Sveučilište u Zagrebu
Filozofski fakultet




raspored nastave

studijska grupa: kolegiji na razini Fakulteta

preddiplomska nastava, semestar: 2

akademska godina 2016./17.


nastavnici: dr. sc. Marijana Bijelić
kolegij: Bugarska književnost od početka 20. st. do 1945.
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 4
pon 15:30-16:15 dvorana A302 - predavanje
pon 16:15-17:00 dvorana A302 - seminar
nastavnici: Alen Novosad
kolegij: Češki jezik (za nebohemiste)
predavanja + seminara + vježbi: 0+4+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
pon 17:00-20:00 dvorana A312 - seminar
nastavnici: dr. sc. Arnalda Dobrić
kolegij: Fonetika i fonologija
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
sri 11:45-13:15 dvorana B320 - predavanje
nastavnici: Ninoslav Zubović
kolegij: Grčki tečaj II
predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 2
sri 10:15-11:45 dvorana A208 - seminar
nastavnici: NIJE SE IZVODILO
kolegij: Interlingvistika i ustroj esperanta
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - predavanje
nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - seminar
nastavnici: Ordulj, Antonija
kolegij: Jezične vježbe (Erasmus)
predavanja + seminara + vježbi: 0+0+4
izborni kolegij, ECTS bodova: 0
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe
nastavnici: dr. sc. Mirjana Sanader, Sanader, Mirjana; Tončinić, Domagoj
kolegij: Kroatien in der Antike
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 4
pet 11:00-12:30 dvorana FOND2 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Dušan Marinković, Virna Karlić
kolegij: Leksikologija srpskog jezika
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 4
čet 17:00-17:45 dvorana A302 - predavanje
čet 17:45-18:30 dvorana A302 - seminar
nastavnici: dr. sc. Borislav Pavlovski, Ivica Baković
kolegij: Makedonska drama
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 4
uto 11:00-11:45 dvorana A302 - predavanje
uto 11:45-12:30 dvorana A302 - seminar
nastavnici: dr. sc. Ina Miloglav
kolegij: Metodologija obrade prapovijesne keramičke građe
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
pet 12:30-14:00 dvorana FOND1 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Vesna Mildner, Miloš Judaš
kolegij: Neurolinguistics (samo za DIPL.)
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
čet 09:30-11:00 dvorana B320 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Gordana Varošanec-Škarić, Iva Bašić
kolegij: Neverbalna komunikacija
predavanja + seminara + vježbi: 1+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
pet 09:30-10:15 dvorana A209 - predavanje
pet 10:15-11:45 dvorana A209 - seminar
nastavnici: Xanthi Zafeiraki
kolegij: Novogrčki jezik 2
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 2
pon 17:00-17:45 dvorana A208 - predavanje
pon 17:45-18:30 dvorana A208 - seminar
nastavnici: Xanthi Zafeiraki
kolegij: Novogrčki jezik 4
predavanja + seminara + vježbi: 1+0+1
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
pet 17:00-17:45 dvorana A208 - predavanje
pet 17:45-18:30 dvorana A208 - vježbe
nastavnici: Xanthi Zafeiraki
kolegij: Novogrčki jezik 6
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
uto 16:15-17:00 dvorana A208 - predavanje
uto 17:00-17:45 dvorana A208 - seminar
nastavnici: Xanthi Zafeiraki
kolegij: Novogrčki jezik 8
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 4
čet 14:45-15:30 dvorana A208 - predavanje
čet 15:30-16:15 dvorana A208 - seminar
nastavnici: dr. sc. Slađan Turković, Ana Marija Žagar
kolegij: Osnove nizozemskog jezika II
predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
pon 18:30-20:00 dvorana A311 - seminar
nastavnici: dr. sc. Ivana Latković
kolegij: Osnove slovenske književnosti
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 4
uto 17:00-17:45 dvorana A302 - predavanje
uto 17:45-18:30 dvorana A302 - seminar
nastavnici: Ivana Maslač
kolegij: Poljski jezik (za ne-poloniste)
predavanja + seminara + vježbi: 0+0+4
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
pon 08:00-09:30 dvorana A118 - vježbe
pet 12:30-14:00 dvorana A124 - vježbe
nastavnici: dr. sc. Anita Peti Stantić, Virna Karlić
kolegij: Pragmatika južnoslavenskih jezika
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
čet 14:00-14:45 dvorana A301 - predavanje
čet 14:45-15:30 dvorana A301 - seminar
nastavnici: dr. sc. Neven Jovanović
kolegij: Rimska književnost carskoga razdoblja
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 2
uto 08:00-09:30 dvorana A208 - predavanje
nastavnici: Mia Žustra
kolegij: Ruski jezik za kroatiste i ostale slaviste
predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2
izborni kolegij, ECTS bodova: 2
sri 14:00-15:30 dvorana A306 - vježbe
nastavnici: Martin Machata
kolegij: Slovački jezik (za neslovakiste)
predavanja + seminara + vježbi: 0+4+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
uto 08:00-09:30 dvorana A124 - seminar
pet 11:00-12:30 dvorana A124 - seminar
nastavnici: dr. sc. Dušan Marinković, Dubravka Bogutovac
kolegij: Srpska drama
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
čet 11:00-11:45 dvorana A213 - predavanje
čet 11:45-12:30 dvorana A213 - seminar
nastavnici: dr. sc. Dušan Marinković, Dubravka Bogutovac
kolegij: Srpska pripovijetka XIX. vijeka
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 4
uto 14:00-14:45 dvorana A302 - predavanje
uto 14:45-15:30 dvorana A302 - seminar
nastavnici: dr. sc. Miljenko Jurković
kolegij: Starohrvatska umjetnost i kultura. Povijesni prostori Hrvatske od kasne antike do konca srednjeg vijeka
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
pon 14:00-15:30 dvorana A126 - predavanje
pon 15:30-16:15 dvorana A126 - seminar
nastavnici: dr. sc. Zvonko Kovač
kolegij: Suvremena slovenska književnost (čitanja, analize)
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 4
čet 14:00-14:45 dvorana A302 - predavanje
čet 14:45-15:30 dvorana A302 - seminar
nastavnici: dr. sc. Evelina Grozdanova
kolegij: Tečaj bugarskog jezika 2
predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2
izborni kolegij, ECTS bodova: 4
pet 08:00-09:30 dvorana A302 - vježbe
nastavnici: Voljena Marić
kolegij: Tečaj latinskoga jezika II
predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 2
pon 09:30-11:00 dvorana F316 - seminar, grupa 1
pet 09:30-11:00 dvorana D5 - seminar, grupa 2
nastavnici: dr. sc. Borjana Prošev-Oliver, Ines Cebović
kolegij: Tečaj makedonskog jezika 2
predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2
izborni kolegij, ECTS bodova: 4
pon 08:00-09:30 dvorana A302 - vježbe
nastavnici: Meta Klinar
kolegij: Tečaj slovenskog jezika 2
predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2
izborni kolegij, ECTS bodova: 4
uto 17:00-18:30 dvorana A228 - vježbe
nastavnici: Ana Dugandžić, Graljuk, Silvija
kolegij: Tečaj ukrajinskog II
predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2
izborni kolegij, ECTS bodova: 2
pet 11:45-13:15 dvorana A306 - vježbe
nastavnici: dr. sc. Ina Miloglav
kolegij: Uvod u digitalnu obradu arheološke dokumentacije
predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2
izborni kolegij, ECTS bodova: 2
pon 14:45-16:15 dvorana A212A - vježbe, grupa 1
čet 08:00-09:30 dvorana A212A - vježbe, grupa 2
nastavnici: dr. sc. Kotel Dadon
kolegij: Uvod u judaizam
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
sri 11:00-12:30 dvorana D7 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Borislav Pavlovski
kolegij: Uvod u povijest makedonske književnosti i kulture
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 4
uto 09:30-10:15 dvorana A302 - predavanje
uto 10:15-11:00 dvorana A302 - seminar
nastavnici: dr. sc. Zvonko Kovač, Ivana Latković
kolegij: Uvod u studij južnoslavenskih književnosti
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 4
uto 15:30-16:15 dvorana D1 - predavanje
uto 16:15-17:00 dvorana D1 - seminar

obrada: Služba za informatiku
vrijeme obrade: 2017-03-08 12:14:51