Sveučilište u Zagrebu
Filozofski fakultet




raspored nastave

studijska grupa: Povijest - jednopredmetni studij

preddiplomska nastava, semestar: 4

akademska godina 2020./21.


nastavnici: dr. sc. Tvrtko Jakovina, Jakovina, Tvrtko; Biti, Ozren; Bosnar, Ksenija; Gošnik, Jelka; Klasić, Hrvoje; Prot, Franjo; Udier, Sanda Lucija; Zagorac, Ivana
kolegij: Čovjek i sport
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+4
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe
pon 18:30-20:00 dvorana A202 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Damir Agičić, Agičić, Damir; Anušić, Nikola; Janković, Branimir
kolegij: Europska i svjetska povijest 19. stoljeća
predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0
obavezan kolegij, ECTS bodova: 7
uto 18:30-20:00 dvorana A202 - seminar, grupa 2
sri 12:30-14:00 dvorana D3 - predavanje
sri 14:00-15:30 dvorana A001 - seminar, grupa 1
nastavnici: dr. sc. Nikola Anušić, Anušić, Nikola; Šimetin Šegvić, Filip
kolegij: Europske regije i hrvatska povijest 19. stoljeća
predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0
obavezan kolegij, ECTS bodova: 7
čet 09:30-11:00 dvorana A202 - seminar
pet 15:30-17:00 dvorana D6 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Iskra Iveljić, Ograjšek Gorenjak, Ida; Janković, Branimir; Tomašegović, Nikola
kolegij: Hrvatska povijest 19. stoljeća
predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0
obavezan kolegij, ECTS bodova: 9
sri 15:30-17:00 dvorana A201 - predavanje, grupa 1
sri 17:00-18:30 dvorana D6 - predavanje, grupa 2
pet 09:30-11:00 dvorana A201 - seminar, grupa 1
pet 12:30-14:00 dvorana A202 - seminar, grupa 2
pet 14:00-15:30 dvorana A201 - seminar, grupa 3
nastavnici: dr. sc. Damir Agičić, Šimetin Šegvić, Filip
kolegij: Kultura i intelektualni život na prijelazu s 19. na 20. stoljeće
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 4
čet 14:00-14:45 dvorana D6 - predavanje
čet 14:45-15:30 dvorana D6 - seminar
nastavnici: dr. sc. Bruna Kuntić-Makvić
kolegij: Poganski Ilirik
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
uto 08:00-09:30 dvorana A202 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Goran Hutinec
kolegij: Povijest Holokausta
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
sri 08:00-09:30 dvorana A201 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Kornelija Jurin Starčević
kolegij: Povijest Republike Turske
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
pon 10:15-11:45 dvorana A111 - predavanje
pon 11:45-12:30 dvorana A111 - seminar
nastavnici: dr. sc. Jasmina Osterman
kolegij: Silasci u podzemlje: rituali plodnosti u drevnim svjetskim religijama
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
pet 12:30-14:00 dvorana A001 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Borislav Grgin
kolegij: Srednjovjekovna Venecija
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 2
pon 14:00-15:30 dvorana A202 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Silvija Pisk
kolegij: Srednjovjekovne utvrde u Hrvatskoj i Slavoniji
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 4
pet 15:30-16:15 dvorana A201 - predavanje
pet 16:15-17:00 dvorana A201 - seminar
nastavnici: dr. sc. Martin Previšić
kolegij: Sukob Tito Staljin i Goli otok
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
čet 17:00-18:30 dvorana D1 - predavanje

obrada: Služba za informatiku
vrijeme obrade: 2021-02-09 19:45:24