Sveučilište u Zagrebu
Filozofski fakultet




raspored nastave

studijska grupa: Njemački jezik i književnost - dvopredmetni studij

preddiplomska nastava, semestar: 4

akademska godina 2020./21.


nastavnici: dr. sc. Zrinjka Glovacki-Bernardi
kolegij: Jezik i reklame
predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 2
pon 08:00-09:30 dvorana A307 - seminar
nastavnici: Inja Skender Libhard
kolegij: Leksičke inovacije u njemačkome
predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 2
pon 12:30-14:00 dvorana A307 - seminar
nastavnici: Ivana Bašić
kolegij: Njemački jezik i film
predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 2
sri 14:00-15:30 dvorana A307 - seminar
nastavnici: dr. sc. Aleksandra Ščukanec
kolegij: Osnove retorike II
predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 2
uto 17:00-18:30 dvorana A307 - seminar
nastavnici: dr. sc. Velimir Piškorec
kolegij: Planski jezici
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
pet 12:30-13:15 dvorana A228 - predavanje
pet 13:15-14:00 dvorana A228 - seminar
nastavnici: dr. sc. Christine Magerski
kolegij: Povijest njemačke književnosti: 19. st.
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
obavezan kolegij, ECTS bodova: 4
uto 11:00-12:30 dvorana D1 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Christine Magerski
kolegij: Seminar iz njemačke književnosti 19. st. A
predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 2
uto 15:30-17:00 dvorana A228 - seminar
nastavnici: dr. sc. Milka Car Prijić
kolegij: Seminar iz njemačke književnosti 19. st. B
predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 2
pon 14:00-15:30 dvorana A307 - seminar
nastavnici: dr. sc. Marijan Bobinac
kolegij: Seminar iz njemačke književnosti 19. st. C
predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 2
sri 12:30-14:00 dvorana A307 - seminar
nastavnici: dr. sc. Zrinjka Glovacki-Bernardi
kolegij: Sintaksa suvremenoga njemačkoga jezika
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
obavezan kolegij, ECTS bodova: 4
sri 11:00-12:30 dvorana D1 - predavanje
nastavnici: Kristian Novak
kolegij: Sintaktička analiza II
predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 2
pon 11:00-12:30 dvorana A228 - seminar
nastavnici: Tamara Crnko Gmaz, Franjo Janeš, Snježana Rodek, Sonja Strmečki Marković
kolegij: Suvremeni njemački jezik IV
predavanja + seminara + vježbi: 0+2+2
obavezan kolegij, ECTS bodova: 3
uto 09:30-11:00 dvorana A301 - seminar, grupa 4
uto 12:30-14:00 dvorana A307 - seminar, grupa 3
uto 14:00-15:30 dvorana A311 - seminar, grupa 2
sri 09:30-11:00 dvorana A301 - vježbe, grupa 4
sri 14:00-15:30 dvorana A311 - vježbe, grupa 2
čet 11:00-12:30 dvorana A311 - vježbe, grupa 3
čet 12:30-14:00 dvorana A205 - seminar, grupa 1
pet 11:00-12:30 dvorana A311 - vježbe, grupa 1
nastavnici: Snježana Rodek
kolegij: Tekstne vrste II
predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 2
pon 15:30-17:00 dvorana A307 - seminar

obrada: Služba za informatiku
vrijeme obrade: 2021-02-09 19:45:24