Sveučilište u Zagrebu
Filozofski fakultet




raspored nastave

studijska grupa: Njemački jezik i književnost - dvopredmetni studij

preddiplomska nastava, semestar: 6

akademska godina 2020./21.


nastavnici: dr. sc. Maja Anđel
kolegij: Fonetika i fonologija suvremenoga njemačkoga jezika
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
obavezan kolegij, ECTS bodova: 4
uto 15:30-17:00 dvorana A307 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Zrinjka Glovacki-Bernardi
kolegij: Jezik i reklame
predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 2
pon 08:00-09:30 dvorana A307 - seminar
nastavnici: Inja Skender Libhard
kolegij: Leksičke inovacije u njemačkome
predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 2
pon 12:30-14:00 dvorana A307 - seminar
nastavnici: Ivana Bašić
kolegij: Njemački jezik i film
predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 2
sri 14:00-15:30 dvorana A307 - seminar
nastavnici: dr. sc. Aleksandra Ščukanec
kolegij: Osnove retorike II
predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 2
uto 17:00-18:30 dvorana A307 - seminar
nastavnici: dr. sc. Velimir Piškorec
kolegij: Planski jezici
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
pet 12:30-13:15 dvorana A228 - predavanje
pet 13:15-14:00 dvorana A228 - seminar
nastavnici: dr. sc. Milka Car Prijić
kolegij: Povijest njemačke književnosti: 20. st. II
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
obavezan kolegij, ECTS bodova: 4
čet 11:00-12:30 dvorana D7 - predavanje
nastavnici: Antonela Konjevod, Irena Petrušić-Hluchy, Inja Skender Libhard
kolegij: Receptivna i produktivna tekstna kompetencija II
predavanja + seminara + vježbi: 0+3+1
obavezan kolegij, ECTS bodova: 3
uto 08:00-09:30 dvorana A311 - seminar, grupa 1
uto 09:30-11:00 dvorana A102 - seminar, grupa 3
sri 11:00-11:45 dvorana A311 - seminar, grupa 3
sri 11:45-12:30 dvorana A311 - vježbe, grupa 3
sri 12:30-14:00 dvorana A128 - seminar, grupa 2
pet 09:30-10:15 dvorana A311 - seminar, grupa 1
pet 10:15-11:00 dvorana A311 - vježbe, grupa 1
pet 11:00-11:45 dvorana A307 - seminar, grupa 2
pet 11:45-12:30 dvorana A307 - vježbe, grupa 2
nastavnici: dr. sc. Milka Car Prijić
kolegij: Seminar iz njemačke književnosti 20. st. II A
predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 2
čet 12:30-14:00 dvorana A307 - seminar
nastavnici: dr. sc. Svjetlan Lacko Vidulić
kolegij: Seminar iz njemačke književnosti 20. st. II B
predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 2
pon 09:30-11:00 dvorana A307 - seminar
nastavnici: dr. sc. Milka Car Prijić, Aida Alagić
kolegij: Seminar iz njemačke književnosti 20. st. II C
predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 2
pet 14:00-15:30 dvorana A307 - seminar
nastavnici: Kristian Novak
kolegij: Sintaktička analiza II
predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 2
pon 11:00-12:30 dvorana A228 - seminar
nastavnici: Snježana Rodek
kolegij: Tekstne vrste II
predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 2
pon 15:30-17:00 dvorana A307 - seminar

obrada: Služba za informatiku
vrijeme obrade: 2021-02-09 19:45:24