Sveučilište u Zagrebu
Filozofski fakultet




raspored nastave

studijska grupa: Talijanski jezik i književnost - jednopredmetni studij

preddiplomska nastava, semestar: 6

akademska godina 2020./21.


nastavnici: dr. sc. Morana Čale, Gabrielli
kolegij: Danteova Božanstvena komedija
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
pon 14:45-16:15 dvorana A303 - predavanje
pon 16:15-17:00 dvorana A303 - seminar
nastavnici: dr. sc. Ivica Peša Matracki, Piemontese
kolegij: Suvremena talijanska povijest
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
pon 12:30-14:00 dvorana A303 - predavanje
pon 14:00-14:45 dvorana A303 - seminar
nastavnici: dr. sc. Francesca Maria Gabrielli
kolegij: Talijanska književnost manirizma i baroka
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
pon 17:00-18:30 dvorana A303 - predavanje
pon 18:30-19:15 dvorana A303 - seminar
nastavnici: dr. sc. Maslina Ljubičić
kolegij: Talijanska leksikologija
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
obavezan kolegij, ECTS bodova: 5
čet 09:30-11:00 dvorana D1 - predavanje
čet 11:00-11:45 dvorana A303 - seminar, grupa 1
čet 11:45-12:30 dvorana A303 - seminar, grupa 2
nastavnici: dr. sc. Snježana Husić
kolegij: Talijanska poezija prve polovice 20. stoljeća
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
pet 14:00-15:30 dvorana A303 - predavanje
pet 15:30-16:15 dvorana A303 - seminar
nastavnici: dr. sc. Vesna Deželjin
kolegij: Talijanski jezik III.2
predavanja + seminara + vježbi: 0+2+2
obavezan kolegij, ECTS bodova: 5
pon 11:00-12:30 dvorana A303 - seminar
sri 11:00-12:30 dvorana A303 - vježbe
nastavnici: Ana Badurina
kolegij: Talijanski jezik III.2
predavanja + seminara + vježbi: 0+2+2
obavezan kolegij, ECTS bodova: 5
uto 16:15-17:45 dvorana A313 - seminar, grupa 1
uto 17:45-19:15 dvorana A313 - seminar, grupa 2
čet 12:30-14:00 dvorana A303 - vježbe, grupa 1
čet 17:00-18:30 dvorana A313 - vježbe, grupa 2
nastavnici: dr. sc. Dubravka Dubravec Labaš
kolegij: Talijanski jezik III.2
predavanja + seminara + vježbi: 0+2+2
obavezan kolegij, ECTS bodova: 5
uto 09:30-11:00 dvorana A313 - seminar, grupa 1
uto 11:00-12:30 dvorana A313 - seminar, grupa 2
čet 14:00-15:30 dvorana A313 - vježbe, grupa 1
čet 15:30-17:00 dvorana A313 - vježbe, grupa 2
nastavnici: dr. sc. Katja Radoš-Perković
kolegij: Talijanski predromantizam i romantizam: Foscolo, Leopardi, Manzoni
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
uto 12:30-14:00 dvorana A303 - predavanje
uto 14:00-14:45 dvorana A303 - seminar
nastavnici: dr. sc. Snježana Husić
kolegij: Talijansko pjesništvo 13. stoljeća
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
pet 11:00-12:30 dvorana A303 - predavanje
pet 12:30-13:15 dvorana A303 - seminar

obrada: Služba za informatiku
vrijeme obrade: 2021-02-09 19:45:24