Sveučilište u Zagrebu
Filozofski fakultet




raspored nastave

studijska grupa: Informacijske znanosti - dvopredmetni studij

preddiplomska nastava, semestar: 3

akademska godina 2020./21.


nastavnici: dr. sc. Sanja Seljan
kolegij: Analiza i vizualizacija podataka
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+1
izborni kolegij, ECTS bodova: 4
sri 11:00-11:45 dvorana A212A - predavanje
sri 11:45-12:30 dvorana A212A - seminar
sri 12:30-13:15 dvorana A212A - vježbe
nastavnici: dr. sc. Vedran Juričić, Radošević, Matea
kolegij: Baze podataka
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+2
obavezan kolegij, ECTS bodova: 6
sri 14:00-15:30 dvorana D3 - predavanje
čet 08:00-09:30 dvorana A104 - vježbe, grupa 1
čet 11:00-12:30 dvorana A104 - vježbe, grupa 2
čet 12:30-14:00 dvorana A104 - vježbe, grupa 3
nastavnici: dr. sc. Ana Barbarić
kolegij: Bibliografska organizacija I.
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+2
izborni kolegij, ECTS bodova: 6
pon 08:00-09:30 dvorana A104 - predavanje
pon 11:00-12:30 dvorana A104 - vježbe, grupa 1
pon 12:30-14:00 dvorana A104 - vježbe, grupa 2
nastavnici: dr. sc. Radovan Vrana
kolegij: Digitalne zbirke
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
pet 10:15-11:45 dvorana A308 - predavanje
pet 11:45-12:30 dvorana A308 - seminar
nastavnici: dr. sc. Mihaela Banek Zorica
kolegij: Medijska kultura
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
pet 12:30-13:15 dvorana A308 - predavanje
pet 13:15-14:00 dvorana A308 - seminar, grupa 1
pet 14:00-14:45 dvorana A308 - seminar, grupa 2
nastavnici: dr. sc. Petra Bago
kolegij: Obrada teksta i jezika
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+2
izborni kolegij, ECTS bodova: 6
uto 08:00-09:30 dvorana D4 - predavanje
uto 09:30-11:00 dvorana A212A - vježbe, grupa 1
uto 11:45-13:15 dvorana A103 - vježbe, grupa 2
uto 13:15-14:45 dvorana A103 - vježbe, grupa 3
nastavnici: dr. sc. Sonja Špiranec
kolegij: Osnove informacijske pismenosti
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
sri 08:00-08:45 dvorana A308 - predavanje
sri 08:45-09:30 dvorana A308 - seminar, grupa 1
sri 09:30-10:15 dvorana A308 - seminar, grupa 2
nastavnici: dr. sc. Ivana Hebrang Grgić
kolegij: Povijest knjige i knjižnica
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
čet 08:00-08:45 dvorana A308 - predavanje
čet 08:45-09:30 dvorana A308 - seminar
nastavnici: dr. sc. Hrvoje Stančić, Ivanović, Jozo
kolegij: Spisovodstvo
predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 6
pon 13:15-14:45 dvorana izvan FF - predavanje
pon 14:45-16:15 dvorana izvan FF - seminar
nastavnici: dr. sc. Žarka Vujić, Vujić, Žarka; Stublić, Helena
kolegij: Uvod u muzeologiju
predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 6
uto 11:00-12:30 dvorana A308 - predavanje
uto 12:30-14:00 dvorana A308 - seminar
nastavnici: dr. sc. Nikolaj Lazić
kolegij: Uvod u računalnu sintezu govora
predavanja + seminara + vježbi: 1+0+1
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
pet 15:30-16:15 dvorana A212A - predavanje
pet 16:15-17:00 dvorana A212A - vježbe, grupa 1
pet 17:00-17:45 dvorana A212A - vježbe, grupa 2
pet 17:45-18:30 dvorana A212A - vježbe, grupa 3

obrada: Služba za informatiku
vrijeme obrade: 2020-10-07 22:07:20