Sveučilište u Zagrebu
Filozofski fakultet




raspored nastave

studijska grupa: Lingvistika - dvopredmetni studij

preddiplomska nastava, semestar: 4

akademska godina 2020./21.


nastavnici: dr. sc. Marko Tadić, Matea Filko
kolegij: Algebarska lingvistika
predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
sri 11:45-13:15 dvorana A113 - predavanje
čet 12:30-14:00 dvorana A113 - seminar, grupa 1
čet 14:00-15:30 dvorana A113 - seminar, grupa 2
nastavnici: dr. sc. Ranko Matasović
kolegij: Ie. jezični tečaj: staroirski II
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 2
čet 11:00-11:45 dvorana A113 - predavanje
čet 11:45-12:30 dvorana A113 - seminar
nastavnici: dr. sc. Ranko Matasović, Jurica Polančec
kolegij: Indoeuropsko čitanje latinskih tekstova
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
čet 15:30-17:00 dvorana A112 - predavanje
čet 17:00-17:45 dvorana A112 - seminar
nastavnici: dr. sc. Ranko Matasović, Jurica Polančec
kolegij: Jezici svijeta
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
sri 18:30-19:15 dvorana A113 - seminar, grupa 1
sri 19:15-20:00 dvorana A113 - seminar, grupa 2
čet 17:45-19:15 dvorana A113 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Marko Tadić, Matea Filko
kolegij: Korpusna lingvistika
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
sri 13:15-14:45 dvorana Knjiznica I.kat - predavanje
sri 14:45-15:30 dvorana Knjiznica I.kat - seminar
nastavnici: dr. sc. Milorad Pupovac, Jana Jurčević
kolegij: Lingvistika i njezini dijalekti
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
uto 08:45-10:15 dvorana D5 - predavanje
uto 10:15-11:00 dvorana D5 - seminar
nastavnici: dr. sc. Ranko Matasović, Pavao Krmpotić
kolegij: Litavski tečaj
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
pet 08:00-09:30 dvorana A205 - predavanje
pet 09:30-10:15 dvorana A205 - seminar
nastavnici: dr. sc. Marko Tadić, Krešimir Šojat
kolegij: Morfologija
predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0
obavezan kolegij, ECTS bodova: 5
sri 10:15-11:45 dvorana A113 - predavanje
čet 08:00-09:30 dvorana A113 - seminar, grupa 1
čet 09:30-11:00 dvorana A113 - seminar, grupa 2
nastavnici: dr. sc. Mate Kapović
kolegij: Neindoeuropski jezični tečaj: svahili
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
sri 15:30-17:00 dvorana A113 - predavanje
sri 17:00-17:45 dvorana A113 - seminar
nastavnici: dr. sc. Vlasta Erdeljac, Davor Krsnik
kolegij: Povijest lingvističkih teorija
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
čet 15:30-17:00 dvorana A113 - predavanje
čet 17:00-17:45 dvorana A113 - seminar, grupa 1
čet 17:45-18:30 dvorana A126 - seminar, grupa 2
nastavnici: dr. sc. Milorad Pupovac, Ivana Simeon, Jana Jurčević
kolegij: Primijenjena lingvistika
predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
uto 17:45-19:15 dvorana A113 - predavanje
pet 14:00-15:30 dvorana A113 - seminar, grupa 1
pet 15:30-17:00 dvorana A113 - seminar, grupa 2
nastavnici: dr. sc. Vlasta Erdeljac, Martina Sekulić Sović
kolegij: Uvod u psiholingvistiku
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
uto 15:30-16:15 dvorana A113 - seminar
uto 16:15-17:45 dvorana A113 - predavanje

obrada: Služba za informatiku
vrijeme obrade: 2021-02-09 19:45:24