS bodova: 2 |
sri 09:30-11:00 dvorana F316 - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Borjana Prošev-Oliver kolegij: Jezične vježbe iz makedonskog jezika 2 predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2 obavezan kolegij, ECTS bodova: 2 |
čet 11:00-12:30 dvorana C020 - vježbe |
nastavnici: Simona Gotal kolegij: Jezične vježbe iz slovenskog jezika 2 predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2 obavezan kolegij, ECTS bodova: 2 |
uto 12:30-14:00 dvorana A205 - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Ivana Latković, Franko Burolo kolegij: Osnove slovenske književnosti predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 4 |
pon 14:00-14:45 dvorana A301 - predavanje pon 14:45-15:30 dvorana A301 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Ana Vasung, Evelina Grozdanova kolegij: Osnovna gramatika bugarskog jezika 2 predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 2 |
pet 14:00-15:30 dvorana A302 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Ana Vasung kolegij: Osnovna gramatika makedonskog jezika 2 predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 2 |
uto 09:30-11:00 dvorana B210 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Anita Peti Stantić, Simona Gotal kolegij: Osnovna gramatika slovenskog jezika 2 predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 2 |
uto 11:00-12:30 dvorana A302 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Evelina Grozdanova kolegij: Tečaj bugarskog jezika 2 predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
pon 12:30-14:00 dvorana A302 - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Borjana Prošev-Oliver kolegij: Tečaj makedonskog jezika 2 predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
pet 09:30-11:00 dvorana A302 - vježbe |
nastavnici: Simona Gotal kolegij: Tečaj slovenskog jezika 2 predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
pon 14:00-15:30 dvorana A302 - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Marijana Bijelić kolegij: Uvod u studij bugarskog jezika, književnosti i kulture predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 4 |
sri 14:00-14:45 dvorana A302 - predavanje sri 14:45-15:30 dvorana A302 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Ivana Latković kolegij: Uvod u studij južnoslavenskih književnosti predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 4 |
uto 15:30-16:15 dvorana A302 - predavanje uto 16:15-17:00 dvorana A302 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Marijana Bijelić kolegij: Bugarska književnost od početka 20. st. do 1945. predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
uto 17:00-17:45 dvorana A302 - predavanje uto 17:45-18:30 dvorana A302 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Evelina Grozdanova kolegij: Jezične vježbe iz bugarskog jezika 4 predavanja + seminara + vježbi: 0+0+4 obavezan kolegij, ECTS bodova: 3 |
pon 11:00-12:30 dvorana C020 - vježbe pet 12:30-14:00 dvorana A302 - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Borjana Prošev-Oliver kolegij: Jezične vježbe iz makedonskog jezika 4 predavanja + seminara + vježbi: 0+0+4 obavezan kolegij, ECTS bodova: 3 |
pon 09:30-11:00 dvorana A302 - vježbe pet 11:00-12:30 dvorana F316 - vježbe |
nastavnici: Simona Gotal kolegij: Jezične vježbe iz slovenskog jezika 4 predavanja + seminara + vježbi: 0+0+4 obavezan kolegij, ECTS bodova: 3 |
pon 12:30-14:00 dvorana A301 - vježbe čet 11:00-12:30 dvorana A302 - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Virna Karlić, Jelena Tušek kolegij: Leksikologija srpskog jezika predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 4 |
čet 08:00-08:45 dvorana A302 - predavanje čet 08:45-09:30 dvorana A302 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Ivica Baković kolegij: Makedonska drama predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 4 |
uto 09:30-10:15 dvorana A302 - predavanje uto 10:15-11:00 dvorana A302 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Dubravka Bogutovac kolegij: Srpska pripovijetka XIX. vijeka predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 4 |
čet 17:00-17:45 dvorana A302 - predavanje čet 17:45-18:30 dvorana A302 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Ivana Latković, Franko Burolo kolegij: Suvremena slovenska književnost (čitanja, analize) predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 4 |
čet 14:00-14:45 dvorana A302 - predavanje čet 14:45-15:30 dvorana A302 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Evelina Grozdanova kolegij: Tečaj bugarskog jezika 2 predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
pon 12:30-14:00 dvorana A302 - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Borjana Prošev-Oliver kolegij: Tečaj makedonskog jezika 2 predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
pet 09:30-11:00 dvorana A302 - vježbe |
nastavnici: Simona Gotal kolegij: Tečaj slovenskog jezika 2 predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
pon 14:00-15:30 dvorana A302 - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Marijana Bijelić kolegij: Bugarska književnost 1945-1989 predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
uto 14:00-14:45 dvorana A302 - predavanje uto 14:45-15:30 dvorana A302 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Virna Karlić kolegij: Dijalektologija srpskog jezika predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
čet 15:30-16:15 dvorana A302 - predavanje čet 16:15-17:00 dvorana A302 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Evelina Grozdanova kolegij: Jezične vježbe iz bugarskog jezika 6 predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2 obavezan kolegij, ECTS bodova: 3 |
sri 11:00-12:30 dvorana C020 - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Borjana Prošev-Oliver kolegij: Jezične vježbe iz makedonskog jezika 6 predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2 obavezan kolegij, ECTS bodova: 3 |
pon 11:00-12:30 dvorana A302 - vježbe |
nastavnici: Simona Gotal kolegij: Jezične vježbe iz slovenskog jezika 6 predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2 obavezan kolegij, ECTS bodova: 3 |
čet 12:30-14:00 dvorana A302 - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Ivica Baković kolegij: Makedonski roman predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 4 |
sri 09:30-10:15 dvorana A302 - predavanje sri 10:15-11:00 dvorana A302 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Ivana Latković, Marijana Bijelić kolegij: Poredbene analize predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 4 |
uto 12:30-13:15 dvorana A302 - predavanje uto 13:15-14:00 dvorana A302 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Dubravka Bogutovac kolegij: Srpska drama predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 4 |
uto 17:00-17:45 dvorana A228 - predavanje uto 17:45-18:30 dvorana A228 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Ivana Latković kolegij: Suvremeni slovenski roman predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 4 |
sri 15:30-16:15 dvorana A302 - predavanje sri 16:15-17:00 dvorana A302 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Evelina Grozdanova kolegij: Tečaj bugarskog jezika 2 predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
pon 12:30-14:00 dvorana A302 - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Borjana Prošev-Oliver kolegij: Tečaj makedonskog jezika 2 predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
pet 09:30-11:00 dvorana A302 - vježbe |
nastavnici: Simona Gotal kolegij: Tečaj slovenskog jezika 2 predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
pon 14:00-15:30 dvorana A302 - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Mihal Brandl, Fiket, Anita kolegij: Judeošpanjolski I. predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 3 |
čet 09:30-11:00 dvorana A315 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Mihal Brandl kolegij: Jewish history in Croatia in the 20th century predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 3 |
sri 12:30-14:00 dvorana A315 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Mihal Brandl, Hofman, Igor kolegij: Književnost na hebrejskom predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 4 |
pon 09:30-11:00 dvorana A315 - predavanje pon 11:00-11:45 dvorana A315 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Kristina Grgić kolegij: Komparativna književnost: Uvod u komparativnu književnost: metodologija predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
pon 18:30-20:00 dvorana A214 - predavanje pon 20:00-20:45 dvorana A214 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Krunoslav Lučić kolegij: Filmologija: Struktura filmskog djela predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
pet 14:45-16:15 dvorana A214 - predavanje pet 16:15-17:00 dvorana A214 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Ana Tomljenović kolegij: Opća povijest književnosti: Osnovni pojmovi povijesti književnosti II predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
čet 10:15-11:45 dvorana A214 - predavanje čet 11:45-12:30 dvorana A214 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Branislav Oblučar kolegij: Opća povijest književnosti: Razdoblja književne povijesti 2 predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
sri 17:00-18:30 dvorana A214 - predavanje sri 18:30-19:15 dvorana A214 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Luka Bekavac kolegij: Teorija književnosti: Suvremene književne teorije predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
pon 14:45-16:15 dvorana A214 - predavanje pon 16:15-17:00 dvorana A214 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Maša Grdešić kolegij: Teorija književnosti: Uvod u naratologiju predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
sri 14:45-16:15 dvorana A214 - predavanje sri 16:15-17:00 dvorana A214 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Nikica Gilić kolegij: Filmologija: Filmski modernizam i postmodernizam predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
uto 18:30-20:00 dvorana A214 - predavanje uto 20:00-20:45 dvorana A214 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Krunoslav Lučić kolegij: Filmologija: Teorija filmskog stila predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
čet 17:00-18:30 dvorana A214 - predavanje čet 18:30-19:15 dvorana A214 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Cvijeta Pavlović kolegij: Komparativna književnost: Biblija i književnost I predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
pon 08:00-09:30 dvorana A214 - predavanje pon 09:30-10:15 dvorana A214 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Lovro Škopljanac kolegij: Opća povijest književnosti: Pamćenje književnosti predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
pet 08:00-09:30 dvorana A214 - predavanje pet 09:30-10:15 dvorana A214 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Ana Tomljenović kolegij: Opća povijest književnosti: Pikareska: povijest, teorija, politika predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
pet 12:30-14:00 dvorana A214 - predavanje pet 14:00-14:45 dvorana A214 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Dean Duda kolegij: Opća povijest književnosti: Roman: kratka povijest žanra predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
uto 12:30-14:00 dvorana A214 - predavanje uto 14:00-14:45 dvorana A214 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Višnja Kačić Rogošić kolegij: Teatrologija i dramatologija: Izvedbeni prostor predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
čet 08:00-09:30 dvorana A123 - predavanje čet 09:30-10:15 dvorana A123 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Lada Čale Feldman kolegij: Teatrologija i dramatologija: Povijest tragedije predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
uto 10:15-11:45 dvorana A214 - predavanje uto 11:45-12:30 dvorana A214 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Tomislav Brlek kolegij: Teorija književnosti: Bahtin i Dostojevski predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
čet 19:15-20:45 dvorana A214 - predavanje čet 20:45-21:30 dvorana A214 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Slaven Jurić kolegij: Teorija književnosti: Književne vrste europskoga romantizma predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
pon 10:15-11:45 dvorana A214 - predavanje pon 11:45-12:30 dvorana A214 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Luka Bekavac kolegij: Teorija književnosti: Poststrukturalizam predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
pon 12:30-14:00 dvorana A214 - predavanje pon 14:00-14:45 dvorana A214 - seminar |
nastavnici: dr. sc. David Šporer kolegij: Teorija književnosti: Problemi materijalizma i kulture predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
čet 08:00-09:30 dvorana A214 - predavanje čet 09:30-10:15 dvorana A214 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Željka Matijašević kolegij: Teorija književnosti: Rod, feminizam, maskulizam predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
uto 17:00-18:30 dvorana A214 - predavanje uto 18:30-19:15 dvorana B212 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Maša Grdešić, Petra Požgaj kolegij: Teorija književnosti: Uvod u teoriju medija predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
pet 17:00-18:30 dvorana A214 - predavanje pet 18:30-19:15 dvorana A214 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Nikica Gilić kolegij: Filmologija: Filmski modernizam i postmodernizam predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
uto 18:30-20:00 dvorana A214 - predavanje uto 20:00-20:45 dvorana A214 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Krunoslav Lučić kolegij: Filmologija: Teorija filmskog stila predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
čet 17:00-18:30 dvorana A214 - predavanje čet 18:30-19:15 dvorana A214 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Cvijeta Pavlović kolegij: Komparativna književnost: Biblija i književnost I predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
pon 08:00-09:30 dvorana A214 - predavanje pon 09:30-10:15 dvorana A214 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Lovro Škopljanac kolegij: Opća povijest književnosti: Pamćenje književnosti predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
pet 08:00-09:30 dvorana A214 - predavanje pet 09:30-10:15 dvorana A214 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Ana Tomljenović kolegij: Opća povijest književnosti: Pikareska: povijest, teorija, politika predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
pet 12:30-14:00 dvorana A214 - predavanje pet 14:00-14:45 dvorana A214 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Dean Duda kolegij: Opća povijest književnosti: Roman: kratka povijest žanra predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
uto 12:30-14:00 dvorana A214 - predavanje uto 14:00-14:45 dvorana A214 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Višnja Kačić Rogošić kolegij: Teatrologija i dramatologija: Izvedbeni prostor predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
čet 08:00-09:30 dvorana A123 - predavanje čet 09:30-10:15 dvorana A123 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Lada Čale Feldman kolegij: Teatrologija i dramatologija: Povijest tragedije predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
uto 10:15-11:45 dvorana A214 - predavanje uto 11:45-12:30 dvorana A214 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Tomislav Brlek kolegij: Teorija književnosti: Bahtin i Dostojevski predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
čet 19:15-20:45 dvorana A214 - predavanje čet 20:45-21:30 dvorana A214 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Slaven Jurić kolegij: Teorija književnosti: Književne vrste europskoga romantizma predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
pon 10:15-11:45 dvorana A214 - predavanje pon 11:45-12:30 dvorana A214 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Luka Bekavac kolegij: Teorija književnosti: Poststrukturalizam predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
pon 12:30-14:00 dvorana A214 - predavanje pon 14:00-14:45 dvorana A214 - seminar |
nastavnici: dr. sc. David Šporer kolegij: Teorija književnosti: Problemi materijalizma i kulture predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
čet 08:00-09:30 dvorana A214 - predavanje čet 09:30-10:15 dvorana A214 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Željka Matijašević kolegij: Teorija književnosti: Rod, feminizam, maskulizam predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
uto 17:00-18:30 dvorana A214 - predavanje uto 18:30-19:15 dvorana B212 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Maša Grdešić, Petra Požgaj kolegij: Teorija književnosti: Uvod u teoriju medija predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
pet 17:00-18:30 dvorana A214 - predavanje pet 18:30-19:15 dvorana A214 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Kristina Grgić kolegij: Komparativna književnost: Uvod u komparativnu književnost: metodologija predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
pon 18:30-20:00 dvorana A214 - predavanje pon 20:00-20:45 dvorana A214 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Krunoslav Lučić kolegij: Filmologija: Struktura filmskog djela predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
pet 14:45-16:15 dvorana A214 - predavanje pet 16:15-17:00 dvorana A214 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Ana Tomljenović kolegij: Opća povijest književnosti: Osnovni pojmovi povijesti književnosti II predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
čet 10:15-11:45 dvorana A214 - predavanje čet 11:45-12:30 dvorana A214 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Branislav Oblučar kolegij: Opća povijest književnosti: Razdoblja književne povijesti 2 predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
sri 17:00-18:30 dvorana A214 - predavanje sri 18:30-19:15 dvorana A214 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Luka Bekavac kolegij: Teorija književnosti: Suvremene književne teorije predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
pon 14:45-16:15 dvorana A214 - predavanje pon 16:15-17:00 dvorana A214 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Maša Grdešić kolegij: Teorija književnosti: Uvod u naratologiju predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
sri 14:45-16:15 dvorana A214 - predavanje sri 16:15-17:00 dvorana A214 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Nikica Gilić kolegij: Filmologija: Filmski modernizam i postmodernizam predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
uto 18:30-20:00 dvorana A214 - predavanje uto 20:00-20:45 dvorana A214 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Krunoslav Lučić kolegij: Filmologija: Teorija filmskog stila predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
čet 17:00-18:30 dvorana A214 - predavanje čet 18:30-19:15 dvorana A214 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Cvijeta Pavlović kolegij: Komparativna književnost: Biblija i književnost I predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
pon 08:00-09:30 dvorana A214 - predavanje pon 09:30-10:15 dvorana A214 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Lovro Škopljanac kolegij: Opća povijest književnosti: Pamćenje književnosti predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
pet 08:00-09:30 dvorana A214 - predavanje pet 09:30-10:15 dvorana A214 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Ana Tomljenović kolegij: Opća povijest književnosti: Pikareska: povijest, teorija, politika predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
pet 12:30-14:00 dvorana A214 - predavanje pet 14:00-14:45 dvorana A214 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Dean Duda kolegij: Opća povijest književnosti: Roman: kratka povijest žanra predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
uto 12:30-14:00 dvorana A214 - predavanje uto 14:00-14:45 dvorana A214 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Višnja Kačić Rogošić kolegij: Teatrologija i dramatologija: Izvedbeni prostor predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
čet 08:00-09:30 dvorana A123 - predavanje čet 09:30-10:15 dvorana A123 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Lada Čale Feldman kolegij: Teatrologija i dramatologija: Povijest tragedije predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
uto 10:15-11:45 dvorana A214 - predavanje uto 11:45-12:30 dvorana A214 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Tomislav Brlek kolegij: Teorija književnosti: Bahtin i Dostojevski predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
čet 19:15-20:45 dvorana A214 - predavanje čet 20:45-21:30 dvorana A214 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Slaven Jurić kolegij: Teorija književnosti: Književne vrste europskoga romantizma predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
pon 10:15-11:45 dvorana A214 - predavanje pon 11:45-12:30 dvorana A214 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Luka Bekavac kolegij: Teorija književnosti: Poststrukturalizam predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
pon 12:30-14:00 dvorana A214 - predavanje pon 14:00-14:45 dvorana A214 - seminar |
nastavnici: dr. sc. David Šporer kolegij: Teorija književnosti: Problemi materijalizma i kulture predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
čet 08:00-09:30 dvorana A214 - predavanje čet 09:30-10:15 dvorana A214 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Željka Matijašević kolegij: Teorija književnosti: Rod, feminizam, maskulizam predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
uto 17:00-18:30 dvorana A214 - predavanje uto 18:30-19:15 dvorana B212 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Maša Grdešić, Petra Požgaj kolegij: Teorija književnosti: Uvod u teoriju medija predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
pet 17:00-18:30 dvorana A214 - predavanje pet 18:30-19:15 dvorana A214 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Nikica Gilić kolegij: Filmologija: Filmski modernizam i postmodernizam predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
uto 18:30-20:00 dvorana A214 - predavanje uto 20:00-20:45 dvorana A214 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Krunoslav Lučić kolegij: Filmologija: Teorija filmskog stila predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
čet 17:00-18:30 dvorana A214 - predavanje čet 18:30-19:15 dvorana A214 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Cvijeta Pavlović kolegij: Komparativna književnost: Biblija i književnost I predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
pon 08:00-09:30 dvorana A214 - predavanje pon 09:30-10:15 dvorana A214 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Lovro Škopljanac kolegij: Opća povijest književnosti: Pamćenje književnosti predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
pet 08:00-09:30 dvorana A214 - predavanje pet 09:30-10:15 dvorana A214 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Ana Tomljenović kolegij: Opća povijest književnosti: Pikareska: povijest, teorija, politika predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
pet 12:30-14:00 dvorana A214 - predavanje pet 14:00-14:45 dvorana A214 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Dean Duda kolegij: Opća povijest književnosti: Roman: kratka povijest žanra predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
uto 12:30-14:00 dvorana A214 - predavanje uto 14:00-14:45 dvorana A214 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Višnja Kačić Rogošić kolegij: Teatrologija i dramatologija: Izvedbeni prostor predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
čet 08:00-09:30 dvorana A123 - predavanje čet 09:30-10:15 dvorana A123 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Lada Čale Feldman kolegij: Teatrologija i dramatologija: Povijest tragedije predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
uto 10:15-11:45 dvorana A214 - predavanje uto 11:45-12:30 dvorana A214 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Tomislav Brlek kolegij: Teorija književnosti: Bahtin i Dostojevski predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
čet 19:15-20:45 dvorana A214 - predavanje čet 20:45-21:30 dvorana A214 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Slaven Jurić kolegij: Teorija književnosti: Književne vrste europskoga romantizma predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
pon 10:15-11:45 dvorana A214 - predavanje pon 11:45-12:30 dvorana A214 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Luka Bekavac kolegij: Teorija književnosti: Poststrukturalizam predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
pon 12:30-14:00 dvorana A214 - predavanje pon 14:00-14:45 dvorana A214 - seminar |
nastavnici: dr. sc. David Šporer kolegij: Teorija književnosti: Problemi materijalizma i kulture predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
čet 08:00-09:30 dvorana A214 - predavanje čet 09:30-10:15 dvorana A214 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Željka Matijašević kolegij: Teorija književnosti: Rod, feminizam, maskulizam predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
uto 17:00-18:30 dvorana A214 - predavanje uto 18:30-19:15 dvorana B212 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Maša Grdešić, Petra Požgaj kolegij: Teorija književnosti: Uvod u teoriju medija predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
pet 17:00-18:30 dvorana A214 - predavanje pet 18:30-19:15 dvorana A214 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Dolores Grmača kolegij: Hrvatska srednjovjekovna književnost predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
čet 17:00-17:45 dvorana A119 - predavanje, grupa 1 čet 17:45-18:30 dvorana A119 - seminar, grupa 1 čet 18:30-19:15 dvorana A119 - predavanje, grupa 2 čet 19:15-20:00 dvorana A119 - seminar, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Tomislav Bogdan kolegij: Hrvatska srednjovjekovna književnost predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
uto 14:45-15:30 dvorana D4 - predavanje, grupa 1 uto 15:30-16:15 dvorana D4 - seminar, grupa 1 uto 18:30-19:15 dvorana A119 - predavanje, grupa 2 uto 19:15-20:00 dvorana A119 - seminar, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Mateo Žagar, Eterović, Ivana; Kuštović, Tanja kolegij: Hrvatski jezik u srednjem vijeku predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
sri 11:00-11:45 dvorana D7 - predavanje čet 08:00-08:45 dvorana D3 - seminar, grupa 1 čet 08:45-09:30 dvorana D3 - seminar, grupa 2 čet 09:30-10:15 dvorana A119 - seminar, grupa 3 čet 10:15-11:00 dvorana A119 - seminar, grupa 4 |
nastavnici: dr. sc. Iva Nazalević Čučević kolegij: Jezične vježbe II. predavanja + seminara + vježbi: 0+0+4 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
pon 14:00-17:00 dvorana A119 - vježbe, grupa 1 pon 17:00-20:00 dvorana A119 - vježbe, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Helena Delaš kolegij: Jezične vježbe II. predavanja + seminara + vježbi: 0+0+4 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
uto 14:00-17:00 dvorana A225 - vježbe, grupa 1 uto 17:00-18:30 dvorana A119 - vježbe, grupa 2 sri 14:00-15:30 dvorana A119 - vježbe, grupa 2 sri 15:30-18:30 dvorana A225 - vježbe, grupa 3 |
nastavnici: dr. sc. Igor Marko Gligorić kolegij: Jezične vježbe II. predavanja + seminara + vježbi: 0+0+4 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
pon 08:00-11:00 dvorana A119 - vježbe, grupa 1 pet 08:00-11:00 dvorana A225 - vježbe, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Krešimir Bagić, Puljić, Gabrijela kolegij: Jezik dramskoga teksta predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
pon 09:30-11:00 dvorana D4 - predavanje pon 11:00-11:45 dvorana D4 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Nikola Košćak kolegij: Stilistički koncepti predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
pon 15:30-17:00 dvorana A225 - predavanje pon 17:00-17:45 dvorana A225 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Evelina Rudan kolegij: Tipologija malih literarnih formi i usmenost predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
pon 12:30-14:00 dvorana A119 - predavanje pon 14:00-15:30 dvorana A225 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Zrinka Jelaska kolegij: Uvod u materinski i inojezični hrvatski predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
pon 17:45-19:15 dvorana A225 - predavanje pon 19:15-20:45 dvorana A225 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Zrinka Božić, Glavaš, Zvonimir kolegij: Uvod u teoriju književnosti predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
uto 08:45-10:15 dvorana A225 - seminar, grupa 1 uto 11:00-12:30 dvorana D7 - predavanje uto 12:30-14:00 dvorana A225 - seminar, grupa 2 sri 08:00-09:30 dvorana A119 - seminar, grupa 3 sri 09:30-11:00 dvorana A119 - seminar, grupa 4 |
nastavnici: dr. sc. Davor Nikolić kolegij: Vježbe iz književne analize i interpretacije predavanja + seminara + vježbi: 1+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 3 |
pet 08:45-09:30 dvorana A119 - predavanje pet 09:30-11:00 dvorana A119 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Ivana Brković kolegij: Hrvatska književnost 17. i 18. st. predavanja + seminara + vježbi: 1+3+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
pet 11:00-11:45 dvorana D4 - predavanje pet 11:45-14:00 dvorana D4 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Goranka Šutalo kolegij: Hrvatska književnost 17. i 18. stoljeća predavanja + seminara + vježbi: 1+3+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
čet 14:00-14:45 dvorana D4 - predavanje čet 14:45-17:00 dvorana D4 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Davor Dukić kolegij: Hrvatska književnost 17. i 18. stoljeća predavanja + seminara + vježbi: 1+3+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
uto 08:45-09:30 dvorana A119 - predavanje uto 09:30-11:45 dvorana A119 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Ivan Marković kolegij: Hrvatski standardni jezik - Morfologija predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
sri 09:30-11:00 dvorana D7 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Tatjana Pišković kolegij: Hrvatski standardni jezik - Morfologija predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
uto 14:00-15:30 dvorana A119 - seminar, grupa 1 uto 15:30-17:00 dvorana A119 - seminar, grupa 2 uto 17:00-18:30 dvorana D4 - seminar, grupa 3 |
nastavnici: dr. sc. Davor Nikolić, Tomašić, Josipa kolegij: Iz povijesti hrvatske usmene književnosti predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 4 |
sri 14:00-15:30 dvorana D3 - predavanje čet 11:00-12:30 dvorana A119 - seminar, grupa 1 čet 12:30-14:00 dvorana D4 - seminar, grupa 2 čet 14:00-15:30 dvorana A119 - seminar, grupa 3 |
nastavnici: dr. sc. Ivana Brković, Alen Albin Širca kolegij: Komparativni pregled starije hrvatske i slovenske književnosti predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
čet 17:45-19:15 dvorana D4 - predavanje, grupa 1 čet 19:15-20:00 dvorana D4 - seminar, grupa 1 pet 15:30-17:00 dvorana D4 - predavanje, grupa 2 pet 17:00-17:45 dvorana D4 - seminar, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Maša Kolanović, Protrka Štimec, Marina kolegij: Novija hrvatska književnost - čitanje tekstova predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 4 |
uto 12:30-14:00 dvorana D7 - predavanje uto 14:00-14:45 dvorana D4 - seminar, grupa 1 sri 13:15-14:00 dvorana A225 - seminar, grupa 2 sri 14:00-14:45 dvorana A225 - seminar, grupa 3 |
nastavnici: dr. sc. Boris Kuzmić kolegij: Povijest hrvatskog jezika predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 4 |
pon 14:00-15:30 dvorana D4 - seminar, grupa 1 pon 15:30-17:00 dvorana D4 - seminar, grupa 2 čet 09:30-11:00 dvorana D4 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Nikola Košćak kolegij: Stilistički koncepti predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
pon 15:30-17:00 dvorana A225 - predavanje pon 17:00-17:45 dvorana A225 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Evelina Rudan kolegij: Tipologija malih literarnih formi i usmenost predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
pon 12:30-14:00 dvorana A119 - predavanje pon 14:00-15:30 dvorana A225 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Zrinka Jelaska kolegij: Uvod u materinski i inojezični hrvatski predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
pon 17:45-19:15 dvorana A225 - predavanje pon 19:15-20:45 dvorana A225 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Krešimir Mićanović kolegij: Uvod u sociolingvistiku predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
pet 14:00-14:45 dvorana A225 - predavanje pet 14:45-15:30 dvorana A225 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Marija Malnar Jurišić kolegij: Hrvatska dijalektologija II predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 4 |
uto 09:30-11:00 dvorana D4 - predavanje uto 11:00-12:30 dvorana D4 - seminar, grupa 1 uto 12:30-14:00 dvorana D4 - seminar, grupa 2 sri 09:30-11:00 dvorana A225 - seminar, grupa 3 |
nastavnici: dr. sc. Krešimir Bagić, Puljić, Gabrijela kolegij: Jezik dramskoga teksta predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
pon 09:30-11:00 dvorana D4 - predavanje pon 11:00-11:45 dvorana D4 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Bernardina Petrović kolegij: Normativne razine hrvatskoga standardnog jezika predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
uto 10:15-11:45 dvorana A225 - predavanje uto 11:45-12:30 dvorana A225 - seminar |
nastavnici: Ivana Maslač kolegij: Poljski jezik (za ne-poloniste) predavanja + seminara + vježbi: 0+4+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
sri 11:00-12:30 dvorana A128 - seminar pet 11:00-12:30 dvorana A306 - seminar |
nastavnici: Martin Machata kolegij: Slovački jezik (za neslovakiste) predavanja + seminara + vježbi: 0+4+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
uto 11:00-12:30 dvorana A124 - seminar čet 11:00-12:30 dvorana A116 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Krešimir Bagić, Ryznar, Anera; Puljić, Gabrijela kolegij: Stilistika predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
čet 08:00-09:30 dvorana D4 - seminar, grupa 1 čet 09:30-11:00 dvorana D7 - predavanje čet 12:30-14:00 dvorana A119 - seminar, grupa 2 čet 15:30-17:00 dvorana A119 - seminar, grupa 3 |
nastavnici: dr. sc. Nikola Košćak kolegij: Stilovi suvremene hrvatske proze predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
pon 11:45-13:15 dvorana A225 - predavanje pon 13:15-14:00 dvorana A225 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Zvonimir Glavaš kolegij: Sustav književnog teksta predavanja + seminara + vježbi: 1+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
sri 12:30-13:15 dvorana D4 - predavanje sri 13:15-14:45 dvorana D4 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Tvrtko Vuković, Drenjančević, Ivana kolegij: Uvod u noviju hrvatsku književnost II - 20. stoljeće predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
sri 15:30-17:00 dvorana D7 - predavanje sri 17:45-19:15 dvorana A119 - seminar, grupa 1 pet 11:00-12:30 dvorana D1 - seminar, grupa 2 pet 12:30-14:00 dvorana D3 - seminar, grupa 3 |
nastavnici: dr. sc. Krešimir Mićanović kolegij: Uvod u sociolingvistiku predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
pet 14:00-14:45 dvorana A225 - predavanje pet 14:45-15:30 dvorana A225 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Dolores Grmača kolegij: Hrvatska srednjovjekovna književnost predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
čet 17:00-17:45 dvorana A119 - predavanje, grupa 1 čet 17:45-18:30 dvorana A119 - seminar, grupa 1 čet 18:30-19:15 dvorana A119 - predavanje, grupa 2 čet 19:15-20:00 dvorana A119 - seminar, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Tomislav Bogdan kolegij: Hrvatska srednjovjekovna književnost predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
uto 14:45-15:30 dvorana D4 - predavanje, grupa 1 uto 15:30-16:15 dvorana D4 - seminar, grupa 1 uto 18:30-19:15 dvorana A119 - predavanje, grupa 2 uto 19:15-20:00 dvorana A119 - seminar, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Mateo Žagar, Eterović, Ivana; Kuštović, Tanja kolegij: Hrvatski jezik u srednjem vijeku predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
sri 11:00-11:45 dvorana D7 - predavanje čet 08:00-08:45 dvorana D3 - seminar, grupa 1 čet 08:45-09:30 dvorana D3 - seminar, grupa 2 čet 09:30-10:15 dvorana A119 - seminar, grupa 3 čet 10:15-11:00 dvorana A119 - seminar, grupa 4 |
nastavnici: dr. sc. Iva Nazalević Čučević kolegij: Jezične vježbe II. predavanja + seminara + vježbi: 0+0+4 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
pon 14:00-17:00 dvorana A119 - vježbe, grupa 1 pon 17:00-20:00 dvorana A119 - vježbe, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Helena Delaš kolegij: Jezične vježbe II. predavanja + seminara + vježbi: 0+0+4 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
uto 14:00-17:00 dvorana A225 - vježbe, grupa 1 uto 17:00-18:30 dvorana A119 - vježbe, grupa 2 sri 14:00-15:30 dvorana A119 - vježbe, grupa 2 sri 15:30-18:30 dvorana A225 - vježbe, grupa 3 |
nastavnici: dr. sc. Igor Marko Gligorić kolegij: Jezične vježbe II. predavanja + seminara + vježbi: 0+0+4 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
pon 08:00-11:00 dvorana A119 - vježbe, grupa 1 pet 08:00-11:00 dvorana A225 - vježbe, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Zrinka Božić, Glavaš, Zvonimir kolegij: Uvod u teoriju književnosti predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
uto 08:45-10:15 dvorana A225 - seminar, grupa 1 uto 11:00-12:30 dvorana D7 - predavanje uto 12:30-14:00 dvorana A225 - seminar, grupa 2 sri 08:00-09:30 dvorana A119 - seminar, grupa 3 sri 09:30-11:00 dvorana A119 - seminar, grupa 4 |
nastavnici: dr. sc. Ivana Brković kolegij: Hrvatska književnost 17. i 18. st. predavanja + seminara + vježbi: 1+3+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
pet 11:00-11:45 dvorana D4 - predavanje pet 11:45-14:00 dvorana D4 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Goranka Šutalo kolegij: Hrvatska književnost 17. i 18. stoljeća predavanja + seminara + vježbi: 1+3+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
čet 14:00-14:45 dvorana D4 - predavanje čet 14:45-17:00 dvorana D4 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Davor Dukić kolegij: Hrvatska književnost 17. i 18. stoljeća predavanja + seminara + vježbi: 1+3+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
uto 08:45-09:30 dvorana A119 - predavanje uto 09:30-11:45 dvorana A119 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Ivan Marković kolegij: Hrvatski standardni jezik - Morfologija predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
sri 09:30-11:00 dvorana D7 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Tatjana Pišković kolegij: Hrvatski standardni jezik - Morfologija predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
uto 14:00-15:30 dvorana A119 - seminar, grupa 1 uto 15:30-17:00 dvorana A119 - seminar, grupa 2 uto 17:00-18:30 dvorana D4 - seminar, grupa 3 |
nastavnici: dr. sc. Davor Nikolić, Tomašić, Josipa kolegij: Iz povijesti hrvatske usmene književnosti predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 4 |
sri 14:00-15:30 dvorana D3 - predavanje čet 11:00-12:30 dvorana A119 - seminar, grupa 1 čet 12:30-14:00 dvorana D4 - seminar, grupa 2 čet 14:00-15:30 dvorana A119 - seminar, grupa 3 |
nastavnici: dr. sc. Boris Kuzmić kolegij: Povijest hrvatskog jezika predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 4 |
pon 14:00-15:30 dvorana D4 - seminar, grupa 1 pon 15:30-17:00 dvorana D4 - seminar, grupa 2 čet 09:30-11:00 dvorana D4 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Marija Malnar Jurišić kolegij: Hrvatska dijalektologija II predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 4 |
uto 09:30-11:00 dvorana D4 - predavanje uto 11:00-12:30 dvorana D4 - seminar, grupa 1 uto 12:30-14:00 dvorana D4 - seminar, grupa 2 sri 09:30-11:00 dvorana A225 - seminar, grupa 3 |
nastavnici: dr. sc. Maša Kolanović, Protrka Štimec, Marina kolegij: Novija hrvatska književnost - čitanje tekstova predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 4 |
uto 12:30-14:00 dvorana D7 - predavanje uto 14:00-14:45 dvorana D4 - seminar, grupa 1 sri 13:15-14:00 dvorana A225 - seminar, grupa 2 sri 14:00-14:45 dvorana A225 - seminar, grupa 3 |
nastavnici: dr. sc. Krešimir Bagić, Ryznar, Anera; Puljić, Gabrijela kolegij: Stilistika predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
čet 08:00-09:30 dvorana D4 - seminar, grupa 1 čet 09:30-11:00 dvorana D7 - predavanje čet 12:30-14:00 dvorana A119 - seminar, grupa 2 čet 15:30-17:00 dvorana A119 - seminar, grupa 3 |
nastavnici: dr. sc. Tvrtko Vuković, Drenjančević, Ivana kolegij: Uvod u noviju hrvatsku književnost II - 20. stoljeće predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
sri 15:30-17:00 dvorana D7 - predavanje sri 17:45-19:15 dvorana A119 - seminar, grupa 1 pet 11:00-12:30 dvorana D1 - seminar, grupa 2 pet 12:30-14:00 dvorana D3 - seminar, grupa 3 |
nastavnici: dr. sc. Petra Matović kolegij: Grčka književnost helenističkoga i carskoga razdoblja predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
čet 11:00-12:30 dvorana A208 - predavanje |
nastavnici: Ninoslav Zubović kolegij: Grčki tečaj II predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 2 |
sri 08:00-09:30 dvorana A208 - seminar |
nastavnici: Teo Radić kolegij: Osnove latinskoga 2 predavanja + seminara + vježbi: 1+3+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 7 |
sri 14:00-14:45 dvorana A208 - predavanje sri 14:45-15:30 dvorana A208 - seminar sub 15:30-17:00 dvorana A208 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Vladimir Rezar, Rezar, Radić kolegij: Rimska književnost carskoga razdoblja predavanja + seminara + vježbi: 1+3+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
uto 11:45-12:30 dvorana A208 - predavanje uto 12:30-13:15 dvorana A208 - seminar sri 17:00-18:30 dvorana A208 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Petra Matović kolegij: Grčka književnost helenističkoga i carskoga razdoblja predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
čet 11:00-12:30 dvorana A208 - predavanje |
nastavnici: Ninoslav Zubović kolegij: Grčki tečaj II predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 2 |
sri 08:00-09:30 dvorana A208 - seminar |
nastavnici: Teo Radić kolegij: Latinska sintaksa 2 predavanja + seminara + vježbi: 1+3+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 7 |
sri 15:30-16:15 dvorana A208 - predavanje sri 16:15-17:00 dvorana A208 - seminar pet 17:00-18:30 dvorana A208 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Irena Bratičević, Bratičević, Polaček Gajer kolegij: Rimska književnost: Rimska satira predavanja + seminara + vježbi: 1+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 4 |
pon 13:15-14:00 dvorana A208 - predavanje sri 10:15-11:45 dvorana A208 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Petra Matović kolegij: Grčka književnost helenističkoga i carskoga razdoblja predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
čet 11:00-12:30 dvorana A208 - predavanje |
nastavnici: Ninoslav Zubović kolegij: Grčki tečaj II predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 2 |
sri 08:00-09:30 dvorana A208 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Irena Bratičević, Bratičević, Polaček Gajer kolegij: Rimska književnost: Rimska satira predavanja + seminara + vježbi: 1+3+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 6 |
pon 13:15-14:00 dvorana A208 - predavanje sri 10:15-12:30 dvorana A208 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Vladimir Rezar kolegij: Vulgarni latinitet predavanja + seminara + vježbi: 1+3+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 6 |
uto 14:45-15:30 dvorana A208 - predavanje uto 15:30-16:15 dvorana A208 - seminar čet 14:45-16:15 dvorana A208 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Irena Bratičević, Cvitić kolegij: Hrvatska novolatinska književnost predavanja + seminara + vježbi: 1+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
pon 11:00-11:45 dvorana A208 - predavanje pon 11:45-13:15 dvorana A208 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Irena Bratičević, Bratičević, Mihaljević kolegij: Latinska stilistika predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 7 |
pon 14:00-15:30 dvorana A208 - predavanje pet 14:00-15:30 dvorana A208 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Irena Bratičević, Bratičević, Polaček Gajer kolegij: Rimska književnost: Rimska satira predavanja + seminara + vježbi: 1+3+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
pon 13:15-14:00 dvorana A208 - predavanje sri 10:15-12:30 dvorana A208 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Mate Kapović kolegij: Akcentologija 1 predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
pet 10:15-11:45 dvorana A113 - predavanje pet 11:45-12:30 dvorana A113 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Marko Tadić, Matea Filko kolegij: Algebarska lingvistika predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
sri 11:45-13:15 dvorana A113 - predavanje čet 13:15-14:45 dvorana A113 - seminar, grupa 1 čet 14:45-16:15 dvorana A113 - seminar, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Ranko Matasović kolegij: Ie. jezični tečaj: staroirski II predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 2 |
čet 11:00-11:45 dvorana A113 - predavanje čet 11:45-12:30 dvorana A113 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Ranko Matasović kolegij: Indoeuropsko čitanje latinskih tekstova predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
čet 16:15-17:45 dvorana A113 - predavanje čet 17:45-18:30 dvorana A113 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Ranko Matasović, Pavao Krmpotić kolegij: Litavski tečaj predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
pet 08:00-09:30 dvorana A113 - predavanje pet 09:30-10:15 dvorana A113 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Božo Bekavac kolegij: Prepoznavanje obavijesti u tekstu predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
uto 14:00-15:30 dvorana Knjiznica I.kat - predavanje uto 15:30-16:15 dvorana Knjiznica I.kat - seminar |
nastavnici: dr. sc. Mislava Bertoša, Ivana Simeon kolegij: Primijenjena lingvistika predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
uto 18:30-20:00 dvorana A113 - predavanje pet 15:30-17:00 dvorana A113 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Mate Kapović kolegij: Akcentologija 1 predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
pet 10:15-11:45 dvorana A113 - predavanje pet 11:45-12:30 dvorana A113 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Marko Tadić, Matea Filko kolegij: Algebarska lingvistika predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
sri 11:45-13:15 dvorana A113 - predavanje čet 13:15-14:45 dvorana A113 - seminar, grupa 1 čet 14:45-16:15 dvorana A113 - seminar, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Ranko Matasović kolegij: Ie. jezični tečaj: staroirski II predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 2 |
čet 11:00-11:45 dvorana A113 - predavanje čet 11:45-12:30 dvorana A113 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Ranko Matasović kolegij: Indoeuropsko čitanje latinskih tekstova predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
čet 16:15-17:45 dvorana A113 - predavanje čet 17:45-18:30 dvorana A113 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Marko Tadić, Matea Filko kolegij: Korpusna lingvistika predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
sri 13:15-14:45 dvorana Knjiznica I.kat - predavanje sri 14:45-15:30 dvorana Knjiznica I.kat - seminar |
nastavnici: dr. sc. Mislava Bertoša, Daniela Katunar, Ivana Simeon kolegij: Lingvistika i njezini dijalekti predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
pon 14:45-16:15 dvorana A113 - predavanje uto 17:45-18:30 dvorana A113 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Ranko Matasović, Pavao Krmpotić kolegij: Litavski tečaj predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
pet 08:00-09:30 dvorana A113 - predavanje pet 09:30-10:15 dvorana A113 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Marko Tadić, Krešimir Šojat kolegij: Morfologija predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
sri 10:15-11:45 dvorana A113 - predavanje čet 08:00-09:30 dvorana A113 - seminar, grupa 1 čet 09:30-11:00 dvorana A113 - seminar, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Božo Bekavac kolegij: Prepoznavanje obavijesti u tekstu predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
uto 14:00-15:30 dvorana Knjiznica I.kat - predavanje uto 15:30-16:15 dvorana Knjiznica I.kat - seminar |
nastavnici: dr. sc. Mislava Bertoša, Ivana Simeon kolegij: Primijenjena lingvistika predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
uto 18:30-20:00 dvorana A113 - predavanje pet 15:30-17:00 dvorana A113 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Vlasta Erdeljac, Martina Sekulić Sović kolegij: Uvod u psiholingvistiku predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
uto 15:30-17:00 dvorana A113 - predavanje uto 17:00-17:45 dvorana A113 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Mate Kapović kolegij: Akcentologija 1 predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
pet 10:15-11:45 dvorana A113 - predavanje pet 11:45-12:30 dvorana A113 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Marko Tadić, Matea Filko kolegij: Algebarska lingvistika predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
sri 11:45-13:15 dvorana A113 - predavanje čet 13:15-14:45 dvorana A113 - seminar, grupa 1 čet 14:45-16:15 dvorana A113 - seminar, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Ranko Matasović kolegij: Ie. jezični tečaj: staroirski II predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 2 |
čet 11:00-11:45 dvorana A113 - predavanje čet 11:45-12:30 dvorana A113 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Ranko Matasović kolegij: Indoeuropsko čitanje latinskih tekstova predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
čet 16:15-17:45 dvorana A113 - predavanje čet 17:45-18:30 dvorana A113 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Marko Tadić, Matea Filko kolegij: Korpusna lingvistika predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
sri 13:15-14:45 dvorana Knjiznica I.kat - predavanje sri 14:45-15:30 dvorana Knjiznica I.kat - seminar |
nastavnici: dr. sc. Mislava Bertoša, Daniela Katunar, Ivana Simeon kolegij: Lingvistika i njezini dijalekti predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
pon 14:45-16:15 dvorana A113 - predavanje uto 17:45-18:30 dvorana A113 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Ranko Matasović, Pavao Krmpotić kolegij: Litavski tečaj predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
pet 08:00-09:30 dvorana A113 - predavanje pet 09:30-10:15 dvorana A113 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Božo Bekavac kolegij: Prepoznavanje obavijesti u tekstu predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
uto 14:00-15:30 dvorana Knjiznica I.kat - predavanje uto 15:30-16:15 dvorana Knjiznica I.kat - seminar |
nastavnici: dr. sc. Mislava Bertoša, Ivana Simeon kolegij: Primijenjena lingvistika predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
uto 18:30-20:00 dvorana A113 - predavanje pet 15:30-17:00 dvorana A113 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Ida Raffaelli, Daniela Katunar kolegij: Semantika predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
pon 08:45-10:15 dvorana A113 - predavanje pon 10:15-11:45 dvorana A113 - seminar, grupa 1 pon 13:15-14:45 dvorana A113 - seminar, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Vlasta Erdeljac, Martina Sekulić Sović kolegij: Uvod u psiholingvistiku predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
uto 15:30-17:00 dvorana A113 - predavanje uto 17:00-17:45 dvorana A113 - seminar |
nastavnici: NIJE SE IZVODILO kolegij: Lingvistički seminar predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 3 |
nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - seminar nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - seminar |
nastavnici: NIJE SE IZVODILO kolegij: Moderna likovna umjetnost za nederlandiste predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 3 |
nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - seminar nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - seminar |
nastavnici: NIJE SE IZVODILO kolegij: Nizozemske prijevodne vježbe predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2 obavezan kolegij, ECTS bodova: 2 |
nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - vježbe nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - vježbe |
nastavnici: NIJE SE IZVODILO kolegij: Suvremeni nizozemski jezik VI predavanja + seminara + vježbi: 0+0+4 obavezan kolegij, ECTS bodova: 4 |
nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - vježbe nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - vježbe nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - vježbe nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Višnja Rajić kolegij: Andragogija predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
uto 11:00-12:30 dvorana A227 - predavanje uto 12:30-14:00 dvorana A227 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Barbara Kušević kolegij: Obiteljska pedagogija predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
pon 08:00-09:30 dvorana A227 - predavanje pon 09:30-11:00 dvorana A227 - seminar, grupa 1 pon 11:00-12:30 dvorana A226 - seminar, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Edita Slunjski, Iva Batur kolegij: Pedagogija ranog djetinjstva predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
pon 14:00-15:30 dvorana A227 - predavanje pet 11:00-12:30 dvorana A227 - seminar, grupa 1 pet 12:30-14:00 dvorana A227 - seminar, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Edita Slunjski, Batinić Štefka kolegij: Povijest hrvatske pedagogije i školstva predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
pon 17:00-18:30 dvorana A226 - predavanje pon 18:30-20:00 dvorana A226 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Zvonimir Komar, Bauer Ana kolegij: Sistematska pedagogija predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
sri 08:00-09:30 dvorana A227 - predavanje pet 08:00-09:30 dvorana A226 - seminar, grupa 1 pet 09:30-11:00 dvorana A227 - seminar, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Edita Slunjski, Markić Ivan kolegij: Alternativne pedagoške ideje i škole predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
pon 17:00-18:30 dvorana A227 - seminar pon 18:30-20:00 dvorana A227 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Dejana Bouillet kolegij: Domski odgoj predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
uto 14:00-15:30 dvorana A227 - predavanje uto 15:30-17:00 dvorana A227 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Zvonimir Komar, Horvat Zoran kolegij: Kvantitativna istraživanja obrazovanja predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
pon 12:30-14:00 dvorana A227 - predavanje čet 14:00-15:30 dvorana A227 - seminar, grupa 1 čet 15:30-17:00 dvorana A227 - seminar, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Zvonimir Komar kolegij: Pedagogija medija predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
pet 09:30-11:00 dvorana A226 - predavanje pet 11:00-12:30 dvorana A226 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Edita Slunjski, Slunjski Edita kolegij: Stručno-pedagoška praksa u ustanovi ranog odgoja predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - seminar, grupa 1 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - seminar, grupa 1 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - seminar, grupa 2 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - seminar, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Ante Kolak, Sesar Mara kolegij: Školska pedagogija predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
sri 09:30-11:00 dvorana A227 - predavanje čet 15:30-17:00 dvorana A226 - seminar, grupa 1 čet 17:00-18:30 dvorana A226 - seminar, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Zvonimir Komar, Ana Bauer kolegij: Diferencijalna pedagogija predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
sri 09:30-11:00 dvorana A226 - predavanje pet 14:00-15:30 dvorana A227 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Ana Blažević Simić kolegij: Metodika rada s učenicima s teškoćama u razvoju predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
čet 09:30-11:00 dvorana A227 - predavanje čet 11:00-12:30 dvorana A227 - seminar, grupa 1 čet 12:30-14:00 dvorana A227 - seminar, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Ante Kolak kolegij: Obrazovanje darovitih predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
sri 11:00-12:30 dvorana A227 - predavanje sri 12:30-14:00 dvorana A226 - seminar, grupa 1 sri 14:00-15:30 dvorana A226 - seminar, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Dejana Bouillet, Smontara Petar kolegij: Pedagoška dijagnostika predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
uto 17:00-18:30 dvorana A227 - predavanje uto 18:30-20:00 dvorana A227 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Vedrana Spajić-Vrkaš, u mirovini, Jurčević Ružica kolegij: Politike obrazovanja predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
sri 15:30-17:00 dvorana A227 - predavanje sri 17:00-18:30 dvorana A227 - seminar, grupa 1 sri 18:30-20:00 dvorana A227 - seminar, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Marija Bartulović kolegij: Seksualna pedagogija predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
čet 12:30-14:00 dvorana A226 - predavanje čet 14:00-15:30 dvorana A226 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Barbara Kušević kolegij: Obiteljska pedagogija predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
pon 08:00-09:30 dvorana A227 - predavanje pon 09:30-11:00 dvorana A227 - seminar, grupa 1 pon 11:00-12:30 dvorana A226 - seminar, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Edita Slunjski, Iva Batur kolegij: Pedagogija ranog djetinjstva predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
pon 14:00-15:30 dvorana A227 - predavanje pet 11:00-12:30 dvorana A227 - seminar, grupa 1 pet 12:30-14:00 dvorana A227 - seminar, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Zvonimir Komar, Bauer Ana kolegij: Sistematska pedagogija predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
sri 08:00-09:30 dvorana A227 - predavanje pet 08:00-09:30 dvorana A226 - seminar, grupa 1 pet 09:30-11:00 dvorana A227 - seminar, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Zvonimir Komar, Horvat Zoran kolegij: Kvantitativna istraživanja obrazovanja predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
pon 12:30-14:00 dvorana A227 - predavanje čet 14:00-15:30 dvorana A227 - seminar, grupa 1 čet 15:30-17:00 dvorana A227 - seminar, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Ante Kolak, Sesar Mara kolegij: Školska pedagogija predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
sri 09:30-11:00 dvorana A227 - predavanje čet 15:30-17:00 dvorana A226 - seminar, grupa 1 čet 17:00-18:30 dvorana A226 - seminar, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Ana Blažević Simić kolegij: Metodika rada s učenicima s teškoćama u razvoju predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
čet 09:30-11:00 dvorana A227 - predavanje čet 11:00-12:30 dvorana A227 - seminar, grupa 1 čet 12:30-14:00 dvorana A227 - seminar, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Ante Kolak kolegij: Obrazovanje darovitih predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
sri 11:00-12:30 dvorana A227 - predavanje sri 12:30-14:00 dvorana A226 - seminar, grupa 1 sri 14:00-15:30 dvorana A226 - seminar, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Vedrana Spajić-Vrkaš, u mirovini, Jurčević Ružica kolegij: Politike obrazovanja predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
sri 15:30-17:00 dvorana A227 - predavanje sri 17:00-18:30 dvorana A227 - seminar, grupa 1 sri 18:30-20:00 dvorana A227 - seminar, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Ivana Vidović Bolt, Miroslav Hrdlička kolegij: Fleksija i semantika vrsta riječi predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
sri 08:45-10:15 dvorana A118 - predavanje sri 10:15-11:00 dvorana A118 - seminar |
nastavnici: Ivana Maslač, Kamila Kwiatkowska kolegij: Poljske jezične vježbe II predavanja + seminara + vježbi: 0+0+6 obavezan kolegij, ECTS bodova: 6 |
pon 11:00-12:30 dvorana F316 - vježbe uto 12:30-14:00 dvorana A312 - vježbe čet 08:00-09:30 dvorana A124 - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Đurđica Čilić kolegij: Uvod u studij poljske književnosti predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 4 |
pon 15:30-17:00 dvorana A118 - predavanje pon 17:00-17:45 dvorana A118 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Đurđica Čilić, Banas Sandra kolegij: Poljska književnost do modernizma predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
pon 17:00-18:30 dvorana A124 - predavanje pon 18:30-19:15 dvorana A124 - seminar |
nastavnici: Ivana Maslač kolegij: Poljske jezične vježbe IV predavanja + seminara + vježbi: 0+0+6 obavezan kolegij, ECTS bodova: 6 |
pon 08:00-09:30 dvorana A312 - vježbe, grupa 1 pon 09:30-11:00 dvorana A312 - vježbe, grupa 2 sri 08:00-09:30 dvorana A312 - vježbe, grupa 1 sri 09:30-11:00 dvorana A312 - vježbe, grupa 2 pet 08:00-09:30 dvorana A124 - vježbe, grupa 1 pet 09:30-11:00 dvorana A315 - vježbe, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Ivana Vidović Bolt, Miroslav Hrdlička kolegij: Sintaksa poljskog jezika predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
sri 16:15-17:45 dvorana A312 - predavanje sri 17:45-18:30 dvorana A312 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Ivana Vidović Bolt, Igor Marko Gligorić kolegij: Hrvatski jezik predavanja + seminara + vježbi: 0+4+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
pon 11:00-14:00 dvorana A312 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Ivana Vidović Bolt kolegij: Poljska leksikologija i frazeologija predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 3 |
uto 16:15-17:00 dvorana A118 - predavanje uto 17:00-17:45 dvorana A118 - seminar |
nastavnici: Ivana Maslač, Malgorzata Vražić kolegij: Poljske jezične vježbe VI predavanja + seminara + vježbi: 0+0+6 obavezan kolegij, ECTS bodova: 6 |
pon 08:00-09:30 dvorana A124 - vježbe, grupa 1 pon 09:30-11:00 dvorana A124 - vježbe, grupa 2 sri 11:00-12:30 dvorana A312 - vježbe, grupa 1 sri 12:30-14:00 dvorana A312 - vježbe, grupa 2 čet 12:30-14:00 dvorana A124 - vježbe, grupa 1 čet 14:00-15:30 dvorana A124 - vježbe, grupa 2 |
nastavnici: Voljena Marić kolegij: Latinski jezik za romaniste 2 predavanja + seminara + vježbi: 1+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 2 |
pet 11:45-12:30 dvorana D6 - predavanje |
nastavnici: Davor Gvozdić kolegij: Portugalska fonetika i fonologija 2 predavanja + seminara + vježbi: 2+0+1 obavezan kolegij, ECTS bodova: 4 |
pon 11:00-12:30 dvorana A218 - predavanje pon 14:00-14:45 dvorana A110 - vježbe, grupa 1 pon 14:45-15:30 dvorana A110 - vježbe, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Majda Bojić kolegij: Portugalska kultura i civilizacija 2 predavanja + seminara + vježbi: 0+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
uto 09:30-10:15 dvorana A218 - seminar, grupa 1 uto 10:15-11:00 dvorana A218 - seminar, grupa 2 |
nastavnici: Davor Gvozdić kolegij: Portugalske jezične vježbe 2 predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
uto 12:30-14:00 dvorana A218 - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Daliborka Sarić, D. Sarić kolegij: Portugalski jezik 2 predavanja + seminara + vježbi: 2+0+4 obavezan kolegij, ECTS bodova: 6 |
pon 08:00-09:30 dvorana A218 - vježbe, grupa 1 pon 09:30-11:00 dvorana A110 - vježbe, grupa 2 sri 11:00-12:30 dvorana A218 - predavanje pet 09:30-11:00 dvorana A110 - vježbe, grupa 1 pet 11:45-13:15 dvorana A110 - vježbe, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Majda Bojić kolegij: Kultura i civilizacija luzofonske Afrike predavanja + seminara + vježbi: 0+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
uto 08:45-09:30 dvorana A218 - seminar |
nastavnici: Davor Gvozdić kolegij: Portugalske jezične vježbe 4 predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pon 09:30-11:00 dvorana A218 - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Daliborka Sarić, D. Sarić kolegij: Portugalski jezik 4 predavanja + seminara + vježbi: 2+0+4 obavezan kolegij, ECTS bodova: 6 |
pon 11:00-12:30 dvorana A110 - vježbe, grupa 1 pon 12:30-14:00 dvorana A110 - vježbe, grupa 2 uto 09:30-11:00 dvorana A110 - vježbe, grupa 1 uto 11:45-13:15 dvorana A110 - vježbe, grupa 2 čet 11:00-12:30 dvorana A102 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Nikica Talan kolegij: Povijest portugalske književnosti 2 predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 4 |
pon 17:00-18:30 dvorana A307 - predavanje |
nastavnici: Ana Ille Horvat kolegij: Vokabular, čitanje i tumačenje portugalskih književnih tekstova II predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2 obavezan kolegij, ECTS bodova: 3 |
sri 11:00-12:30 dvorana A110 - vježbe |
nastavnici: Davor Gvozdić, Maria José Homem kolegij: Portugalske jezične vježbe 6 predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
sri 12:30-14:00 dvorana A110 - vježbe |
nastavnici: Davor Gvozdić kolegij: Portugalske prijevodne vježbe 2 predavanja + seminara + vježbi: 0+1+1 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
čet 09:30-10:15 dvorana A110 - seminar čet 10:15-11:00 dvorana A110 - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Daliborka Sarić, D.Sarić kolegij: Portugalski jezik 6 (sintaksa suvremenog portugalskog jezika 2) predavanja + seminara + vježbi: 2+0+4 obavezan kolegij, ECTS bodova: 6 |
pon 09:30-11:00 dvorana A102 - predavanje sri 08:00-09:30 dvorana A110 - vježbe, grupa 1 sri 09:30-11:00 dvorana A110 - vježbe, grupa 2 čet 12:30-14:00 dvorana A110 - vježbe, grupa 1 čet 14:45-16:15 dvorana A110 - vježbe, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Nina Lanović, Marina Deur kolegij: Poslovni portugalski jezik 2 predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
čet 17:00-18:30 dvorana A110 - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Nikica Talan kolegij: Suvremena portugalska književnost 2 predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 4 |
pon 18:30-20:00 dvorana A307 - predavanje |
nastavnici: Ana Ille Horvat kolegij: Vokabular, čitanje i tumačenje portugalskih književnih tekstova II predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
sri 11:00-12:30 dvorana A110 - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Borislav Grgin, Grgin, Borislav; Gračanin, Hrvoje; Špoljarić, Luka kolegij: Europska i svjetska povijest srednjeg vijeka predavanja + seminara + vježbi: 4+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 8 |
pon 09:30-11:00 dvorana A201 - seminar, grupa 1 uto 09:30-11:00 dvorana D6 - predavanje sri 09:30-11:00 dvorana D3 - predavanje sri 15:30-17:00 dvorana A202 - seminar, grupa 2 čet 17:00-18:30 dvorana A201 - seminar, grupa 3 |
nastavnici: dr. sc. Hrvoje Petrić, Premović, Marijan; Pisk, Silvija kolegij: Europske regije i hrvatska povijest srednjeg vijeka predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
čet 17:00-18:30 dvorana A001 - seminar, grupa 1 pet 11:00-12:30 dvorana A201 - seminar, grupa 2 pet 12:30-14:00 dvorana D6 - predavanje, grupa 1 pet 15:30-17:00 dvorana D6 - predavanje, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Zrinka Nikolić Jakus, Nikolić Jakus, Zrinka; Vedriš, Trpimir kolegij: Hrvatska povijest srednjeg vijeka predavanja + seminara + vježbi: 4+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 8 |
pon 11:00-12:30 dvorana A201 - seminar, grupa 1 pon 12:30-14:00 dvorana D6 - predavanje uto 12:30-14:00 dvorana A201 - seminar, grupa 2 uto 14:00-15:30 dvorana A202 - seminar, grupa 3 uto 15:30-17:00 dvorana D6 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Mirela Altić kolegij: Kartografski izvori za hrvatsku povijest predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pet 17:00-18:30 dvorana A202 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Tomislav Galović, Galović, Tomislav; Tabak Demo, Maja kolegij: Pomoćne povijesne znanosti I. predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
sri 14:00-15:30 dvorana D7 - predavanje čet 12:30-14:00 dvorana D5 - seminar, grupa 1 pet 09:30-11:00 dvorana A106 - seminar, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Goran Hutinec kolegij: Povijest Holokausta predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
sri 08:00-09:30 dvorana A201 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Filip Šimetin Šegvić kolegij: Povijest i film predavanja + seminara + vježbi: 1+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
uto 15:30-16:15 dvorana A201 - predavanje uto 16:15-17:45 dvorana A201 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Kornelija Jurin Starčević kolegij: Povijest Republike Turske predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pon 10:15-11:45 dvorana A111 - predavanje pon 11:45-12:30 dvorana A111 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Jasmina Osterman kolegij: Silasci u Podzemlje: rituali plodnosti u drevnim svjetskim religijama predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pet 12:30-14:00 dvorana A001 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Borislav Grgin kolegij: Srednjovjekovna Venecija predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 2 |
pon 14:00-15:30 dvorana A202 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Silvija Pisk kolegij: Srednjovjekovne utvrde u Hrvatskoj i Slavoniji predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
čet 15:30-16:15 dvorana A201 - predavanje čet 16:15-17:00 dvorana A201 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Martin Previšić kolegij: Sukob Tito Staljin i Goli otok predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
čet 17:00-18:30 dvorana D1 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Jelena Marohnić, Budić, Filip kolegij: Velike bitke antičkog svijeta predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
sri 15:30-17:00 dvorana A001 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Zrinka Nikolić Jakus kolegij: Zagreb u srednjem vijeku predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
čet 08:00-08:45 dvorana A201 - predavanje čet 08:45-09:30 dvorana A201 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Damir Agičić, Agičić, Damir; Anušić, Nikola; Janković, Branimir kolegij: Europska i svjetska povijest 19. stoljeća predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 7 |
uto 17:00-18:30 dvorana A202 - seminar, grupa 2 sri 12:30-14:00 dvorana D3 - predavanje sri 14:00-15:30 dvorana A001 - seminar, grupa 1 |
nastavnici: dr. sc. Filip Šimetin Šegvić kolegij: Europske regije i hrvatska povijest 19. stoljeća predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 7 |
čet 09:30-11:00 dvorana A202 - seminar čet 14:00-15:30 dvorana D6 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Iskra Iveljić, Iveljić, Iskra; Tomašegović, Nikola kolegij: Hrvatska povijest 19. stoljeća predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 9 |
sri 15:30-17:00 dvorana A201 - seminar, grupa 1 sri 17:00-18:30 dvorana D6 - predavanje, grupa 1 pet 09:30-11:00 dvorana A201 - predavanje, grupa 2 pet 12:30-14:00 dvorana A201 - seminar, grupa 2 pet 14:00-15:30 dvorana A201 - seminar, grupa 3 |
nastavnici: dr. sc. Mirela Altić kolegij: Kartografski izvori za hrvatsku povijest predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pet 17:00-18:30 dvorana A202 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Goran Hutinec kolegij: Povijest Holokausta predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
sri 08:00-09:30 dvorana A201 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Filip Šimetin Šegvić kolegij: Povijest i film predavanja + seminara + vježbi: 1+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
uto 15:30-16:15 dvorana A201 - predavanje uto 16:15-17:45 dvorana A201 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Kornelija Jurin Starčević kolegij: Povijest Republike Turske predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pon 10:15-11:45 dvorana A111 - predavanje pon 11:45-12:30 dvorana A111 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Jasmina Osterman kolegij: Silasci u Podzemlje: rituali plodnosti u drevnim svjetskim religijama predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pet 12:30-14:00 dvorana A001 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Borislav Grgin kolegij: Srednjovjekovna Venecija predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 2 |
pon 14:00-15:30 dvorana A202 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Silvija Pisk kolegij: Srednjovjekovne utvrde u Hrvatskoj i Slavoniji predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
čet 15:30-16:15 dvorana A201 - predavanje čet 16:15-17:00 dvorana A201 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Martin Previšić kolegij: Sukob Tito Staljin i Goli otok predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
čet 17:00-18:30 dvorana D1 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Jelena Marohnić, Budić, Filip kolegij: Velike bitke antičkog svijeta predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
sri 15:30-17:00 dvorana A001 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Zrinka Nikolić Jakus kolegij: Zagreb u srednjem vijeku predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
čet 08:00-08:45 dvorana A201 - predavanje čet 08:45-09:30 dvorana A201 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Tvrtko Jakovina kolegij: Europska i svjetska povijest nakon 1945. godine predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 8 |
uto 09:30-11:00 dvorana A202 - seminar, grupa 1 uto 11:00-12:30 dvorana A001 - seminar, grupa 2 uto 14:00-15:30 dvorana D6 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Martin Previšić, Previšić, Martin; Hutinec, Goran kolegij: Hrvatska povijest nakon 1945. godine predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 8 |
pon 12:30-14:00 dvorana A201 - seminar, grupa 3 uto 11:00-12:30 dvorana A202 - seminar, grupa 1 uto 12:30-14:00 dvorana A202 - seminar, grupa 2 čet 12:30-14:00 dvorana D6 - predavanje čet 14:00-15:30 dvorana A201 - seminar, grupa 4 |
nastavnici: dr. sc. Mirela Altić kolegij: Kartografski izvori za hrvatsku povijest predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pet 17:00-18:30 dvorana A202 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Goran Hutinec kolegij: Povijest Holokausta predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
sri 08:00-09:30 dvorana A201 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Filip Šimetin Šegvić kolegij: Povijest i film predavanja + seminara + vježbi: 1+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
uto 15:30-16:15 dvorana A201 - predavanje uto 16:15-17:45 dvorana A201 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Kornelija Jurin Starčević kolegij: Povijest Republike Turske predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pon 10:15-11:45 dvorana A111 - predavanje pon 11:45-12:30 dvorana A111 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Jasmina Osterman kolegij: Silasci u Podzemlje: rituali plodnosti u drevnim svjetskim religijama predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pet 12:30-14:00 dvorana A001 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Borislav Grgin kolegij: Srednjovjekovna Venecija predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 2 |
pon 14:00-15:30 dvorana A202 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Silvija Pisk kolegij: Srednjovjekovne utvrde u Hrvatskoj i Slavoniji predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
čet 15:30-16:15 dvorana A201 - predavanje čet 16:15-17:00 dvorana A201 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Martin Previšić kolegij: Sukob Tito Staljin i Goli otok predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
čet 17:00-18:30 dvorana D1 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Zrinka Blažević kolegij: Suvremena historiografija - teorije i metode predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 4 |
čet 08:00-09:30 dvorana D7 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Jelena Marohnić, Budić, Filip kolegij: Velike bitke antičkog svijeta predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
sri 15:30-17:00 dvorana A001 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Zrinka Nikolić Jakus kolegij: Zagreb u srednjem vijeku predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
čet 08:00-08:45 dvorana A201 - predavanje čet 08:45-09:30 dvorana A201 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Borislav Grgin, Grgin, Borislav; Gračanin, Hrvoje; Špoljarić, Luka kolegij: Europska i svjetska povijest srednjeg vijeka predavanja + seminara + vježbi: 4+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 7 |
pon 09:30-11:00 dvorana A201 - seminar, grupa 1 uto 09:30-11:00 dvorana D6 - predavanje sri 09:30-11:00 dvorana D3 - predavanje sri 15:30-17:00 dvorana A202 - seminar, grupa 2 čet 17:00-18:30 dvorana A201 - seminar, grupa 3 |
nastavnici: dr. sc. Hrvoje Petrić, Premović, Marijan; Pisk, Silvija kolegij: Europske regije i hrvatska povijest srednjeg vijeka predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 3 |
čet 17:00-18:30 dvorana A001 - seminar, grupa 1 pet 11:00-12:30 dvorana A201 - seminar, grupa 2 pet 12:30-14:00 dvorana D6 - predavanje, grupa 1 pet 15:30-17:00 dvorana D6 - predavanje, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Zrinka Nikolić Jakus, Nikolić Jakus, Zrinka; Vedriš, Trpimir kolegij: Hrvatska povijest srednjeg vijeka predavanja + seminara + vježbi: 4+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 7 |
pon 11:00-12:30 dvorana A201 - seminar, grupa 1 pon 12:30-14:00 dvorana D6 - predavanje uto 12:30-14:00 dvorana A201 - seminar, grupa 2 uto 14:00-15:30 dvorana A202 - seminar, grupa 3 uto 15:30-17:00 dvorana D6 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Mirela Altić kolegij: Kartografski izvori za hrvatsku povijest predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pet 17:00-18:30 dvorana A202 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Goran Hutinec kolegij: Povijest Holokausta predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
sri 08:00-09:30 dvorana A201 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Filip Šimetin Šegvić kolegij: Povijest i film predavanja + seminara + vježbi: 1+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
uto 15:30-16:15 dvorana A201 - predavanje uto 16:15-17:45 dvorana A201 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Kornelija Jurin Starčević kolegij: Povijest Republike Turske predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pon 10:15-11:45 dvorana A111 - predavanje pon 11:45-12:30 dvorana A111 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Jasmina Osterman kolegij: Silasci u Podzemlje: rituali plodnosti u drevnim svjetskim religijama predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pet 12:30-14:00 dvorana A001 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Borislav Grgin kolegij: Srednjovjekovna Venecija predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 2 |
pon 14:00-15:30 dvorana A202 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Silvija Pisk kolegij: Srednjovjekovne utvrde u Hrvatskoj i Slavoniji predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
čet 15:30-16:15 dvorana A201 - predavanje čet 16:15-17:00 dvorana A201 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Martin Previšić kolegij: Sukob Tito Staljin i Goli otok predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
čet 17:00-18:30 dvorana D1 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Jelena Marohnić, Budić, Filip kolegij: Velike bitke antičkog svijeta predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
sri 15:30-17:00 dvorana A001 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Zrinka Nikolić Jakus kolegij: Zagreb u srednjem vijeku predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
čet 08:00-08:45 dvorana A201 - predavanje čet 08:45-09:30 dvorana A201 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Damir Agičić, Agičić, Damir; Anušić, Nikola; Janković, Branimir kolegij: Europska i svjetska povijest 19. stoljeća predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 6 |
uto 17:00-18:30 dvorana A202 - seminar, grupa 2 sri 12:30-14:00 dvorana D3 - predavanje sri 14:00-15:30 dvorana A001 - seminar, grupa 1 |
nastavnici: dr. sc. Filip Šimetin Šegvić kolegij: Europske regije i hrvatska povijest 19. stoljeća predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 6 |
čet 09:30-11:00 dvorana A202 - seminar čet 14:00-15:30 dvorana D6 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Iskra Iveljić, Iveljić, Iskra; Tomašegović, Nikola kolegij: Hrvatska povijest 19. stoljeća predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 6 |
sri 15:30-17:00 dvorana A201 - seminar, grupa 1 sri 17:00-18:30 dvorana D6 - predavanje, grupa 1 pet 09:30-11:00 dvorana A201 - predavanje, grupa 2 pet 12:30-14:00 dvorana A201 - seminar, grupa 2 pet 14:00-15:30 dvorana A201 - seminar, grupa 3 |
nastavnici: dr. sc. Mirela Altić kolegij: Kartografski izvori za hrvatsku povijest predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pet 17:00-18:30 dvorana A202 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Goran Hutinec kolegij: Povijest Holokausta predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
sri 08:00-09:30 dvorana A201 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Filip Šimetin Šegvić kolegij: Povijest i film predavanja + seminara + vježbi: 1+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
uto 15:30-16:15 dvorana A201 - predavanje uto 16:15-17:45 dvorana A201 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Kornelija Jurin Starčević kolegij: Povijest Republike Turske predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pon 10:15-11:45 dvorana A111 - predavanje pon 11:45-12:30 dvorana A111 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Jasmina Osterman kolegij: Silasci u Podzemlje: rituali plodnosti u drevnim svjetskim religijama predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pet 12:30-14:00 dvorana A001 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Borislav Grgin kolegij: Srednjovjekovna Venecija predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 2 |
pon 14:00-15:30 dvorana A202 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Silvija Pisk kolegij: Srednjovjekovne utvrde u Hrvatskoj i Slavoniji predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
čet 15:30-16:15 dvorana A201 - predavanje čet 16:15-17:00 dvorana A201 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Martin Previšić kolegij: Sukob Tito Staljin i Goli otok predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
čet 17:00-18:30 dvorana D1 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Jelena Marohnić, Budić, Filip kolegij: Velike bitke antičkog svijeta predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
sri 15:30-17:00 dvorana A001 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Zrinka Nikolić Jakus kolegij: Zagreb u srednjem vijeku predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
čet 08:00-08:45 dvorana A201 - predavanje čet 08:45-09:30 dvorana A201 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Hrvoje Klasić kolegij: Europska i svjetska povijest nakon 1945. godine predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 6 |
čet 15:30-17:00 dvorana A202 - predavanje čet 17:00-18:30 dvorana A202 - seminar, grupa 1 čet 18:30-20:00 dvorana A201 - seminar, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Martin Previšić, Previšić, Martin; Hutinec, Goran kolegij: Hrvatska povijest nakon 1945. godine predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 6 |
pon 12:30-14:00 dvorana A201 - seminar, grupa 3 uto 11:00-12:30 dvorana A202 - seminar, grupa 1 uto 12:30-14:00 dvorana A202 - seminar, grupa 2 čet 12:30-14:00 dvorana D6 - predavanje čet 14:00-15:30 dvorana A201 - seminar, grupa 4 |
nastavnici: dr. sc. Mirela Altić kolegij: Kartografski izvori za hrvatsku povijest predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pet 17:00-18:30 dvorana A202 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Goran Hutinec kolegij: Povijest Holokausta predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
sri 08:00-09:30 dvorana A201 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Filip Šimetin Šegvić kolegij: Povijest i film predavanja + seminara + vježbi: 1+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
uto 15:30-16:15 dvorana A201 - predavanje uto 16:15-17:45 dvorana A201 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Kornelija Jurin Starčević kolegij: Povijest Republike Turske predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pon 10:15-11:45 dvorana A111 - predavanje pon 11:45-12:30 dvorana A111 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Jasmina Osterman kolegij: Silasci u Podzemlje: rituali plodnosti u drevnim svjetskim religijama predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pet 12:30-14:00 dvorana A001 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Borislav Grgin kolegij: Srednjovjekovna Venecija predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 2 |
pon 14:00-15:30 dvorana A202 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Silvija Pisk kolegij: Srednjovjekovne utvrde u Hrvatskoj i Slavoniji predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
čet 15:30-16:15 dvorana A201 - predavanje čet 16:15-17:00 dvorana A201 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Martin Previšić kolegij: Sukob Tito Staljin i Goli otok predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
čet 17:00-18:30 dvorana D1 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Zrinka Blažević kolegij: Suvremena historiografija - teorije i metode predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 3 |
čet 08:00-09:30 dvorana D7 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Jelena Marohnić, Budić, Filip kolegij: Velike bitke antičkog svijeta predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
sri 15:30-17:00 dvorana A001 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Zrinka Nikolić Jakus kolegij: Zagreb u srednjem vijeku predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
čet 08:00-08:45 dvorana A201 - predavanje čet 08:45-09:30 dvorana A201 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Anita Peti Stantić kolegij: Akademsko izražavanje predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
pet 08:45-10:15 dvorana A229 - predavanje pet 10:15-11:00 dvorana A229 - seminar |
nastavnici: Meri Tadinac, Ivana Hromatko, Katarina Faraguna kolegij: Biološka psihologija II predavanja + seminara + vježbi: 3+1+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 6 |
uto 10:15-12:30 dvorana D2 - predavanje uto 12:30-13:15 dvorana D2 - seminar, grupa 1 uto 13:15-14:00 dvorana D2 - seminar, grupa 2 uto 14:00-14:45 dvorana D2 - seminar, grupa 3 |
nastavnici: Tina Miholjančan kolegij: Engleski jezik struke za psihologe II predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 2 |
sri 09:30-11:00 dvorana A229 - seminar, grupa 3 sri 11:00-12:30 dvorana A229 - seminar, grupa 1 sri 12:30-14:00 dvorana A229 - seminar, grupa 2 |
nastavnici: Domagoj Đikić, Vesna Benković, Damjan Franjević kolegij: Osnove biologije predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - predavanje izvan Fakulteta dvorana izvan FF - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Dragutin Ivanec, Francesca Dumančić, Ivan Tomić kolegij: Psihologijski praktikum I predavanja + seminara + vježbi: 0+0+5 obavezan kolegij, ECTS bodova: 7 |
čet 15:30-19:15 dvorana D7 - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Dragutin Ivanec, Ivan Tomić, Francesca Dumančić kolegij: Statistika u psihologiji II predavanja + seminara + vježbi: 2+0+2 obavezan kolegij, ECTS bodova: 6 |
pon 14:00-15:30 dvorana D3 - predavanje sri 09:30-11:00 dvorana D2 - vježbe, grupa 2 sri 11:00-12:30 dvorana D2 - vježbe, grupa 3 sri 12:30-14:00 dvorana D2 - vježbe, grupa 1 |
nastavnici: dr. sc. Damir Ljubotina, Robert Faber kolegij: Tehnologije i održivi razvoj predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pet 14:00-15:30 dvorana D2 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Andrea Vranić, Martina Martinčević, Luka Juras kolegij: Učenje i viši kognitivni procesi predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 6 |
pon 15:30-17:00 dvorana D3 - predavanje sri 09:30-11:00 dvorana A203 - seminar, grupa 1 sri 11:00-12:30 dvorana A203 - seminar, grupa 2 sri 12:30-14:00 dvorana A203 - seminar, grupa 3 |
nastavnici: Romana Gjergja Juraški, Romana Gjergja Juraški kolegij: Zdravstvena zaštita predškolske djece predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
pet 11:45-12:30 dvorana A203 - predavanje pet 12:30-13:15 dvorana A203 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Denis Bratko, Tena Vukasović Hlupić, Martina Pocrnić, Iva Vukojević kolegij: Emocije i motivacija predavanja + seminara + vježbi: 3+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 7 |
pon 08:45-11:00 dvorana D2 - predavanje čet 08:45-10:15 dvorana D2 - seminar, grupa 1 čet 10:15-11:45 dvorana D2 - seminar, grupa 2 čet 11:45-13:15 dvorana D2 - seminar, grupa 3 |
nastavnici: Gordana Keresteš kolegij: Psihologija djetinjstva i adolescencije predavanja + seminara + vježbi: 2+1+1 obavezan kolegij, ECTS bodova: 6 |
pon 11:00-12:30 dvorana D2 - predavanje pon 12:30-13:15 dvorana A203 - seminar, grupa 1 pon 13:15-14:00 dvorana A203 - seminar, grupa 2 pon 14:00-14:45 dvorana A203 - seminar, grupa 3 uto 11:00-11:45 dvorana A203 - vježbe, grupa 1 uto 11:45-12:30 dvorana A203 - vježbe, grupa 2 uto 12:30-13:15 dvorana A203 - vježbe, grupa 3 uto 13:15-14:00 dvorana A203 - vježbe, grupa 4 uto 14:00-14:45 dvorana A203 - vježbe, grupa 5 |
nastavnici: dr. sc. Željka Kamenov, Jasmina Mehulić kolegij: Socijalna percepcija i stavovi predavanja + seminara + vježbi: 2+1+1 obavezan kolegij, ECTS bodova: 6 |
uto 14:45-16:15 dvorana D2 - predavanje sri 14:45-15:30 dvorana A229 - seminar, grupa 1 sri 15:30-16:15 dvorana A229 - seminar, grupa 2 sri 16:15-17:00 dvorana A229 - seminar, grupa 3 sri 17:00-17:45 dvorana A229 - vježbe, grupa 1 sri 17:45-18:30 dvorana A229 - vježbe, grupa 2 sri 18:30-19:15 dvorana A229 - vježbe, grupa 3 |
nastavnici: dr. sc. Damir Ljubotina, Robert Faber kolegij: Tehnologije i održivi razvoj predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pet 14:00-15:30 dvorana D2 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Damir Ljubotina, Blaž Rebernjak, Una Mikac kolegij: Uvod u teoriju testova predavanja + seminara + vježbi: 2+0+2 obavezan kolegij, ECTS bodova: 6 |
sri 12:30-14:00 dvorana D7 - predavanje sri 14:45-16:15 dvorana D2 - vježbe, grupa 2 sri 16:15-17:45 dvorana D2 - vježbe, grupa 1 čet 13:15-14:45 dvorana D2 - vježbe, grupa 3 |
nastavnici: dr. sc. Ana Butković kolegij: Inteligencija predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 4 |
uto 08:45-10:15 dvorana D2 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Željka Kamenov, Ena Uzelac, Jasmina Mehulić, Iva Kapović kolegij: Neeksperimentalna psihologijska metodologija predavanja + seminara + vježbi: 2+1+1 obavezan kolegij, ECTS bodova: 6 |
pon 12:30-14:00 dvorana D2 - predavanje pon 14:00-14:45 dvorana D2 - seminar, grupa 1 pon 14:45-15:30 dvorana D2 - seminar, grupa 2 pon 15:30-16:15 dvorana D2 - seminar, grupa 3 pon 16:15-17:00 dvorana D2 - vježbe, grupa 1 pon 17:00-17:45 dvorana D2 - vježbe, grupa 2 pon 17:45-18:30 dvorana D2 - vježbe, grupa 3 |
nastavnici: dr. sc. Andrea Vranić, Marina Martinčević, Luka Juras kolegij: Povijest psihologije i psihologijski sustavi predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 4 |
pet 08:45-09:30 dvorana D2 - predavanje pet 09:30-10:15 dvorana D2 - seminar, grupa 1 pet 10:15-11:00 dvorana D2 - seminar, grupa 2 pet 11:00-11:45 dvorana D2 - seminar, grupa 3 |
nastavnici: dr. sc. Ana Butković kolegij: Psihologija glazbe predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
čet 15:30-17:00 dvorana A229 - predavanje čet 17:00-17:45 dvorana A229 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Gordana Kuterovac Jagodić, Aleksandra Huić, Inja Erceg kolegij: Uvod u predškolsku i školsku psihologiju predavanja + seminara + vježbi: 1+0+1 obavezan kolegij, ECTS bodova: 4 |
uto 12:30-13:15 dvorana D3 - predavanje uto 13:15-14:00 dvorana D3 - vježbe, grupa 1 uto 14:00-14:45 dvorana D3 - vježbe, grupa 2 uto 14:45-15:30 dvorana D3 - vježbe, grupa 3 |
nastavnici: dr. sc. Zvonimir Galić, Maja Parmać Kovačić, Mitja Ružojčić kolegij: Uvod u psihologiju rada predavanja + seminara + vježbi: 2+0+1 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
pon 11:00-12:30 dvorana D3 - predavanje uto 16:15-17:00 dvorana D2 - vježbe, grupa 1 uto 17:00-17:45 dvorana D2 - vježbe, grupa 2 uto 17:45-18:30 dvorana D2 - vježbe, grupa 3 uto 18:30-19:15 dvorana D2 - vježbe, grupa 4 |
nastavnici: Dražen Begić kolegij: Uvod u psihopatologiju predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 4 |
čet 09:30-11:00 dvorana izvan FF - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Tin Turković, dr. sc. Nikolina Maraković kolegij: Antičko slikarstvo predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
čet 15:30-16:15 dvorana D6 - predavanje čet 16:15-17:00 dvorana D6 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Zlatko Jurić kolegij: Interpolacije 2 predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
uto 08:00-09:30 dvorana A126 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Miljenko Jurković kolegij: Karolinška Istra predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
sri 11:00-12:30 dvorana A126 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Zlatko Jurić kolegij: Povijest konzerviranja u Zagrebu od 1850. do 1945. predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
sri 08:00-09:30 dvorana A126 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Ivana Tomas kolegij: Srednjovjekovna umjetnost južne Dalmacije predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
pet 11:45-13:15 dvorana A126 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Ivana Tomas, dr. sc. Predrag Marković kolegij: Srednjovjekovna umjetnost Venecije predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
uto 14:00-15:30 dvorana A126 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Ana Munk kolegij: Transforming Encounters: American Art of the 19th and 20th Centuries predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
čet 14:00-14:45 dvorana D5 - predavanje čet 14:45-15:30 dvorana D5 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Tin Turković kolegij: Umjetnost antičkog Ilirika predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
pet 10:15-11:00 dvorana A126 - predavanje pet 11:00-11:45 dvorana A126 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Miljenko Jurković, dr. sc. Nikolina Maraković kolegij: Umjetnost kasne antike i ranog srednjeg vijeka predavanja + seminara + vježbi: 2+1+1 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 1 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 5 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 4 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 3 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 2 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 6 pon 11:00-12:30 dvorana D6 - predavanje čet 10:15-11:00 dvorana D6 - seminar, grupa 1 čet 11:00-11:45 dvorana D6 - seminar, grupa 2 čet 11:45-12:30 dvorana D6 - seminar, grupa 3 |
nastavnici: dr. sc. Dino Milinović, dr. sc. Danko Šourek kolegij: Uvod u ikonologiju predavanja + seminara + vježbi: 2+1+1 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 6 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 5 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 4 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 1 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 3 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 2 sri 12:30-14:00 dvorana D6 - predavanje pet 09:30-10:15 dvorana D6 - seminar, grupa 1 pet 10:15-11:00 dvorana D6 - seminar, grupa 2 pet 11:00-11:45 dvorana D6 - seminar, grupa 3 |
nastavnici: dr. sc. Tin Turković, dr. sc. Nikolina Maraković kolegij: Antičko slikarstvo predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
čet 15:30-16:15 dvorana D6 - predavanje čet 16:15-17:00 dvorana D6 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Dubravka Botica, dr. sc. Maja Žvorc kolegij: Arhitektura renesanse i baroka predavanja + seminara + vježbi: 2+1+1 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 2 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 1 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 5 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 4 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 3 sri 09:30-11:00 dvorana D6 - predavanje čet 14:00-14:45 dvorana A126 - seminar, grupa 1 čet 14:45-15:30 dvorana A126 - seminar, grupa 2 čet 15:30-16:15 dvorana A126 - seminar, grupa 3 |
nastavnici: dr. sc. Zlatko Jurić kolegij: Interpolacije 2 predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
uto 08:00-09:30 dvorana A126 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Miljenko Jurković kolegij: Karolinška Istra predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
sri 11:00-12:30 dvorana A126 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Tanja Trška, dr. sc. Maja Žvorc kolegij: Likovne umjetnosti renesanse i baroka predavanja + seminara + vježbi: 2+1+1 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 1 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 5 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 4 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 3 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 2 uto 12:30-14:00 dvorana D6 - predavanje uto 15:30-16:15 dvorana A126 - seminar, grupa 1 uto 16:15-17:00 dvorana A126 - seminar, grupa 2 uto 17:00-17:45 dvorana A126 - seminar, grupa 3 |
nastavnici: dr. sc. Zlatko Jurić kolegij: Povijest konzerviranja u Zagrebu od 1850. do 1945. predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
sri 08:00-09:30 dvorana A126 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Ivana Tomas kolegij: Srednjovjekovna umjetnost južne Dalmacije predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
pet 11:45-13:15 dvorana A126 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Ivana Tomas, dr. sc. Predrag Marković kolegij: Srednjovjekovna umjetnost Venecije predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
uto 14:00-15:30 dvorana A126 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Ana Munk kolegij: Transforming Encounters: American Art of the 19th and 20th Centuries predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
čet 14:00-14:45 dvorana D5 - predavanje čet 14:45-15:30 dvorana D5 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Tin Turković kolegij: Umjetnost antičkog Ilirika predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
pet 10:15-11:00 dvorana A126 - predavanje pet 11:00-11:45 dvorana A126 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Tin Turković, dr. sc. Nikolina Maraković kolegij: Antičko slikarstvo predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
čet 15:30-16:15 dvorana D6 - predavanje čet 16:15-17:00 dvorana D6 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Zlatko Jurić kolegij: Interpolacije 2 predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
uto 08:00-09:30 dvorana A126 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Miljenko Jurković kolegij: Karolinška Istra predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
sri 11:00-12:30 dvorana A126 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Zlatko Jurić kolegij: Povijest konzerviranja u Zagrebu od 1850. do 1945. predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
sri 08:00-09:30 dvorana A126 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Ivana Tomas kolegij: Srednjovjekovna umjetnost južne Dalmacije predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
pet 11:45-13:15 dvorana A126 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Ivana Tomas, dr. sc. Predrag Marković kolegij: Srednjovjekovna umjetnost Venecije predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
uto 14:00-15:30 dvorana A126 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Jasna Galjer, Luja Šimunović kolegij: Teorija i povijest povijesti umjetnosti predavanja + seminara + vježbi: 2+1+1 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 1 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 3 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 2 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 4 pon 09:30-11:00 dvorana D6 - predavanje sri 11:45-12:30 dvorana D6 - seminar, grupa 1 sri 12:30-13:15 dvorana A126 - seminar, grupa 2 sri 13:15-14:00 dvorana A126 - seminar, grupa 3 |
nastavnici: dr. sc. Ana Munk kolegij: Transforming Encounters: American Art of the 19th and 20th Centuries predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
čet 14:00-14:45 dvorana D5 - predavanje čet 14:45-15:30 dvorana D5 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Tin Turković kolegij: Umjetnost antičkog Ilirika predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
pet 10:15-11:00 dvorana A126 - predavanje pet 11:00-11:45 dvorana A126 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Zlatko Jurić, dr. sc. Marko Špikić kolegij: Zaštita spomenika kulture predavanja + seminara + vježbi: 2+1+1 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 6 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 1 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 5 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 4 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 3 izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 2 čet 08:45-10:15 dvorana D6 - predavanje čet 11:45-12:30 dvorana A126 - seminar, grupa 1 čet 12:30-13:15 dvorana A126 - seminar, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Petar Radosavljević kolegij: Morfologija rumunjskog jezika predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
uto 14:45-16:15 dvorana A102 - predavanje čet 15:30-17:00 dvorana A122 - seminar |
nastavnici: Delia Georgeta Ćupurdija kolegij: Rumunjske jezične vježbe II predavanja + seminara + vježbi: 0+0+4 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
uto 09:30-11:00 dvorana A315 - vježbe čet 12:30-14:00 dvorana A215 - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Ivana Olujić kolegij: Uvod u rumunjsku civilizaciju predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
uto 12:30-14:00 dvorana F316 - predavanje čet 14:00-15:30 dvorana A213 - seminar |
nastavnici: Delia Georgeta Ćupurdija kolegij: Konverzacijske vježbe 1 predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2 izborni kolegij, ECTS bodova: 2 |
uto 11:00-12:30 dvorana F316 - vježbe |
nastavnici: Voljena Marić kolegij: Latinski jezik za romaniste 2 predavanja + seminara + vježbi: 1+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 2 |
pet 11:45-12:30 dvorana D6 - predavanje |
nastavnici: Delia Georgeta Ćupurdija kolegij: Rumunjske jezične vježbe IV predavanja + seminara + vježbi: 0+0+4 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
uto 12:30-14:00 dvorana A301 - vježbe čet 11:00-12:30 dvorana A215 - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Dražen Varga kolegij: Sintaksa rumunjskog jezika predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
pon 14:45-16:15 dvorana A102 - predavanje uto 14:00-15:30 dvorana A213 - seminar |
nastavnici: Delia Georgeta Ćupurdija, strani lekt. Silvia Giurgiu kolegij: Fakultativna radionica jezika i gramatike predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2 izborni kolegij, ECTS bodova: 0 |
sri 13:15-14:00 dvorana F316 - vježbe pet 08:45-09:30 dvorana A301 - vježbe |
nastavnici: Delia Georgeta Ćupurdija, strani lekt. Silvia Giurgiu kolegij: Konverzacijske vježbe 2 predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2 obavezan kolegij, ECTS bodova: 2 |
sri 09:30-11:00 dvorana A107 - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Ivana Olujić kolegij: Povijest rumunjske književnosti II predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 4 |
uto 11:00-12:30 dvorana A204 - predavanje čet 15:30-17:00 dvorana A213 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Gorana Bikić-Carić kolegij: Povijest rumunjskog jezika predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
čet 15:30-16:15 dvorana F316 - predavanje čet 16:15-17:00 dvorana F316 - seminar |
nastavnici: Delia Georgeta Ćupurdija, strani lekt. Silvia Giurgiu kolegij: Rumunjske jezične vježbe VI predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2 obavezan kolegij, ECTS bodova: 3 |
sri 12:30-13:15 dvorana F316 - vježbe pet 08:00-08:45 dvorana A301 - vježbe |
nastavnici: Delia Georgeta Ćupurdija kolegij: Vježbe iz prevođenja II predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2 obavezan kolegij, ECTS bodova: 3 |
čet 09:30-11:00 dvorana A215 - vježbe |
nastavnici: Sanja Drljača Magić kolegij: Jezične vježbe iz ruskog jezika 2 predavanja + seminara + vježbi: 1+0+5 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
pon 12:30-13:15 dvorana A306 - predavanje pon 13:15-14:00 dvorana A306 - vježbe uto 11:00-12:30 dvorana A306 - vježbe sri 12:30-14:00 dvorana A306 - vježbe |
nastavnici: Sanja Aslanovski-Tokić kolegij: Jezične vježbe iz ruskog jezika 2 predavanja + seminara + vježbi: 1+0+5 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
uto 12:30-13:15 dvorana A306 - predavanje uto 13:15-14:00 dvorana A306 - vježbe sri 09:30-11:00 dvorana A306 - vježbe čet 11:00-12:30 dvorana A118 - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Marija Popović kolegij: Jezične vježbe iz ruskog jezika 2 predavanja + seminara + vježbi: 1+0+5 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
pon 09:30-10:15 dvorana A306 - predavanje pon 10:15-11:00 dvorana A306 - vježbe uto 09:30-11:00 dvorana A306 - vježbe čet 09:30-11:00 dvorana A224 - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Željka Čelić kolegij: Morfologija ruskog jezika 1 predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
čet 08:00-09:30 dvorana A118 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Željka Čelić kolegij: Uvod u rusku civilizaciju 2 predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 2 |
čet 09:30-11:00 dvorana A118 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Jasmina Vojvodić kolegij: Uvod u studij ruske književnosti 2 predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
pet 11:00-12:30 dvorana A223 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Jasmina Vojvodić, Petra Grebenac kolegij: Uvod u studij ruske književnosti 2 (seminar) predavanja + seminara + vježbi: 0+1+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 0 |
pet 12:30-13:15 dvorana A223 - seminar, grupa 1 pet 13:15-14:00 dvorana A223 - seminar, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Željka Čelić, Sanja Aslanovski-Tokić kolegij: Vježbe iz morfologije ruskog jezika 1 predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2 obavezan kolegij, ECTS bodova: 0 |
uto 14:00-15:30 dvorana A306 - vježbe, grupa 1 sri 08:00-09:30 dvorana A306 - vježbe, grupa 2 sri 14:00-15:30 dvorana A306 - vježbe, grupa 3 |
nastavnici: dr. sc. Jasmina Vojvodić, Antonio Milovina kolegij: Čitanje odabranih tekstova 2 predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 0 |
pon 14:00-15:30 dvorana A306 - seminar, grupa 1 pon 15:30-17:00 dvorana A306 - seminar, grupa 2 |
nastavnici: Sanja Drljača Magić kolegij: Govorne vježbe 4 predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2 obavezan kolegij, ECTS bodova: 0 |
uto 08:00-09:30 dvorana A224 - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Anita Hrnjak kolegij: Govorne vježbe 4 predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2 obavezan kolegij, ECTS bodova: 0 |
čet 11:00-12:30 dvorana A224 - vježbe, grupa 1 čet 12:30-14:00 dvorana A224 - vježbe, grupa 2 |
nastavnici: Sanja Drljača Magić kolegij: Jezične vježbe iz ruskog jezika 4 predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
pon 11:00-12:30 dvorana A306 - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Anita Hrnjak kolegij: Jezične vježbe iz ruskog jezika 4 predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
pon 11:00-12:30 dvorana A223 - vježbe, grupa 1 pon 12:30-14:00 dvorana A223 - vježbe, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Anita Hrnjak kolegij: Lektira 4 predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2 obavezan kolegij, ECTS bodova: 0 |
sri 09:30-11:00 dvorana A223 - vježbe |
nastavnici: Sanja Drljača Magić kolegij: Lektira 4 predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2 obavezan kolegij, ECTS bodova: 0 |
sri 11:00-12:30 dvorana A306 - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Anita Hrnjak, Sanja Aslanovski-Tokić kolegij: Lektira 4 predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2 obavezan kolegij, ECTS bodova: 0 |
čet 12:30-14:00 dvorana A118 - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Tanja Kuštović kolegij: Osnove staroslavenskog jezika predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
uto 09:30-11:00 dvorana A224 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Jasmina Vojvodić kolegij: Pregled povijesti ruske književnosti 2 predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
uto 11:00-12:30 dvorana A223 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Željka Čelić kolegij: Uvod u rusku civilizaciju 2 predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 2 |
čet 09:30-11:00 dvorana A118 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Branka Barčot, Lidija Milković kolegij: Historijska gramatika ruskog jezika 2 predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 3 |
pon 15:30-17:00 dvorana A223 - predavanje |
nastavnici: Irina Mironova Blažina kolegij: Jezične vježbe iz ruskog jezika 6 predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
uto 09:30-11:00 dvorana A223 - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Marija Popović kolegij: Jezične vježbe iz ruskog jezika 6 predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
pon 08:00-09:30 dvorana A306 - vježbe, grupa 1 uto 08:00-09:30 dvorana A306 - vježbe, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Jasmina Vojvodić kolegij: Književno-kulturne teme (19. stoljeće) predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
sri 11:00-12:30 dvorana A223 - predavanje sri 12:30-13:15 dvorana A223 - seminar |
nastavnici: Irina Mironova Blažina kolegij: Lektira 6 predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2 obavezan kolegij, ECTS bodova: 0 |
pon 09:30-11:00 dvorana A223 - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Marija Popović kolegij: Lektira 6 predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2 obavezan kolegij, ECTS bodova: 0 |
sri 08:00-09:30 dvorana A223 - vježbe, grupa 1 čet 08:00-09:30 dvorana A224 - vježbe, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Branka Barčot kolegij: Lingvokulturologija predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pet 08:45-10:15 dvorana A118 - predavanje pet 10:15-11:00 dvorana A118 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Danijela Lugarić Vukas kolegij: Ruske književne ideje predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
sri 13:15-14:45 dvorana A223 - predavanje sri 14:45-15:30 dvorana A223 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Branka Barčot, dr. sc. Branka Barčot, Lidija Milković kolegij: Sintaksa ruskoga jezika 2 predavanja + seminara + vježbi: 1+0+2 obavezan kolegij, ECTS bodova: 3 |
uto 12:30-13:15 dvorana A223 - predavanje uto 13:15-14:45 dvorana A223 - vježbe, grupa 1 uto 14:45-16:15 dvorana A223 - vježbe, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Ivana Peruško, Vanjski suradnik kolegij: Suvremena ruska kratka priča predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
čet 14:00-15:30 dvorana A118 - predavanje, grupa 1 čet 15:30-17:00 dvorana A118 - predavanje, grupa 2 pet 13:15-14:00 dvorana A118 - seminar, grupa 1 pet 14:00-14:45 dvorana A118 - seminar, grupa 2 pet 14:45-15:30 dvorana A118 - seminar, grupa 3 pet 15:30-16:15 dvorana A118 - seminar, grupa 4 |
nastavnici: dr. sc. Danijela Lugarić Vukas kolegij: Suvremena ženska proza predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pet 11:00-12:30 dvorana A118 - predavanje pet 12:30-13:15 dvorana A118 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Željka Čelić kolegij: Uvod u rusku civilizaciju 2 predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 2 |
čet 09:30-11:00 dvorana A118 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Branka Barčot, dr. sc. Anita Hrnjak kolegij: Frazeologija predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
uto 11:00-12:30 dvorana A224 - predavanje uto 12:30-14:00 dvorana A224 - seminar |
nastavnici: Irina Mironova Blažina kolegij: Jezične vježbe iz ruskog jezika 8 predavanja + seminara + vježbi: 0+0+4 obavezan kolegij, ECTS bodova: 4 |
pon 08:00-09:30 dvorana A223 - vježbe, grupa 1 uto 08:00-09:30 dvorana A223 - vježbe, grupa 2 čet 08:00-09:30 dvorana A223 - vježbe, grupa 1 čet 09:30-11:00 dvorana A223 - vježbe, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Jasmina Vojvodić kolegij: Književno-kulturne teme (19. stoljeće) predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
sri 11:00-12:30 dvorana A223 - predavanje sri 12:30-13:15 dvorana A223 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Branka Barčot kolegij: Lingvokulturologija predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pet 08:45-10:15 dvorana A118 - predavanje pet 10:15-11:00 dvorana A118 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Danijela Lugarić Vukas kolegij: Ruske književne ideje predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
sri 13:15-14:45 dvorana A223 - predavanje sri 14:45-15:30 dvorana A223 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Branka Barčot kolegij: Stilistika ruskog jezika predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
čet 11:00-12:30 dvorana A223 - predavanje čet 12:30-14:00 dvorana A223 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Ivana Peruško, Vanjski suradnik kolegij: Suvremena ruska kratka priča predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
čet 14:00-15:30 dvorana A118 - predavanje, grupa 1 čet 15:30-17:00 dvorana A118 - predavanje, grupa 2 pet 13:15-14:00 dvorana A118 - seminar, grupa 1 pet 14:00-14:45 dvorana A118 - seminar, grupa 2 pet 14:45-15:30 dvorana A118 - seminar, grupa 3 pet 15:30-16:15 dvorana A118 - seminar, grupa 4 |
nastavnici: dr. sc. Danijela Lugarić Vukas kolegij: Suvremena ženska proza predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pet 11:00-12:30 dvorana A118 - predavanje pet 12:30-13:15 dvorana A118 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Željka Čelić kolegij: Uvod u rusku civilizaciju 2 predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 2 |
čet 09:30-11:00 dvorana A118 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Martina Grčević kolegij: Fonologija slovačkoga jezika predavanja + seminara + vježbi: 3+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
uto 14:00-16:15 dvorana A124 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Ivana Vidović Bolt, Igor Marko Gligorić kolegij: Hrvatski jezik predavanja + seminara + vježbi: 0+4+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
pon 11:00-14:00 dvorana A312 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Martina Grčević kolegij: Povijest slovačkoga književnoga jezika predavanja + seminara + vježbi: 4+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
čet 16:15-19:15 dvorana A124 - predavanje |
nastavnici: Martin Machata kolegij: Slovačke jezične vježbe II predavanja + seminara + vježbi: 0+0+6 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
uto 09:30-11:00 dvorana A124 - vježbe sri 17:00-18:30 dvorana A124 - vježbe čet 09:30-11:00 dvorana A116 - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Ida Raffaelli, Daniela Katunar kolegij: Uvod u semantiku predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pon 11:45-13:15 dvorana A113 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Ivana Vidović Bolt, Igor Marko Gligorić kolegij: Hrvatski jezik predavanja + seminara + vježbi: 0+4+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
pon 11:00-14:00 dvorana A312 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Martina Grčević kolegij: Povijest slovačkoga književnoga jezika predavanja + seminara + vježbi: 4+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
čet 16:15-19:15 dvorana A124 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Zrinka Stričević Kovačević kolegij: Prozaici slovačkoga realizma predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
čet 09:30-11:00 dvorana A124 - predavanje čet 11:00-12:30 dvorana A124 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Zrinka Stričević Kovačević kolegij: Slovačka književnost do kraja XIX. st. predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
sri 09:30-11:00 dvorana A124 - predavanje sri 11:00-12:30 dvorana A124 - seminar |
nastavnici: Peter Francisque Liberius Jilek kolegij: Slovačke jezične vježbe IV predavanja + seminara + vježbi: 0+0+6 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
pon 15:30-17:00 dvorana A124 - vježbe uto 18:30-20:00 dvorana A118 - vježbe sri 15:30-17:00 dvorana A124 - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Ida Raffaelli, Daniela Katunar kolegij: Uvod u semantiku predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pon 11:45-13:15 dvorana A113 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Ivana Vidović Bolt, Igor Marko Gligorić kolegij: Hrvatski jezik predavanja + seminara + vježbi: 0+4+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
pon 11:00-14:00 dvorana A312 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Martina Grčević kolegij: Povijest slovačkoga književnoga jezika predavanja + seminara + vježbi: 4+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
čet 16:15-19:15 dvorana A124 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Zrinka Stričević Kovačević kolegij: Prozaici slovačkoga realizma predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
čet 09:30-11:00 dvorana A124 - predavanje čet 11:00-12:30 dvorana A124 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Ivana Čagalj kolegij: Sintaksa slovačkoga jezika predavanja + seminara + vježbi: 4+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
pet 09:30-12:30 dvorana A124 - predavanje |
nastavnici: Peter Francisque Liberius Jilek kolegij: Slovačke jezične vježbe VI predavanja + seminara + vježbi: 0+0+6 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
pon 14:00-15:30 dvorana A124 - vježbe uto 13:15-14:45 dvorana A118 - vježbe sri 14:00-15:30 dvorana A124 - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Ida Raffaelli, Daniela Katunar kolegij: Uvod u semantiku predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pon 11:45-13:15 dvorana A113 - predavanje |
nastavnici: mr. sc. Vivijana Radman kolegij: Engleski jezik struke 2 predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 2 |
čet 15:30-17:00 dvorana A220 - seminar, grupa 1 pet 14:00-15:30 dvorana A220 - seminar, grupa 2 pet 15:30-17:00 dvorana A220 - seminar, grupa 3 |
nastavnici: dr. sc. Jana Vukić, Tanja Vučković Juroš kolegij: Etnografski pristupi manjinskim i subkulturnim skupinama predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
sri 12:30-14:00 dvorana A228 - predavanje sri 14:00-15:30 dvorana A228 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Ksenija Klasnić, Goran Koletić kolegij: Osnove sociološke statistike 2 predavanja + seminara + vježbi: 3+0+1 obavezan kolegij, ECTS bodova: 6 |
uto 09:30-11:45 dvorana A220 - predavanje čet 17:00-17:45 dvorana A220 - vježbe, grupa 1 čet 17:45-18:30 dvorana A220 - vježbe, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Jasmina Božić kolegij: Povijesni uvod u sociologiju predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 6 |
pon 08:00-09:30 dvorana D3 - predavanje pon 09:30-11:00 dvorana A220 - seminar, grupa 1 pon 11:00-12:30 dvorana A220 - seminar, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Branka Galić, Izvor Rukavina kolegij: Sociologija porodice predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
čet 11:00-12:30 dvorana D3 - predavanje pet 09:30-11:00 dvorana A228 - seminar, grupa 1 pet 11:00-12:30 dvorana A228 - seminar, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Jasminka Lažnjak kolegij: Sociologija rada i organizacije predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
pon 14:00-15:30 dvorana A228 - seminar sri 15:30-17:00 dvorana D3 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Tijana Trako Poljak, Vladimir Ivanović, Bruno Šimac kolegij: Sociologija sela predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
uto 11:00-12:30 dvorana D3 - predavanje čet 09:30-11:00 dvorana A228 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Mirko Bilandžić kolegij: Terorizam i društvo predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
uto 12:30-14:00 dvorana A228 - seminar, grupa 1 uto 14:00-15:30 dvorana A228 - seminar, grupa 2 pet 11:00-12:30 dvorana D3 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Tijana Trako Poljak kolegij: Uvod u socijalnu antropologiju predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
uto 09:30-11:00 dvorana D3 - predavanje sri 09:30-11:00 dvorana A220 - seminar |
nastavnici: Izvor Rukavina, zaposlenik kolegij: Uvod u znanstveno istraživanje predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 3 |
sri 11:00-12:30 dvorana A220 - predavanje, grupa 2 čet 08:00-09:30 dvorana A220 - predavanje, grupa 1 |
nastavnici: dr. sc. Jana Vukić, Tanja Vučković Juroš kolegij: Etnografski pristupi manjinskim i subkulturnim skupinama predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
sri 12:30-14:00 dvorana A228 - predavanje sri 14:00-15:30 dvorana A228 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Nenad Karajić kolegij: Hrvatsko društvo 2 predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 6 |
čet 12:30-14:00 dvorana A220 - predavanje čet 14:00-15:30 dvorana A220 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Dragan Bagić, Krešimir Žažar, Ivan Roško, Luka Jurković kolegij: Klasične sociološke teorije 2 predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 6 |
sri 14:00-15:30 dvorana A220 - seminar, grupa 1 sri 15:30-17:00 dvorana A220 - seminar, grupa 2 čet 09:30-11:00 dvorana D3 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Ksenija Klasnić, Goran Koletić kolegij: Obrada i analiza podataka predavanja + seminara + vježbi: 2+0+2 obavezan kolegij, ECTS bodova: 6 |
pon 11:00-12:30 dvorana Knjiznica I.kat - predavanje sri 08:00-09:30 dvorana Knjiznica I.kat - vježbe, grupa 1 sri 09:30-11:00 dvorana Knjiznica I.kat - vježbe, grupa 2 sri 11:00-12:30 dvorana Knjiznica I.kat - vježbe, grupa 3 |
nastavnici: Izvor Rukavina, zaposlenik kolegij: Odabrana poglavlja statističke analize predavanja + seminara + vježbi: 3+0+1 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
sri 17:00-18:30 dvorana D3 - predavanje pet 14:00-14:45 dvorana A228 - predavanje pet 14:45-15:30 dvorana A228 - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Branka Galić, Izvor Rukavina kolegij: Sociologija porodice predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
čet 11:00-12:30 dvorana D3 - predavanje pet 09:30-11:00 dvorana A228 - seminar, grupa 1 pet 11:00-12:30 dvorana A228 - seminar, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Jasminka Lažnjak kolegij: Sociologija rada i organizacije predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
pon 14:00-15:30 dvorana A228 - seminar sri 15:30-17:00 dvorana D3 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Tijana Trako Poljak, Vladimir Ivanović, Bruno Šimac kolegij: Sociologija sela predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
uto 11:00-12:30 dvorana D3 - predavanje čet 09:30-11:00 dvorana A228 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Mirko Bilandžić kolegij: Terorizam i društvo predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
uto 12:30-14:00 dvorana A228 - seminar, grupa 1 uto 14:00-15:30 dvorana A228 - seminar, grupa 2 pet 11:00-12:30 dvorana D3 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Tijana Trako Poljak kolegij: Uvod u socijalnu antropologiju predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
uto 09:30-11:00 dvorana D3 - predavanje sri 09:30-11:00 dvorana A220 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Jana Vukić, Tanja Vučković Juroš kolegij: Etnografski pristupi manjinskim i subkulturnim skupinama predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
sri 12:30-14:00 dvorana A228 - predavanje sri 14:00-15:30 dvorana A228 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Krešimir Žažar kolegij: Izgradnja teorije u sociologiji predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 6 |
čet 14:00-15:30 dvorana D3 - predavanje čet 15:30-17:00 dvorana D3 - seminar |
nastavnici: Izvor Rukavina, zaposlenik kolegij: Odabrana poglavlja statističke analize predavanja + seminara + vježbi: 3+0+1 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
sri 17:00-18:30 dvorana D3 - predavanje pet 14:00-14:45 dvorana A228 - predavanje pet 14:45-15:30 dvorana A228 - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Kruno Kardov, Andriana Benčić Kužnar kolegij: Socijalna povijest ideja predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 6 |
čet 12:30-14:00 dvorana D3 - predavanje pet 09:30-11:00 dvorana A220 - seminar, grupa 1 pet 11:00-12:30 dvorana A220 - seminar, grupa 2 pet 12:30-14:00 dvorana A220 - seminar, grupa 3 |
nastavnici: dr. sc. Branka Galić, Izvor Rukavina kolegij: Sociologija porodice predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
čet 11:00-12:30 dvorana D3 - predavanje pet 09:30-11:00 dvorana A228 - seminar, grupa 1 pet 11:00-12:30 dvorana A228 - seminar, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Jasminka Lažnjak kolegij: Sociologija rada i organizacije predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
pon 14:00-15:30 dvorana A228 - seminar sri 15:30-17:00 dvorana D3 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Tijana Trako Poljak, Vladimir Ivanović, Bruno Šimac kolegij: Sociologija sela predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
uto 11:00-12:30 dvorana D3 - predavanje čet 09:30-11:00 dvorana A228 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Jana Vukić, Ivan Roško kolegij: Suvremene sociološke teorije 2 predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 6 |
pon 12:30-14:00 dvorana D3 - predavanje pon 14:00-15:30 dvorana A220 - seminar, grupa 1 pon 15:30-17:00 dvorana A220 - seminar, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Mirko Bilandžić kolegij: Terorizam i društvo predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
uto 12:30-14:00 dvorana A228 - seminar, grupa 1 uto 14:00-15:30 dvorana A228 - seminar, grupa 2 pet 11:00-12:30 dvorana D3 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Tijana Trako Poljak kolegij: Uvod u socijalnu antropologiju predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
uto 09:30-11:00 dvorana D3 - predavanje sri 09:30-11:00 dvorana A220 - seminar |
nastavnici: mr. sc. Vivijana Radman kolegij: Engleski jezik struke 2 predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 2 |
čet 15:30-17:00 dvorana A220 - seminar, grupa 1 pet 14:00-15:30 dvorana A220 - seminar, grupa 2 pet 15:30-17:00 dvorana A220 - seminar, grupa 3 |
nastavnici: dr. sc. Jasmina Božić kolegij: Povijesni uvod u sociologiju predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 6 |
pon 08:00-09:30 dvorana D3 - predavanje pon 09:30-11:00 dvorana A220 - seminar, grupa 1 pon 11:00-12:30 dvorana A220 - seminar, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Branka Galić, Izvor Rukavina kolegij: Sociologija porodice predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
čet 11:00-12:30 dvorana D3 - predavanje pet 09:30-11:00 dvorana A228 - seminar, grupa 1 pet 11:00-12:30 dvorana A228 - seminar, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Jasminka Lažnjak kolegij: Sociologija rada i organizacije predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
pon 14:00-15:30 dvorana A228 - seminar sri 15:30-17:00 dvorana D3 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Tijana Trako Poljak, Vladimir Ivanović, Bruno Šimac kolegij: Sociologija sela predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
uto 11:00-12:30 dvorana D3 - predavanje čet 09:30-11:00 dvorana A228 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Mirko Bilandžić kolegij: Terorizam i društvo predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
uto 12:30-14:00 dvorana A228 - seminar, grupa 1 uto 14:00-15:30 dvorana A228 - seminar, grupa 2 pet 11:00-12:30 dvorana D3 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Ivan Landripet kolegij: Uvod u metodologiju društvenih istraživanja predavanja + seminara + vježbi: 3+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 6 |
uto 13:15-15:30 dvorana A220 - predavanje čet 14:00-15:30 dvorana A228 - seminar, grupa 1 čet 15:30-17:00 dvorana A228 - seminar, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Tijana Trako Poljak kolegij: Uvod u socijalnu antropologiju predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
uto 09:30-11:00 dvorana D3 - predavanje sri 09:30-11:00 dvorana A220 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Jana Vukić, Tanja Vučković Juroš kolegij: Etnografski pristupi manjinskim i subkulturnim skupinama predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
sri 12:30-14:00 dvorana A228 - predavanje sri 14:00-15:30 dvorana A228 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Anton Vukelić kolegij: Hrvatsko društvo predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 6 |
pon 12:30-14:00 dvorana A220 - predavanje pon 17:00-18:30 dvorana A228 - seminar, grupa 1 pon 18:30-20:00 dvorana A228 - seminar, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Dragan Bagić, Krešimir Žažar, Ivan Roško, Luka Jurković kolegij: Klasične sociološke teorije 2 predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 6 |
sri 14:00-15:30 dvorana A220 - seminar, grupa 1 sri 15:30-17:00 dvorana A220 - seminar, grupa 2 čet 09:30-11:00 dvorana D3 - predavanje |
nastavnici: Izvor Rukavina, zaposlenik kolegij: Odabrana poglavlja statističke analize predavanja + seminara + vježbi: 3+0+1 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
sri 17:00-18:30 dvorana D3 - predavanje pet 14:00-14:45 dvorana A228 - predavanje pet 14:45-15:30 dvorana A228 - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Branka Galić, Izvor Rukavina kolegij: Sociologija porodice predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
čet 11:00-12:30 dvorana D3 - predavanje pet 09:30-11:00 dvorana A228 - seminar, grupa 1 pet 11:00-12:30 dvorana A228 - seminar, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Jasminka Lažnjak kolegij: Sociologija rada i organizacije predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
pon 14:00-15:30 dvorana A228 - seminar sri 15:30-17:00 dvorana D3 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Tijana Trako Poljak, Vladimir Ivanović, Bruno Šimac kolegij: Sociologija sela predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
uto 11:00-12:30 dvorana D3 - predavanje čet 09:30-11:00 dvorana A228 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Mirko Bilandžić kolegij: Terorizam i društvo predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
uto 12:30-14:00 dvorana A228 - seminar, grupa 1 uto 14:00-15:30 dvorana A228 - seminar, grupa 2 pet 11:00-12:30 dvorana D3 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Tijana Trako Poljak kolegij: Uvod u socijalnu antropologiju predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
uto 09:30-11:00 dvorana D3 - predavanje sri 09:30-11:00 dvorana A220 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Jana Vukić, Tanja Vučković Juroš kolegij: Etnografski pristupi manjinskim i subkulturnim skupinama predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
sri 12:30-14:00 dvorana A228 - predavanje sri 14:00-15:30 dvorana A228 - seminar |
nastavnici: Izvor Rukavina, zaposlenik kolegij: Odabrana poglavlja statističke analize predavanja + seminara + vježbi: 3+0+1 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
sri 17:00-18:30 dvorana D3 - predavanje pet 14:00-14:45 dvorana A228 - predavanje pet 14:45-15:30 dvorana A228 - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Kruno Kardov, Andriana Benčić Kužnar kolegij: Socijalna povijest ideja predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 6 |
čet 12:30-14:00 dvorana D3 - predavanje pet 09:30-11:00 dvorana A220 - seminar, grupa 1 pet 11:00-12:30 dvorana A220 - seminar, grupa 2 pet 12:30-14:00 dvorana A220 - seminar, grupa 3 |
nastavnici: dr. sc. Branka Galić, Izvor Rukavina kolegij: Sociologija porodice predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
čet 11:00-12:30 dvorana D3 - predavanje pet 09:30-11:00 dvorana A228 - seminar, grupa 1 pet 11:00-12:30 dvorana A228 - seminar, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Jasminka Lažnjak kolegij: Sociologija rada i organizacije predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
pon 14:00-15:30 dvorana A228 - seminar sri 15:30-17:00 dvorana D3 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Tijana Trako Poljak, Vladimir Ivanović, Bruno Šimac kolegij: Sociologija sela predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
uto 11:00-12:30 dvorana D3 - predavanje čet 09:30-11:00 dvorana A228 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Jana Vukić, Ivan Roško kolegij: Suvremene sociološke teorije 2 predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 6 |
pon 12:30-14:00 dvorana D3 - predavanje pon 14:00-15:30 dvorana A220 - seminar, grupa 1 pon 15:30-17:00 dvorana A220 - seminar, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Mirko Bilandžić kolegij: Terorizam i društvo predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
uto 12:30-14:00 dvorana A228 - seminar, grupa 1 uto 14:00-15:30 dvorana A228 - seminar, grupa 2 pet 11:00-12:30 dvorana D3 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Tijana Trako Poljak kolegij: Uvod u socijalnu antropologiju predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
uto 09:30-11:00 dvorana D3 - predavanje sri 09:30-11:00 dvorana A220 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Daša Grković, dr. sc. Patricia Pizarroso Acedo kolegij: Korektivne vježbe izgovora španjolskog jezika predavanja + seminara + vježbi: 0+0+1 izborni kolegij, ECTS bodova: 1 |
čet 11:00-11:45 dvorana A304 - vježbe, grupa 1 čet 11:45-12:30 dvorana A304 - vježbe, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Gordana Matić kolegij: Kultura i civilizacija hispanskog svijeta (Hispanska Amerika) predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 4 |
čet 12:30-14:00 dvorana D1 - predavanje |
nastavnici: Ana Maria Valencia Spoljaric, dr. sc. Maša Musulin; Ana María Valencia Spoljaric kolegij: Španjolski jezik 2 predavanja + seminara + vježbi: 1+0+4 obavezan kolegij, ECTS bodova: 4 |
pon 14:00-15:30 dvorana A116 - vježbe sri 14:45-15:30 dvorana A304 - predavanje sri 15:30-17:00 dvorana A116 - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Daša Grković, dr. sc. Patricia Pizarroso Acedo kolegij: Usmeno i pismeno izražavanje (Expresión oral y escrita) 1 predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2 obavezan kolegij, ECTS bodova: 2 |
čet 15:30-17:00 dvorana A304 - vježbe, grupa 1 pet 11:00-12:30 dvorana A116 - vježbe, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Vlasta Erdeljac, dr. sc. Marin Andrijašević kolegij: Uvod u povijest lingvističkih teorija predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 3 |
sri 11:00-12:30 dvorana A304 - predavanje |
nastavnici: Branka Oštrec kolegij: Vokabular, čitanje i tumačenje španjolskih tekstova 2 predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
uto 18:30-20:00 dvorana A304 - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Maja Zovko kolegij: Hispanske književnosti XXI. stoljeća predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pon 12:30-14:00 dvorana A116 - seminar |
nastavnici: Voljena Marić kolegij: Latinski jezik za romaniste 2 predavanja + seminara + vježbi: 1+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 2 |
pet 11:45-12:30 dvorana D6 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Maja Zovko kolegij: Pregled španjolske književnosti 20. stoljeća predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 4 |
pon 11:00-12:30 dvorana A304 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Maša Musulin, dr. sc. Bojana Mikelenić kolegij: Suvremena španjolska sintaksa 2 predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 3 |
pon 14:00-14:45 dvorana A304 - predavanje pon 14:45-15:30 dvorana A304 - seminar, grupa 1 pon 15:30-16:15 dvorana A304 - seminar, grupa 2 |
nastavnici: Ana Maria Valencia Spoljaric kolegij: Španjolski jezik 4 predavanja + seminara + vježbi: 0+0+4 obavezan kolegij, ECTS bodova: 4 |
pon 16:15-17:45 dvorana A116 - vježbe, grupa 1 pon 17:45-19:15 dvorana F316 - vježbe, grupa 1 sri 12:30-14:00 dvorana D1 - vježbe, grupa 2 sri 14:00-15:30 dvorana A116 - vježbe, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Maja Zovko kolegij: Španjolski romantizam predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pon 09:30-11:00 dvorana A116 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Daša Grković, dr. sc. Patricia Pizarroso Acedo kolegij: Usmeno i pismeno izražavanje III predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2 obavezan kolegij, ECTS bodova: 2 |
čet 12:30-14:00 dvorana A304 - vježbe, grupa 1 pet 12:30-14:00 dvorana A116 - vježbe, grupa 2 |
nastavnici: Branka Oštrec kolegij: Vokabular, čitanje i tumačenje španjolskih tekstova 2 predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
uto 18:30-20:00 dvorana A304 - vježbe |
nastavnici: Branka Oštrec kolegij: Vokabular, čitanje i tumačenje španjolskih tekstova IV predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
uto 17:00-18:30 dvorana A304 - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Gordana Matić kolegij: Afirmacija hispansko-američke književnosti u svijetu predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 4 |
sri 09:30-11:00 dvorana A304 - predavanje čet 09:30-10:15 dvorana A304 - seminar, grupa 1 čet 10:15-11:00 dvorana A304 - seminar, grupa 2 |
nastavnici: Voljena Marić kolegij: Latinski jezik za romaniste 2 predavanja + seminara + vježbi: 1+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 2 |
pet 11:45-12:30 dvorana D6 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Maša Musulin, dr. sc. Bojana Mikelenić; dr. sc. Andrea-Beata Jelić kolegij: Metodologija znanstvenog rada predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 2 |
uto 09:30-11:00 dvorana A304 - seminar, grupa 1 uto 11:00-12:30 dvorana A304 - seminar, grupa 2 |
nastavnici: Branka Oštrec kolegij: Prijevodne vježbe II predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
sri 17:00-18:30 dvorana A116 - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Daša Grković kolegij: Španjolski jezik VI predavanja + seminara + vježbi: 0+0+4 obavezan kolegij, ECTS bodova: 4 |
sri 11:00-12:30 dvorana A209 - vježbe, grupa 1 sri 12:30-14:00 dvorana A209 - vježbe, grupa 2 pet 11:00-12:30 dvorana A304 - vježbe, grupa 1 pet 12:30-14:00 dvorana A304 - vježbe, grupa 2 |
nastavnici: Ana Maria Valencia Spoljaric, Almudena Santamaría Martín kolegij: Usmeno i pismeno izražavanje V predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2 obavezan kolegij, ECTS bodova: 2 |
pon 17:00-18:30 dvorana A304 - vježbe, grupa 1 uto 12:30-14:00 dvorana A304 - vježbe, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Ida Raffaelli, dr. sc. Daniela Katunar kolegij: Uvod u semantiku predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 3 |
pon 11:45-13:15 dvorana A113 - predavanje |
nastavnici: Azra Plićanić Mesić kolegij: Njemački jezik za akademske potrebe 2 predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 2 |
pon 15:30-17:00 dvorana A215 - seminar, grupa 1 pon 17:00-18:30 dvorana A215 - seminar, grupa 2 uto 15:30-17:00 dvorana A215 - seminar, grupa 4 uto 17:00-18:30 dvorana A215 - seminar, grupa 3 |
nastavnici: Sara Profeta, Miro Frakić kolegij: Švedski jezik II predavanja + seminara + vježbi: 0+2+4 obavezan kolegij, ECTS bodova: 7 |
pon 10:15-11:45 dvorana A122 - vježbe, grupa 1 pon 13:15-14:45 dvorana A122 - vježbe, grupa 2 uto 10:15-11:45 dvorana A122 - seminar, grupa 1 uto 13:15-14:45 dvorana A122 - seminar, grupa 2 čet 11:45-13:15 dvorana A122 - vježbe, grupa 2 čet 14:00-15:30 dvorana A122 - vježbe, grupa 1 |
nastavnici: dr. sc. Janica Tomić, Pavle Luketić kolegij: Uvod u studij skandinavskih književnosti predavanja + seminara + vježbi: 1+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 7 |
uto 17:00-17:45 dvorana A122 - predavanje čet 17:00-18:30 dvorana A122 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Janica Tomić, Pavle Luketić, Miro Frakić kolegij: Švedska književnost i film 1 predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 6 |
pon 16:15-17:45 dvorana A122 - predavanje sri 17:00-18:30 dvorana A122 - seminar |
nastavnici: Sara Profeta, Marit Sigurdson, Miro Frakić kolegij: Švedski jezik u društvenom kontekstu I predavanja + seminara + vježbi: 0+1+2 obavezan kolegij, ECTS bodova: 3 |
sri 13:15-14:00 dvorana A122 - seminar, grupa 1 sri 14:00-14:45 dvorana A122 - seminar, grupa 2 čet 10:15-11:45 dvorana A122 - vježbe, grupa 1 čet 12:30-14:00 dvorana A123 - vježbe, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Goranka Antunović kolegij: Uvod u prevoditeljstvo predavanja + seminara + vježbi: 1+3+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 6 |
sri 14:45-15:30 dvorana A122 - predavanje sri 15:30-16:15 dvorana A122 - seminar pet 12:30-14:00 dvorana A122 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Marina Grubišić, Ante Petrović kolegij: Kontrastivna analiza teksta predavanja + seminara + vježbi: 1+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 4 |
pon 14:00-14:45 dvorana A123 - predavanje pon 14:45-16:15 dvorana A123 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Goranka Antunović, Stine Knudsen Kirkhorn kolegij: Suvremeni norveški jezik I predavanja + seminara + vježbi: 0+0+4 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - vježbe, grupa 2 nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - vježbe, grupa 2 pon 11:45-13:15 dvorana A122 - vježbe, grupa 1 uto 11:45-13:15 dvorana A122 - vježbe, grupa 1 uto 14:00-15:30 dvorana A219 - vježbe, grupa 2 |
nastavnici: Marit Sigurdson kolegij: Švedski jezik u društvenom kontekstu III predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2 obavezan kolegij, ECTS bodova: 3 |
sri 09:30-11:00 dvorana A122 - vježbe, grupa 1 sri 11:45-13:15 dvorana A122 - vježbe, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Ivica Peša Matracki kolegij: Fonetika i fonologija talijanskog jezika predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
uto 17:00-18:30 dvorana D1 - predavanje uto 18:30-19:15 dvorana A303 - seminar, grupa 1 uto 19:15-20:00 dvorana A303 - seminar, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Ivica Peša Matracki, Piemontese kolegij: Fonetske vježbe predavanja + seminara + vježbi: 0+0+1 obavezan kolegij, ECTS bodova: 1 |
uto 15:30-16:15 dvorana A209 - vježbe, grupa 1 uto 16:15-17:00 dvorana A209 - vježbe, grupa 2 uto 17:00-17:45 dvorana A209 - vježbe, grupa 3 uto 17:45-18:30 dvorana A209 - vježbe, grupa 4 |
nastavnici: Voljena Marić kolegij: Latinski jezik za talijaniste predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2 obavezan kolegij, ECTS bodova: 2 |
pet 12:30-14:00 dvorana A313 - vježbe, grupa 1 pet 14:00-15:30 dvorana A313 - vježbe, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Tatjana Peruško kolegij: Osnove teorije književnosti predavanja + seminara + vježbi: 3+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 4 |
čet 17:00-19:15 dvorana D6 - predavanje |
nastavnici: mr. sc. Vanda Maržić-Sabalić kolegij: Talijanski jezik I.2 predavanja + seminara + vježbi: 0+3+3 obavezan kolegij, ECTS bodova: 4 |
uto 11:45-14:00 dvorana A313 - seminar čet 11:45-14:00 dvorana A313 - vježbe |
nastavnici: Marina Glavaš kolegij: Talijanski jezik I.2 predavanja + seminara + vježbi: 0+3+3 obavezan kolegij, ECTS bodova: 4 |
uto 08:00-10:15 dvorana A303 - seminar, grupa 1 uto 10:15-12:30 dvorana A303 - seminar, grupa 2 čet 08:00-10:15 dvorana A303 - vježbe, grupa 1 čet 10:15-12:30 dvorana A303 - vježbe, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Anadea Čupić kolegij: Talijanski jezik I.2 predavanja + seminara + vježbi: 0+3+3 obavezan kolegij, ECTS bodova: 4 |
uto 14:00-16:15 dvorana A313 - seminar čet 14:00-16:15 dvorana A313 - vježbe |
nastavnici: Ivana Kljaković-Gašpić, Monica Priante kolegij: Talijanski jezik I.2 predavanja + seminara + vježbi: 0+3+3 obavezan kolegij, ECTS bodova: 4 |
pon 08:00-10:15 dvorana A313 - seminar, grupa 1 pon 10:15-12:30 dvorana A313 - seminar, grupa 2 sri 12:30-14:45 dvorana A313 - vježbe, grupa 1 sri 14:45-17:00 dvorana A313 - vježbe, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Maslina Ljubičić kolegij: Uvod u studij talijanskog jezika predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
pon 15:30-17:00 dvorana D1 - predavanje pon 17:00-17:45 dvorana D1 - seminar, grupa 1 pon 17:45-18:30 dvorana D1 - seminar, grupa 2 |
nastavnici: Ana Badurina kolegij: Talijanski jezik II.2 predavanja + seminara + vježbi: 0+2+2 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
pon 11:00-12:30 dvorana A209 - seminar sri 11:00-12:30 dvorana A313 - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Morana Čale kolegij: Danteova Božanstvena komedija (I. skupina) predavanja + seminara + vježbi: 3+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
čet 12:30-14:45 dvorana A303 - predavanje čet 14:45-15:30 dvorana A303 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Nada Županović Filipin, Sammartino kolegij: Morfosintaksa talijanskog jezika II predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
čet 14:00-15:30 dvorana D1 - predavanje čet 15:30-16:15 dvorana A303 - seminar, grupa 1 čet 16:15-17:00 dvorana A303 - seminar, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Ivica Peša Matracki, Piemontese kolegij: Suvremena talijanska povijest predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
čet 09:30-11:00 dvorana A313 - predavanje čet 11:00-11:45 dvorana A313 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Francesca Maria Gabrielli kolegij: Talijanska književnost manirizma i baroka predavanja + seminara + vježbi: 3+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
pon 15:30-17:45 dvorana A303 - predavanje pon 17:45-18:30 dvorana A303 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Dubravka Dubravec Labaš kolegij: Talijanski jezik II.2 predavanja + seminara + vježbi: 0+2+2 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
sri 08:00-09:30 dvorana A303 - seminar, grupa 1 sri 09:30-11:00 dvorana A303 - seminar, grupa 2 pet 08:00-09:30 dvorana A303 - vježbe, grupa 1 pet 09:30-11:00 dvorana A303 - vježbe, grupa 2 |
nastavnici: Maria Rugo kolegij: Talijanski jezik II.2 predavanja + seminara + vježbi: 0+2+2 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
pon 08:00-09:30 dvorana A303 - seminar, grupa 1 pon 09:30-11:00 dvorana A303 - seminar, grupa 2 pet 08:00-09:30 dvorana A313 - vježbe, grupa 1 pet 09:30-11:00 dvorana A313 - vježbe, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Katja Radoš-Perković kolegij: Talijanski predromantizam i romantizam: Foscolo, Leopardi, Manzoni predavanja + seminara + vježbi: 3+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
sri 14:45-17:00 dvorana A303 - predavanje sri 17:00-17:45 dvorana A303 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Morana Čale kolegij: Danteova Božanstvena komedija (I. skupina) predavanja + seminara + vježbi: 3+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
čet 12:30-14:45 dvorana A303 - predavanje čet 14:45-15:30 dvorana A303 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Ivica Peša Matracki, Piemontese kolegij: Suvremena talijanska povijest predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
čet 09:30-11:00 dvorana A313 - predavanje čet 11:00-11:45 dvorana A313 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Francesca Maria Gabrielli kolegij: Talijanska književnost manirizma i baroka predavanja + seminara + vježbi: 3+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
pon 15:30-17:45 dvorana A303 - predavanje pon 17:45-18:30 dvorana A303 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Maslina Ljubičić kolegij: Talijanska leksikologija predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
uto 15:30-17:00 dvorana A303 - predavanje uto 17:00-17:45 dvorana A303 - seminar, grupa 1 uto 17:45-18:30 dvorana A303 - seminar, grupa 2 |
nastavnici: Ana Badurina kolegij: Talijanski jezik III.2 predavanja + seminara + vježbi: 0+2+2 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
pon 12:30-14:00 dvorana A209 - seminar, grupa 1 pon 14:00-15:30 dvorana A313 - seminar, grupa 2 sri 08:00-09:30 dvorana A313 - vježbe, grupa 1 sri 09:30-11:00 dvorana A313 - vježbe, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Dubravka Dubravec Labaš kolegij: Talijanski jezik III.2 predavanja + seminara + vježbi: 0+2+2 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
sri 11:00-12:30 dvorana A303 - seminar pet 11:45-13:15 dvorana A303 - vježbe |
nastavnici: Maria Rugo kolegij: Talijanski jezik III.2 predavanja + seminara + vježbi: 0+2+2 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
pon 11:00-12:30 dvorana A303 - seminar pet 11:00-12:30 dvorana A313 - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Katja Radoš-Perković kolegij: Talijanski predromantizam i romantizam: Foscolo, Leopardi, Manzoni predavanja + seminara + vježbi: 3+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
sri 14:45-17:00 dvorana A303 - predavanje sri 17:00-17:45 dvorana A303 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Ivica Peša Matracki kolegij: Fonetika i fonologija talijanskog jezika predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
uto 17:00-18:30 dvorana D1 - predavanje uto 18:30-19:15 dvorana A303 - seminar, grupa 1 uto 19:15-20:00 dvorana A303 - seminar, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Ivica Peša Matracki, Piemontese kolegij: Fonetske vježbe predavanja + seminara + vježbi: 0+0+1 obavezan kolegij, ECTS bodova: 1 |
uto 15:30-16:15 dvorana A209 - vježbe, grupa 1 uto 16:15-17:00 dvorana A209 - vježbe, grupa 2 uto 17:00-17:45 dvorana A209 - vježbe, grupa 3 uto 17:45-18:30 dvorana A209 - vježbe, grupa 4 |
nastavnici: Voljena Marić kolegij: Latinski jezik za talijaniste predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2 obavezan kolegij, ECTS bodova: 2 |
pet 12:30-14:00 dvorana A313 - vježbe, grupa 1 pet 14:00-15:30 dvorana A313 - vježbe, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Tatjana Peruško kolegij: Osnove teorije književnosti predavanja + seminara + vježbi: 3+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 4 |
čet 17:00-19:15 dvorana D6 - predavanje |
nastavnici: mr. sc. Vanda Maržić-Sabalić kolegij: Talijanski jezik I.2 predavanja + seminara + vježbi: 0+3+3 obavezan kolegij, ECTS bodova: 4 |
uto 11:45-14:00 dvorana A313 - seminar čet 11:45-14:00 dvorana A313 - vježbe |
nastavnici: Marina Glavaš kolegij: Talijanski jezik I.2 predavanja + seminara + vježbi: 0+3+3 obavezan kolegij, ECTS bodova: 4 |
uto 08:00-10:15 dvorana A303 - seminar, grupa 1 uto 10:15-12:30 dvorana A303 - seminar, grupa 2 čet 08:00-10:15 dvorana A303 - vježbe, grupa 1 čet 10:15-12:30 dvorana A303 - vježbe, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Anadea Čupić kolegij: Talijanski jezik I.2 predavanja + seminara + vježbi: 0+3+3 obavezan kolegij, ECTS bodova: 4 |
uto 14:00-16:15 dvorana A313 - seminar čet 14:00-16:15 dvorana A313 - vježbe |
nastavnici: Ivana Kljaković-Gašpić, Monica Priante kolegij: Talijanski jezik I.2 predavanja + seminara + vježbi: 0+3+3 obavezan kolegij, ECTS bodova: 4 |
pon 08:00-10:15 dvorana A313 - seminar, grupa 1 pon 10:15-12:30 dvorana A313 - seminar, grupa 2 sri 12:30-14:45 dvorana A313 - vježbe, grupa 1 sri 14:45-17:00 dvorana A313 - vježbe, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Maslina Ljubičić kolegij: Uvod u studij talijanskog jezika predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
pon 15:30-17:00 dvorana D1 - predavanje pon 17:00-17:45 dvorana D1 - seminar, grupa 1 pon 17:45-18:30 dvorana D1 - seminar, grupa 2 |
nastavnici: Ana Badurina kolegij: Talijanski jezik II.2 predavanja + seminara + vježbi: 0+2+2 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
pon 11:00-12:30 dvorana A209 - seminar sri 11:00-12:30 dvorana A313 - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Morana Čale kolegij: Danteova Božanstvena komedija (I. skupina) predavanja + seminara + vježbi: 3+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
čet 12:30-14:45 dvorana A303 - predavanje čet 14:45-15:30 dvorana A303 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Nada Županović Filipin, Sammartino kolegij: Morfosintaksa talijanskog jezika II predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
čet 14:00-15:30 dvorana D1 - predavanje čet 15:30-16:15 dvorana A303 - seminar, grupa 1 čet 16:15-17:00 dvorana A303 - seminar, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Ivica Peša Matracki, Piemontese kolegij: Suvremena talijanska povijest predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
čet 09:30-11:00 dvorana A313 - predavanje čet 11:00-11:45 dvorana A313 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Francesca Maria Gabrielli kolegij: Talijanska književnost manirizma i baroka predavanja + seminara + vježbi: 3+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
pon 15:30-17:45 dvorana A303 - predavanje pon 17:45-18:30 dvorana A303 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Dubravka Dubravec Labaš kolegij: Talijanski jezik II.2 predavanja + seminara + vježbi: 0+2+2 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
sri 08:00-09:30 dvorana A303 - seminar, grupa 1 sri 09:30-11:00 dvorana A303 - seminar, grupa 2 pet 08:00-09:30 dvorana A303 - vježbe, grupa 1 pet 09:30-11:00 dvorana A303 - vježbe, grupa 2 |
nastavnici: Maria Rugo kolegij: Talijanski jezik II.2 predavanja + seminara + vježbi: 0+2+2 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
pon 08:00-09:30 dvorana A303 - seminar, grupa 1 pon 09:30-11:00 dvorana A303 - seminar, grupa 2 pet 08:00-09:30 dvorana A313 - vježbe, grupa 1 pet 09:30-11:00 dvorana A313 - vježbe, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Katja Radoš-Perković kolegij: Talijanski predromantizam i romantizam: Foscolo, Leopardi, Manzoni predavanja + seminara + vježbi: 3+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
sri 14:45-17:00 dvorana A303 - predavanje sri 17:00-17:45 dvorana A303 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Morana Čale kolegij: Danteova Božanstvena komedija (I. skupina) predavanja + seminara + vježbi: 3+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
čet 12:30-14:45 dvorana A303 - predavanje čet 14:45-15:30 dvorana A303 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Ivica Peša Matracki, Piemontese kolegij: Suvremena talijanska povijest predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
čet 09:30-11:00 dvorana A313 - predavanje čet 11:00-11:45 dvorana A313 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Francesca Maria Gabrielli kolegij: Talijanska književnost manirizma i baroka predavanja + seminara + vježbi: 3+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
pon 15:30-17:45 dvorana A303 - predavanje pon 17:45-18:30 dvorana A303 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Maslina Ljubičić kolegij: Talijanska leksikologija predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
uto 15:30-17:00 dvorana A303 - predavanje uto 17:00-17:45 dvorana A303 - seminar, grupa 1 uto 17:45-18:30 dvorana A303 - seminar, grupa 2 |
nastavnici: Ana Badurina kolegij: Talijanski jezik III.2 predavanja + seminara + vježbi: 0+2+2 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
pon 12:30-14:00 dvorana A209 - seminar, grupa 1 pon 14:00-15:30 dvorana A313 - seminar, grupa 2 sri 08:00-09:30 dvorana A313 - vježbe, grupa 1 sri 09:30-11:00 dvorana A313 - vježbe, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Dubravka Dubravec Labaš kolegij: Talijanski jezik III.2 predavanja + seminara + vježbi: 0+2+2 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
sri 11:00-12:30 dvorana A303 - seminar pet 11:45-13:15 dvorana A303 - vježbe |
nastavnici: Maria Rugo kolegij: Talijanski jezik III.2 predavanja + seminara + vježbi: 0+2+2 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
pon 11:00-12:30 dvorana A303 - seminar pet 11:00-12:30 dvorana A313 - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Katja Radoš-Perković kolegij: Talijanski predromantizam i romantizam: Foscolo, Leopardi, Manzoni predavanja + seminara + vježbi: 3+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 5 |
sri 14:45-17:00 dvorana A303 - predavanje sri 17:00-17:45 dvorana A303 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Ekrem Čaušević, mr. sc. Zeynep Oguz Kursar kolegij: Art and Architecture in Safavid, Mughal, and Ottoman Empires in the Early Modern Period predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pet 12:30-14:00 dvorana A205 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Vjeran Kursar kolegij: Islamska civilizacija (II) predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 3 |
nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - seminar čet 14:00-15:30 dvorana A128 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Barbara Kerovec kolegij: Osnove azerbajdžanskog jezika (II) predavanja + seminara + vježbi: 1+0+1 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
čet 12:30-13:15 dvorana virtualno - predavanje čet 13:15-14:00 dvorana virtualno - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Marta Andrić, Marta Andrić, Gönül Erdem Nas, Adrian Markotić kolegij: Turski jezik: fonetika, fonologija, morfonologija (II) predavanja + seminara + vježbi: 2+0+6 obavezan kolegij, ECTS bodova: 7 |
pon 11:00-12:30 dvorana A217 - vježbe, grupa 1 pon 14:00-15:30 dvorana A128 - vježbe, grupa 2 uto 10:15-11:45 dvorana A217 - vježbe, grupa 1 sri 15:30-17:00 dvorana D5 - predavanje sri 17:45-19:15 dvorana A111 - vježbe, grupa 2 pet 14:00-15:30 dvorana A111 - vježbe, grupa 1 pet 17:00-18:30 dvorana A111 - vježbe, grupa 2 |
nastavnici: dr. sc. Ekrem Čaušević kolegij: Uvod u studij turkologije (II) predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 3 |
nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - seminar uto 18:30-20:00 dvorana virtualno - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Ekrem Čaušević, mr. sc. Zeynep Oguz Kursar kolegij: Art and Architecture in Safavid, Mughal, and Ottoman Empires in the Early Modern Period predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pet 12:30-14:00 dvorana A205 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Tatjana Paić Vukić, Milica Sturz kolegij: Osnove arapskog jezika: morfologija predavanja + seminara + vježbi: 1+0+2 obavezan kolegij, ECTS bodova: 4 |
nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - vježbe, grupa 2 nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - vježbe, grupa 2 pon 15:30-17:00 dvorana A111 - vježbe, grupa 1 uto 18:30-19:15 dvorana D5 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Kornelija Jurin Starčević kolegij: Povijest Republike Turske predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 3 |
pon 10:15-11:45 dvorana A111 - predavanje pon 11:45-12:30 dvorana A111 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Barbara Kerovec, Barbara Kerovec, Ahmet Cüneyt Issi, Gönül Erdem Nas, Adrian Markotić kolegij: Turski jezik: morfologija (II) predavanja + seminara + vježbi: 2+0+6 obavezan kolegij, ECTS bodova: 7 |
pon 12:30-14:00 dvorana A205 - vježbe uto 12:30-14:00 dvorana A111 - vježbe uto 14:45-16:15 dvorana A111 - vježbe sri 12:30-14:00 dvorana A111 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Ekrem Čaušević, mr. sc. Zeynep Oguz Kursar kolegij: Art and Architecture in Safavid, Mughal, and Ottoman Empires in the Early Modern Period predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pet 12:30-14:00 dvorana A205 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Tatjana Paić Vukić, Milica Sturz kolegij: Osnove arapskog jezika: morfologija s elementima sintakse (II) predavanja + seminara + vježbi: 1+0+2 obavezan kolegij, ECTS bodova: 4 |
pon 14:00-15:30 dvorana A111 - vježbe uto 19:15-20:00 dvorana D5 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Ekrem Čaušević kolegij: Suvremeni turkijski narodi i jezici predavanja + seminara + vježbi: 2+0+1 obavezan kolegij, ECTS bodova: 3 |
nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - vježbe pet 15:30-17:00 dvorana D5 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Barbara Kerovec, Barbara Kerovec, Ahmet Cüneyt Issi, Gönül Erdem Nas kolegij: Turski jezik: osnove sintakse (II) predavanja + seminara + vježbi: 2+0+6 obavezan kolegij, ECTS bodova: 7 |
uto 17:00-18:30 dvorana A128 - vježbe sri 09:30-11:00 dvorana A111 - predavanje čet 17:00-18:30 dvorana A111 - vježbe pet 11:00-12:30 dvorana A111 - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Oksana Timko-Đitko, dr. sc. Silvija Graljuk kolegij: Fonetika, fonologija i morfologija ukrajinskoga jezika predavanja + seminara + vježbi: 4+0+2 obavezan kolegij, ECTS bodova: 6 |
pon 14:00-15:30 dvorana A223 - predavanje sri 09:30-11:00 dvorana A224 - predavanje čet 11:45-12:30 dvorana A204 - vježbe čet 14:00-14:45 dvorana A224 - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Ana Dugandžić kolegij: Jezične vježbe iz ukrajinskog jezika II predavanja + seminara + vježbi: 0+0+5 obavezan kolegij, ECTS bodova: 4 |
uto 15:30-17:45 dvorana A224 - vježbe čet 12:30-14:00 dvorana A204 - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Ana Dugandžić kolegij: Ortografski praktikum I predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 2 |
sri 12:30-14:00 dvorana A224 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Dariya Pavlešen, dr. sc. Domagoj Kliček kolegij: Ukrajinska književnost 1 predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
čet 14:45-16:15 dvorana A223 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Ana Dugandžić kolegij: Jezične vježbe iz ukrajinskog jezika 4 predavanja + seminara + vježbi: 0+0+6 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
uto 14:00-15:30 dvorana A224 - vježbe sri 11:00-12:30 dvorana A224 - vježbe čet 14:00-15:30 dvorana F316 - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Dariya Pavlešen, Pavao Jergović kolegij: Lektira 1 predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2 izborni kolegij, ECTS bodova: 2 |
uto 15:30-17:00 dvorana A306 - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Oksana Timko-Đitko kolegij: Osnove staroslavenskog predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
sri 08:00-09:30 dvorana A224 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Ana Dugandžić, dr. sc. Domagoj Kliček kolegij: Terenska nastava studija ukrajinskog jezika i književnosti predavanja + seminara + vježbi: 0+1+2 izborni kolegij, ECTS bodova: 2 |
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - seminar izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Dariya Pavlešen, dr. sc. Domagoj Kliček kolegij: Ukrajinska književnost 3 predavanja + seminara + vježbi: 3+1+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
pon 15:30-17:00 dvorana A224 - predavanje čet 16:15-17:00 dvorana A223 - predavanje čet 17:00-17:45 dvorana A223 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Ana Dugandžić, dr. sc. Lesja Petrovska kolegij: Jezične vježbe iz ukrajinskog jezika VI predavanja + seminara + vježbi: 0+0+5 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
pon 13:15-15:30 dvorana A224 - vježbe čet 14:45-16:15 dvorana A224 - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Oksana Timko-Đitko kolegij: Poglavlja iz slavistike predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 2 |
pon 11:45-13:15 dvorana A224 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Tetyana Fuderer kolegij: Sintaksa ukrajinskog jezika II predavanja + seminara + vježbi: 2+0+1 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
čet 08:45-10:15 dvorana A217 - predavanje čet 10:15-11:00 dvorana A217 - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Dariya Pavlešen, Pavao Jergović kolegij: Ukrajinska književnost V predavanja + seminara + vježbi: 3+1+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
sri 15:30-16:15 dvorana A224 - predavanje sri 16:15-17:00 dvorana A224 - seminar pet 14:00-15:30 dvorana A224 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Ana Dugandžić, dr. sc. Lesja Petrovska kolegij: Jezične vježbe iz ukrajinskog jezika 8 predavanja + seminara + vježbi: 0+0+5 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
pon 10:15-11:45 dvorana A224 - vježbe čet 16:15-18:30 dvorana A224 - vježbe |
nastavnici: dr. sc. Oksana Timko-Đitko kolegij: Poglavlja iz slavistike predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 2 |
pon 11:45-13:15 dvorana A224 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Tetyana Fuderer kolegij: Stilistika suvremenoga ukrajinskog jezika predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
pet 08:45-10:15 dvorana A224 - predavanje pet 10:15-11:00 dvorana A224 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Dariya Pavlešen, Pavao Jergović kolegij: Ukrajinska književnost 7 predavanja + seminara + vježbi: 3+1+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
sri 14:00-14:45 dvorana A224 - seminar sri 14:45-15:30 dvorana A224 - predavanje pet 12:30-14:00 dvorana A224 - predavanje |
nastavnici: Katarina Šukelj kolegij: Introduction to the Japanese history and culture 2 predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 0 |
pon 17:00-18:30 dvorana A205 - predavanje |
nastavnici: Iva Lakić Parać kolegij: Introduction to the Japanese Literature 2 predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 0 |
sri 15:30-17:00 dvorana A205 - predavanje |
nastavnici: Akihito Uebayashi kolegij: Japanese Exercise 2 predavanja + seminara + vježbi: 0+0+6 obavezan kolegij, ECTS bodova: 0 |
uto 17:00-18:30 dvorana A112 - vježbe sri 17:00-18:30 dvorana A209 - vježbe čet 18:30-20:00 dvorana A205 - vježbe |
nastavnici: Emi Murata Margetić kolegij: Japanese Linguistics 2 predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 0 |
uto 15:30-17:00 dvorana F316 - predavanje |
nastavnici: Velna Rončević kolegij: Contemporary issues of Japanese society 2 predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 0 |
čet 17:00-18:30 dvorana A311 - predavanje |
nastavnici: Katarina Šukelj kolegij: Introduction to the Japanese history and culture 4 predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 0 |
pon 18:30-20:00 dvorana A304 - predavanje |
nastavnici: Iva Lakić Parać kolegij: Introduction to the Japanese Literature 4 predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 0 |
sri 17:00-18:30 dvorana A217 - predavanje |
nastavnici: Akihito Uebayashi kolegij: Japanese Exercise 4 predavanja + seminara + vježbi: 0+0+6 obavezan kolegij, ECTS bodova: 0 |
pon 17:00-18:30 dvorana A315 - vježbe uto 18:30-20:00 dvorana F316 - vježbe sri 18:30-20:00 dvorana A315 - vježbe |
nastavnici: Ivana Moguš Yamada kolegij: Japanese Reading and Writing 2 predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 0 |
uto 17:00-18:30 dvorana F316 - predavanje |
nastavnici: Velna Rončević kolegij: Introduction to the Japanese history and culture 6 predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 0 |
čet 15:30-17:00 dvorana A215 - predavanje |
nastavnici: Emi Murata Margetić kolegij: Introduction to the Japanese Literature 6 predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 0 |
uto 18:30-20:00 dvorana A315 - predavanje |
nastavnici: Emi Murata Margetić kolegij: Japanese Exercise 6 predavanja + seminara + vježbi: 0+0+6 obavezan kolegij, ECTS bodova: 0 |
uto 17:00-18:30 dvorana A205 - vježbe sri 18:30-20:00 dvorana A125 - vježbe čet 17:00-18:30 dvorana A205 - vježbe |
nastavnici: Akihito Uebayashi kolegij: Japanese Reading and Writing 4 predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 0 |
pon 18:30-20:00 dvorana A213 - predavanje |
nastavnici: Cai Shengkai kolegij: Izgovorne vježbe 2 predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2 izborni kolegij, ECTS bodova: 0 |
uto 20:00-21:30 dvorana A228 - vježbe |
nastavnici: Mojca Pretnar kolegij: Kineska umjetnost 2 predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 0 |
čet 17:00-18:30 dvorana F316 - predavanje |
nastavnici: Ivana Gubić kolegij: Korejski jezik 2 predavanja + seminara + vježbi: 3+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 0 |
pet 17:00-19:15 dvorana A205 - predavanje |
nastavnici: -- Mitja Saje kolegij: Povijest Kine 2 predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 0 |
pet 19:15-20:45 dvorana A205 - predavanje |
nastavnici: Mojca Pretnar kolegij: Razvoj kineskog pisma 2 predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 0 |
čet 18:30-20:00 dvorana F316 - predavanje |
nastavnici: Lintong Shi kolegij: Suvremeni kineski 2 predavanja + seminara + vježbi: 0+0+8 obavezan kolegij, ECTS bodova: 0 |
pon 20:00-21:30 dvorana A228 - vježbe uto 18:30-20:00 dvorana A228 - vježbe sri 18:30-20:00 dvorana A128 - vježbe čet 20:00-21:30 dvorana A307 - vježbe |
nastavnici: Cai Shengkai kolegij: Čitanje i pisanje 2 predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2 izborni kolegij, ECTS bodova: 0 |
sri 18:30-20:00 dvorana A307 - vježbe |
nastavnici: Mojca Pretnar kolegij: Kineska umjetnost 2 predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 0 |
čet 17:00-18:30 dvorana F316 - predavanje |
nastavnici: Ivana Buljan kolegij: Klasična kineska filozofija: Mencije predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 0 |
pon 20:00-21:30 dvorana A205 - predavanje |
nastavnici: Ivana Gubić kolegij: Korejski jezik 2 predavanja + seminara + vježbi: 3+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 0 |
pet 17:00-19:15 dvorana A205 - predavanje |
nastavnici: Lintong Shi kolegij: Suvremeni kineski 4 predavanja + seminara + vježbi: 0+0+6 obavezan kolegij, ECTS bodova: 0 |
pon 18:30-20:00 dvorana A205 - vježbe sri 20:00-21:30 dvorana A307 - vježbe čet 18:30-20:00 dvorana A307 - vježbe |
nastavnici: Ivana Buljan kolegij: Čitanje klasičnog kineskog teksta 2 predavanja + seminara + vježbi: 3+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 0 |
uto 19:15-21:30 dvorana A205 - predavanje |
nastavnici: Ivana Gubić kolegij: Kineska književnost 2 predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 0 |
čet 20:00-21:30 dvorana A205 - predavanje |
nastavnici: Mojca Pretnar kolegij: Kineska umjetnost 2 predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 0 |
čet 17:00-18:30 dvorana F316 - predavanje |
nastavnici: Ivana Gubić kolegij: Korejski jezik 2 predavanja + seminara + vježbi: 3+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 0 |
pet 17:00-19:15 dvorana A205 - predavanje |
nastavnici: Cai Shengkai kolegij: Suvremeni kineski 6 predavanja + seminara + vježbi: 0+0+6 obavezan kolegij, ECTS bodova: 0 |
uto 17:45-19:15 dvorana A217 - vježbe sri 20:00-21:30 dvorana A217 - vježbe čet 18:30-20:00 dvorana A217 - vježbe |