Sveučilište u Zagrebu
Filozofski fakultet




raspored nastave

studijska grupa: Antropologija - dvopredmetni studij

preddiplomska nastava, semestar: 6

akademska godina 2020./21.


nastavnici: dr. sc. Davorka Radovčić
kolegij: Evolucija čovjeka
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
obavezan kolegij, ECTS bodova: 5
pon 17:00-18:30 dvorana A112 - predavanje
pon 18:30-19:15 dvorana A112 - seminar
nastavnici: dr. sc. Ranko Matasović, Jurica Polančec
kolegij: Jezici svijeta
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
sri 18:30-19:15 dvorana A113 - seminar, grupa 1
sri 19:15-20:00 dvorana A113 - seminar, grupa 2
čet 17:45-19:15 dvorana A113 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Krunoslav Brčić Kostić
kolegij: Kvantitativna genetika
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
pet 11:00-11:45 dvorana A112 - predavanje
pet 11:45-12:30 dvorana A112 - seminar
nastavnici: dr. sc. Darko Polšek
kolegij: Ljudska bihevioralna ekologija
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
obavezan kolegij, ECTS bodova: 3
pon 12:30-14:00 dvorana A112 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Tijana Trako Poljak
kolegij: Temeljni pojmovi ekologije čovjeka
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
obavezan kolegij, ECTS bodova: 3
sri 14:00-14:45 dvorana A125 - predavanje
sri 14:45-15:30 dvorana A125 - seminar
nastavnici: dr. sc. Tomislav Pletenac, Tanja Bukovčan
kolegij: Teorije kulturne antropologije
predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
pon 15:30-17:00 dvorana A125 - predavanje
pon 17:00-18:30 dvorana A125 - seminar, grupa 1
pon 18:30-20:00 dvorana A125 - seminar, grupa 2
nastavnici: dr. sc. Zdravka Hincak, Ana Mikulka, Damir Mihelić
kolegij: Uvod u forenzičnu antropologiju
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
obavezan kolegij, ECTS bodova: 5
sri 17:00-18:30 dvorana FOND1 - predavanje
sri 18:30-19:15 dvorana FOND1 - seminar
nastavnici: dr. sc. Dino Milinović
kolegij: Uvod u ikonologiju
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+1
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 2
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 1
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 6
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 5
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 4
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 3
sri 12:30-14:00 dvorana D6 - predavanje
pet 09:30-10:15 dvorana D6 - seminar, grupa 1
pet 10:15-11:00 dvorana D6 - seminar, grupa 2
pet 11:00-11:45 dvorana D6 - seminar, grupa 3

obrada: Služba za informatiku
vrijeme obrade: 2021-02-09 19:45:24