Sveučilište u Zagrebu
Filozofski fakultet




raspored nastave

studijska grupa: Psihologija - jednopredmetni studij

preddiplomska nastava, semestar: 2

akademska godina 2020./21.


nastavnici: dr. sc. Anita Peti Stantić, Jelena Tušek
kolegij: Akademsko izražavanje
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 4
pet 08:45-10:15 dvorana A203 - predavanje
pet 10:15-11:00 dvorana A203 - seminar
nastavnici: dr. sc. Ivana Hromatko
kolegij: Biološka psihologija II
predavanja + seminara + vježbi: 3+1+0
obavezan kolegij, ECTS bodova: 6
uto 10:15-12:30 dvorana D2 - predavanje
uto 12:30-13:15 dvorana D2 - seminar, grupa 1
uto 13:15-14:00 dvorana D2 - seminar, grupa 2
uto 14:00-14:45 dvorana D2 - seminar, grupa 3
nastavnici: Tina Miholjančan
kolegij: Engleski jezik struke za psihologe II
predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2
obavezan kolegij, ECTS bodova: 2
sri 09:30-11:00 dvorana A229 - vježbe, grupa 3
sri 11:00-12:30 dvorana A229 - vježbe, grupa 1
sri 12:30-14:00 dvorana A229 - vježbe, grupa 2
nastavnici: Domagoj Đikić, Vesna Benković, Damjan Franjević
kolegij: Osnove biologije
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - predavanje
nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - predavanje
nastavnici: dr. sc. Dragutin Ivanec, Francesca Dumančić
kolegij: Psihologijski praktikum I
predavanja + seminara + vježbi: 0+0+5
obavezan kolegij, ECTS bodova: 7
čet 15:30-19:15 dvorana D7 - vježbe
nastavnici: dr. sc. Dragutin Ivanec, Francesca Dumančić, Denis Vlašiček
kolegij: Statistika u psihologiji II
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+2
obavezan kolegij, ECTS bodova: 6
pon 14:00-15:30 dvorana D3 - predavanje
sri 09:30-11:00 dvorana D2 - vježbe, grupa 2
sri 11:00-12:30 dvorana D2 - vježbe, grupa 3
sri 12:30-14:00 dvorana D2 - vježbe, grupa 1
nastavnici: dr. sc. Damir Ljubotina, Robert Faber
kolegij: Tehnologije i održivi razvoj
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
pet 12:30-14:00 dvorana D2 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Andrea Vranić, Marina Martinčević
kolegij: Učenje i viši kognitivni procesi
predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0
obavezan kolegij, ECTS bodova: 6
pon 15:30-17:00 dvorana D3 - predavanje
sri 09:30-11:00 dvorana A203 - seminar, grupa 1
sri 11:00-12:30 dvorana A203 - seminar, grupa 2
sri 12:30-14:00 dvorana A203 - seminar, grupa 3
nastavnici: Romana Gjergja Juraški, Romana Gjergja Juraški
kolegij: Zdravstvena zaštita predškolske djece
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 4
pet 11:00-11:45 dvorana A203 - predavanje
pet 11:45-12:30 dvorana A203 - seminar

obrada: Služba za informatiku
vrijeme obrade: 2021-02-09 19:45:24