Sveučilište u Zagrebu
Filozofski fakultet




raspored nastave

studijska grupa: kolegiji na razini Fakulteta

preddiplomska nastava, semestar: 1

akademska godina 2017./18.


nastavnici: dr. sc. Neven Budak, Madunić, Domagoj
kolegij: „Vojna revolucija“ i vojna povijest 14.-17. stoljeća
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
čet 15:30-17:00 dvorana A001 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Iva Polak
kolegij: Alternativni svjetovi u suvremenoj britanskoj prozi
predavanja + seminara + vježbi: 1+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 6
uto 15:30-16:15 dvorana A123 - predavanje
pet 13:15-14:45 dvorana A105 - seminar
nastavnici: dr. sc. Stipe Grgas-Mufa, dr.sc. Sven Cvek
kolegij: Američki postmodernizam i popularna kultura
predavanja + seminara + vježbi: 1+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 6
sri 12:30-13:15 dvorana A123 - predavanje
sri 13:15-14:00 dvorana A123 - seminar
pet 10:15-11:00 dvorana A123 - seminar
nastavnici: dr. sc. Ana Pavlović
kolegij: Antička numizmatika
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
pet 09:30-11:00 dvorana A018 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Zdravka Hincak
kolegij: Arheologija bioloških ostataka
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
sri 08:00-09:30 dvorana FOND1 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Ana Pavlović
kolegij: Arheologija i mediji
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
čet 09:30-11:00 dvorana A018 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Krešimir Filipec, Dugonjić, Anita
kolegij: Arheologija i povijest srednjeg vijeka
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
uto 12:30-14:00 dvorana FOND1 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Aleksandar Durman, Roksandić, Danijela
kolegij: Arheologija krajolika - ambijenti, naselja i komunikacije
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
čet 15:30-17:00 dvorana FOND2 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Jelena Šesnić
kolegij: Aspekti američkoga romantizma
predavanja + seminara + vježbi: 1+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 6
pon 08:45-09:30 dvorana A105 - predavanje
sri 10:15-11:45 dvorana A105 - seminar
nastavnici: dr. sc. Domagoj Tončinić, Bubić, Vinka
kolegij: Autohtoni, rimski i orijentalni kultovi na području Hrvatske
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
čet 14:00-15:30 dvorana A018 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Franko Ćorić
kolegij: Bečka škola povijesti umjetnosti i hrvatski spomenici
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
čet 14:00-14:45 dvorana D6 - predavanje
čet 14:45-15:30 dvorana D6 - seminar
nastavnici: dr.sc. Martina Domines Veliki
kolegij: Britanski romantizam: poezija
predavanja + seminara + vježbi: 1+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 6
uto 14:00-14:45 dvorana A314 - predavanje
pet 09:30-11:00 dvorana A105 - seminar
nastavnici: dr. sc. Hrvoje Potrebica, Mavrović Mokoš, Janja
kolegij: Brončano doba Hrvatske u kontekstu srednje i jugoistočne Europe + Arheologija bončanog doba I
predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0
obavezan kolegij, ECTS bodova: 6
pon 09:30-11:00 dvorana FOND1 - predavanje
pon 11:00-12:30 dvorana FOND2 - seminar
nastavnici: dr. sc. Marijana Bijelić
kolegij: Bugarska književnost 19. stoljeća
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 4
sri 17:00-17:45 dvorana A302 - predavanje
sri 17:45-18:30 dvorana A302 - seminar
nastavnici: Slavomira Ribarova
kolegij: Češki jezik (za nebohemiste)
predavanja + seminara + vježbi: 0+4+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
uto 18:30-20:00 dvorana A118 - seminar
čet 16:15-17:45 dvorana A223 - seminar
nastavnici: dr. sc. Morana Čale
kolegij: Danteova 'Božanstvena komedija'
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
uto 12:30-14:00 dvorana A303 - predavanje
uto 14:00-14:45 dvorana A303 - seminar
nastavnici: dr. sc. Ina Miloglav
kolegij: Dokumentiranje arheoloških nalazišta
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
sri 15:30-17:00 dvorana FOND1 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Dino Demicheli
kolegij: Epigrafika
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
čet 12:30-14:00 dvorana FOND1 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Nadežda Čačinovič
kolegij: Estetika / Estetika - opći predmet
predavanja + seminara + vježbi: 4+0+0
obavezan kolegij, ECTS bodova: 6
uto 14:00-17:00 dvorana A101 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Hrvoje Jurić
kolegij: Etika - opći
predavanja + seminara + vježbi: 4+0+0
obavezan kolegij, ECTS bodova: 6
uto 08:45-11:45 dvorana A106 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Hrvoje Jurić
kolegij: Etika - seminar: Biocentrizam u etici
predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0
obavezan kolegij, ECTS bodova: 3
pet 14:00-15:30 dvorana A101 - seminar
nastavnici: dr. sc. Ante Čović, Kos, Marko
kolegij: Etika - seminar:Religija i/ili ateizam
predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0
obavezan kolegij, ECTS bodova: 3
pet 12:30-14:00 dvorana A101 - seminar
nastavnici: dr. sc. Milorad Pupovac, Simeon, Ivana
kolegij: Etika govorenja
predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
pon 14:00-14:45 dvorana A113 - seminar
uto 08:00-09:30 dvorana A113 - predavanje
uto 14:45-15:30 dvorana A113 - seminar
nastavnici: dr. sc. Nikica Gilić
kolegij: Filmologija: Filmske stilske epohe
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 6
čet 14:45-16:15 dvorana A214 - predavanje
čet 16:15-17:00 dvorana A214 - seminar
nastavnici: dr. sc. Nikica Gilić, Lučić, Krunoslav
kolegij: Filmologija: Uvod u filmologiju
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 6
čet 19:15-20:45 dvorana A214 - predavanje
čet 20:45-21:30 dvorana A214 - seminar
nastavnici: dr. sc. Ivana Zagorac
kolegij: Filozofija odgoja - seminar: Igra
predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0
obavezan kolegij, ECTS bodova: 3
uto 11:45-13:15 dvorana A106 - seminar
nastavnici: dr. sc. Ivana Zagorac
kolegij: Filozofija odgoja - seminar: Teorija vrijednosti Maxa Schelera
predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0
obavezan kolegij, ECTS bodova: 3
uto 14:00-15:30 dvorana A106 - seminar
nastavnici: dr. sc. Raul Raunić
kolegij: Filozofija politike - seminar: Spinozina filozofija politike
predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0
obavezan kolegij, ECTS bodova: 3
uto 11:45-13:15 dvorana A101 - seminar
nastavnici: dr. sc. Raul Raunić
kolegij: Filozofija politike 1
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
obavezan kolegij, ECTS bodova: 3
uto 10:15-11:45 dvorana A101 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Marija Selak
kolegij: Filozofija povijesti - seminar: Hegelova filozofija povijesti
predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0
obavezan kolegij, ECTS bodova: 3
sri 15:30-17:00 dvorana A101 - seminar
nastavnici: dr. sc. Lino Veljak
kolegij: Filozofija povijesti- Uvod u filozofiju povijesti
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
obavezan kolegij, ECTS bodova: 3
pon 12:30-14:00 dvorana A106 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Goran Sunajko, Veljak, Lino
kolegij: Filozofija religije
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
obavezan kolegij, ECTS bodova: 4
pet 15:30-17:00 dvorana A101 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Lino Veljak, Sunajko, Goran
kolegij: Filozofija religije - seminar: Filozofija religije Martina Luthera
predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0
obavezan kolegij, ECTS bodova: 3
čet 16:15-17:45 dvorana A106 - seminar
nastavnici: dr. sc. Luka Bogdanić
kolegij: Filozofska antropologija - opći predmet
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
obavezan kolegij, ECTS bodova: 4
uto 14:00-15:30 dvorana A102 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Ivica Peša Matracki
kolegij: Fonetika i fonologija talijanskog jezika
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
pet 09:30-11:00 dvorana D1 - predavanje
pet 11:00-11:45 dvorana A303 - seminar, grupa 1
pet 11:45-12:30 dvorana A303 - seminar, grupa 2
nastavnici: dr. sc. Marko Tadić, Mihaljević, Milan
kolegij: Generativna gramatika
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
sri 12:30-14:00 dvorana A113 - predavanje
sri 14:00-14:45 dvorana A113 - seminar
nastavnici: dr. sc. Predrag Marković, dr. sc. Ivana Tomas
kolegij: Gotičke katedrale Francuske
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
pet 16:15-17:45 dvorana A126 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Marko Tokić
kolegij: Grčka filozofija I
predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0
obavezan kolegij, ECTS bodova: 3
čet 11:45-13:15 dvorana A101 - seminar
nastavnici: dr. sc. Ljudevit Fran Ježić
kolegij: Grčka filozofija I
predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0
obavezan kolegij, ECTS bodova: 3
sri 13:15-14:45 dvorana A101 - seminar
nastavnici: dr. sc. Jelena Marohnić
kolegij: Grčki i rimski svijet
predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 7
sri 12:30-14:00 dvorana A202 - seminar, grupa 2
čet 11:00-12:30 dvorana A201 - predavanje
čet 14:00-15:30 dvorana A001 - seminar, grupa 1
nastavnici: Ninoslav Zubović
kolegij: Grčki tečaj I
predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 2
sri 08:45-10:15 dvorana A208 - seminar
nastavnici: dr. sc. Dušan Marinković, Virna Karlić
kolegij: Historija srpskog jezika
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 4
pon 17:00-17:45 dvorana A302 - predavanje
pon 17:45-18:30 dvorana A302 - seminar
nastavnici: dr. sc. Damir Agičić, Janković, Branimir
kolegij: Historiografija o Francuskoj revoluciji
predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 4
sri 08:00-09:30 dvorana A106 - seminar
nastavnici: dr. sc. Tomislav Galović, Botica, Ivan; Galović, Tomislav
kolegij: Hrvatska epigrafija i paleografija I.
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
pet 14:00-15:30 dvorana A201 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Boris Olujić
kolegij: Hrvatski povijesni prostor u prapovijesti i antici
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 4
sri 08:00-08:45 dvorana A201 - predavanje, grupa 1
sri 08:45-09:30 dvorana A201 - predavanje, grupa 2
sri 09:30-10:15 dvorana A201 - seminar, grupa 1
sri 10:15-11:00 dvorana A201 - seminar, grupa 2
nastavnici: dr. sc. Ranko Matasović
kolegij: Ie. jezični tečaj: staroirski I
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
čet 08:00-08:45 dvorana A113 - predavanje
čet 08:45-09:30 dvorana A113 - seminar
nastavnici: dr. sc. Domagoj Tončinić, Sanader, Mirjana; Tončinić, Domagoj; Vukov, Mirna
kolegij: Iliri, Grci i Rimljani u Iliriku
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
uto 14:00-15:30 dvorana FOND1 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Goran Kardaš
kolegij: Indijska filozofija - seminar: Hajime Nakamura: Načini mišljenja istočnih naroda
predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0
obavezan kolegij, ECTS bodova: 3
čet 17:45-19:15 dvorana A106 - seminar
nastavnici: dr. sc. Goran Kardaš
kolegij: Indijska filozofija I
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
obavezan kolegij, ECTS bodova: 3
čet 19:15-20:45 dvorana A101 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Mate Kapović
kolegij: Indoeuropska fonologija
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
pon 18:30-20:00 dvorana A113 - predavanje
sri 16:15-17:00 dvorana A113 - seminar
nastavnici: dr. sc. Ranko Matasović, Polančec, Jurica
kolegij: Indoeuropska mitologija
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
čet 11:00-12:30 dvorana A113 - predavanje
čet 12:30-13:15 dvorana A113 - seminar
nastavnici: dr. sc. Zlatko Jurić
kolegij: Interpolacije I
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
sri 08:00-09:30 dvorana A126 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Jasna Galjer, dr. sc. Josipa Lulić
kolegij: Izabrane teme iz teorije umjetnosti
predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - seminar
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - seminar
nastavnici: dr. sc. Marijana Bijelić
kolegij: Književnost bugarskog modernizma
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 4
pon 14:00-14:45 dvorana A302 - predavanje
pon 14:45-15:30 dvorana A302 - seminar
nastavnici: dr. sc. Ida Raffaelli
kolegij: Kognitivna lingvistika
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
pon 11:00-12:30 dvorana A113 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Cvijeta Pavlović, Škopljanac, Lovro
kolegij: Komparativna književnost: Haiku pjesništvo
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 6
sri 08:00-09:30 dvorana A214 - predavanje
sri 09:30-10:15 dvorana A214 - seminar
nastavnici: dr. sc. Kristina Grgić
kolegij: Komparativna književnost: Hrvatski književni barok
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 6
pon 18:30-20:00 dvorana A214 - predavanje
pon 20:00-20:45 dvorana A214 - seminar
nastavnici: dr. sc. Cvijeta Pavlović
kolegij: Komparativna književnost: Radionica 3
predavanja + seminara + vježbi: 0+0+1
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe
nastavnici: dr. sc. Cvijeta Pavlović
kolegij: Komparativna književnost: Radionica 5
predavanja + seminara + vježbi: 0+0+1
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe
nastavnici: dr. sc. Cvijeta Pavlović
kolegij: Komparativna književnost: Sonet i srodni oblici
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 6
pon 08:00-09:30 dvorana A214 - predavanje
pon 09:30-10:15 dvorana A214 - seminar
nastavnici: dr. sc. Mirjana Matijević-Sokol
kolegij: Latinska epigrafija srednjega vijeka
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
čet 12:30-14:00 dvorana A001 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Ivica Baković
kolegij: Makedonska novelistika
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
uto 11:00-11:45 dvorana A302 - predavanje
uto 11:45-12:30 dvorana A302 - seminar
nastavnici: dr. sc. Borislav Pavlovski
kolegij: Makedonska poezija
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 4
pon 11:00-11:45 dvorana A302 - predavanje
pon 11:45-12:30 dvorana A302 - seminar
nastavnici: dr. sc. Luka Bogdanić, Čakardić, Ankica; Žitko, Mislav
kolegij: Marx i marksističke filozofije - seminar: Filozofija Oktobarske revolucije
predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0
obavezan kolegij, ECTS bodova: 3
uto 17:00-18:30 dvorana A106 - seminar
nastavnici: dr. sc. Marija Selak
kolegij: Metafizika
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
obavezan kolegij, ECTS bodova: 4
sri 12:30-14:00 dvorana A106 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Zvonko Kovač, Ivana Latković
kolegij: Moderne teorije povijesti književnosti
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 4
čet 11:00-11:45 dvorana A302 - predavanje
čet 11:45-12:30 dvorana A302 - seminar
nastavnici: dr. sc. Dušan Marinković, Virna Karlić
kolegij: Morfosintaksa srpskog jezika
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 4
čet 15:30-16:15 dvorana A302 - predavanje
čet 16:15-17:00 dvorana A302 - seminar
nastavnici: dr. sc. Aleksandar Durman
kolegij: Načela arheoloških istraživanja
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
pon 12:30-14:00 dvorana FOND1 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Ranko Matasović, Librenjak, Sara
kolegij: Neie. jezični tečaj: japanski I
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
uto 17:45-19:15 dvorana A113 - predavanje
uto 19:15-20:00 dvorana A113 - seminar
nastavnici: dr. sc. Ranko Matasović, Librenjak, Sara
kolegij: Neie. jezični tečaj: korejski I
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
pet 17:45-19:15 dvorana A113 - predavanje
pet 19:15-20:00 dvorana A113 - seminar
nastavnici: dr. sc. Marcel Burić
kolegij: Neolitik Hrvatske u kontekstu srednje i jugoistočne Europe + Neolitik Hrvatske
predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0
obavezan kolegij, ECTS bodova: 6
čet 08:00-09:30 dvorana FOND1 - seminar, grupa 1
čet 09:30-11:00 dvorana FOND1 - predavanje
čet 14:00-15:30 dvorana FOND1 - seminar, grupa 2
nastavnici: dr. sc. Dino Milinović
kolegij: Nova post vetera coepit: ikonografija prve kršćanske umjetnosti (III.-IV. stoljeće)
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
sri 15:30-16:15 dvorana D6 - predavanje
sri 16:15-17:00 dvorana D6 - seminar
nastavnici: Xanthi Zafeiraki
kolegij: Novogrčki jezik 1
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 2
pon 17:00-17:45 dvorana A208 - predavanje
pon 17:45-18:30 dvorana A208 - seminar
nastavnici: Xanthi Zafeiraki
kolegij: Novogrčki jezik 3
predavanja + seminara + vježbi: 1+0+1
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
pon 18:30-19:15 dvorana A208 - predavanje
pon 19:15-20:00 dvorana A208 - vježbe
nastavnici: Xanthi Zafeiraki
kolegij: Novogrčki jezik 5
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
uto 16:15-17:00 dvorana A208 - predavanje
uto 17:00-17:45 dvorana A208 - seminar
nastavnici: Xanthi Zafeiraki
kolegij: Novogrčki jezik 7
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 4
čet 16:15-17:00 dvorana A208 - predavanje
čet 17:00-17:45 dvorana A208 - seminar
nastavnici: dr. sc. Nino Raspudić
kolegij: Od Arkadije do predromantizma
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
pet 18:30-20:00 dvorana A303 - predavanje
pet 20:00-20:45 dvorana A303 - seminar
nastavnici: dr. sc. Lino Veljak, Zenić, Boško
kolegij: Ontologija - seminar: Ernst Bloch i suvremena ontologija I
predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0
obavezan kolegij, ECTS bodova: 3
pon 17:00-18:30 dvorana A106 - seminar
nastavnici: dr. sc. Lino Veljak
kolegij: Ontologija I
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
obavezan kolegij, ECTS bodova: 3
pon 09:30-11:00 dvorana A101 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Tomislav Brlek, Tomljenović, Ana
kolegij: Opća povijest književnosti: Američka renesansa: Poe, Hawthorne, Melville
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 6
uto 12:30-14:00 dvorana A214 - predavanje
uto 14:00-14:45 dvorana A214 - seminar
nastavnici: dr. sc. Andrea Zlatar Violić
kolegij: Opća povijest književnosti: Antička proza
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 6
uto 14:45-16:15 dvorana A214 - predavanje
uto 16:15-17:00 dvorana A214 - seminar
nastavnici: dr. sc. Tomislav Brlek
kolegij: Opća povijest književnosti: Hispanoamerički boom
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 6
čet 08:00-09:30 dvorana A214 - predavanje
čet 09:30-10:15 dvorana A214 - seminar
nastavnici: dr. sc. Andrea Zlatar Violić, Oblučar, Branislav; Tomljenović, Ana
kolegij: Opća povijest književnosti: Razdoblja književne povijesti 1
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 6
pon 11:00-12:30 dvorana A214 - predavanje, grupa 2
pon 12:30-13:15 dvorana A214 - seminar, grupa 2
uto 18:30-20:00 dvorana A214 - predavanje, grupa 1
uto 20:00-20:45 dvorana A214 - seminar, grupa 1
nastavnici: Ekrem Čaušević, Mehriban Taghiyeva
kolegij: Osnove azerbajdžanskog jezika (I)
predavanja + seminara + vježbi: 1+0+1
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - predavanje
nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - vježbe
nastavnici: dr. sc. Helena Tomas
kolegij: Osnove egejske arheologije
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
obavezan kolegij, ECTS bodova: 5
uto 11:00-12:30 dvorana FOND1 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Marina Milićević Bradač, Milićević Bradač, Marina; Šimić-Kanaet, Zrinka
kolegij: Osnove klasične arheologije I
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
obavezan kolegij, ECTS bodova: 5
uto 09:30-11:00 dvorana FOND1 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Slađan Turković, Ana Marija Žagar
kolegij: Osnove nizozemskog jezika I
predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
sri 17:00-18:30 dvorana A311 - seminar
nastavnici: dr. sc. Anita Peti Stantić
kolegij: Osnove poredbenog slavenskog jezikoslovlja
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 4
uto 12:30-13:15 dvorana D5 - predavanje
uto 13:15-14:00 dvorana D5 - seminar
nastavnici: dr. sc. Ivana Latković
kolegij: Osnove slovenske književnosti
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 4
uto 17:00-17:45 dvorana A302 - predavanje
uto 17:45-18:30 dvorana A302 - seminar
nastavnici: dr. sc. Tatjana Peruško
kolegij: Osnove teorije književnosti
predavanja + seminara + vježbi: 3+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 4
pet 15:30-17:45 dvorana A303 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Ivor Karavanić, Šošić Klindžić, Rajna, Vukosavljević, Nikola
kolegij: Paleolitički lovci i sakupljači + Paleolitik i mezolitik Hrvatske
predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0
obavezan kolegij, ECTS bodova: 6
sri 09:30-11:00 dvorana FOND1 - seminar, grupa 1
čet 11:00-12:30 dvorana FOND1 - seminar, grupa 2
pet 08:45-10:15 dvorana FOND1 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Nino Raspudić, Radoš-Perković, Raspudić
kolegij: Periodizacija talijanske književnosti
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
pon 11:00-12:30 dvorana A303 - predavanje, grupa 1
pon 12:30-13:15 dvorana A303 - seminar, grupa 1
čet 18:30-20:00 dvorana A313 - predavanje, grupa 2
čet 20:00-20:45 dvorana A313 - seminar, grupa 2
nastavnici: dr. sc. Zrinka Nikolić Jakus
kolegij: Plemstvo u dalmatinskim gradovima u srednjem vijeku
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 4
pon 18:30-20:00 dvorana A201 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Dušan Marinković
kolegij: Poetika srpske moderne i avangarde
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 4
pon 12:30-13:15 dvorana A302 - predavanje
pon 13:15-14:00 dvorana A302 - seminar
nastavnici: dr. sc. Hrvoje Klasić
kolegij: Politika i propaganda u 20. stoljeću
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 4
pet 09:30-11:00 dvorana D3 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Ranko Matasović
kolegij: Poredbena gramatika indoeuropskih jezika
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
čet 17:45-19:15 dvorana A113 - predavanje
čet 19:15-20:00 dvorana A113 - seminar
nastavnici: dr. sc. Igor Mikecin
kolegij: Povijest filozofije - seminar: Heidegger, K stvari mišljenja
predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0
obavezan kolegij, ECTS bodova: 3
uto 15:30-17:00 dvorana A106 - seminar
nastavnici: dr. sc. Igor Mikecin
kolegij: Povijest filozofije - seminar: Uvod u povijest filozofije
predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0
obavezan kolegij, ECTS bodova: 3
pon 18:30-20:00 dvorana A101 - seminar
nastavnici: dr. sc. Bruna Kuntić Makvić
kolegij: Povijest Grčke i Rima sa starom poviješću hrvatskih zemalja
predavanja + seminara + vježbi: 3+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 7
uto 08:45-11:00 dvorana A201 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Nenad Moačanin
kolegij: Povijest islama I.
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
pet 12:30-14:00 dvorana A001 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Boris Olujić, Osterman, Jasmina
kolegij: Povijest ranih civilizacija
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 2
uto 14:00-15:30 dvorana A202 - predavanje, grupa 1
sri 14:00-15:30 dvorana D6 - predavanje, grupa 2
nastavnici: dr. sc. Etami Borjan
kolegij: Povijest talijanskog filma
predavanja + seminara + vježbi: 3+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
pon 18:30-20:45 dvorana A313 - predavanje
pon 20:45-21:30 dvorana A313 - seminar
nastavnici: dr. sc. Maslina Ljubičić, Kovačić
kolegij: Povijest talijanskog jezika
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
pet 08:00-09:30 dvorana D1 - predavanje
pet 09:30-10:15 dvorana A303 - seminar, grupa 1
pet 10:15-11:00 dvorana A303 - seminar, grupa 2
nastavnici: dr.sc. Tihana Klepač
kolegij: Pretvaranje prostora u mjesto: rana australska književnost
predavanja + seminara + vježbi: 1+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 6
pon 10:15-11:00 dvorana A123 - predavanje
uto 12:30-14:00 dvorana A105 - seminar
nastavnici: dr. sc. Borislav Mikulić
kolegij: Proseminar: Filozofija, spekulacija i kritika
predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0
obavezan kolegij, ECTS bodova: 3
sri 19:15-20:45 dvorana A101 - seminar
nastavnici: dr. sc. Borislav Mikulić, Žitko, Mislav
kolegij: Proseminar: Osnovni pojmovi epistemologije
predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0
obavezan kolegij, ECTS bodova: 3
sri 10:15-11:45 dvorana A101 - seminar
nastavnici: dr. sc. Jasna Galjer, Josipa Lulić
kolegij: Psihologijski pravci u teoriji umjetnosti
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
čet 16:15-17:00 dvorana A126 - predavanje
čet 17:00-17:45 dvorana A126 - seminar
nastavnici: dr. sc. Miljenko Jurković
kolegij: Ranosrednjovjekovne klesarske radionice u Dalmaciji i Istri
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
uto 11:00-12:30 dvorana A126 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Zvonko Kovač
kolegij: Razdoblja i vrste slovenske književnosti
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 4
sri 12:30-13:15 dvorana A302 - predavanje
sri 13:15-14:00 dvorana A302 - seminar
nastavnici: dr. sc. Nikolina Maraković, dr. sc. Maja Zeman
kolegij: Rezidencijalna arhitektura rimskog svijeta
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
pet 15:30-17:00 dvorana D6 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Neven Jovanović
kolegij: Rimska književnost republikanskoga razdoblja
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 2
uto 08:00-09:30 dvorana A208 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Zrinka Nikolić Jakus
kolegij: Rođaci i bližnji: obiteljske strukture u srednjem vijeku
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 6
pon 17:00-17:45 dvorana A202 - predavanje
pon 17:45-18:30 dvorana A202 - seminar
nastavnici: Sanja Aslanovski-Tokić
kolegij: Ruski za kroatiste i druge slaviste 1
predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2
izborni kolegij, ECTS bodova: 2
pon 14:00-15:30 dvorana A118 - vježbe
nastavnici: dr. sc. Ranko Matasović, Raffaelli, Ida; Katunar, Daniela
kolegij: Semantička tipologija
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
uto 12:30-14:00 dvorana A113 - predavanje
uto 14:00-14:45 dvorana A113 - seminar
nastavnici: dr. sc. Borislav Mikulić, Filipović, Ljiljana
kolegij: Seminar: Filozofija, film i psihoanaliza
predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0
obavezan kolegij, ECTS bodova: 3
čet 13:15-14:45 dvorana A101 - seminar
nastavnici: dr. sc. Sanja Cvetnić, dr. sc. Tanja Trška
kolegij: Slikarstvo u Dalmaciji od Jacopa Palme Mlađega do Sebastiana Devite
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
uto 14:00-15:30 dvorana A201 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Martina Grčević, Čagalj, Ivana
kolegij: Slovački jezik (za neslovakiste)
predavanja + seminara + vježbi: 0+4+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
sri 15:30-17:00 dvorana A118 - seminar
pet 14:00-15:30 dvorana A312 - seminar
nastavnici: dr. sc. Ankica Čakardić
kolegij: Socijalna filozofija
predavanja + seminara + vježbi: 4+0+0
obavezan kolegij, ECTS bodova: 6
pon 11:00-14:00 dvorana A101 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Darko Polšek
kolegij: Sociobiologija
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
pon 09:30-11:00 dvorana A112 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Tvrtko Jakovina, Gošnik, Jelka; Rafolt, Leo; Swami Vivek Puri, Mahamandaleshwar; Prot, Franjo; Jurak, Krešimir; Mićanović, Krešimir; Marjanić, Suzana; Biti, Ozren; Krnic, Krešimir; Buljan; Ivana; Zagorac, Ivana
kolegij: Sport u kulturi Dalekog istoka
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+2
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
izvan Fakulteta dvorana nije se izvodilo - vježbe
izvan Fakulteta dvorana nije se izvodilo - vježbe
pon 18:30-20:00 dvorana A106 - predavanje
nastavnici: Ekrem Čaušević, Kristina Šekrst
kolegij: Srednjoegipatski jezik i pismo
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 6
čet 14:45-16:15 dvorana A111 - predavanje
čet 16:15-17:00 dvorana A111 - seminar
nastavnici: dr. sc. Mirja Jarak, Škiljan, Ivana
kolegij: Srednjovjekovni bestijarij
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
pon 08:00-09:30 dvorana FOND1 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Dušan Marinković, Dubravka Bogutovac
kolegij: Srpska poezija XIX. vijeka
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 4
sri 15:30-16:15 dvorana A302 - predavanje
sri 16:15-17:00 dvorana A302 - seminar
nastavnici: dr. sc. Ankica Čakardić, Bogdanić, Luka; Žitko, Mislav
kolegij: Suvremena filozofska terminologija I
predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0
obavezan kolegij, ECTS bodova: 3
sri 11:45-13:15 dvorana A101 - seminar
nastavnici: dr. sc. Stipe Grgas-Mufa
kolegij: Suvremeni američki roman
predavanja + seminara + vježbi: 1+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 6
čet 17:45-18:30 dvorana A123 - predavanje
čet 18:30-19:15 dvorana A123 - seminar
pet 12:30-13:15 dvorana A105 - seminar
nastavnici: dr. sc. Snježana Husić
kolegij: Svakodnevni život u talijanskim gradovima 12.-15. st.
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
čet 11:45-13:15 dvorana A301 - predavanje
čet 13:15-14:00 dvorana A301 - seminar
nastavnici: dr. sc. Morana Čale, Gabrielli
kolegij: Talijanska književnost humanizma i renesanse
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
pon 13:15-14:45 dvorana A303 - predavanje
pon 14:45-15:30 dvorana A303 - seminar
nastavnici: dr. sc. Tatjana Peruško
kolegij: Talijanska književnost prve polovice 20. stoljeća
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
uto 14:45-16:15 dvorana A303 - predavanje
uto 16:15-17:00 dvorana A303 - seminar
nastavnici: dr. sc. Ivica Peša Matracki, Pellegrino
kolegij: Talijanski narodni običaji i kultura
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
sri 19:15-20:45 dvorana A313 - predavanje
sri 20:45-21:30 dvorana A313 - seminar
nastavnici: dr. sc. Lada Čale Feldman
kolegij: Teatrologija i dramatologija: Između moralizma i libertinizma: Moliere i Marivaux
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 6
čet 10:15-11:45 dvorana A214 - predavanje
čet 11:45-12:30 dvorana A214 - seminar
nastavnici: dr. sc. Višnja Rogošić
kolegij: Teatrologija i dramatologija: Uvod u teatrologiju
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 6
čet 14:00-15:30 dvorana A106 - predavanje
čet 15:30-16:15 dvorana A106 - seminar
nastavnici: dr. sc. Evelina Grozdanova
kolegij: Tečaj bugarskoga jezika 1
predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2
izborni kolegij, ECTS bodova: 4
pet 08:00-09:30 dvorana A215 - vježbe
nastavnici: Voljena Marić
kolegij: Tečaj latinskoga jezika I
predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 2
pon 09:30-11:00 dvorana F316 - seminar, grupa 1
pet 09:30-11:00 dvorana D5 - seminar, grupa 2
nastavnici: dr. sc. Borjana Prošev-Oliver, Ines Cebović
kolegij: Tečaj makedonskog jezika 1
predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2
izborni kolegij, ECTS bodova: 4
pon 08:00-09:30 dvorana A302 - vježbe
nastavnici: Meta Klinar
kolegij: Tečaj slovenskoga jezika 1
predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2
izborni kolegij, ECTS bodova: 4
sri 17:00-18:30 dvorana D5 - vježbe
nastavnici: Ana Dugandžić, Graljuk, Silvija
kolegij: Tečaj ukrajinskog I
predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2
izborni kolegij, ECTS bodova: 4
uto 12:30-14:00 dvorana A118 - vježbe
nastavnici: Robert Faber
kolegij: Tehnologije i održivi razvoj
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
pon 09:30-11:00 dvorana D5 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Ida Raffaelli, Katunar, Daniela
kolegij: Temelji kognitivne lingvistike
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
pon 11:00-12:30 dvorana A113 - predavanje
čet 09:30-10:15 dvorana A113 - seminar, grupa 1
čet 10:15-11:00 dvorana A113 - seminar, grupa 2
nastavnici: dr. sc. Željka Matijašević
kolegij: Teorija književnosti: Književnost i psihoanaliza
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 6
uto 17:00-18:30 dvorana A214 - predavanje
uto 18:30-19:15 dvorana B212 - seminar
nastavnici: dr. sc. Slaven Jurić
kolegij: Teorija književnosti: Periodizacija književnosti
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 6
pet 10:15-11:45 dvorana A214 - predavanje
pet 11:45-12:30 dvorana A214 - seminar
nastavnici: dr. sc. Luka Bekavac
kolegij: Teorija književnosti: Poststrukturalizam
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 6
sri 12:30-14:00 dvorana A214 - predavanje
sri 14:00-14:45 dvorana A214 - seminar
nastavnici: dr. sc. Maša Grdešić
kolegij: Teorija književnosti: Teorija romana
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 6
pon 14:45-16:15 dvorana A214 - predavanje
pon 16:15-17:00 dvorana A214 - seminar
nastavnici: dr. sc. Luka Bekavac
kolegij: Teorija književnosti: Uvod u proučavanje književnosti
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 6
sri 14:45-16:15 dvorana A214 - predavanje
sri 16:15-17:00 dvorana A214 - seminar
nastavnici: dr. sc. Borislav Mikulić
kolegij: Teorija spoznaje
predavanja + seminara + vježbi: 4+0+0
obavezan kolegij, ECTS bodova: 6
sri 17:00-18:30 dvorana A101 - predavanje
čet 17:45-19:15 dvorana A101 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Borislav Mikulić, Žitko, Mislav
kolegij: Teorija spoznaje-seminar: Kapital. Epistemološki aspekti marksističke teorije
predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0
obavezan kolegij, ECTS bodova: 3
sri 15:30-17:00 dvorana A106 - seminar
nastavnici: dr. sc. Predrag Marković, dr. sc. Predrag Marković, dr. sc. Ana Marinković
kolegij: Umjetnost romanike i gotike u Hrvatskoj
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
sri 17:45-19:15 dvorana A126 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Božo Bekavac
kolegij: Ustroj umjetnih jezika
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
čet 15:30-17:00 dvorana A113 - predavanje
čet 17:00-17:45 dvorana A113 - seminar
nastavnici: dr. sc. Mirela Altić
kolegij: Uvod u čitanje starih karata
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
pet 17:00-18:30 dvorana A202 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Marko Tokić
kolegij: Uvod u filozofiju I / Uvod u filozofiju I - opći
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
obavezan kolegij, ECTS bodova: 3
sri 17:00-18:30 dvorana D3 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Hrvoje Jurić, Perušić, Luka
kolegij: Uvod u filozofiju I / Uvod u filozofiju I - opći
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
obavezan kolegij, ECTS bodova: 3
pon 17:00-18:30 dvorana A101 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Ranko Matasović
kolegij: Uvod u indoeuropsku lingvistiku
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
sri 12:30-14:00 dvorana D5 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Anita Peti Stantić, Jelena Tušek
kolegij: Uvod u južnoslavensko jezikoslovlje
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 4
pet 08:00-08:45 dvorana A302 - seminar, grupa 1
pet 08:45-09:30 dvorana A302 - predavanje
pet 09:30-10:15 dvorana A302 - seminar, grupa 2
nastavnici: dr. sc. Nataša Štefanec, Lazanin, Sanja
kolegij: Uvod u njemačku paleografiju I
predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
pet 15:30-17:00 dvorana A201 - seminar
nastavnici: dr. sc. Borislav Pavlovski
kolegij: Uvod u povijest makedonske književnosti i kulture
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 4
uto 09:30-10:15 dvorana A302 - predavanje
uto 10:15-11:00 dvorana A302 - seminar
nastavnici: dr. sc. Tihomila Težak-Gregl
kolegij: Uvod u prapovijesnu arheologiju
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
sri 11:00-12:30 dvorana FOND1 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Milorad Pupovac, Simeon, Ivana
kolegij: Uvod u primijenjenu lingvistiku
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
sri 18:30-20:00 dvorana A113 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Domagoj Tončinić, Tončinić. Domagoj; Kaić, Iva; Bubić, Vinka; Vukov, Mirna
kolegij: Uvod u provincijalnu arheologiju
predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
uto 15:30-17:00 dvorana FOND1 - seminar
sri 12:30-14:00 dvorana FOND1 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Mislava Bertoša
kolegij: Uvod u semiologiju
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
obavezan kolegij, ECTS bodova: 5
nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - seminar
nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - predavanje
nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - predavanje
nastavnici: dr. sc. Krešimir Filipec
kolegij: Uvod u slavensku arheologiju
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
uto 09:30-11:00 dvorana A018 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Krunoslav Nikodem
kolegij: Uvod u sociologiju kulture
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - predavanje
nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - predavanje
nastavnici: dr. sc. Dušan Marinković, Dubravka Bogutovac, Virna Karlić
kolegij: Uvod u studij srpskog jezika, književnosti i kulture
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 4
pon 15:30-16:15 dvorana A302 - predavanje
pon 16:15-17:00 dvorana A302 - seminar
nastavnici: dr. sc. Maslina Ljubičić
kolegij: Uvod u studij talijanskog jezika
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
čet 08:45-10:15 dvorana D1 - predavanje
čet 10:15-11:00 dvorana D1 - seminar, grupa 1
čet 11:00-11:45 dvorana A303 - seminar, grupa 2
nastavnici: dr. sc. Krešimir Filipec, Škrgulja, Jana
kolegij: Velika Seoba naroda
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
uto 12:30-14:00 dvorana A018 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Borislav Knežević
kolegij: Viktorijanska književnost:žanrovi i teme
predavanja + seminara + vježbi: 1+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 6
uto 10:15-11:00 dvorana A123 - predavanje
uto 11:00-11:45 dvorana A123 - seminar
čet 10:15-11:00 dvorana A123 - seminar
nastavnici: dr. sc. Tatjana Jukić-Gregurić
kolegij: Viktorijanski roman – poetika i kulturna politika
predavanja + seminara + vježbi: 1+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 6
uto 11:45-12:30 dvorana A123 - predavanje
uto 12:30-13:15 dvorana A123 - seminar
čet 11:45-12:30 dvorana A123 - seminar
nastavnici: dr. sc. Nikolina Maraković
kolegij: Zidno slikarstvo u Italiji od 4. do 13. stoljeća
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
uto 09:30-11:00 dvorana D6 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Zdravka Hincak
kolegij: Zooarheologija
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
uto 08:00-09:30 dvorana FOND1 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Zvjezdana Sikirić Assouline
kolegij: Život zagrebačkih građana u zrcalu arhivske građe 17. i 18. stoljeća I.
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 4
uto 15:30-17:00 dvorana D6 - predavanje

obrada: Služba za informatiku
vrijeme obrade: 2017-10-09 13:28:56