Sveučilište u Zagrebu
Filozofski fakultet




raspored nastave

studijska grupa: kolegiji na razini Fakulteta

preddiplomska nastava, semestar: 2

akademska godina 2020./21.


nastavnici: dr. sc. Marko Tadić, Matea Filko
kolegij: Algebarska lingvistika
predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
sri 11:45-13:15 dvorana A113 - predavanje
čet 12:30-14:00 dvorana A113 - seminar, grupa 1
čet 14:00-15:30 dvorana A113 - seminar, grupa 2
nastavnici: dr. sc. Maja Zeman
kolegij: Antička i kasnoantička ladanjska arhitektura na istočnoj obali Jadrana
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
čet 16:15-17:45 dvorana A126 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Tin Turković, Tin Turković, Nikolina Maraković
kolegij: Antičko slikarstvo
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
pon 12:30-14:00 dvorana F316 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Krešimir Filipec, dr. sc. Ana Azinović Bebek
kolegij: Arheologija novog vijeka i suvremenog doba
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
čet 15:30-17:00 dvorana FOND1 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Dubravka Botica
kolegij: Arhitektura renesanse i baroka
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+1
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 1
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 2
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 3
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 4
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 5
sri 09:30-11:00 dvorana D6 - predavanje
čet 14:00-14:45 dvorana A126 - seminar, grupa 1
čet 14:45-15:30 dvorana A126 - seminar, grupa 2
čet 15:30-16:15 dvorana A126 - seminar, grupa 3
nastavnici: dr. sc. Domagoj Tončinić, dr. sc. Domagoj Tončinić; dr. sc. Iva Kaić; dr. sc. Vinka Matijević
kolegij: Ars amatoria. Seksualnost u antici u svjetlu arheološkog materijala
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
uto 15:30-17:00 dvorana FOND1 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Danko Šourek
kolegij: Barokna skulptura kontinentalne Hrvatske
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
pon 17:00-18:30 dvorana A126 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Hrvoje Jurić
kolegij: Bioetika
predavanja + seminara + vježbi: 4+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 6
uto 08:45-11:45 dvorana A106 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Marijana Bijelić
kolegij: Bugarska književnost 1945-1989
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 4
pon 15:30-16:15 dvorana A216 - predavanje
pon 16:15-17:00 dvorana A216 - seminar
nastavnici: dr. sc. Marijana Bijelić
kolegij: Bugarska književnost od početka 20. st. do 1945.
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 4
uto 15:30-16:15 dvorana D1 - predavanje
uto 16:15-17:00 dvorana D1 - seminar
nastavnici: dr. sc. Marina Milićević Bradač, dr. sc. Marina Milićević Bradač; dr. sc. Zrinka Šimić Kanaet; dr. sc. Ana Pavlović
kolegij: Civilizacije starog vijeka + Proseminar iz antičke mitologije
predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 6
pon 11:00-12:30 dvorana FOND1 - predavanje
uto 12:30-14:00 dvorana FOND1 - seminar
nastavnici: dr. sc. Ranko Matasović
kolegij: Čitanje staroirskih tekstova
predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
čet 08:00-09:30 dvorana A216 - seminar
nastavnici: dr. sc. Tvrtko Jakovina, Jakovina, Tvrtko; Biti, Ozren; Bosnar, Ksenija; Gošnik, Jelka; Klasić, Hrvoje; Prot, Franjo; Udier, Sanda Lucija; Zagorac, Ivana
kolegij: Čovjek i sport
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+4
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe
pon 18:30-20:00 dvorana A202 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Morana Čale, Gabrielli
kolegij: Danteova Božanstvena komedija
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
pon 14:45-16:15 dvorana A303 - predavanje
pon 16:15-17:00 dvorana A303 - seminar
nastavnici: dr. sc. Domagoj Tončinić
kolegij: Das romische Heer in Kroatien
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
uto 12:30-14:00 dvorana FOND2 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Virna Karlić
kolegij: Dijalektologija srpskog jezika
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 4
čet 17:00-17:45 dvorana A302 - predavanje
čet 17:45-18:30 dvorana A302 - seminar
nastavnici: dr. sc. Marcel Burić
kolegij: Eneolitik Hrvatske u kontekstu srednje i jugoistočne Europe + Eneolitik Hrvatske
predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 6
čet 08:00-09:30 dvorana FOND1 - predavanje
čet 09:30-11:00 dvorana FOND1 - seminar, grupa 1
čet 11:00-12:30 dvorana FOND1 - seminar, grupa 2
nastavnici: dr. sc. Goran Sunajko
kolegij: Estetika - opći predmet
predavanja + seminara + vježbi: 4+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 6
pet 11:00-14:00 dvorana A106 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Hrvoje Jurić, Kos, Marko
kolegij: Etika - seminar: Izabrani etički problemi
predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
pet 12:30-14:00 dvorana A101 - seminar
nastavnici: dr. sc. Nikica Gilić
kolegij: Filmologija: Filmski modernizam i postmodernizam
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 6
uto 18:30-20:00 dvorana A214 - predavanje
uto 20:00-20:45 dvorana A214 - seminar
nastavnici: dr. sc. Krunoslav Lučić
kolegij: Filmologija: Teorija filmskog stila
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 6
čet 17:00-18:30 dvorana A214 - predavanje
čet 18:30-19:15 dvorana A214 - seminar
nastavnici: dr. sc. Davor Lauc, Skelac, Ines
kolegij: Filozofija jezika II
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
uto 18:30-20:00 dvorana A101 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Lino Veljak
kolegij: Filozofija povijesti: Osnovni problemi
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 4
pon 11:00-12:30 dvorana A106 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Davor Lauc
kolegij: Filozofija znanosti
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 4
uto 14:45-16:15 dvorana A101 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Diana Tomić, Veno Volenec
kolegij: Fonetika i fonologija
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
pon 14:00-15:30 dvorana D1 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Virna Karlić
kolegij: Fonetika i fonologija srpskog jezika
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 4
pon 15:30-16:15 dvorana A302 - predavanje
pon 16:15-17:00 dvorana A302 - seminar
nastavnici: dr. sc. Arnalda Dobrić
kolegij: Govor i pokret
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 4
sri 11:45-13:15 dvorana B320 - predavanje
sri 13:15-14:00 dvorana B320 - seminar
nastavnici: dr. sc. Helena Tomas, dr. sc. Ana Pavlović
kolegij: Grčki jezik za arheologe I
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
sri 12:30-14:00 dvorana FOND2 - predavanje
nastavnici: Ninoslav Zubović
kolegij: Grčki tečaj II
predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 2
sri 09:30-11:00 dvorana A208 - seminar
nastavnici: dr. sc. Krešimir Šojat, Kavčić, Dorijana
kolegij: Hrvatski znakovni jezik 2
predavanja + seminara + vježbi: 1+0+2
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
pet 08:45-09:30 dvorana A112 - predavanje
pet 09:30-11:00 dvorana A112 - vježbe
nastavnici: dr. sc. Ranko Matasović
kolegij: Ie. jezični tečaj: staroirski II
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 2
čet 11:00-11:45 dvorana A113 - predavanje
čet 11:45-12:30 dvorana A113 - seminar
nastavnici: dr. sc. Goran Kardaš
kolegij: Indijska filozofija II
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
čet 19:15-20:45 dvorana A101 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Ranko Matasović, Jurica Polančec
kolegij: Indoeuropsko čitanje latinskih tekstova
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
čet 15:30-17:00 dvorana A112 - predavanje
čet 17:00-17:45 dvorana A112 - seminar
nastavnici: dr. sc. Sonja Špiranec, Špiranec, Sonja; Banek Zorica, Mihaela
kolegij: Informacijska pismenost
predavanja + seminara + vježbi: 1+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
čet 08:45-09:30 dvorana A103 - predavanje
čet 09:30-11:00 dvorana A104 - seminar, grupa 1
čet 11:00-12:30 dvorana A104 - seminar, grupa 2
nastavnici: dr. sc. Zlatko Jurić
kolegij: Interpolacije 2
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
uto 08:00-09:30 dvorana A126 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Vjeran Kursar
kolegij: Islamska civilizacija (II)
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
čet 14:00-15:30 dvorana A128 - predavanje
čet 15:30-16:15 dvorana A128 - seminar
nastavnici: dr. sc. Ranko Matasović, Jurica Polančec
kolegij: Jezici svijeta
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
sri 18:30-19:15 dvorana A113 - seminar, grupa 1
sri 19:15-20:00 dvorana A113 - seminar, grupa 2
čet 17:45-19:15 dvorana A113 - predavanje
nastavnici: Ordulj, Antonia
kolegij: Jezične vježbe (Erasmus)
predavanja + seminara + vježbi: 0+0+4
izborni kolegij, ECTS bodova: 0
nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - vježbe
nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - vježbe
nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - vježbe
nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - vježbe
nastavnici: dr. sc. Miljenko Jurković
kolegij: Karolinška Istra
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
sri 11:00-12:30 dvorana A126 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Nikolina Maraković, Nikolina Maraković, Maja Zeman, Tin Turković
kolegij: Kasnoantička arhitektura i umjetnost u Dalmaciji
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
pet 11:45-13:15 dvorana A126 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Nikolina Maraković, Nikolina Maraković, Ana Marinković, Tin Turković, Maja Zeman
kolegij: Kasnoantička i srednjovjekovna umjetnost Rima
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
pon 09:30-11:00 dvorana A126 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Kristina Grgić
kolegij: Komparativna književnost: Hrvatska renesansna lirika u europskom kontekstu
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 6
nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - predavanje
nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - predavanje
nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - seminar
nastavnici: dr. sc. Cvijeta Pavlović
kolegij: Komparativna književnost: Nazor i Nobel
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 6
nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - predavanje
nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - predavanje
nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - seminar
nastavnici: dr. sc. Cvijeta Pavlović
kolegij: Komparativna književnost: Radionica 6
predavanja + seminara + vježbi: 0+0+1
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - vježbe
nastavnici: dr. sc. Kristina Grgić
kolegij: Komparativna književnost: Uvod u komparativnu književnost: metodologija
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 6
pon 18:30-20:00 dvorana A214 - predavanje
pon 20:00-20:45 dvorana A214 - seminar
nastavnici: dr. sc. Marko Tadić, Matea Filko
kolegij: Korpusna lingvistika
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
sri 13:15-14:45 dvorana Knjiznica I.kat - predavanje
sri 14:45-15:30 dvorana Knjiznica I.kat - seminar
nastavnici: dr. sc. Domagoj Tončinić
kolegij: Kroatien in der Antike
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 4
sri 15:30-17:00 dvorana FOND2 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Damir Agičić, Šimetin Šegvić, Filip
kolegij: Kultura i intelektualni život na prijelazu s 19. na 20. stoljeće
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 4
čet 14:00-14:45 dvorana D6 - predavanje
čet 14:45-15:30 dvorana D6 - seminar
nastavnici: dr. sc. Dino Demicheli
kolegij: Latinski jezik za arheologe I
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
sri 08:00-09:30 dvorana FOND1 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Virna Karlić, Jelena Tušek
kolegij: Leksikologija srpskog jezika
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 4
čet 14:00-14:45 dvorana A302 - predavanje
čet 14:45-15:30 dvorana A302 - seminar
nastavnici: dr. sc. Tanja Trška, Tanja Trška, Sanja Cvetnić, Danko Šourek
kolegij: Likovne umjetnosti renesanse i baroka
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+1
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 1
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 2
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 3
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 4
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 5
uto 12:30-14:00 dvorana D6 - predavanje
uto 17:00-17:45 dvorana D6 - seminar, grupa 1
uto 17:45-18:30 dvorana D6 - seminar, grupa 2
uto 18:30-19:15 dvorana D6 - seminar, grupa 3
nastavnici: dr. sc. Milorad Pupovac, Jana Jurčević
kolegij: Lingvistika i njezini dijalekti
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
uto 08:45-10:15 dvorana D5 - predavanje
uto 10:15-11:00 dvorana D5 - seminar
nastavnici: dr. sc. Davor Lauc, Skelac, Ines
kolegij: Logika - seminar: Logika i prirodni jezici
predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
uto 17:00-18:30 dvorana A101 - seminar
nastavnici: dr. sc. Davor Lauc
kolegij: Logika - seminar: Odabrani problemi filozofske logike
predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
sri 14:00-15:30 dvorana A106 - seminar
nastavnici: dr. sc. Ivica Baković
kolegij: Makedonska drama
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 4
pet 12:30-13:15 dvorana A302 - predavanje
pet 13:15-14:00 dvorana A302 - seminar
nastavnici: dr. sc. Ivica Baković
kolegij: Makedonski roman
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 4
uto 15:30-16:15 dvorana A302 - predavanje
uto 16:15-17:00 dvorana A302 - seminar
nastavnici: dr. sc. Zdravka Hincak, dr.sc. Danijela Roksandić; dr. sc. Veronika Marinović
kolegij: Metode prirodnih znanosti u arheologiji
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
pon 12:30-14:00 dvorana FOND1 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Davor Lauc
kolegij: Metodologija znanstvenog rada
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 4
uto 13:15-14:45 dvorana A101 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Iva Kaić, dr. sc. Vinka Matijević
kolegij: Nekropole, grobovi i pogrebni običaji na području antičkog Ilirika
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
sri 14:00-15:30 dvorana FOND2 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Ana Vidović Zorić, Miloš Judaš, Boška Munivrana Dervišbegović
kolegij: Neurofonetika
predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
uto 14:00-15:30 dvorana A209 - predavanje
pet 08:45-10:15 dvorana A209 - seminar
nastavnici: mr. sc. Xanthi Zafeiraki
kolegij: Novogrčki jezik 2
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 2
pon 15:30-16:15 dvorana A208 - predavanje
pon 16:15-17:00 dvorana A208 - seminar
nastavnici: mr. sc. Xanthi Zafeiraki
kolegij: Novogrčki jezik 4
predavanja + seminara + vježbi: 1+0+1
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
pon 17:00-17:45 dvorana A208 - predavanje
pon 17:45-18:30 dvorana A208 - vježbe
nastavnici: mr. sc. Xanthi Zafeiraki
kolegij: Novogrčki jezik 6
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
uto 14:45-15:30 dvorana A208 - predavanje
uto 15:30-16:15 dvorana A208 - seminar
nastavnici: mr. sc. Xanthi Zafeiraki
kolegij: Novogrčki jezik 8
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 4
uto 17:45-18:30 dvorana A208 - predavanje
uto 18:30-19:15 dvorana A208 - seminar
nastavnici: dr. sc. Domagoj Tončinić, dr. sc. Mirna Vukov; dr. sc. Zrinka Šimić Kanaet
kolegij: O rimskoj hrani i piću u svjetlu keramičkih nalaza s hrvatskog kopna i jadranskog podmorja
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
pet 14:00-15:30 dvorana A018 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Dino Demicheli
kolegij: Od Rima do Italije
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
uto 09:30-11:00 dvorana A018 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Branislav Oblučar
kolegij: Opća povijest književnosti: Avangarda
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 6
uto 12:30-14:00 dvorana A214 - predavanje
uto 14:00-14:45 dvorana A214 - seminar
nastavnici: dr. sc. Slaven Jurić
kolegij: Opća povijest književnosti: Egzistencijalistički roman
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 6
nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - predavanje
nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - predavanje
nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - seminar
nastavnici: dr. sc. Maša Grdešić
kolegij: Opća povijest književnosti: Feminizam i književnost
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 6
pon 12:30-14:00 dvorana B212 - predavanje
pon 14:00-14:45 dvorana A214 - seminar
nastavnici: dr. sc. Branislav Oblučar
kolegij: Opća povijest književnosti: Razdoblja književne povijesti II
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 6
nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - predavanje, grupa 2
nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - predavanje, grupa 2
nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - seminar, grupa 2
sri 17:00-18:30 dvorana A214 - predavanje, grupa 1
sri 18:30-19:15 dvorana B212 - seminar, grupa 1
nastavnici: dr. sc. David Šporer
kolegij: Opća povijest književnosti: Usmenost, pismenost i književnost
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 6
čet 08:00-09:30 dvorana A214 - predavanje
čet 09:30-10:15 dvorana A214 - seminar
nastavnici: dr. sc. Tatjana Paić Vukić, Milica Sturz
kolegij: Osnove arapskog jezika: morfologija
predavanja + seminara + vježbi: 1+0+2
izborni kolegij, ECTS bodova: 4
nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - vježbe, grupa 2
nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - vježbe, grupa 2
pon 16:15-17:00 dvorana A111 - predavanje
čet 18:30-20:00 dvorana A111 - vježbe, grupa 1
nastavnici: dr. sc. Tatjana Paić Vukić, Milica Sturz
kolegij: Osnove arapskog jezika: morfologija s elementima sintakse (II)
predavanja + seminara + vježbi: 1+0+2
izborni kolegij, ECTS bodova: 4
pon 14:00-15:30 dvorana A128 - vježbe
pon 15:30-16:15 dvorana A111 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Ina Miloglav, mr. sc. Martina Rončević
kolegij: Osnove digitalne obrade pokretnih arheoloških nalaza
predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2
izborni kolegij, ECTS bodova: 2
sri 11:00-12:30 dvorana A212A - vježbe
nastavnici: dr. sc. Marina Milićević Bradač, dr. sc. Marina Milićević Bradač; dr. sc. Zrinka Šimić Kanaet
kolegij: Osnove klasične arheologije II
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
uto 09:30-11:00 dvorana FOND1 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Ina Miloglav, dr. sc. Jacqueline Balen
kolegij: Osnove muzejskog rada
predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2
izborni kolegij, ECTS bodova: 2
pet 11:00-12:30 dvorana FOND1 - vježbe
nastavnici: dr. sc. Slađan Turković, Petra Bručić
kolegij: Osnove nizozemskog jezika II
predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
pon 12:30-14:00 dvorana A311 - vježbe
nastavnici: dr. sc. Azra Abadžić Navaey
kolegij: Osnove perzijskog jezika (II)
predavanja + seminara + vježbi: 1+0+1
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
čet 11:00-11:45 dvorana A217 - predavanje
čet 11:45-12:30 dvorana A217 - vježbe
nastavnici: dr. sc. Domagoj Tončinić, dr. sc. Domagoj Tončinić; dr. sc. Iva Kaić; dr. sc. Mirna Vukov
kolegij: Osnove ranokršćanske arheologije
predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
sri 12:30-14:00 dvorana FOND1 - predavanje
sri 14:00-14:45 dvorana FOND1 - seminar, grupa 1
sri 14:00-14:45 dvorana A018 - seminar, grupa 2
sri 14:45-15:30 dvorana FOND1 - seminar, grupa 1
sri 14:45-15:30 dvorana A018 - seminar, grupa 2
nastavnici: dr. sc. Ivana Latković
kolegij: Osnove slovenske književnosti
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 4
uto 17:00-17:45 dvorana A302 - predavanje
uto 17:45-18:30 dvorana A302 - seminar
nastavnici: dr. sc. Kristina Kocijan
kolegij: Osnove web dizajna
predavanja + seminara + vježbi: 1+0+2
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
pon 09:30-10:15 dvorana A104 - predavanje
pon 10:15-11:45 dvorana A104 - vježbe
nastavnici: dr. sc. Bruna Kuntić-Makvić
kolegij: Poganski Ilirik
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
uto 08:00-09:30 dvorana A202 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Danijela Roksandić
kolegij: Položaj naselja i graditeljske tehnologije
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
čet 14:00-15:30 dvorana FOND2 - predavanje
nastavnici: Ivana Maslač
kolegij: Poljski jezik (za ne-poloniste)
predavanja + seminara + vježbi: 0+0+4
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
sri 12:30-14:00 dvorana A312 - vježbe
pet 12:30-14:00 dvorana A312 - vježbe
nastavnici: dr. sc. Zvonko Kovač
kolegij: Poredbene analize
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 4
pet 11:00-11:45 dvorana A302 - predavanje
pet 11:45-12:30 dvorana A302 - seminar
nastavnici: dr. sc. Zlatko Jurić
kolegij: Povijest konzerviranja u Zagrebu od 1850. do 1945.
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
sri 08:00-09:30 dvorana A126 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Vlasta Erdeljac, Davor Krsnik
kolegij: Povijest lingvističkih teorija
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
čet 15:30-17:00 dvorana A113 - predavanje
čet 17:00-17:45 dvorana A113 - seminar, grupa 1
čet 17:45-18:30 dvorana A126 - seminar, grupa 2
nastavnici: dr. sc. Nikola Vukosavljević
kolegij: Pregled europskog mezolitika
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
čet 11:00-12:30 dvorana A018 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Božo Bekavac
kolegij: Prepoznavanje obavijesti u tekstu
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - predavanje
nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - predavanje
nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - seminar
nastavnici: dr. sc. Milorad Pupovac, Ivana Simeon, Jana Jurčević
kolegij: Primijenjena lingvistika
predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
uto 17:45-19:15 dvorana A113 - predavanje
pet 14:00-15:30 dvorana A113 - seminar, grupa 1
pet 15:30-17:00 dvorana A113 - seminar, grupa 2
nastavnici: dr. sc. Mirja Jarak
kolegij: Rani srednji vijek u Hrvatskoj
predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 6
uto 14:00-15:30 dvorana FOND1 - seminar
sri 11:00-12:30 dvorana FOND1 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Iva Kaić
kolegij: Ranokršćanski arheološki krajolik u Hrvatskoj
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
čet 12:30-14:00 dvorana FOND2 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Neven Jovanović
kolegij: Rimska književnost carskoga razdoblja
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 2
sri 08:00-09:30 dvorana A208 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Ljudevit Fran Ježić, Bogdanić, Luka; Buljan, Ivana; Čakardić, Ankica; Jurić, Hrvoje; Kardaš, Goran; Kos, Marko; Perušić, Luka; Sunajko, Goran; Tokić, Marko
kolegij: Selected Topics in Philosophy - seminar
predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
čet 13:15-14:45 dvorana A106 - seminar
nastavnici: dr. sc. Jasmina Osterman
kolegij: Silasci u podzemlje: rituali plodnosti u drevnim svjetskim religijama
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
pet 12:30-14:00 dvorana A001 - predavanje
nastavnici: Martin Machata
kolegij: Slovački jezik (za neslovakiste)
predavanja + seminara + vježbi: 0+4+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
uto 09:30-11:00 dvorana A124 - seminar
čet 18:30-20:00 dvorana A306 - seminar
nastavnici: dr. sc. Ivana Tomas, Ivana Tomas, Maja Zeman
kolegij: Srednjovjekovna umjetnost južne Dalmacije
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
pet 10:15-11:45 dvorana A126 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Silvija Pisk
kolegij: Srednjovjekovne utvrde u Hrvatskoj i Slavoniji
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 4
pet 15:30-16:15 dvorana A201 - predavanje
pet 16:15-17:00 dvorana A201 - seminar
nastavnici: dr. sc. Ivana Tomas, Ivana Tomas, Predrag Marković
kolegij: Srednjovjekvna umjetnost Venecije
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
sri 14:00-15:30 dvorana A213 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Virna Karlić, Dubravka Bogutovac
kolegij: Srpska drama
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
sri 12:30-13:15 dvorana A302 - predavanje
sri 13:15-14:00 dvorana A302 - seminar
nastavnici: dr. sc. Virna Karlić, Dubravka Bogutovac, Marijana Bijelić
kolegij: Srpska pripovijetka XIX. vijeka
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 4
pon 12:30-13:15 dvorana A302 - predavanje
pon 13:15-14:00 dvorana A302 - seminar
nastavnici: dr. sc. Miljenko Jurković
kolegij: Starohrvatska umjetnost i kultura. Povijesni prostori Hrvatske od kasne antike do konca srednjeg vijeka
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
pon 12:30-14:00 dvorana A126 - predavanje
pon 14:00-14:45 dvorana A126 - seminar
nastavnici: dr. sc. Martin Previšić
kolegij: Sukob Tito Staljin i Goli otok
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
čet 17:00-18:30 dvorana D1 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Zvonko Kovač
kolegij: Suvremena slovenska književnost (čitanja, analize)
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 4
čet 15:30-16:15 dvorana A302 - predavanje
čet 16:15-17:00 dvorana A302 - seminar
nastavnici: dr. sc. Ivana Latković
kolegij: Suvremeni slovenski roman
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 4
uto 14:00-14:45 dvorana A302 - predavanje
uto 14:45-15:30 dvorana A302 - seminar
nastavnici: dr. sc. Krešimir Filipec, dr. sc. Ivana Škiljan
kolegij: Svakodnevni život u srednjem vijeku
predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
uto 17:00-18:30 dvorana FOND1 - seminar
nastavnici: dr. sc. Franko Ćorić
kolegij: Svjetska kulturna baština
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
uto 14:00-14:45 dvorana A126 - predavanje
uto 14:45-15:30 dvorana A126 - seminar
nastavnici: dr. sc. Francesca Maria Gabrielli
kolegij: Talijanska književnost manirizma i baroka
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
pon 17:00-18:30 dvorana A303 - predavanje
pon 18:30-19:15 dvorana A303 - seminar
nastavnici: dr. sc. Snježana Husić
kolegij: Talijanska poezija prve polovice 20. stoljeća
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
pet 14:00-15:30 dvorana A303 - predavanje
pet 15:30-16:15 dvorana A303 - seminar
nastavnici: dr. sc. Katja Radoš-Perković
kolegij: Talijanski predromantizam i romantizam: Foscolo, Leopardi, Manzoni
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
uto 12:30-14:00 dvorana A303 - predavanje
uto 14:00-14:45 dvorana A303 - seminar
nastavnici: dr. sc. Višnja Kačić Rogošić
kolegij: Teatrologija i dramatologija: Kolektivna kreacija
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 6
nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - predavanje
nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - predavanje
nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - seminar
nastavnici: dr. sc. Višnja Kačić Rogošić
kolegij: Teatrologija i dramatologija: Suvremeni hrvatski redatelji
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 6
čet 08:00-09:30 dvorana B212 - predavanje
čet 09:30-10:15 dvorana B212 - seminar
nastavnici: dr. sc. Evelina Grozdanova
kolegij: Tečaj bugarskog jezika 2
predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2
izborni kolegij, ECTS bodova: 4
pet 08:00-09:30 dvorana A302 - vježbe
nastavnici: Voljena Marić, Marić, Polaček Gajer
kolegij: Tečaj latinskoga jezika II
predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 2
pon 09:30-11:00 dvorana F316 - seminar, grupa 1
pet 11:00-12:30 dvorana A208 - seminar, grupa 2
nastavnici: dr. sc. Borjana Prošev-Oliver
kolegij: Tečaj makedonskog jezika 2
predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2
izborni kolegij, ECTS bodova: 4
čet 11:00-12:30 dvorana A213 - vježbe
nastavnici: Simona Gotal
kolegij: Tečaj slovenskog jezika 2
predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2
izborni kolegij, ECTS bodova: 4
pon 12:30-14:00 dvorana A301 - vježbe
nastavnici: dr. sc. Ana Dugandžić, dr. sc. Silvija Graljuk
kolegij: Tečaj ukrajinskog II
predavanja + seminara + vježbi: 0+0+2
izborni kolegij, ECTS bodova: 2
čet 13:15-14:45 dvorana A306 - vježbe
nastavnici: dr. sc. Damir Ljubotina, Robert Faber
kolegij: Tehnologije i održivi razvoj
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
pet 12:30-14:00 dvorana D2 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Jasna Galjer
kolegij: Teorija i povijest povijesti umjetnosti
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+1
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 3
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 4
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 1
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 2
pon 09:30-11:00 dvorana D6 - predavanje
uto 09:30-10:15 dvorana A126 - seminar, grupa 1
uto 10:15-11:00 dvorana A126 - seminar, grupa 2
nastavnici: dr. sc. Tomislav Brlek
kolegij: Teorija književnosti: Bahtin i Dostojevski
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 6
nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - predavanje
nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - predavanje
nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - seminar
nastavnici: dr. sc. Luka Bekavac
kolegij: Teorija književnosti: Suvremene književne teorije
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 6
sri 12:30-14:00 dvorana A214 - predavanje
sri 14:00-14:45 dvorana A214 - seminar
nastavnici: dr. sc. Maša Grdešić
kolegij: Teorija književnosti: Uvod u naratologiju
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 6
sri 14:45-16:15 dvorana A214 - predavanje
sri 16:15-17:00 dvorana A214 - seminar
nastavnici: dr. sc. Ana Pavlović, dr. sc. Ana Pavlović; dr. sc. Zrinka Šimić Kanaet
kolegij: Tipologija i kronologija pokretnog materijala klasične antike
predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
čet 09:30-11:00 dvorana A018 - seminar
nastavnici: dr. sc. Ana Munk
kolegij: Transforming Encounters: American Art of the 19th and 20th Centuries
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
čet 15:30-16:15 dvorana D6 - predavanje
čet 16:15-17:00 dvorana D6 - seminar
nastavnici: dr. sc. Miljenko Jurković, Miljenko Jurković, Nikolina Maraković
kolegij: Umjetnost kasne antike i ranog srednjeg vijeka
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+1
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 5
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 3
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 4
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 1
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 2
pon 11:00-12:30 dvorana D6 - predavanje
čet 10:15-11:00 dvorana D6 - seminar, grupa 1
čet 11:00-11:45 dvorana D6 - seminar, grupa 2
čet 11:45-12:30 dvorana D6 - seminar, grupa 3
nastavnici: dr. sc. Tin Turković
kolegij: Umjetnost starih civilizacija
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
sri 11:00-11:45 dvorana D6 - predavanje
sri 11:45-12:30 dvorana D6 - seminar
nastavnici: dr. sc. Hrvoje Jurić, Perušić, Luka
kolegij: Uvod u filozofiju II / Uvod u filozofiju II - opći predmet
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
pon 17:00-18:30 dvorana A101 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Marko Tokić
kolegij: Uvod u filozofiju II / Uvod u filozofiju II - opći predmet
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
pon 11:00-12:30 dvorana A101 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Dino Milinović
kolegij: Uvod u ikonologiju
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+1
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 3
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 4
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 5
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 6
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 1
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 2
sri 12:30-14:00 dvorana D6 - predavanje
pet 09:30-10:15 dvorana D6 - seminar, grupa 1
pet 10:15-11:00 dvorana D6 - seminar, grupa 2
pet 11:00-11:45 dvorana D6 - seminar, grupa 3
nastavnici: dr. sc. Marko Tadić, Filko, Matea
kolegij: Uvod u korpusnu lingvistiku
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - predavanje
nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - predavanje
nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - seminar
nastavnici: dr. sc. Rajna Šošić Klindžić, dr. sc. Nikola Vukosavljević
kolegij: Uvod u litičku analizu
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
sri 09:30-11:00 dvorana FOND1 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Ivica Baković
kolegij: Uvod u povijest makedonske književnosti i kulture
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 4
pon 11:00-11:45 dvorana A302 - predavanje
pon 11:45-12:30 dvorana A302 - seminar
nastavnici: dr. sc. Vlasta Erdeljac, Martina Sekulić Sović
kolegij: Uvod u psiholingvistiku
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
uto 15:30-16:15 dvorana A113 - seminar
uto 16:15-17:45 dvorana A113 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Ida Raffaelli, Daniela Katunar
kolegij: Uvod u semantiku
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
pon 11:45-13:15 dvorana A113 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Mirja Jarak
kolegij: Uvod u srednjovjekovnu arheologiju
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
uto 11:00-12:30 dvorana FOND1 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Ana Vasung
kolegij: Uvod u studij bugarskog jezika, književnosti i kulture
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 4
uto 11:00-11:45 dvorana A302 - predavanje
uto 11:45-12:30 dvorana A302 - seminar
nastavnici: dr. sc. Ivana Latković, Zvonko Kovač
kolegij: Uvod u studij južnoslavenskih književnosti
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 4
čet 11:00-11:45 dvorana A302 - predavanje
čet 11:45-12:30 dvorana A302 - seminar
nastavnici: dr. sc. Ekrem Čaušević
kolegij: Uvod u studij turkologije (II)
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
pon 08:45-09:30 dvorana A205 - seminar
uto 15:30-17:00 dvorana A128 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Ranko Matasović, Polančec, Jurica
kolegij: Uvod u tipologiju
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
sri 08:45-10:15 dvorana A113 - predavanje
sri 10:15-11:00 dvorana A113 - seminar
nastavnici: dr. sc. Ina Miloglav, dr. sc. Tatjana Lolić
kolegij: Zaštita i konzervacija arheoloških nalazišta
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
pet 09:30-11:00 dvorana FOND1 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Zlatko Jurić, Zlatko Jurić, Marko Špikić, Franko Ćorić
kolegij: Zaštita spomenika kulture
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+1
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 4
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 5
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 1
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 2
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 3
čet 08:45-10:15 dvorana D6 - predavanje
čet 11:45-12:30 dvorana A126 - seminar, grupa 1
čet 12:30-13:15 dvorana A126 - seminar, grupa 2
čet 13:15-14:00 dvorana A126 - seminar, grupa 3
nastavnici: dr. sc. Hrvoje Potrebica
kolegij: Željezno doba Hrvatske u kontekstu srednje i jugoistočne Europe + Arheologija željeznog doba I
predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 6
pon 09:30-11:00 dvorana FOND1 - predavanje
pon 11:00-12:30 dvorana FOND2 - seminar

obrada: Služba za informatiku
vrijeme obrade: 2021-02-22 10:33:24