Sveučilište u Zagrebu
Filozofski fakultet




raspored nastave

studijska grupa: Hrvatski jezik i književnost - jednopredmetni studij

preddiplomska nastava, semestar: 6

akademska godina 2020./21.


nastavnici: dr. sc. Anđela Frančić
kolegij: Antroponimija u matičnim knjigama
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 4
čet 12:30-14:00 dvorana A209 - predavanje
čet 14:00-14:45 dvorana A314 - seminar
nastavnici: dr. sc. Mira Menac Mihalić, Marija Malnar Jurišić
kolegij: Hrvatska dijalektologija 2
predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0
obavezan kolegij, ECTS bodova: 4
uto 09:30-11:00 dvorana D4 - predavanje
uto 13:15-14:45 dvorana D4 - seminar, grupa 1
sri 11:00-12:30 dvorana A119 - seminar, grupa 2
sri 12:30-14:00 dvorana A225 - seminar, grupa 3
nastavnici: dr. sc. Lana Molvarec
kolegij: Hrvatska dječja književnost
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
uto 17:45-19:15 dvorana D4 - predavanje
uto 19:15-20:00 dvorana D4 - seminar
nastavnici: dr. sc. Ivana Brković
kolegij: Ivan Gundulić i hrvatski književni barok
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 4
čet 14:45-16:15 dvorana D4 - predavanje
čet 16:15-17:00 dvorana D4 - seminar
nastavnici: Ivana Maslač
kolegij: Poljski jezik (za ne-poloniste)
predavanja + seminara + vježbi: 0+0+4
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - vježbe
nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - vježbe
nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - vježbe
nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - vježbe
nastavnici: Martin Machata
kolegij: Slovački jezik (za neslovakiste)
predavanja + seminara + vježbi: 0+4+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - seminar
nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - seminar
nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - seminar
nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - seminar
nastavnici: dr. sc. Krešimir Bagić, Bionda, Gabrijela
kolegij: Stilistika
predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0
obavezan kolegij, ECTS bodova: 5
sri 16:15-17:45 dvorana D1 - seminar, grupa 2
sri 17:45-19:15 dvorana D1 - seminar, grupa 3
čet 09:30-11:00 dvorana D7 - predavanje
pet 08:00-09:30 dvorana D4 - seminar, grupa 1
nastavnici: dr. sc. Zrinka Božić-Blanuša, Milanko, Andrea
kolegij: Sustav književnog teksta
predavanja + seminara + vježbi: 1+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 4
sri 12:30-13:15 dvorana A119 - predavanje
sri 13:15-14:00 dvorana A119 - seminar
sri 14:00-14:45 dvorana A225 - seminar
nastavnici: dr. sc. Evelina Rudan
kolegij: Tipologija malih literarnih formi i usmenost
predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 4
pon 12:30-14:00 dvorana A119 - predavanje
pon 14:00-15:30 dvorana A225 - seminar
nastavnici: dr. sc. Tvrtko Vuković
kolegij: Uvod u noviju hrvatsku književnost II .
predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0
obavezan kolegij, ECTS bodova: 5
pon 09:30-11:00 dvorana D4 - predavanje
pon 11:00-12:30 dvorana D4 - seminar, grupa 1
pon 12:30-14:00 dvorana D4 - seminar, grupa 2
uto 14:45-16:15 dvorana D4 - seminar, grupa 3
nastavnici: dr. sc. Krešimir Mićanović
kolegij: Uvod u sociolingvistiku
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
pet 14:00-14:45 dvorana A225 - predavanje
pet 14:45-15:30 dvorana A225 - seminar

obrada: Služba za informatiku
vrijeme obrade: 2021-02-09 19:45:24